Uitslag Grote Optocht (zondag 15 februari 2015): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| A || 2 || 41 || CV de Meelballen || Veur elk feestje of partei, zein wei er als de kippen bei || 911 [[Bestand: GO-2015_41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_41.jpg}}]] | | A || 2 || 41 || CV de Meelballen || Veur elk feestje of partei, zein wei er als de kippen bei || 911 [[Bestand: GO-2015_41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_41.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 46 || CV de Stampers || In Boemeldonck zit je goed! || 890 [[Bestand: GO-2015_46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_46.jpg}}]] | + | | A || 3 || 46 || CV de Stampers || In Boemeldonck zit je goed! || 890 [[Bestand: GO-2015_46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_46.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Stampers]] ]] |
|- | |- | ||
| A || 4 || 35 || CV de Nachtbraokers || de Dikke Panda - Race! || 878 [[Bestand: GO-2015_35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_35.jpg}}]] | | A || 4 || 35 || CV de Nachtbraokers || de Dikke Panda - Race! || 878 [[Bestand: GO-2015_35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_35.jpg}}]] | ||
| Regel 53: | Regel 53: | ||
| C || 1 || 40 || CV The Pink Ladies || We hebben 'n blaasprobleem || 800 [[Bestand: GO-2015_40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_40.jpg}}]] | | C || 1 || 40 || CV The Pink Ladies || We hebben 'n blaasprobleem || 800 [[Bestand: GO-2015_40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_40.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 31 || R.K.K.V. H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || Hellup er zit unne ladder inne munne panty ! | + | | C || 2 || 31 || R.K.K.V. H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || Hellup er zit unne ladder inne munne panty ! <br> Meej naogellak kom alles veur mekaor !! || 798 [[Bestand: GO-2015_31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| C || 3 || 44 || De Stufkes || Al 44 jaar 'n kegel || 772 [[Bestand: GO-2015_44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_44.jpg}}]] | | C || 3 || 44 || De Stufkes || Al 44 jaar 'n kegel || 772 [[Bestand: GO-2015_44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_44.jpg}}]] | ||
| Regel 79: | Regel 79: | ||
| C || 14 || 62 || De Theemutsen || We hebbe d'un optocht veur mekaor || 624 [[Bestand: GO-2015_62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_62.jpg}}]] | | C || 14 || 62 || De Theemutsen || We hebbe d'un optocht veur mekaor || 624 [[Bestand: GO-2015_62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_62.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 15 || 59 || CV de Gutsen +…. || Ok deze scheve schaatsliefhebbers zijn te porre om Burgemeester van Breda te worre || 618 [[Bestand: GO-2015_59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_59.jpg}}]] | + | | C || 15 || 59 || CV de Gutsen +…. || Ok deze scheve schaatsliefhebbers zijn te porre <br> om Burgemeester van Breda te worre || 618 [[Bestand: GO-2015_59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| C || 16 || 34 || De Chinezen || Afhaal chinees || 612 [[Bestand: GO-2015_34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_34.jpg}}]] | | C || 16 || 34 || De Chinezen || Afhaal chinees || 612 [[Bestand: GO-2015_34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_34.jpg}}]] | ||
| Regel 101: | Regel 101: | ||
| D || 7 || 60 || De Goeje Meskes || We hebbe ok sponsoren || 719 [[Bestand: GO-2015_60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_60.jpg}}]] | | D || 7 || 60 || De Goeje Meskes || We hebbe ok sponsoren || 719 [[Bestand: GO-2015_60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_60.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 53 || CV Ik hou van Holland || We mochten nie meej veurig jaor, maar nu hebben we ut veur mekaar || 717 [[Bestand: GO-2015_53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_53.jpg}}]] | + | | D || 8 || 53 || CV Ik hou van Holland || We mochten nie meej veurig jaor, <br>maar nu hebben we ut veur mekaar || 717 [[Bestand: GO-2015_53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 9 || 36 || CV Wit ik veul || Ge kunt um opblaoze !!! || 708 [[Bestand: GO-2015_36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_36.jpg}}]] | | D || 9 || 36 || CV Wit ik veul || Ge kunt um opblaoze !!! || 708 [[Bestand: GO-2015_36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_36.jpg}}]] | ||
| Regel 117: | Regel 117: | ||
| D || 15 || 25 || Duo Buuf & Buuf || Ik rol-lator uit de kroeg dan de Bikse jeugd! || 660 [[Bestand: GO-2015_25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_25.jpg}}]] | | D || 15 || 25 || Duo Buuf & Buuf || Ik rol-lator uit de kroeg dan de Bikse jeugd! || 660 [[Bestand: GO-2015_25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_25.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 16 || 16 || CV dun Wim en dun Christ || Ut Bikse Gilde van Boemeldoncke Vendelzwaaiers. Motto: Uit de weg want …. || 659 [[Bestand: GO-2015_16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_16.jpg}}]] | + | | D || 16 || 16 || CV dun Wim en dun Christ || Ut Bikse Gilde van Boemeldoncke Vendelzwaaiers. <br>Motto: Uit de weg want …. || 659 [[Bestand: GO-2015_16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 17 || 75 || CV de Pee || De BAK Heej nun "Bietje" geplukt! || 650 [[Bestand: GO-2015_75.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_75.jpg}}]] | | D || 17 || 75 || CV de Pee || De BAK Heej nun "Bietje" geplukt! || 650 [[Bestand: GO-2015_75.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_75.jpg}}]] | ||
| Regel 136: | Regel 136: | ||
|- | |- | ||
| E || 5 || 68 || D'n BOB van Boemeldonck || Ik trek ut dees jaor nie mir!!! || 647 [[Bestand: GO-2015_68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_68.jpg}}]] | | E || 5 || 68 || D'n BOB van Boemeldonck || Ik trek ut dees jaor nie mir!!! || 647 [[Bestand: GO-2015_68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_68.jpg}}]] | ||
| + | |- | ||
| + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand: GO-2015_PRW.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2015_PRW.jpg}}]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 15 jun 2025 om 11:58
Uitslag Grote Optocht zondag 15 februari 2015
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
