Uitslag Grote optocht 18 februari 2007: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Jaar !! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||79||CV de Meelballen||Veur dit beestachtige feest, komt d'n boemel deur Afrika gesjeesd||961 | + | | 2007 || A || 1 || 79 || CV de Meelballen || Veur dit beestachtige feest, komt d'n boemel deur Afrika gesjeesd || 961 [[Bestand: Go-2007-79.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-79.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Meelballen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||66||CV de Knuppels||Ge mot er maer op komen, | + | | 2007 || A || 2 || 66 || CV de Knuppels || Ge mot er maer op komen, Boemeldonck op hoog niveau || 924 [[Bestand: Go-2007-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||37||CV de Herrieschoppers||11 Jaar in Vogelvlucht||917 | + | | 2007 || A || 3 || 37 || CV de Herrieschoppers || 11 Jaar in Vogelvlucht || 917 [[Bestand: Go-2007-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||11||CV de Schuimsoppers||SCHOTS & SCHEEF, | + | | 2007 || A || 4 || 11 || CV de Schuimsoppers || SCHOTS & SCHEEF, Boemeldonck op dreef! || 895 [[Bestand: Go-2007-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||52||Black Eagles Jr.||Pirates of the Polder||893 | + | | 2007 || A || 5 || 52 || Black Eagles Jr. || Pirates of the Polder || 893 [[Bestand: Go-2007-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||24||CV de Bietjes||Karnaval wordt steeds groter, | + | | 2007 || A || 6 || 24 || CV de Bietjes || Karnaval wordt steeds groter, Boemeldonck is de motor! || 844 [[Bestand: Go-2007-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||89||Z.P.C.||Als d'n prins van huis is, danst ALLES op tafel||456 | + | | 2007 || A || 7 || 89 || Z.P.C. || Als d'n prins van huis is, danst ALLES op tafel || 456 [[Bestand: Go-2007-89.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-89.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||1||72||CV de Klepperbekken||Één veur allen, allen veur één, in | + | | 2007 || B || 1 || 72 || CV de Klepperbekken || Één veur allen, allen veur één, in Boemeldonck feeste nooit alleen || 880 [[Bestand: Go-2007-72.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||2||44||CV de Lolbroeken||Meej Boemeldoncks karnaval ziede ze vliegen!||854 | + | | 2007 || B || 2 || 44 || CV de Lolbroeken || Meej Boemeldoncks karnaval ziede ze vliegen! || 854 [[Bestand: Go-2007-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||3||85||CV de Laontjes||t biks Karnekermis feest gevoel||805 | + | | 2007 || B || 3 || 85 || CV de Laontjes || t biks Karnekermis feest gevoel || 805 [[Bestand: Go-2007-85.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-85.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||4||58||CV de Spauwhanen||De Spauwhanen haolen de Heidi's naor hier, veur Boemeldoncks après ski-vertier||788 | + | | 2007 || B || 4 || 58 || CV de Spauwhanen || De Spauwhanen haolen de Heidi's naor hier, veur Boemeldoncks après ski-vertier || 788 [[Bestand: Go-2007-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||5||82||CV de Krakelingen||Op reis door het mexicaanse paradijs||763 | + | | 2007 || B || 5 || 82 || CV de Krakelingen || Op reis door het mexicaanse paradijs || 763 [[Bestand: Go-2007-82.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-82.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||6||92||CV de Boemelratten||Ut is pas un feest, as d'n danceperade langs is geweest||758 | + | | 2007 || B || 6 || 92 || CV de Boemelratten || Ut is pas un feest, as d'n danceperade langs is geweest || 758 [[Bestand: Go-2007-92.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-92.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||7||33||CV de Bikse- | + | | 2007 || B || 7 || 33 || CV de Bikse-Bak-se-Bende || Orgels klinken als muziek in de oren daarom laten wij deze in Boemeldonck horen || 753 [[Bestand: Go-2007-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||8||48||CV Kiwisensatie||Boemel lightnin||749 | + | | 2007 || B || 8 || 48 || CV Kiwisensatie || Boemel lightnin || 749 [[Bestand: Go-2007-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||9||41||CV de | + | | 2007 || B || 9 || 41 || CV de Dwaoskus || Met koningen en koninginnen overal vieren wij dit jaar koninklijkskarnaval || 747 [[Bestand: Go-2007-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||10||69||G.O.K.||Op 'n goed gemutst bal, is ut pas echt Boemeldoncks karnaval!||746 | + | | 2007 || B || 10 || 69 || G.O.K. || Op 'n goed gemutst bal, is ut pas echt Boemeldoncks karnaval! || 746 [[Bestand: Go-2007-69.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||11||62||CV de Mauwmiere||De regenboog verraad het al in | + | | 2007 || B || 11 || 62 || CV de Mauwmiere || De regenboog verraad het al in Boemeldonck is het ieder seizoen karnaval || 742 [[Bestand: Go-2007-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||12||17||CV Biks Zooitje|| | + | | 2007 || B || 12 || 17 || CV Biks Zooitje || Boemeldonck, daar zit muziek in || 735 [[Bestand: Go-2007-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||13||14||CV de Batabieren||Mee ouw papier, hebbe we meer plezier||716 | + | | 2007 || B || 13 || 14 || CV de Batabieren || Mee ouw papier, hebbe we meer plezier || 716 [[Bestand: Go-2007-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||14||96||CV de Joppers||Boemeldoncks karnaval is 'om op te vreten'||701 | + | | 2007 || B || 14 || 96 || CV de Joppers || Boemeldoncks karnaval is 'om op te vreten' || 701 [[Bestand: Go-2007-96.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-96.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||15||21||CV de Zwabbers||We zijn de klos||697 | + | | 2007 || B || 15 || 21 || CV de Zwabbers || We zijn de klos || 697 [[Bestand: Go-2007-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||16||30||Duo Dakduif & Prieters||Het is niet alles goud wat er blinkt!||695 | + | | 2007 || B || 16 || 30 || Duo Dakduif & Prieters || Het is niet alles goud wat er blinkt! || 695 [[Bestand: Go-2007-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||17||75||CV Overdreven||We roeje mee de riemen die we hebbe||692 | + | | 2007 || B || 17 || 75 || CV Overdreven || We roeje mee de riemen die we hebbe || 692 [[Bestand: Go-2007-75.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||18||55||CV de Halve Zole||Ge mot 'r mar op komme, aanders ga de dun boat in||684 | + | | 2007 || B || 18 || 55 || CV de Halve Zole || Ge mot 'r mar op komme, aanders ga de dun boat in || 684 [[Bestand: Go-2007-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||19||27||CV de Klaai-Aêrepels||We komme d'r nie vanaf||682 | + | | 2007 || B || 19 || 27 || CV de Klaai-Aêrepels || We komme d'r nie vanaf || 682 [[Bestand: Go-2007-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||1||45||CV wit ik veul||Pas op voor zakkenrollers||804 | + | | 2007 || C || 1 || 45 || CV wit ik veul || Pas op voor zakkenrollers || 804 [[Bestand: Go-2007-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||2||28||CV de Kwêkers||D'n Karnavalskraoker!!||802 | + | | 2007 || C || 2 || 28 || CV de Kwêkers || D'n Karnavalskraoker!! || 802 [[Bestand: Go-2007-28.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||3||42||CV de Platonische woudvlinders||We barste van de energie||770 | + | | 2007 || C || 3 || 42 || CV de Platonische woudvlinders || We barste van de energie || 770 [[Bestand: Go-2007-42.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||4||67||De Stufkes||Een tondeuse ||766 | + | | 2007 || C || 4 || 67 || De Stufkes || Een tondeuse || 766 [[Bestand: Go-2007-67.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||5||73||CV Van ut padje af||Wij zullen de optocht op de raad van elf beleven want onze kamelen hebben 't begeven||762 | + | | 2007 || C || 5 || 73 || CV Van ut padje af || Wij zullen de optocht op de raad van elf beleven want onze kamelen hebben 't begeven || 762 [[Bestand: Go-2007-73.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-73.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||6||80||KEILEUK||Witte gij hoeveul ut = ???||761 | + | | 2007 || C || 6 || 80 || KEILEUK || Witte gij hoeveul ut = ??? || 761 [[Bestand: Go-2007-80.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-80.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||7||31||CV Twee Vooraf||w'hebbe dit jaor un 'POKKEN-IDEE', maor.....||760 | + | | 2007 || C || 7 || 31 || CV Twee Vooraf || w'hebbe dit jaor un 'POKKEN-IDEE', maor..... || 760 [[Bestand: Go-2007-31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||8||25||CV de Schuttervrouwkus||We slaon onze vleugels uit, voor ut Boemeldoncks karnavalsgeluid!!||758 | + | | 2007 || C || 8 || 25 || CV de Schuttervrouwkus || We slaon onze vleugels uit, voor ut Boemeldoncks karnavalsgeluid!! || 758 [[Bestand: Go-2007-25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-25.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||9||76||CV de Nachtbraokers||Ge mot 'r mar op KOMmen||751 | + | | 2007 || C || 9 || 76 || CV de Nachtbraokers || Ge mot 'r mar op KOMmen || 751 [[Bestand: Go-2007-76.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-76.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||10||12||CV de Kwebbels||Met deze last komen we nooit op de kast||748 | + | | 2007 || C || 10 || 12 || CV de Kwebbels || Met deze last komen we nooit op de kast || 748 [[Bestand: Go-2007-12.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||11||70||Ut vrouwvolluk||We hangen de clown uit||746 | + | | 2007 || C || 11 || 70 || Ut vrouwvolluk || We hangen de clown uit || 746 [[Bestand: Go-2007-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||12||38||CV de Kriebels||Ge mot 'r mar op kome, ieder jaor n'un nieuwe prins klaorstome||740 | + | | 2007 || C || 12 || 38 || CV de Kriebels || Ge mot 'r mar op kome, ieder jaor n'un nieuwe prins klaorstome || 740 [[Bestand: Go-2007-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||13||59||CV Vrij Gezellig||Als je haar maar goed zit!||737 | + | | 2007 || C || 13 || 59 || CV Vrij Gezellig || Als je haar maar goed zit! || 737 [[Bestand: Go-2007-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||14||63||Bikse Blikskes | + | | 2007 || C || 14 || 63 || Bikse Blikskes || We lope nie meej in d'n optocht || 735 [[Bestand: Go-2007-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||15||65||CV de Tutters||We hebbe nie de X factor, mar wel de ....||725 | + | | 2007 || C || 15 || 65 || CV de Tutters || We hebbe nie de X factor, mar wel de .... || 725 [[Bestand: Go-2007-65.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||16||56||CV 't Biks Broedsel||Ok wij komme der nog nie op||720 | + | | 2007 || C || 16 || 56 || CV 't Biks Broedsel || Ok wij komme der nog nie op || 720 [[Bestand: Go-2007-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||17||18||CV The Pink Ladies||D'n Prei(s) uitreiking||718 | + | | 2007 || C || 17 || 18 || CV The Pink Ladies || D'n Prei(s) uitreiking || 718 [[Bestand: Go-2007-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||18||50||CV de Gallipaopers||Een hoge drukgebied te groot voor een kakmadam met hoge nood||712 | + | | 2007 || C || 18 || 50 || CV de Gallipaopers || Een hoge drukgebied te groot voor een kakmadam met hoge nood || 712 [[Bestand: Go-2007-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||19||34||Ons ken ons||Sterren dansen op het ijs||704 | + | | 2007 || C || 19 || 34 || Ons ken ons || Sterren dansen op het ijs || 704 [[Bestand: Go-2007-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||20||36||De Theemutsen||Ge mot mar op de thee kome||699 | + | | 2007 || C || 20 || 36 || De Theemutsen || Ge mot mar op de thee kome || 699 [[Bestand: Go-2007-36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||21||15||CV Peejûhstamp||Heul du'n wereld van Noord tot Zuid kijkt in | + | | 2007 || C || 21 || 15 || CV Peejûhstamp || Heul du'n wereld van Noord tot Zuid kijkt in Boemeldonck z'n oooogen uit! || 697 [[Bestand: Go-2007-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||22||86||De bananas||We zen dur op gekomme, mar dan...||689 | + | | 2007 || C || 22 || 86 || De bananas || We zen dur op gekomme, mar dan... || 689 [[Bestand: Go-2007-86.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-86.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||23||78||CV Ketel||t was nie zomaar n'un optocht mar n'un geweldige optocht!||670 | + | | 2007 || C || 23 || 78 || CV Ketel || t was nie zomaar n'un optocht mar n'un geweldige optocht! || 670 [[Bestand: Go-2007-78.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-78.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||24||53||CV de Egeltjes||de Efteling||661 | + | | 2007 || C || 24 || 53 || CV de Egeltjes || de Efteling || 661 [[Bestand: Go-2007-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||25||90||Grit||Hoe kom d'r op||650 | + | | 2007 || C || 25 || 90 || Grit || Hoe kom d'r op || 650 [[Bestand: Go-2007-90.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-90.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||26||93||de BB’s||Wij werken aan onze bikinilijn||640 | + | | 2007 || C || 26 || 93 || de BB’s || Wij werken aan onze bikinilijn || 640 [[Bestand: Go-2007-93.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-93.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||27||83||CV BOK combinatie||Ge mot 'r mar op komme||604 | + | | 2007 || C || 27 || 83 || CV BOK combinatie || Ge mot 'r mar op komme || 604 [[Bestand: Go-2007-83.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-83.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||1||22||Die 2||Hoe komde hier nou op||834 | + | | 2007 || D || 1 || 22 || Die 2 || Hoe komde hier nou op || 834 [[Bestand: Go-2007-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||26||De Vrolijke Vrienden||Sterren daanse op 'tijs||788 | + | | 2007 || D || 2 || 26 || De Vrolijke Vrienden || Sterren daanse op 'tijs || 788 [[Bestand: Go-2007-26.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||3||49||Riestevlaai & Greumelevlaai||Meej karnaval zen we weg||786 | + | | 2007 || D || 3 || 49 || Riestevlaai & Greumelevlaai || Meej karnaval zen we weg || 786 [[Bestand: Go-2007-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||4||46||Sins de visboer||De visboer met z'n gevolg||783 | + | | 2007 || D || 4 || 46 || Sins de visboer || De visboer met z'n gevolg || 783 [[Bestand: Go-2007-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||5||43||De helft is zat||Ge kunt er gin speld tussen krijgen||781 | + | | 2007 || D || 5 || 43 || De helft is zat || Ge kunt er gin speld tussen krijgen || 781 [[Bestand: Go-2007-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||6||54||Mid-lijf trio||Ge ken meej ons alle kaanten op||780 | + | | 2007 || D || 6 || 54 || Mid-lijf trio || Ge ken meej ons alle kaanten op || 780 [[Bestand: Go-2007-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||7||97||de Raddraaiers||Cursus rietdekken gaat niet door, want Riet is ziek||778 | + | | 2007 || D || 7 || 97 || de Raddraaiers || Cursus rietdekken gaat niet door, want Riet is ziek || 778 [[Bestand: Go-2007-97.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-97.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||8||71||Duo XXL||Duo XXL die weet ut wel||775 | + | | 2007 || D || 8 || 71 || Duo XXL || Duo XXL die weet ut wel || 775 [[Bestand: Go-2007-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||9||40||De Sambalbij ft. OOsie||Uit mun dak veur dun | + | | 2007 || D || 9 || 40 || De Sambalbij ft. OOsie || Uit mun dak veur dun BAK || 765 [[Bestand: Go-2007-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||10||23||Die andere twee||Wij komme d'r mar nie op||742 | + | | 2007 || D || 10 || 23 || Die andere twee || Wij komme d'r mar nie op || 742 [[Bestand: Go-2007-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||11||29||De Sanseveria's||Wij zen meej onze neus in de botter gevalle||739 | + | | 2007 || D || 11 || 29 || De Sanseveria's || Wij zen meej onze neus in de botter gevalle || 739 [[Bestand: Go-2007-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||12||57||Duo Sjan en an||wie staat er bij ons in een goed blaadje?||732 | + | | 2007 || D || 12 || 57 || Duo Sjan en an || wie staat er bij ons in een goed blaadje? || 732 [[Bestand: Go-2007-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||13||91||'t Biks duo||Ge mot 'r mar opkome||728 | + | | 2007 || D || 13 || 91 || 't Biks duo || Ge mot 'r mar opkome || 728 [[Bestand: Go-2007-91.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-91.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||14||51||CV de Braburgers||Ge mot 'r zo mar op kome||727 | + | | 2007 || D || 14 || 51 || CV de Braburgers || Ge mot 'r zo mar op kome || 727 [[Bestand: Go-2007-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||15||47||De Zusjes||Ge mot 'r mar op kome, op da kiekuh van oos||715 | + | | 2007 || D || 15 || 47 || De Zusjes || Ge mot 'r mar op kome, op da kiekuh van oos || 715 [[Bestand: Go-2007-47.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||16||20||CV Ut Span||We zien ut wel zitte||713 | + | | 2007 || D || 16 || 20 || CV Ut Span || We zien ut wel zitte || 713 [[Bestand: Go-2007-20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||17||95||Twee Zotte Duvelkûs||We zette onze eerste stapkus in de grote meese optocht||712 | + | | 2007 || D || 17 || 95 || Twee Zotte Duvelkûs || We zette onze eerste stapkus in de grote meese optocht || 712 [[Bestand: Go-2007-95.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-95.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||18||98||Fluts en kluts||Fluts en Kluts hebben de niX-factor||708 | + | | 2007 || D || 18 || 98 || Fluts en kluts || Fluts en Kluts hebben de niX-factor || 708 [[Bestand: Go-2007-98.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-98.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||19||61||Oemoemenoe||Op 't slappe kôôrd ben'k kampioen ge mot'r mar op kome... das nie te doen||707 | + | | 2007 || D || 19 || 61 || Oemoemenoe || Op 't slappe kôôrd ben'k kampioen ge mot'r mar op kome... das nie te doen || 707 [[Bestand: Go-2007-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||20||99||Muts en Muts||We hebbe de rooie hond ||695 | + | | 2007 || D || 20 || 99 || Muts en Muts || We hebbe de rooie hond || 695 [[Bestand: Go-2007-99.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-99.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||21||13||CV Ikku meej munnu maot||Unne fakir komt 'r op met unne spijker op zunne kop||689 | + | | 2007 || D || 21 || 13 || CV Ikku meej munnu maot || Unne fakir komt 'r op met unne spijker op zunne kop || 689 [[Bestand: Go-2007-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||22||68||CV Kaasje & Worstje||Ge mot 'r mar op komme, wij zijn de èchte Bikse Blomme!||684 | + | | 2007 || D || 22 || 68 || CV Kaasje & Worstje || Ge mot 'r mar op komme, wij zijn de èchte Bikse Blomme! || 684 [[Bestand: Go-2007-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||23||64||BV Dakloos||Ge mot 'r mar op kome||682 | + | | 2007 || D || 23 || 64 || BV Dakloos || Ge mot 'r mar op kome || 682 [[Bestand: Go-2007-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-64.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||24||16||De Sjonnies||We hebbe nie kunne bouwe||681 | + | | 2007 || D || 24 || 16 || De Sjonnies || We hebbe nie kunne bouwe || 681 [[Bestand: Go-2007-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||25||74||Trio Bandeloos||We zijn om door 'n ringeske te haolen||680 | + | | 2007 || D || 25 || 74 || Trio Bandeloos || We zijn om door 'n ringeske te haolen || 680 [[Bestand: Go-2007-74.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-74.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||26||32||De Kippies||Ge mot dur mar op komme, mee de kippies op stok||677 | + | | 2007 || D || 26 || 32 || De Kippies || Ge mot dur mar op komme, mee de kippies op stok || 677 [[Bestand: Go-2007-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||27||100||CV Bezet||we kenne d'r echt nie mir opkome||667 | + | | 2007 || D || 27 || 100 || CV Bezet || we kenne d'r echt nie mir opkome || 667 [[Bestand: Go-2007-100.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-100.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||28||84||CV de 't kennet veteranen||Ge mot 'r maar op komé op | + | | 2007 || D || 28 || 84 || CV de 't kennet veteranen || Ge mot 'r maar op komé op BAK TV || 666 [[Bestand: Go-2007-84.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-84.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||29||88||De Bezige bij-en||We kunne 'r mar nie op kome||655 | + | | 2007 || D || 29 || 88 || De Bezige bij-en || We kunne 'r mar nie op kome || 655 [[Bestand: Go-2007-88.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-88.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||30||81||CV de Dobby's||We hebben geen idee, dus doen we voor spek en bonen mee||642 | + | | 2007 || D || 30 || 81 || CV de Dobby's || We hebben geen idee, dus doen we voor spek en bonen mee || 642 [[Bestand: Go-2007-81.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-81.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||1||94||D'n BOB van | + | | 2007 || E || 1 || 94 || D'n BOB van Boemeldonck || Kwam t-ie 'r mar us vanaf || 792 [[Bestand: Go-2007-94.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-94.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||2||19||Ikke||effe ruuke||734 | + | | 2007 || E || 2 || 19 || Ikke || effe ruuke || 734 [[Bestand: Go-2007-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||3||35||Noodweer||Weeralarm||716 | + | | 2007 || E || 3 || 35 || Noodweer || Weeralarm || 716 [[Bestand: Go-2007-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||4||101||Daor heddum wir||Ik zoek unne single||674 | + | | 2007 || E || 4 || 101 || Daor heddum wir || Ik zoek unne single || 674 [[Bestand: Go-2007-101.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-101.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||5||60||CV de Pi-Nuckels||M'n hart aan | + | | 2007 || E || 5 || 60 || CV de Pi-Nuckels || M'n hart aan Boemeldonck 'verpant', dar kom de nie meer vanaf! || 667 [[Bestand: Go-2007-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||6||77||Hoags Bluf||Ik kom er niet op. Ge mot 'r mar op kome||663 | + | | 2007 || E || 6 || 77 || Hoags Bluf || Ik kom er niet op. Ge mot 'r mar op kome || 663 [[Bestand: Go-2007-77.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-77.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||7||39||Van Boven||Ge mot 'r mar op kome||660 | + | | 2007 || E || 7 || 39 || Van Boven || Ge mot 'r mar op kome || 660 [[Bestand: Go-2007-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | || || ||BAK ||Prinsenwagen|| | + | | 2007 || || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand: Go-2007-prw.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:Go-2007-prw.jpg}}]] |
| − | |||
|} | |} | ||
