Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 6 februari 2016): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat !! Prijs !! | + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten !! foto link |
|- | |- | ||
| − | | AK || 1 || 32 || CV de Lolbroeken || Uilenbal || 855 | + | | AK || 1 || 32 || CV de Lolbroeken || Uilenbal || 855 [[Bestand: KO-2016-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 2 || 12 || CV de mini Bietjes || Karnaval is blokke || 799 | + | | AK || 2 || 12 || CV de mini Bietjes || Karnaval is blokke || 799 [[Bestand: KO-2016-12.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 3 || 63 || Mini Eagles || Wij pakken uit met superrrftuit! || 790 | + | | AK || 3 || 63 || Mini Eagles || Wij pakken uit met superrrftuit! || 790 [[Bestand: KO-2016-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 4 || 74 || CV de Joppers || Ut 33e jaar pakke we in en zijn d'r tussen uit || 717 | + | | AK || 4 || 74 || CV de Joppers || Ut 33e jaar pakke we in en zijn d'r tussen uit || 717 [[Bestand: KO-2016-74.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-74.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 5 || 42 || CV de Zwabbers jr. || Zwabber bingo! || 710 | + | | AK || 5 || 42 || CV de Zwabbers jr. || Zwabber bingo! || 710 [[Bestand: KO-2016-42.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 84 || CV Twiet Twiet || wa dún geluid, cv Twiet Twiet pakke dit jaar vur het eerst uit || 655 | + | | AK || 6 || 84 || CV Twiet Twiet || wa dún geluid, cv Twiet Twiet pakke dit jaar vur het eerst uit || 655 [[Bestand: KO-2016-84.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-84.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 7 || 95 || CV de mini-Zandschuivers || De mini-Zandschuivers bouwen hun eerste (zand)kasteel op wielen || 545 | + | | AK || 7 || 95 || CV de mini-Zandschuivers || De mini-Zandschuivers bouwen hun eerste (zand)kasteel op wielen || 545 [[Bestand: KO-2016-95.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-95.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 22 || CV de Knackers || Rio 3: op zoek naar de cup van Boemeldonck || 870 | + | | BK || 1 || 22 || CV de Knackers || Rio 3: op zoek naar de cup van Boemeldonck || 870 [[Bestand: KO-2016-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 105 || CV Getikt || Boemeldoncks karnaval is een achtbaan van emoties || 811 | + | | BK || 2 || 105 || CV Getikt || Boemeldoncks karnaval is een achtbaan van emoties || 811 [[Bestand: KO-2016-105.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-105.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 52 || CV de Apenkoppen || We pakke (fr)uit!!! || 774 | + | | BK || 3 || 52 || CV de Apenkoppen || We pakke (fr)uit!!! || 774 [[Bestand: KO-2016-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 1 || 67 || CV de Kippekoppe || We pakke verschrikkeluk uit || 850 | + | | BKK || 1 || 67 || CV de Kippekoppe || We pakke verschrikkeluk uit || 850 [[Bestand: KO-2016-67.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 2 || 28 || CV de Bikse Toppers || Circus Renz pakte in.De bikse toppers pakken uit || 842 | + | | BKK || 2 || 28 || CV de Bikse Toppers || Circus Renz pakte in.De bikse toppers pakken uit || 842 [[Bestand: KO-2016-28.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 3 || 40 || CV de Rappers || Op de maan zijn we nie gebleven want we willen ons 5-jarig bestaon in Boemeldonck beleven || 800 | + | | BKK || 3 || 40 || CV de Rappers || Op de maan zijn we nie gebleven want we willen ons 5-jarig bestaon in Boemeldonck beleven || 800 [[Bestand: KO-2016-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 4 || 99 || CV Klets Maor Raok || We pakke uit || 797 | + | | BKK || 4 || 99 || CV Klets Maor Raok || We pakke uit || 797 [[Bestand: KO-2016-99.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-99.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 5 || 38 || CV de Groene Loopvogels || Pottenkijkers || 765 | + | | BKK || 5 || 38 || CV de Groene Loopvogels || Pottenkijkers || 765 [[Bestand: KO-2016-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 6 || 16 || CV de IJsbrekers || We hebbu te veul hooi op oôs vork genome! || 747 | + | | BKK || 6 || 16 || CV de IJsbrekers || We hebbu te veul hooi op oôs vork genome! || 747 [[Bestand: KO-2016-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 7 || 90 || CV Biks Mengmix || We feesten dag en nacht || 732 | + | | BKK || 7 || 90 || CV Biks Mengmix || We feesten dag en nacht || 732 [[Bestand: KO-2016-90.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-90.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 8 || 6 || CV Doet Me Nix || Boemeldonck zie je overal || 678 | + | | BKK || 8 || 6 || CV Doet Me Nix || Boemeldonck zie je overal || 678 [[Bestand: KO-2016-6.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-6.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 9 || 56 || CV de Schurken || We veroveren d'un 1 ste plek! || 655 | + | | BKK || 9 || 56 || CV de Schurken || We veroveren d'un 1 ste plek! || 655 [[Bestand: KO-2016-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 10 || 50 || CV de Goddelijke Kanaries || We sleeen de zomer in || 602 | + | | BKK || 10 || 50 || CV de Goddelijke Kanaries || We sleeen de zomer in || 602 [[Bestand: KO-2016-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 11 || 78 || CV de Bikse DJ's || We pakke un nieuwe club uit || 595 | + | | BKK || 11 || 78 || CV de Bikse DJ's || We pakke un nieuwe club uit || 595 [[Bestand: KO-2016-78.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-78.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 1 || 48 || CV de Boemelmeskus || Boemeldonck BAK(-t) al 50 jaar!! || 803 | + | | CKK || 1 || 48 || CV de Boemelmeskus || Boemeldonck BAK(-t) al 50 jaar!! || 803 [[Bestand: KO-2016-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 2 || 24 || CV de Coole Kippen || We haole alles van stal en vieren meej onze Bikse perde Karnaval || 797 | + | | CKK || 2 || 24 || CV de Coole Kippen || We haole alles van stal en vieren meej onze Bikse perde Karnaval || 797 [[Bestand: KO-2016-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 3 || 44 || CV de Pareltjes van Boemeldonck || De parels gaon strak in ut pak || 770 | + | | CKK || 3 || 44 || CV de Pareltjes van Boemeldonck || De parels gaon strak in ut pak || 770 [[Bestand: KO-2016-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 4 || 46 || CV de Bikse Brakken || De Bikse Brakken pakke uit met mooie prijzen || 736 | + | | CKK || 4 || 46 || CV de Bikse Brakken || De Bikse Brakken pakke uit met mooie prijzen || 736 [[Bestand: KO-2016-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 5 || 76 || CV de Bikse Spekskus || We pakken uit met ons Braziliaans geluid || 729 | + | | CKK || 5 || 76 || CV de Bikse Spekskus || We pakken uit met ons Braziliaans geluid || 729 [[Bestand: KO-2016-76.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-76.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 6 || 8 || CV de Koele Kanaries || 50 jaor BAK! Wij hebbe ut juiste pak || 684 | + | | CKK || 6 || 8 || CV de Koele Kanaries || 50 jaor BAK! Wij hebbe ut juiste pak || 684 [[Bestand: KO-2016-8.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-8.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 7 || 80 || CV de Kampioentjes || We pakke uit || 672 | + | | CKK || 7 || 80 || CV de Kampioentjes || We pakke uit || 672 [[Bestand: KO-2016-80.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-80.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 8 || 54 || CV de Leutmutsen || Pakken uit?.... Pakken aan! || 668 | + | | CKK || 8 || 54 || CV de Leutmutsen || Pakken uit?.... Pakken aan! || 668 [[Bestand: KO-2016-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 9 || 4 || CV de Vrolijke Vriendinnekus || We kakke ut uit en pakke ut in || 665 | + | | CKK || 9 || 4 || CV de Vrolijke Vriendinnekus || We kakke ut uit en pakke ut in || 665 [[Bestand: KO-2016-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 10 || 59 || CV de Boemelbekkies || We zijn uit! || 647 | + | | CKK || 10 || 59 || CV de Boemelbekkies || We zijn uit! || 647 [[Bestand: KO-2016-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 11 || 101 || CV de Partyvogels || Cadeau disco || 639 | + | | CKK || 11 || 101 || CV de Partyvogels || Cadeau disco || 639 [[Bestand: KO-2016-101.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-101.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 12 || 86 || CV de Bikse Boxers || We bakke 50 jaor || 633 | + | | CKK || 12 || 86 || CV de Bikse Boxers || We bakke 50 jaor || 633 [[Bestand: KO-2016-86.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-86.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 13 || 26 || CV Bikser Kannie || Oranje gaot nie naor ut ek in Frankrijk deez jaor, dus gaon wij maor! || 628 | + | | CKK || 13 || 26 || CV Bikser Kannie || Oranje gaot nie naor ut ek in Frankrijk deez jaor, dus gaon wij maor! || 628 [[Bestand: KO-2016-26.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 14 || 70 || CV de Ginnegappers || Wij zijn dikke vriendinnen || 618 | + | | CKK || 14 || 70 || CV de Ginnegappers || Wij zijn dikke vriendinnen || 618 [[Bestand: KO-2016-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 15 || 92 || CV de Giebelgeiten || Wij stelen de sjow || 616 | + | | CKK || 15 || 92 || CV de Giebelgeiten || Wij stelen de sjow || 616 [[Bestand: KO-2016-92.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-92.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 16 || 65 || CV de Bikse Madammekus || De pakke uit || 615 | + | | CKK || 16 || 65 || CV de Bikse Madammekus || De pakke uit || 615 [[Bestand: KO-2016-65.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 17 || 14 || CV DoesGek || Pakke uit || 601 | + | | CKK || 17 || 14 || CV DoesGek || Pakke uit || 601 [[Bestand: KO-2016-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 18 || 20 || CV de Kletskousen || We pakke di jaor nie uit || 577 | + | | CKK || 18 || 20 || CV de Kletskousen || We pakke di jaor nie uit || 577 [[Bestand: KO-2016-20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 19 || 97 || CV Knapzat || Als de BAK uitpakt, pakken wij in || 522 | + | | CKK || 19 || 97 || CV Knapzat || Als de BAK uitpakt, pakken wij in || 522 [[Bestand: KO-2016-97.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-97.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 1 || 75 || CV de Badmannekus || We geve de touwkes uit haande || 925 | + | | CKO || 1 || 75 || CV de Badmannekus || We geve de touwkes uit haande || 925 [[Bestand: KO-2016-75.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 2 || 29 || CV de Puddingbuksen || We pakke uit meej Boemeldoncksgeluid || 886 | + | | CKO || 2 || 29 || CV de Puddingbuksen || We pakke uit meej Boemeldoncksgeluid || 886 [[Bestand: KO-2016-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 5 || CV Kennie Gekker || Ze zee da ze goed was mee unne schaar ma da pakte anders uit mee m,n haar || 849 | + | | CKO || 3 || 5 || CV Kennie Gekker || Ze zee da ze goed was mee unne schaar ma da pakte anders uit mee m,n haar || 849 [[Bestand: KO-2016-5.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-5.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 73 || CV de Super Mario's || We springen van de hak op de tak…In dun Bak || 848 | + | | CKO || 4 || 73 || CV de Super Mario's || We springen van de hak op de tak…In dun Bak || 848 [[Bestand: KO-2016-73.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-73.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 25 || De Magrietjes || We pakke de Buit || 825 | + | | CKO || 5 || 25 || De Magrietjes || We pakke de Buit || 825 [[Bestand: KO-2016-25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-25.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 6 || 62 || CV de Dekselse Meiden || De Dekselse Meiden pakke hun pèrd van stal en gaon naor ut karnaval! || 809 | + | | CKO || 6 || 62 || CV de Dekselse Meiden || De Dekselse Meiden pakke hun pèrd van stal en gaon naor ut karnaval! || 809 [[Bestand: KO-2016-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 7 || 41 || CV de Schutterkûs || Weg-piraten! || 774 | + | | CKO || 7 || 41 || CV de Schutterkûs || Weg-piraten! || 774 [[Bestand: KO-2016-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 8 || 57 || CV de Buitenbeentjes || We pakke uit meej Braziliaons geluid || 773 | + | | CKO || 8 || 57 || CV de Buitenbeentjes || We pakke uit meej Braziliaons geluid || 773 [[Bestand: KO-2016-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 83 || CV de bende van bas || We pakke ze || 772 | + | | CKO || 9 || 83 || CV de bende van bas || We pakke ze || 772 [[Bestand: KO-2016-83.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-83.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 10 || 85 || CV de Bikse Bjoeties || We zette ons kofferke in de hal, en pakke uit veur karnaval! || 739 | + | | CKO || 10 || 85 || CV de Bikse Bjoeties || We zette ons kofferke in de hal, en pakke uit veur karnaval! || 739 [[Bestand: KO-2016-85.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-85.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 11 || 47 || CV de Confettigirls || De confettigirls omarmen boemeldonck || 738 | + | | CKO || 11 || 47 || CV de Confettigirls || De confettigirls omarmen boemeldonck || 738 [[Bestand: KO-2016-47.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 66 || CV de Foppers || Veur ge ut wit bende gefopt || 728 | + | | CKO || 12 || 66 || CV de Foppers || Veur ge ut wit bende gefopt || 728 [[Bestand: KO-2016-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 13 || 27 || CV de Golden Girls || We pakke uit met miljoenenjacht,, welke koffer hadde gij gedacht? || 719 | + | | CKO || 13 || 27 || CV de Golden Girls || We pakke uit met miljoenenjacht,, welke koffer hadde gij gedacht? || 719 [[Bestand: KO-2016-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 14 || 91 || CV de Clummels || We blinge uit || 714 | + | | CKO || 14 || 91 || CV de Clummels || We blinge uit || 714 [[Bestand: KO-2016-91.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-91.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 15 || 9 || CV Nixnie || We pakke dubbel uit || 706 | + | | CKO || 15 || 9 || CV Nixnie || We pakke dubbel uit || 706 [[Bestand: KO-2016-9.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-9.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 16 || 15 || CV de Makkers || CV de Makkers pakke uit meej un bak geluid! || 704 | + | | CKO || 16 || 15 || CV de Makkers || CV de Makkers pakke uit meej un bak geluid! || 704 [[Bestand: KO-2016-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 17 || 94 || CV Olé Olé || We pakken uit meej onze aongeschote dier, om hier 50 jaor Boemeldonck te vieren || 698 | + | | CKO || 17 || 94 || CV Olé Olé || We pakken uit meej onze aongeschote dier, om hier 50 jaor Boemeldonck te vieren || 698 [[Bestand: KO-2016-94.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-94.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 18 || 100 || CV de Vrolijke Bende || meej karnaval ff uit de sleur, w( d )e pakke uit veur wa meer kleur! || 695 | + | | CKO || 18 || 100 || CV de Vrolijke Bende || meej karnaval ff uit de sleur, w( d )e pakke uit veur wa meer kleur! || 695 [[Bestand: KO-2016-100.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-100.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 19 || 102 || CV Zigzag || Zo trots als een pauw || 693 | + | | CKO || 19 || 102 || CV Zigzag || Zo trots als een pauw || 693 [[Bestand: KO-2016-102.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-102.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 20 || 81 || CV 8B || CV 8B pakt groots uit dit jaor, want we gaon straks uit mekaor! || 692 | + | | CKO || 20 || 81 || CV 8B || CV 8B pakt groots uit dit jaor, want we gaon straks uit mekaor! || 692 [[Bestand: KO-2016-81.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-81.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 21 || 19 || CV de Boemelsaurussen || De kikkers pakken uit en vieren feest met veel geluid! || 688 | + | | CKO || 21 || 19 || CV de Boemelsaurussen || De kikkers pakken uit en vieren feest met veel geluid! || 688 [[Bestand: KO-2016-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 22 || 93 || CV de Gezellige Meiden || Een pak van ons hart || 673 | + | | CKO || 22 || 93 || CV de Gezellige Meiden || Een pak van ons hart || 673 [[Bestand: KO-2016-93.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-93.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 23 || 13 || CV de Snoepkontjes || We pakke BIG uit ! || 671 | + | | CKO || 23 || 13 || CV de Snoepkontjes || We pakke BIG uit ! || 671 [[Bestand: KO-2016-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 24 || 37 || CV de Babbelkus || Een pakkerd op oewe snoet, maokt oew dag wir goed || 663 | + | | CKO || 24 || 37 || CV de Babbelkus || Een pakkerd op oewe snoet, maokt oew dag wir goed || 663 [[Bestand: KO-2016-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 25 || 60 || CV de Spaceboys || De Spaceboys pakke (geen)(b)uit! || 650 | + | | CKO || 25 || 60 || CV de Spaceboys || De Spaceboys pakke (geen)(b)uit! || 650 [[Bestand: KO-2016-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 26 || 96 || CV de Meidenbende || Wie had dat ooit verwacht de Meidenbende in miljoenenjacht! || 640 | + | | CKO || 26 || 96 || CV de Meidenbende || Wie had dat ooit verwacht de Meidenbende in miljoenenjacht! || 640 [[Bestand: KO-2016-96.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-96.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 27 || 23 || CV de Bei de Handjes || We pakke ons kadoke uit || 639 | + | | CKO || 27 || 23 || CV de Bei de Handjes || We pakke ons kadoke uit || 639 [[Bestand: KO-2016-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 28 || 55 || CV Biks Grut || We laote um op || 638 | + | | CKO || 28 || 55 || CV Biks Grut || We laote um op || 638 [[Bestand: KO-2016-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 29 || 53 || CV de Gekkoos || Verboden in de tent, maor in dun optocht zèn we present! || 633 | + | | CKO || 29 || 53 || CV de Gekkoos || Verboden in de tent, maor in dun optocht zèn we present! || 633 [[Bestand: KO-2016-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 30 || 1 || CV de Jubeltjes || De lekkerste PAKKE van Boemeldonck || 631 | + | | CKO || 30 || 1 || CV de Jubeltjes || De lekkerste PAKKE van Boemeldonck || 631 [[Bestand: KO-2016-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-1.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 31 || 7 || CV Biksspektakel || We pakke onze schat uit || 629 | + | | CKO || 31 || 7 || CV Biksspektakel || We pakke onze schat uit || 629 [[Bestand: KO-2016-7.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-7.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 32 || 33 || De Smilies || Meej carnaval zitten de Smilies op unne roze wolk! || 621 | + | | CKO || 32 || 33 || De Smilies || Meej carnaval zitten de Smilies op unne roze wolk! || 621 [[Bestand: KO-2016-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 33 || 79 || CV de Bikse Broedseltjes || Zen we nie om op te vreten? || 596 | + | | CKO || 33 || 79 || CV de Bikse Broedseltjes || Zen we nie om op te vreten? || 596 [[Bestand: KO-2016-79.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-79.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 34 || 104 || De Paillettekûs || "We pakken uit …..met ons kasteel op wielen || 589 | + | | CKO || 34 || 104 || De Paillettekûs || "We pakken uit …..met ons kasteel op wielen || 589 [[Bestand: KO-2016-104.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-104.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 35 || 89 || CV de Boefjes || De Bikse post pakt uit! || 577 | + | | CKO || 35 || 89 || CV de Boefjes || De Bikse post pakt uit! || 577 [[Bestand: KO-2016-89.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-89.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 36 || 43 || CV de Plofkippe || Deze minions pakke hun verschikkelukke leutige Prins uit! || 573 | + | | CKO || 36 || 43 || CV de Plofkippe || Deze minions pakke hun verschikkelukke leutige Prins uit! || 573 [[Bestand: KO-2016-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 37 || 17 || CV de Kwebbelkûs || Haai Tea || 568 | + | | CKO || 37 || 17 || CV de Kwebbelkûs || Haai Tea || 568 [[Bestand: KO-2016-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 38 || 69 || Prins Sam en z'n Maoten || Un gouwe p(l)ak veur dun jarige B.A.K.! || 561 | + | | CKO || 38 || 69 || Prins Sam en z'n Maoten || Un gouwe p(l)ak veur dun jarige B.A.K.! || 561 [[Bestand: KO-2016-69.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 39 || 3 || De Gamers || De Minecrafters zijn niet te houwe om de markt van boemeldonck te verbouwen. || 554 | + | | CKO || 39 || 3 || De Gamers || De Minecrafters zijn niet te houwe om de markt van boemeldonck te verbouwen. || 554 [[Bestand: KO-2016-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 40 || 71 || De Raddraaiers || Ut pakte nie goed uit! || 549 | + | | CKO || 40 || 71 || De Raddraaiers || Ut pakte nie goed uit! || 549 [[Bestand: KO-2016-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 41 || 35 || CV de Feestbeesten || De Minions pakke uit || 536 | + | | CKO || 41 || 35 || CV de Feestbeesten || De Minions pakke uit || 536 [[Bestand: KO-2016-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 42 || 51 || CV de Coole Jongens || In '88 pakte we uit.. Dees jaar pakken we maor in || 530 | + | | CKO || 42 || 51 || CV de Coole Jongens || In '88 pakte we uit.. Dees jaar pakken we maor in || 530 [[Bestand: KO-2016-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 43 || 45 || Kwibussen Junior || We pakke in, in plaats van uit || 525 | + | | CKO || 43 || 45 || Kwibussen Junior || We pakke in, in plaats van uit || 525 [[Bestand: KO-2016-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 44 || 64 || CV de Boerkes || Tis makkeluk score di jaor || 515 | + | | CKO || 44 || 64 || CV de Boerkes || Tis makkeluk score di jaor || 515 [[Bestand: KO-2016-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-64.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 1 || 36 || CV de Kletsmarietjes || Gij wor ingelijst || 763 | + | | DKK || 1 || 36 || CV de Kletsmarietjes || Gij wor ingelijst || 763 [[Bestand: KO-2016-36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 2 || 10 || Sweetgirls || Wij zijn de parels van boemeldonck || 711 | + | | DKK || 2 || 10 || Sweetgirls || Wij zijn de parels van boemeldonck || 711 [[Bestand: KO-2016-10.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-10.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 3 || 34 || CV de Lolhamers || We pakke uit met onze gestole buit || 620 | + | | DKK || 3 || 34 || CV de Lolhamers || We pakke uit met onze gestole buit || 620 [[Bestand: KO-2016-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 4 || 103 || CV de Kleurige Giebelaars || We slakken uit! || 610 | + | | DKK || 4 || 103 || CV de Kleurige Giebelaars || We slakken uit! || 610 [[Bestand: KO-2016-103.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-103.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 5 || 2 || Nova en Manu || Wij pakken in, jullie pakken uit! || 604 | + | | DKK || 5 || 2 || Nova en Manu || Wij pakken in, jullie pakken uit! || 604 [[Bestand: KO-2016-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-2.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 6 || 72 || CV de Bikse Matthy's || Wij zijn van de X en daarom hebben we dit jaar NIXXX || 590 | + | | DKK || 6 || 72 || CV de Bikse Matthy's || Wij zijn van de X en daarom hebben we dit jaar NIXXX || 590 [[Bestand: KO-2016-72.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 7 || 30 || CV de Lichtpuntjes junior || Wij pakke uit met zomerkarnaval || 582 | + | | DKK || 7 || 30 || CV de Lichtpuntjes junior || Wij pakke uit met zomerkarnaval || 582 [[Bestand: KO-2016-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 8 || 82 || CV Does wa! || We pakke onze naam uit || 490 | + | | DKK || 8 || 82 || CV Does wa! || We pakke onze naam uit || 490 [[Bestand: KO-2016-82.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-82.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 9 || 18 || CV de Pandabeertjes || We pakke uit || 487 | + | | DKK || 9 || 18 || CV de Pandabeertjes || We pakke uit || 487 [[Bestand: KO-2016-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 10 || 61 || CV de Bergjes || Boemeldonck goud voor jong en oud || 468 | + | | DKK || 10 || 61 || CV de Bergjes || Boemeldonck goud voor jong en oud || 468 [[Bestand: KO-2016-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 31 || CV op 't Randje || We pakke ze uit en skieen vooruit || 747 | + | | DKO || 1 || 31 || CV op 't Randje || We pakke ze uit en skieen vooruit || 747 [[Bestand: KO-2016-31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 2 || 87 || CV de Bikse Gekkies || We slaan onze vleugels uit || 699 | + | | DKO || 2 || 87 || CV de Bikse Gekkies || We slaan onze vleugels uit || 699 [[Bestand: KO-2016-87.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-87.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 77 || CV de Giebelmeskus || We zijn verkikkerd op karnaval || 674 | + | | DKO || 3 || 77 || CV de Giebelmeskus || We zijn verkikkerd op karnaval || 674 [[Bestand: KO-2016-77.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-77.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 4 || 58 || CV de Boemelduimpjes || We pbakke uit || 669 | + | | DKO || 4 || 58 || CV de Boemelduimpjes || We pbakke uit || 669 [[Bestand: KO-2016-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 5 || 11 || De Boemeldonckse BFF's || We willen karnaval voor geen GOUD "missen"! || 643 | + | | DKO || 5 || 11 || De Boemeldonckse BFF's || We willen karnaval voor geen GOUD "missen"! || 643 [[Bestand: KO-2016-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 6 || 39 || CV de Knabbels || We pakke uit, met de brandweerspuit || 616 | + | | DKO || 6 || 39 || CV de Knabbels || We pakke uit, met de brandweerspuit || 616 [[Bestand: KO-2016-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 7 || 98 || CV de Neonbloemkus || D'n BAK pakt uit CV de Neonbloemkus pakke in! || 603 | + | | DKO || 7 || 98 || CV de Neonbloemkus || D'n BAK pakt uit CV de Neonbloemkus pakke in! || 603 [[Bestand: KO-2016-98.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-98.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 8 || 21 || CV de Rouwdouwers || As de Rouwdouwers maoie, ziede de steek draoie || 602 | + | | DKO || 8 || 21 || CV de Rouwdouwers || As de Rouwdouwers maoie, ziede de steek draoie || 602 [[Bestand: KO-2016-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 9 || 68 || CV de Batabiertjes || We pakke uit ! || 596 | + | | DKO || 9 || 68 || CV de Batabiertjes || We pakke uit ! || 596 [[Bestand: KO-2016-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 10 || 88 || CV de Snoepkes || Snoepkes da pakke wij uit || 559 | + | | DKO || 10 || 88 || CV de Snoepkes || Snoepkes da pakke wij uit || 559 [[Bestand: KO-2016-88.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-88.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 11 || 49 || Kristel Braspenning || De zusjes van frozen pakken uit || 477 | + | | DKO || 11 || 49 || Kristel Braspenning || De zusjes van frozen pakken uit || 477 [[Bestand: KO-2016-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2016-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:KO-2016-PRW.jpg | 100px]] | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:KO-2016-PRW.jpg | 100px]] | ||
|} | |} | ||
