Gevolg 1971-1972: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''De volgende personen vormde samen het gevolg in het seizoen 1971-1972''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Rol''' | align="left" style="backgroun...') |
|||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| | {| | ||
| − | | align=" | + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Rol''' |
| − | | align=" | + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Wie ''' |
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|''' ''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|''' ''' | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Aanvullende informatie''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Aanvullende informatie''' | ||
| Regel 107: | Regel 107: | ||
| Bestuur||Martin||Hennekam||Penningmeester | | Bestuur||Martin||Hennekam||Penningmeester | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Frans||van Gils||namens Clubs |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Kees||Poppelaars||namens Clubs |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Hein||van de Brand|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Kees||Schuijbroek|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Ad||van de Goorbergh|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Riet||Vincenten|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Piet||van de Bogaert||Kapellen/Raad van Elf |
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 25 sep 2016 om 18:03
De volgende personen vormde samen het gevolg in het seizoen 1971-1972
| Rol | Wie | Aanvullende informatie | |
| Prins | Frans | van de Berg | Prins Xavier VI |
| Hofdame | Thea | van Haperen | |
| Hofdame | Toos | Martens | |
| Hofdame | Joke | Kleemans | |
| Raad van Elf | Jan | van Zundert | |
| Raad van Elf | George | Dirven | |
| Raad van Elf | Piet | Bogers | |
| Raad van Elf | Janus | Meeuwissen | |
| Raad van Elf | Toon | Boot | |
| Raad van Elf | Piet | van de Bogaert | |
| Raad van Elf | Jan | Dielissen | |
| Raad van Elf | Jan | van Loenhout | |
| Raad van Elf | Jan | van Buuren | |
| Raad van Elf | Jan | van Gurp | |
| Raad van Elf | Antoon | van den Eijnden | |
| Embleem bewaarder | Piet | Kavelaars | |
| Garde-Officier | Jan | Bakx | |
| hoflivreier | Jan | van Tilburg | |
| hoflivreier | Jan | van Bragt | |
| Hofmachinist | Christ | van de Berg | Hofkoetsier |
| Hofnar | Trudy | Naalden | Narretje |
| Major Domus | Hein | den Ouden | |
| Opper-ordebewaarder | Ariaan | de Vries | |
| Opper-plissie | Gerard | Verwijmeren | |
| Hofkapel | Jan | Martens | Kapelmeester |
| Hofkapel | Kees | Watzeels | |
| Hofkapel | Theo | Schipper | |
| Hofkapel | Pierre | Luyten | |
| Hofkapel | Nout | van de Wijngaard | |
| Hofkapel | Janus | Watzeels | |
| Hofkapel | Kees | Schuijbroek | |
| Hofkapel | Jan | Bastiaansen | |
| Hofkapel | Annie | Watzeels | |
| Hofkapel | Toon | Schuijbroek | |
| Hofkapel | Ko | van de List | |
| Majorettenpeleton | Lisette | van Gurp | Majorettenpeleton |
| Majorettenpeleton | Miriamme | Bogers | Majorettenpeleton |
| Majorettenpeleton | Lian | de Wit | Majorettenpeleton |
| Majorettenpeleton | Ineke | Taks | Majorettenpeleton |
| Majorettenpeleton | José | Geerts | Majorettenpeleton |
| Majorettenpeleton | Brigitte | Polke | Majorettenpeleton |
| Majorettenpeleton | Anita | Weterings | Majorettenpeleton |
| Majorettenpeleton | Anja | van de Bliek | Majorettenpeleton |
| Majorettenpeleton | Anita | Meeuwissen | Majorettenpeleton |
| Majorettenpeleton | Adrianne | van de Veeken | Majorettenpeleton |
| Majorettenpeleton | Dimphnie | van de Koedijk | Majorettenpeleton |
| Bestuur | Theo | Schipper | voorzitter |
| Bestuur | Herman | Dirven | secretaris |
| Bestuur | Rien | Schuijbroek | griffier |
| Bestuur | Martin | Hennekam | Penningmeester |
| Comité | Frans | van Gils | namens Clubs |
| Comité | Kees | Poppelaars | namens Clubs |
| Comité | Hein | van de Brand | |
| Comité | Kees | Schuijbroek | |
| Comité | Ad | van de Goorbergh | |
| Comité | Riet | Vincenten | |
| Comité | Piet | van de Bogaert | Kapellen/Raad van Elf |
