Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 25 februari 2017): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | 1||45 | + | | AK || 1 || 45 || CV de Lolbroeken || Onze draoke van jong bewaoke d'n Boemeldonckse Schat || 850 [[Bestand: KO-2017-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2||12 | + | | AK || 2 || 12 || CV de mini Bietjes || The Biet goes on || 805 [[Bestand: KO-2017-12.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 3||87 | + | | AK || 3 || 87 || CV de Joppers || Meej de Boemeldonckse optocht komme kleure tot leve || 735 [[Bestand: KO-2017-87.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-87.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 4||97 | + | | AK || 4 || 97 || Mini Eagles || Ons trollekes geve dur kleur aon! || 720 [[Bestand: KO-2017-97.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-97.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 5||65 | + | | AK || 5 || 65 || CV de mini-Zandschuivers || Deze piraten zoeken naar de schatten van Boemeldonck || 716 [[Bestand: KO-2017-65.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 6||55 | + | | AK || 6 || 55 || CV de Zwabbers || t is nie te filmen || 689 [[Bestand: KO-2017-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 7||33 | + | | AK || 7 || 33 || CV de Mini Achterblijvers || Na 22 jaor bestaon komme de Mini Achterblijvers <br>in kleur eraon || 544 [[Bestand: KO-2017-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 1||77 | + | | BK || 1 || 77 || CV de Apenkoppen || Boemeldoncks Coole Kermis || 876 [[Bestand: KO-2017-77.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-77.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2||23 | + | | BK || 2 || 23 || CV Getikt || In beeld! || 841 [[Bestand: KO-2017-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 1||49 | + | | BKK || 1 || 49 || CV de IJsbrekers || We showe d'n steel || 740 [[Bestand: KO-2017-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2||29 | + | | BKK || 2 || 29 || CV Biks Mengmix || We waoge un gokje || 721 [[Bestand: KO-2017-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 3||95 | + | | BKK || 3 || 95 || CV Laot Moar || De Bikse trollen en karnaval maoken van d'n mart <br>een waor kleurenfestival || 709 [[Bestand: KO-2017-95.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-95.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 4||16 | + | | BKK || 4 || 16 || CV Bikser Kannie || Lere kunne we overal maor in Boemeldonck viere we karnaval || 697 [[Bestand: KO-2017-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 5||37 | + | | BKK || 5 || 37 || CV Klets Moar Roak || Waai geve kleur aon d'n wereld || 624 [[Bestand: KO-2017-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 6||69 | + | | BKK || 6 || 69 || CV de Rappers || Van dieje geur krijde van eiges kleur || 584 [[Bestand: KO-2017-69.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 7||59 | + | | BKK || 7 || 59 || CV Doet me Nix || In BOEMeldonck karnavallen is 6 dagen knallen || 565 [[Bestand: KO-2017-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 8||81 | + | | BKK || 8 || 81 || CV de knalkoenen || De Knalkoenen laten Boemeldonck kleuren || 533 [[Bestand: KO-2017-81.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-81.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 9||91 | + | | BKK || 9 || 91 || CV de Foppers || We geve dur een kleur aon en de Foppers helpen een bietje || 527 [[Bestand: KO-2017-91.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-91.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 10||6 | + | | BKK || 10 || 6 || CV de Partyvogels || Meej karnaval leide we ze om de tuin || 500 [[Bestand: KO-2017-6.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-6.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 11||1 | + | | BKK || 11 || 1 || Biksspektakel || Biks spektakel kleurt de boom in || 371 [[Bestand: KO-2017-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-1.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 1||20 | + | | CKK || 1 || 20 || CV Ole Ole || We hebbe dur kleur aon gegeve en daarom wasse we ons eve! || 810 [[Bestand: KO-2017-20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2||43 | + | | CKK || 2 || 43 || CV Kennie Gekker || We zage wa bleek daarom schreve we ons in <br>veur de colorr-an op de Beek || 796 [[Bestand: KO-2017-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 3||51 | + | | CKK || 3 || 51 || CV de Boemelmeskus || Deze kleurrijke trollen laten Boemeldonck tollen || 672 [[Bestand: KO-2017-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 4||18 | + | | CKK || 4 || 18 || CV de Coole Kippen || Met(te) ons dansmarieke haole wij un wit voetje bij dun BAK || 670 [[Bestand: KO-2017-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 5||57 | + | | CKK || 5 || 57 || CV de Bikse Brakken || De kleuren spattendur vanaf || 668 [[Bestand: KO-2017-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 6||41 | + | | CKK || 6 || 41 || CV de Bikse Guppies || Un brilleke van formaot maokt da Boemeldonck kleuren gaot || 665 [[Bestand: KO-2017-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 7||61 | + | | CKK || 7 || 61 || CV de Bikse Spekskus || De prins geeft kleur aon de wereld || 654 [[Bestand: KO-2017-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 8||64 | + | | CKK || 8 || 64 || CV de Ginnegappers || We komen goed uit de verf || 594 [[Bestand: KO-2017-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-64.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 9||75 | + | | CKK || 9 || 75 || CV de Koele Kanaries || We geve dur geur en kleur aon || 576 [[Bestand: KO-2017-75.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 10||4 | + | | CKK || 10 || 4 || CV de Coole Jongens || we vechten met de kleuren voor ons kasteel op wielen || 563 [[Bestand: KO-2017-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 11||63 | + | | CKK || 11 || 63 || CV de Leutmutsen || Jonge blommen mooi en fleurig, <br>maken deze optocht extra kleurig || 547 [[Bestand: KO-2017-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 12||31 | + | | CKK || 12 || 31 || CV de Babbelkus || We hebbe ut ge-heelal wa gekleurd || 540 [[Bestand: KO-2017-31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 13||22 | + | | CKK || 13 || 22 || CV de Bikse Broedseltjes || wij staan er gekleurd op || 516 [[Bestand: KO-2017-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 14||39 | + | | CKK || 14 || 39 || CV de Twinkels || We geve kleur aon de gaopers van dun optocht || 509 [[Bestand: KO-2017-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 15||79 | + | | CKK || 15 || 79 || CV de Lolmollen || Wij kleure meej! || 493 [[Bestand: KO-2017-79.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-79.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 16||25 | + | | CKK || 16 || 25 || CV de Vrolijke Vriendinnekus || Gifde gij ok wa kleur aon ons keukendeur || 471 [[Bestand: KO-2017-25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-25.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 17||89 | + | | CKK || 17 || 89 || CV de Kampioentjes || We geve dur kleur aon! || 433 [[Bestand: KO-2017-89.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-89.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 18||2 | + | | CKK || 18 || 2 || CV de Feestbeesten || Hej kleurde meej || 431 [[Bestand: KO-2017-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-2.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 19||8 | + | | CKK || 19 || 8 || CV Knapzat || We geve un kleurke aan ut doek || 402 [[Bestand: KO-2017-8.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-8.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 20||93 | + | | CKK || 20 || 93 || CV OeIst ?! || We geve dur meej z'n alle kleur aon || 340 [[Bestand: KO-2017-93.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-93.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 21||92 | + | | CKK || 21 || 92 || CV De Snotaopkus || We staon dur gekleurd op || 334 [[Bestand: KO-2017-92.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-92.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 1||36 | + | | CKO || 1 || 36 || CV de Puddingbuksen || Boemeldonck’s karnaval in zwartwit gestart, <br>is nu in kleur met al z’n pracht || 851 [[Bestand: KO-2017-36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2||24 | + | | CKO || 2 || 24 || De Magrietjes || Meej Boemeldonckse geuren en kleuren…. <br>De Magrietjes laten een sprookje gebeuren || 804 [[Bestand: KO-2017-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 3||34 | + | | CKO || 3 || 34 || CV de Schutterkûs || We brouwen een kleurige karnaval || 803 [[Bestand: KO-2017-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 4||3 | + | | CKO || 4 || 3 || CV de Clummels || Op oewe ouwe dag geve wij dur nog kleur aon || 781 [[Bestand: KO-2017-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 5||46 | + | | CKO || 5 || 46 || CV de Dekselse Meiden || We hebbe d'ur kleur aon gegeve zoals ge zie, <br>in ons LOLLY-POP-ART-GALLERY || 770 [[Bestand: KO-2017-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 6||44 | + | | CKO || 6 || 44 || CV de Bikse Bjoeties || Wij geve de kleur aon! || 752 [[Bestand: KO-2017-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 7||86 | + | | CKO || 7 || 86 || CV de kletskousen || We zijn in dun verkeerde optocht belaand || 728 [[Bestand: KO-2017-86.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-86.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 8||42 | + | | CKO || 8 || 42 || CV de Spaceboys || Wij zijn de blikvangers van d'n optocht || 726 [[Bestand: KO-2017-42.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 9||17 | + | | CKO || 9 || 17 || CV de Buitenbeentjes || Meej alle kleure op unne rij, <br>maoke de Buitenbeentjes iedereen blij! || 725 [[Bestand: KO-2017-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 10||26 | + | | CKO || 10 || 26 || CV de 7 geitjes || We wassen dur wir kleur aon || 716 [[Bestand: KO-2017-26.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 11||19 | + | | CKO || 11 || 19 || CV De Giegelgrieten || Ut gaot nu echt gebeuren, <br>CV de Giegelgrieten geve zoete kleuren || 712 [[Bestand: KO-2017-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 12||88 | + | | CKO || 12 || 88 || CV de Jubeltjes || Blij in ons kleurige BLOEMeldonck || 711 [[Bestand: KO-2017-88.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-88.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 13||54 | + | | CKO || 13 || 54 || CV de Makkers || Verstappen het niks te vreze, <br>wij gaon alleen in Boemeldonck racen || 681 [[Bestand: KO-2017-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 14||13 | + | | CKO || 14 || 13 || CV de Giebelgeiten en boemelbokken || Wat een ezels || 675 [[Bestand: KO-2017-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 15||7 | + | | CKO || 15 || 7 || CV de Bende van Bas 2.0 || We knallen er kleur in || 671 [[Bestand: KO-2017-7.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-7.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 16||11 | + | | CKO || 16 || 11 || d'n klasgenotjes || We trom'len dur kleur an || 639 [[Bestand: KO-2017-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 17||30 | + | | CKO || 17 || 30 || CV de Gekkoos || De Gekkoos gaon "lijf" || 635 [[Bestand: KO-2017-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 18||15 | + | | CKO || 18 || 15 || CV de Kriebeltjes || Tot moeders grote spijt raken deze prinsessen hun kleur niet kwijt || 634 [[Bestand: KO-2017-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 19||58 | + | | CKO || 19 || 58 || CV de Boemelsaurussen || We geve kleur aan ut karnavalle <br>deur te blusse met gekleurde balle || 632 [[Bestand: KO-2017-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 20||66 | + | | CKO || 20 || 66 || CV de Super Mario's || Ge kunt de pot op, agge durft || 627 [[Bestand: KO-2017-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CKO || 21 || 21 || CV De Bonte Bende || We geve kleur || 577 [[Bestand: KO-2017-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 22||82 | + | | CKO || 22 || 82 || CV de Gupkus || De Guppen verschoten hun kuit, <br>nu komen de Gupkus het aquarium uit || 572 [[Bestand: KO-2017-82.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-82.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 23||76 | + | | CKO || 23 || 76 || CV De Bikse Moatjes || We bouwe kleur || 568 [[Bestand: KO-2017-76.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-76.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 24||5 | + | | CKO || 24 || 5 || CV de Boefjes || De Boefjes hebbe de goeie kleur, we kwaste nog un bietje deur! || 566 [[Bestand: KO-2017-5.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-5.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 25||9 | + | | CKO || 25 || 9 || CV de Meidenbende || Met veel mooie kleuren, gaan wij Boemeldonck opfleuren || 565 [[Bestand: KO-2017-9.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-9.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 26||84 | + | | CKO || 26 || 84 || CV de Pinguins || De pinguis geve kleur aon de saaie Bikse markt || 545 [[Bestand: KO-2017-84.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-84.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 27||74 | + | | CKO || 27 || 74 || CV Boemelse Bende || Confettifun in de Boemeldonckse colorrun || 531 [[Bestand: KO-2017-74.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-74.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CKO || 28 || 28 || CV de Kwibussen || We komen gekleurd uit de verf || 518 [[Bestand: KO-2017-28.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 29||48 | + | | CKO || 29 || 48 || De Smilies || Meej ons advies hedde de kleure psies || 517 [[Bestand: KO-2017-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 30||72 | + | | CKO || 30 || 72 || CV de Batsers 2.0 || We BAKken ze nie bruin, we geve dur kleur aon || 506 [[Bestand: KO-2017-72.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 31||70 | + | | CKO || 31 || 70 || CV de Plofkippe || Kleur? Ut zie hier zwart van Pokemon jagers vur de deur! || 499 [[Bestand: KO-2017-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 32||94 | + | | CKO || 32 || 94 || CV de Softmijsjes || Discodip in alle kleuren van de regenboog! || 498 [[Bestand: KO-2017-94.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-94.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 33||56 | + | | CKO || 33 || 56 || CV de Giebelmeskus || We geve dur kleur aon.. Daor hebbe wij LAK aon. || 488 [[Bestand: KO-2017-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 34||80 | + | | CKO || 34 || 80 || CV de Kletskoppen || We gooie dur kleur tegenaon || 438 [[Bestand: KO-2017-80.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-80.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 35||78 | + | | CKO || 35 || 78 || CV de giegelapen || De Giegelapen geve er de boemel kleur aan || 428 [[Bestand: KO-2017-78.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-78.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 36||60 | + | | CKO || 36 || 60 || De Gamers || Meej ons proef issut misgegaan, daarom issut meej ons kleur gedaan || 408 [[Bestand: KO-2017-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 37||50 | + | | CKO || 37 || 50 || CV Zonder zus || Ons bruurkes Lars en Jan geve dur saome geur aon || 313 [[Bestand: KO-2017-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 1||85 | + | | DKK || 1 || 85 || CV de Tuttebelukkes || Rood, geel, groen, wat un gemauw we smurfen Boemeldonck blauw! || 816 [[Bestand: KO-2017-85.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-85.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2||67 | + | | DKK || 2 || 67 || CV de zoete Meskus || Ik hoop dat ik niet door mijn rug zak || 693 [[Bestand: KO-2017-67.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 3||53 | + | | DKK || 3 || 53 || CV de drie Musketiers || Meej un gekleurde bril op menne kop, <br>zette wij d'un optocht op zun kop || 683 [[Bestand: KO-2017-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 4||47 | + | | DKK || 4 || 47 || CV de Kletsmarietjes || Geen kleur te bekennen! || 638 [[Bestand: KO-2017-47.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 5||83 | + | | DKK || 5 || 83 || CV Niet Symmetrisch || We zetten de tent op z'n kop! || 612 [[Bestand: KO-2017-83.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-83.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 6||14 | + | | DKK || 6 || 14 || CV de Bikse Gekkies || De Bikse Gekkies brengen d'r kleur op || 534 [[Bestand: KO-2017-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 7||27 | + | | DKK || 7 || 27 || CV de Kleurige Giebelaars || We zien de kleure dur d'n glaoze || 476 [[Bestand: KO-2017-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 8||10 | + | | DKK || 8 || 10 || CV Laat maar || We geve dur kleur aon, dus u kunt u gang gaon || 425 [[Bestand: KO-2017-10.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-10.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 9||35 | + | | DKK || 9 || 35 || CV de Boemelduimpjes || Wai kleuren ut letterluk in || 414 [[Bestand: KO-2017-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 10||73 | + | | DKK || 10 || 73 || CV de Bikse Blondjes || Heel Boemeldonck kleurt || 413 [[Bestand: KO-2017-73.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-73.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 11||71 | + | | DKK || 11 || 71 || CV 2 in 1 || De schildersezels geve dur kleur aon || 288 [[Bestand: KO-2017-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 1||90 | + | | DKO || 1 || 90 || CV de Snoepkes || Zen ut gin Snoepkes || 734 [[Bestand: KO-2017-90.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-90.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2||32 | + | | DKO || 2 || 32 || CV Nixnie || Boemeldonck gift kleur aon onze papegaoikus || 659 [[Bestand: KO-2017-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 3||40 | + | | DKO || 3 || 40 || De Vlindurkes || Meej ons naaimasjien geve wij dur kleur aon || 588 [[Bestand: KO-2017-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 4||96 | + | | DKO || 4 || 96 || CV de VC || We geve er MAXimale kleur aan || 495 [[Bestand: KO-2017-96.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-96.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 5||68 | + | | DKO || 5 || 68 || CV de Twinnekus || Wij kleuren jullie (L)even! || 417 [[Bestand: KO-2017-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 6||52 | + | | DKO || 6 || 52 || CV de Rouwdouwers || Meej dun Boemel wir van stal, ziede kleuren overal || 385 [[Bestand: KO-2017-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 7||38 | + | | DKO || 7 || 38 || De maote van…. || We geven d'r un kleur aon…. || 356 [[Bestand: KO-2017-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 8||62 | + | | DKO || 8 || 62 || CV Biks Zonnetje || Met een lach kom ik altijd goed voor de dag! || 287 [[Bestand: KO-2017-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-62.jpg}}]] |
| + | |- | ||
| + | | || || ||BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:KO-2017-PRW.jpg |100px | thumb| link={{filepath: KO-2017-PRW.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 22 jun 2025 om 11:05
| Cat | Prijs | NR | Deelnemer | Titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 45 | CV de Lolbroeken | Onze draoke van jong bewaoke d'n Boemeldonckse Schat | 850 |
| AK | 2 | 12 | CV de mini Bietjes | The Biet goes on | 805 |
| AK | 3 | 87 | CV de Joppers | Meej de Boemeldonckse optocht komme kleure tot leve | 735 |
| AK | 4 | 97 | Mini Eagles | Ons trollekes geve dur kleur aon! | 720 |
| AK | 5 | 65 | CV de mini-Zandschuivers | Deze piraten zoeken naar de schatten van Boemeldonck | 716 |
| AK | 6 | 55 | CV de Zwabbers | t is nie te filmen | 689 |
| AK | 7 | 33 | CV de Mini Achterblijvers | Na 22 jaor bestaon komme de Mini Achterblijvers in kleur eraon |
544 |
| BK | 1 | 77 | CV de Apenkoppen | Boemeldoncks Coole Kermis | 876 |
| BK | 2 | 23 | CV Getikt | In beeld! | 841 |
| BKK | 1 | 49 | CV de IJsbrekers | We showe d'n steel | 740 |
| BKK | 2 | 29 | CV Biks Mengmix | We waoge un gokje | 721 |
| BKK | 3 | 95 | CV Laot Moar | De Bikse trollen en karnaval maoken van d'n mart een waor kleurenfestival |
709 |
| BKK | 4 | 16 | CV Bikser Kannie | Lere kunne we overal maor in Boemeldonck viere we karnaval | 697 |
| BKK | 5 | 37 | CV Klets Moar Roak | Waai geve kleur aon d'n wereld | 624 |
| BKK | 6 | 69 | CV de Rappers | Van dieje geur krijde van eiges kleur | 584 |
| BKK | 7 | 59 | CV Doet me Nix | In BOEMeldonck karnavallen is 6 dagen knallen | 565 |
| BKK | 8 | 81 | CV de knalkoenen | De Knalkoenen laten Boemeldonck kleuren | 533 |
| BKK | 9 | 91 | CV de Foppers | We geve dur een kleur aon en de Foppers helpen een bietje | 527 |
| BKK | 10 | 6 | CV de Partyvogels | Meej karnaval leide we ze om de tuin | 500 |
| BKK | 11 | 1 | Biksspektakel | Biks spektakel kleurt de boom in | 371 |
| CKK | 1 | 20 | CV Ole Ole | We hebbe dur kleur aon gegeve en daarom wasse we ons eve! | 810 |
| CKK | 2 | 43 | CV Kennie Gekker | We zage wa bleek daarom schreve we ons in veur de colorr-an op de Beek |
796 |
| CKK | 3 | 51 | CV de Boemelmeskus | Deze kleurrijke trollen laten Boemeldonck tollen | 672 |
| CKK | 4 | 18 | CV de Coole Kippen | Met(te) ons dansmarieke haole wij un wit voetje bij dun BAK | 670 |
| CKK | 5 | 57 | CV de Bikse Brakken | De kleuren spattendur vanaf | 668 |
| CKK | 6 | 41 | CV de Bikse Guppies | Un brilleke van formaot maokt da Boemeldonck kleuren gaot | 665 |
| CKK | 7 | 61 | CV de Bikse Spekskus | De prins geeft kleur aon de wereld | 654 |
| CKK | 8 | 64 | CV de Ginnegappers | We komen goed uit de verf | 594 |
| CKK | 9 | 75 | CV de Koele Kanaries | We geve dur geur en kleur aon | 576 |
| CKK | 10 | 4 | CV de Coole Jongens | we vechten met de kleuren voor ons kasteel op wielen | 563 |
| CKK | 11 | 63 | CV de Leutmutsen | Jonge blommen mooi en fleurig, maken deze optocht extra kleurig |
547 |
| CKK | 12 | 31 | CV de Babbelkus | We hebbe ut ge-heelal wa gekleurd | 540 |
| CKK | 13 | 22 | CV de Bikse Broedseltjes | wij staan er gekleurd op | 516 |
| CKK | 14 | 39 | CV de Twinkels | We geve kleur aon de gaopers van dun optocht | 509 |
| CKK | 15 | 79 | CV de Lolmollen | Wij kleure meej! | 493 |
| CKK | 16 | 25 | CV de Vrolijke Vriendinnekus | Gifde gij ok wa kleur aon ons keukendeur | 471 |
| CKK | 17 | 89 | CV de Kampioentjes | We geve dur kleur aon! | 433 |
| CKK | 18 | 2 | CV de Feestbeesten | Hej kleurde meej | 431 |
| CKK | 19 | 8 | CV Knapzat | We geve un kleurke aan ut doek | 402 |
| CKK | 20 | 93 | CV OeIst ?! | We geve dur meej z'n alle kleur aon | 340 |
| CKK | 21 | 92 | CV De Snotaopkus | We staon dur gekleurd op | 334 |
| CKO | 1 | 36 | CV de Puddingbuksen | Boemeldonck’s karnaval in zwartwit gestart, is nu in kleur met al z’n pracht |
851 |
| CKO | 2 | 24 | De Magrietjes | Meej Boemeldonckse geuren en kleuren…. De Magrietjes laten een sprookje gebeuren |
804 |
| CKO | 3 | 34 | CV de Schutterkûs | We brouwen een kleurige karnaval | 803 |
| CKO | 4 | 3 | CV de Clummels | Op oewe ouwe dag geve wij dur nog kleur aon | 781 |
| CKO | 5 | 46 | CV de Dekselse Meiden | We hebbe d'ur kleur aon gegeve zoals ge zie, in ons LOLLY-POP-ART-GALLERY |
770 |
| CKO | 6 | 44 | CV de Bikse Bjoeties | Wij geve de kleur aon! | 752 |
| CKO | 7 | 86 | CV de kletskousen | We zijn in dun verkeerde optocht belaand | 728 |
| CKO | 8 | 42 | CV de Spaceboys | Wij zijn de blikvangers van d'n optocht | 726 |
| CKO | 9 | 17 | CV de Buitenbeentjes | Meej alle kleure op unne rij, maoke de Buitenbeentjes iedereen blij! |
725 |
| CKO | 10 | 26 | CV de 7 geitjes | We wassen dur wir kleur aon | 716 |
| CKO | 11 | 19 | CV De Giegelgrieten | Ut gaot nu echt gebeuren, CV de Giegelgrieten geve zoete kleuren |
712 |
| CKO | 12 | 88 | CV de Jubeltjes | Blij in ons kleurige BLOEMeldonck | 711 |
| CKO | 13 | 54 | CV de Makkers | Verstappen het niks te vreze, wij gaon alleen in Boemeldonck racen |
681 |
| CKO | 14 | 13 | CV de Giebelgeiten en boemelbokken | Wat een ezels | 675 |
| CKO | 15 | 7 | CV de Bende van Bas 2.0 | We knallen er kleur in | 671 |
| CKO | 16 | 11 | d'n klasgenotjes | We trom'len dur kleur an | 639 |
| CKO | 17 | 30 | CV de Gekkoos | De Gekkoos gaon "lijf" | 635 |
| CKO | 18 | 15 | CV de Kriebeltjes | Tot moeders grote spijt raken deze prinsessen hun kleur niet kwijt | 634 |
| CKO | 19 | 58 | CV de Boemelsaurussen | We geve kleur aan ut karnavalle deur te blusse met gekleurde balle |
632 |
| CKO | 20 | 66 | CV de Super Mario's | Ge kunt de pot op, agge durft | 627 |
| CKO | 21 | 21 | CV De Bonte Bende | We geve kleur | 577 |
| CKO | 22 | 82 | CV de Gupkus | De Guppen verschoten hun kuit, nu komen de Gupkus het aquarium uit |
572 |
| CKO | 23 | 76 | CV De Bikse Moatjes | We bouwe kleur | 568 |
| CKO | 24 | 5 | CV de Boefjes | De Boefjes hebbe de goeie kleur, we kwaste nog un bietje deur! | 566 |
| CKO | 25 | 9 | CV de Meidenbende | Met veel mooie kleuren, gaan wij Boemeldonck opfleuren | 565 |
| CKO | 26 | 84 | CV de Pinguins | De pinguis geve kleur aon de saaie Bikse markt | 545 |
| CKO | 27 | 74 | CV Boemelse Bende | Confettifun in de Boemeldonckse colorrun | 531 |
| CKO | 28 | 28 | CV de Kwibussen | We komen gekleurd uit de verf | 518 |
| CKO | 29 | 48 | De Smilies | Meej ons advies hedde de kleure psies | 517 |
| CKO | 30 | 72 | CV de Batsers 2.0 | We BAKken ze nie bruin, we geve dur kleur aon | 506 |
| CKO | 31 | 70 | CV de Plofkippe | Kleur? Ut zie hier zwart van Pokemon jagers vur de deur! | 499 |
| CKO | 32 | 94 | CV de Softmijsjes | Discodip in alle kleuren van de regenboog! | 498 |
| CKO | 33 | 56 | CV de Giebelmeskus | We geve dur kleur aon.. Daor hebbe wij LAK aon. | 488 |
| CKO | 34 | 80 | CV de Kletskoppen | We gooie dur kleur tegenaon | 438 |
| CKO | 35 | 78 | CV de giegelapen | De Giegelapen geve er de boemel kleur aan | 428 |
| CKO | 36 | 60 | De Gamers | Meej ons proef issut misgegaan, daarom issut meej ons kleur gedaan | 408 |
| CKO | 37 | 50 | CV Zonder zus | Ons bruurkes Lars en Jan geve dur saome geur aon | 313 |
| DKK | 1 | 85 | CV de Tuttebelukkes | Rood, geel, groen, wat un gemauw we smurfen Boemeldonck blauw! | 816 |
| DKK | 2 | 67 | CV de zoete Meskus | Ik hoop dat ik niet door mijn rug zak | 693 |
| DKK | 3 | 53 | CV de drie Musketiers | Meej un gekleurde bril op menne kop, zette wij d'un optocht op zun kop |
683 |
| DKK | 4 | 47 | CV de Kletsmarietjes | Geen kleur te bekennen! | 638 |
| DKK | 5 | 83 | CV Niet Symmetrisch | We zetten de tent op z'n kop! | 612 |
| DKK | 6 | 14 | CV de Bikse Gekkies | De Bikse Gekkies brengen d'r kleur op | 534 |
| DKK | 7 | 27 | CV de Kleurige Giebelaars | We zien de kleure dur d'n glaoze | 476 |
| DKK | 8 | 10 | CV Laat maar | We geve dur kleur aon, dus u kunt u gang gaon | 425 |
| DKK | 9 | 35 | CV de Boemelduimpjes | Wai kleuren ut letterluk in | 414 |
| DKK | 10 | 73 | CV de Bikse Blondjes | Heel Boemeldonck kleurt | 413 |
| DKK | 11 | 71 | CV 2 in 1 | De schildersezels geve dur kleur aon | 288 |
| DKO | 1 | 90 | CV de Snoepkes | Zen ut gin Snoepkes | 734 |
| DKO | 2 | 32 | CV Nixnie | Boemeldonck gift kleur aon onze papegaoikus | 659 |
| DKO | 3 | 40 | De Vlindurkes | Meej ons naaimasjien geve wij dur kleur aon | 588 |
| DKO | 4 | 96 | CV de VC | We geve er MAXimale kleur aan | 495 |
| DKO | 5 | 68 | CV de Twinnekus | Wij kleuren jullie (L)even! | 417 |
| DKO | 6 | 52 | CV de Rouwdouwers | Meej dun Boemel wir van stal, ziede kleuren overal | 385 |
| DKO | 7 | 38 | De maote van…. | We geven d'r un kleur aon…. | 356 |
| DKO | 8 | 62 | CV Biks Zonnetje | Met een lach kom ik altijd goed voor de dag! | 287 |
| BAK | Prinsenwagen |
