Uitslag Grote optocht 26 februari 2006: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1|| | + | | A || 1 || 79 || CV de Meelballen || Veur dit beestachtige feest, komt d'n boemel deur Afrika gesjeesd || 961 [[Bestand: Go-2007-79.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-79.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Meelballen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2|| | + | | A || 2 || 66 || CV de Knuppels || Ge mot er maer op komen, Boemeldonck op hoog niveau || 924 [[Bestand: Go-2007-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3|| | + | | A || 3 || 37 || CV de Herrieschoppers || 11 Jaar in Vogelvlucht || 917 [[Bestand: Go-2007-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4|| | + | | A || 4 || 11 || CV de Schuimsoppers || SCHOTS & SCHEEF, Boemeldonck op dreef! || 895 [[Bestand: Go-2007-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5|| | + | | A || 5 || 52 || Black Eagles Jr. || Pirates of the Polder || 893 [[Bestand: Go-2007-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6|| | + | | A || 6 || 24 || CV de Bietjes || Karnaval wordt steeds groter, Boemeldonck is de motor! || 844 [[Bestand: Go-2007-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7|| | + | | A || 7 || 89 || Z.P.C. || Als d'n prins van huis is, danst ALLES op tafel || 456 [[Bestand: Go-2007-89.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-89.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | B || 1 || 72 || CV de Klepperbekken || Één veur allen, allen veur één, in Boemeldonck feeste nooit alleen || 880 [[Bestand: Go-2007-72.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | B || 2 || 44 || CV de Lolbroeken || Meej Boemeldoncks karnaval ziede ze vliegen! || 854 [[Bestand: Go-2007-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 3 || 85 || CV de Laontjes || t biks Karnekermis feest gevoel || 805 [[Bestand: Go-2007-85.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-85.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 4 || 58 || CV de Spauwhanen || De Spauwhanen haolen de Heidi's naor hier, veur Boemeldoncks après ski-vertier || 788 [[Bestand: Go-2007-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 5 || 82 || CV de Krakelingen || Op reis door het mexicaanse paradijs || 763 [[Bestand: Go-2007-82.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-82.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 6 || 92 || CV de Boemelratten || Ut is pas un feest, as d'n danceperade langs is geweest || 758 [[Bestand: Go-2007-92.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-92.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 7 || 33 || CV de Bikse-Bak-se-Bende || Orgels klinken als muziek in de oren daarom laten wij deze in Boemeldonck horen || 753 [[Bestand: Go-2007-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 8 || 48 || CV Kiwisensatie || Boemel lightnin || 749 [[Bestand: Go-2007-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 9 || 41 || CV de Dwaoskus || Met koningen en koninginnen overal vieren wij dit jaar koninklijkskarnaval || 747 [[Bestand: Go-2007-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 10 || 69 || G.O.K. || Op 'n goed gemutst bal, is ut pas echt Boemeldoncks karnaval! || 746 [[Bestand: Go-2007-69.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 11 || 62 || CV de Mauwmiere || De regenboog verraad het al in Boemeldonck is het ieder seizoen karnaval || 742 [[Bestand: Go-2007-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 12 || 17 || CV Biks Zooitje || Boemeldonck, daar zit muziek in || 735 [[Bestand: Go-2007-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 13 || 14 || CV de Batabieren || Mee ouw papier, hebbe we meer plezier || 716 [[Bestand: Go-2007-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 14 || 96 || CV de Joppers || Boemeldoncks karnaval is 'om op te vreten' || 701 [[Bestand: Go-2007-96.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-96.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 15 || 21 || CV de Zwabbers || We zijn de klos || 697 [[Bestand: Go-2007-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 16 || 30 || Duo Dakduif & Prieters || Het is niet alles goud wat er blinkt! || 695 [[Bestand: Go-2007-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 17 || 75 || CV Overdreven || We roeje mee de riemen die we hebbe || 692 [[Bestand: Go-2007-75.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 18 || 55 || CV de Halve Zole || Ge mot 'r mar op komme, aanders ga de dun boat in || 684 [[Bestand: Go-2007-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B || 19 || 27 || CV de Klaai-Aêrepels || We komme d'r nie vanaf || 682 [[Bestand: Go-2007-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C || 1 || 45 || CV wit ik veul || Pas op voor zakkenrollers || 804 [[Bestand: Go-2007-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||2|| | + | | C || 2 || 28 || CV de Kwêkers || D'n Karnavalskraoker!! || 802 [[Bestand: Go-2007-28.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||3|| | + | | C || 3 || 42 || CV de Platonische woudvlinders || We barste van de energie || 770 [[Bestand: Go-2007-42.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||4|| | + | | C || 4 || 67 || De Stufkes || Een tondeuse || 766 [[Bestand: Go-2007-67.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||5|| | + | | C || 5 || 73 || CV Van ut padje af || Wij zullen de optocht op de raad van elf beleven want onze kamelen hebben 't begeven || 762 [[Bestand: Go-2007-73.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-73.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||6|| | + | | C || 6 || 80 || KEILEUK || Witte gij hoeveul ut = ??? || 761 [[Bestand: Go-2007-80.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-80.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||7|| | + | | C || 7 || 31 || CV Twee Vooraf || w'hebbe dit jaor un 'POKKEN-IDEE', maor..... || 760 [[Bestand: Go-2007-31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||8|| | + | | C || 8 || 25 || CV de Schuttervrouwkus || We slaon onze vleugels uit, voor ut Boemeldoncks karnavalsgeluid!! || 758 [[Bestand: Go-2007-25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-25.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||9|| | + | | C || 9 || 76 || CV de Nachtbraokers || Ge mot 'r mar op KOMmen || 751 [[Bestand: Go-2007-76.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-76.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||10|| | + | | C || 10 || 12 || CV de Kwebbels || Met deze last komen we nooit op de kast || 748 [[Bestand: Go-2007-12.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||11|| | + | | C || 11 || 70 || Ut vrouwvolluk || We hangen de clown uit || 746 [[Bestand: Go-2007-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||12|| | + | | C || 12 || 38 || CV de Kriebels || Ge mot 'r mar op kome, ieder jaor n'un nieuwe prins klaorstome || 740 [[Bestand: Go-2007-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||13|| | + | | C || 13 || 59 || CV Vrij Gezellig || Als je haar maar goed zit! || 737 [[Bestand: Go-2007-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||14|| | + | | C || 14 || 63 || Bikse Blikskes || We lope nie meej in d'n optocht || 735 [[Bestand: Go-2007-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||15|| | + | | C || 15 || 65 || CV de Tutters || We hebbe nie de X factor, mar wel de .... || 725 [[Bestand: Go-2007-65.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||16|| | + | | C || 16 || 56 || CV 't Biks Broedsel || Ok wij komme der nog nie op || 720 [[Bestand: Go-2007-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||17|| | + | | C || 17 || 18 || CV The Pink Ladies || D'n Prei(s) uitreiking || 718 [[Bestand: Go-2007-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||18|| | + | | C || 18 || 50 || CV de Gallipaopers || Een hoge drukgebied te groot voor een kakmadam met hoge nood || 712 [[Bestand: Go-2007-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||19|| | + | | C || 19 || 34 || Ons ken ons || Sterren dansen op het ijs || 704 [[Bestand: Go-2007-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||20|| | + | | C || 20 || 36 || De Theemutsen || Ge mot mar op de thee kome || 699 [[Bestand: Go-2007-36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||21|| | + | | C || 21 || 15 || CV Peejûhstamp || Heul du'n wereld van Noord tot Zuid kijkt in Boemeldonck z'n oooogen uit! || 697 [[Bestand: Go-2007-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||22|| | + | | C || 22 || 86 || De bananas || We zen dur op gekomme, mar dan... || 689 [[Bestand: Go-2007-86.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-86.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||23|| | + | | C || 23 || 78 || CV Ketel || t was nie zomaar n'un optocht mar n'un geweldige optocht! || 670 [[Bestand: Go-2007-78.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-78.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||24|| | + | | C || 24 || 53 || CV de Egeltjes || de Efteling || 661 [[Bestand: Go-2007-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C || 25 || 90 || Grit || Hoe kom d'r op || 650 [[Bestand: Go-2007-90.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-90.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C || 26 || 93 || de BB’s || Wij werken aan onze bikinilijn || 640 [[Bestand: Go-2007-93.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-93.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C || 27 || 83 || CV BOK combinatie || Ge mot 'r mar op komme || 604 [[Bestand: Go-2007-83.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-83.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 1 || 22 || Die 2 || Hoe komde hier nou op || 834 [[Bestand: Go-2007-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 2 || 26 || De Vrolijke Vrienden || Sterren daanse op 'tijs || 788 [[Bestand: Go-2007-26.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 3 || 49 || Riestevlaai & Greumelevlaai || Meej karnaval zen we weg || 786 [[Bestand: Go-2007-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 4 || 46 || Sins de visboer || De visboer met z'n gevolg || 783 [[Bestand: Go-2007-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 5 || 43 || De helft is zat || Ge kunt er gin speld tussen krijgen || 781 [[Bestand: Go-2007-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 6 || 54 || Mid-lijf trio || Ge ken meej ons alle kaanten op || 780 [[Bestand: Go-2007-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 7 || 97 || de Raddraaiers || Cursus rietdekken gaat niet door, want Riet is ziek || 778 [[Bestand: Go-2007-97.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-97.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 8 || 71 || Duo XXL || Duo XXL die weet ut wel || 775 [[Bestand: Go-2007-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 9 || 40 || De Sambalbij ft. OOsie || Uit mun dak veur dun BAK || 765 [[Bestand: Go-2007-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 10 || 23 || Die andere twee || Wij komme d'r mar nie op || 742 [[Bestand: Go-2007-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 11 || 29 || De Sanseveria's || Wij zen meej onze neus in de botter gevalle || 739 [[Bestand: Go-2007-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 12 || 57 || Duo Sjan en an || wie staat er bij ons in een goed blaadje? || 732 [[Bestand: Go-2007-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 13 || 91 || 't Biks duo || Ge mot 'r mar opkome || 728 [[Bestand: Go-2007-91.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-91.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 14 || 51 || CV de Braburgers || Ge mot 'r zo mar op kome || 727 [[Bestand: Go-2007-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 15 || 47 || De Zusjes || Ge mot 'r mar op kome, op da kiekuh van oos || 715 [[Bestand: Go-2007-47.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 16 || 20 || CV Ut Span || We zien ut wel zitte || 713 [[Bestand: Go-2007-20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 17 || 95 || Twee Zotte Duvelkûs || We zette onze eerste stapkus in de grote meese optocht || 712 [[Bestand: Go-2007-95.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-95.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 18 || 98 || Fluts en kluts || Fluts en Kluts hebben de niX-factor || 708 [[Bestand: Go-2007-98.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-98.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 19 || 61 || Oemoemenoe || Op 't slappe kôôrd ben'k kampioen ge mot'r mar op kome... das nie te doen || 707 [[Bestand: Go-2007-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 20 || 99 || Muts en Muts || We hebbe de rooie hond || 695 [[Bestand: Go-2007-99.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-99.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 21 || 13 || CV Ikku meej munnu maot || Unne fakir komt 'r op met unne spijker op zunne kop || 689 [[Bestand: Go-2007-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 22 || 68 || CV Kaasje & Worstje || Ge mot 'r mar op komme, wij zijn de èchte Bikse Blomme! || 684 [[Bestand: Go-2007-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 23 || 64 || BV Dakloos || Ge mot 'r mar op kome || 682 [[Bestand: Go-2007-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-64.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 24 || 16 || De Sjonnies || We hebbe nie kunne bouwe || 681 [[Bestand: Go-2007-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 25 || 74 || Trio Bandeloos || We zijn om door 'n ringeske te haolen || 680 [[Bestand: Go-2007-74.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-74.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 26 || 32 || De Kippies || Ge mot dur mar op komme, mee de kippies op stok || 677 [[Bestand: Go-2007-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 27 || 100 || CV Bezet || we kenne d'r echt nie mir opkome || 667 [[Bestand: Go-2007-100.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-100.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 28 || 84 || CV de 't kennet veteranen || Ge mot 'r maar op komé op BAK TV || 666 [[Bestand: Go-2007-84.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-84.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D || 29 || 88 || De Bezige bij-en || We kunne 'r mar nie op kome || 655 [[Bestand: Go-2007-88.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-88.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D || 30 || 81 || CV de Dobby's || We hebben geen idee, dus doen we voor spek en bonen mee || 642 [[Bestand: Go-2007-81.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-81.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E|| | + | | E || 1 || 94 || D'n BOB van Boemeldonck || Kwam t-ie 'r mar us vanaf || 792 [[Bestand: Go-2007-94.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-94.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E|| | + | | E || 2 || 19 || Ikke || effe ruuke || 734 [[Bestand: Go-2007-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E|| | + | | E || 3 || 35 || Noodweer || Weeralarm || 716 [[Bestand: Go-2007-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E|| | + | | E || 4 || 101 || Daor heddum wir || Ik zoek unne single || 674 [[Bestand: Go-2007-101.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-101.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E|| | + | | E || 5 || 60 || CV de Pi-Nuckels || M'n hart aan Boemeldonck 'verpant', dar kom de nie meer vanaf! || 667 [[Bestand: Go-2007-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E|| | + | | E || 6 || 77 || Hoags Bluf || Ik kom er niet op. Ge mot 'r mar op kome || 663 [[Bestand: Go-2007-77.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-77.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E|| | + | | E || 7 || 39 || Van Boven || Ge mot 'r mar op kome || 660 [[Bestand: Go-2007-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand: Go-2006-prw.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2006-prw.jpg}}]] |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
