Uitslag Grote optocht 5 maart 2000: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (13 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| + | ''Wij realiseren ons dat we helaas (nog) niet bij alle deelnemers een foto geplaatst hebben. Het kan zijn dat deze (nog) niet in het digitale archief van de BAK zit. Heeft u een van de ontbrekende foto's? Stuur deze dan op naar archief@boemeldonck.nl.'' | ||
| + | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 46 || CV de Kwêkers || Het Egyptisch geheim, komt met karnaval te voorschijn || 947 | + | | A || 1 || 46 || CV de Kwêkers || Het Egyptisch geheim, komt met karnaval te voorschijn || 947 [[Bestand:2000-go-46.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-46.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 19 || CV De Bietjes || T is un doorgedraoid geval, Boemeldoncks zotte karnaval || 933 | + | | A || 2 || 19 || CV De Bietjes || T is un doorgedraoid geval, Boemeldoncks zotte karnaval || 933 [[Bestand:2000-go-19.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-19.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 28 || CV De Puddingbuksen || We tovere leut, gein en muziek, uit d'n Boemeldonckse karnavalsfabriek || 907 | + | | A || 3 || 28 || CV De Puddingbuksen || We tovere leut, gein en muziek, uit d'n Boemeldonckse karnavalsfabriek || 907 [[Bestand:2000-go-999.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-999.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 77 || CV De Zandschuivers || Wat un mriakel, Boemeldoncks karnaval als Disniespektaokel || 864 | + | | A || 4 || 77 || CV De Zandschuivers || Wat un mriakel, Boemeldoncks karnaval als Disniespektaokel || 864 [[Bestand:2000-go-77.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-77.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 55 || CV De Schutters || De techniek ging dur de eeuwe vliegus vlug. Da zie de in heel de Boemeldonckse optocht terug || 862 | + | | A || 5 || 55 || CV De Schutters || De techniek ging dur de eeuwe vliegus vlug. Da zie de in heel de Boemeldonckse optocht terug || 862 [[Bestand:2000-go-55.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-55.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| A || 6 || 10 || Black Eagles jr || D'n Gerrit als boegbeeld van de individuelen 'dat' zijn de smaakmakers tussen de kastelen || 861 || | | A || 6 || 10 || Black Eagles jr || D'n Gerrit als boegbeeld van de individuelen 'dat' zijn de smaakmakers tussen de kastelen || 861 || | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 37 || CV De Lolbroeken || Boemeldoncks karnaval is een Holllands festival || 858 | + | | A || 7 || 37 || CV De Lolbroeken || Boemeldoncks karnaval is een Holllands festival || 858 [[Bestand:2000-go-37.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-37.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 64 || CV De Klompen || De Egyptische sfeer daalt in Boemeldonck neer || 836 | + | | A || 8 || 64 || CV De Klompen || De Egyptische sfeer daalt in Boemeldonck neer || 836 [[Bestand:2000-go-84.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-84.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| B || 1 || 40 || CV De Joppers || Boemeldonck bekijkt ut van d'n andere kaant en viert karnaval in ut chinezenlaand || 818 || | | B || 1 || 40 || CV De Joppers || Boemeldonck bekijkt ut van d'n andere kaant en viert karnaval in ut chinezenlaand || 818 || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 31 || CV De Spauwhanen || Twee kanten met Karnaval is in Boemeldonck een apart geval || 804 | + | | B || 2 || 31 || CV De Spauwhanen || Twee kanten met Karnaval is in Boemeldonck een apart geval || 804 [[Bestand:2000-go-31.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-31.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| B || 3 || 49 || CV De Guppen || Boe ba China || 803 || | | B || 3 || 49 || CV De Guppen || Boe ba China || 803 || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 26 || CV De Achterblijvers || Het bal in het heelal is net als Boemeldoncks karnaval || 798 | + | | B || 4 || 26 || CV De Achterblijvers || Het bal in het heelal is net als Boemeldoncks karnaval || 798 [[Bestand:2000-go-26.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-26.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 59 || CV Overdreven || Dees jaor hebbe we te weinig tijd deur onze eige bouw, daorum schaafte we in dun optocht maor gauw || 783 | + | | B || 5 || 59 || CV Overdreven || Dees jaor hebbe we te weinig tijd deur onze eige bouw, daorum schaafte we in dun optocht maor gauw || 783 [[Bestand:2000-go-53.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-53.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 6 || 33 || CV De Halve Zole || Halve Zole maf, 't is bij de knijne af || 759 | + | | B || 6 || 33 || CV De Halve Zole || Halve Zole maf, 't is bij de knijne af || 759 [[Bestand:2000-go-33.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-33.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 7 || 62 || CV 't Overschot || Bikse prachten praole zijn waore fantasie verhaole! || 755 | + | | B || 7 || 62 || CV 't Overschot || Bikse prachten praole zijn waore fantasie verhaole! || 755 [[Bestand:2000-go-62.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-62.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 67 || CV De Kneuzen || We laoten het oranjefeest nie verstieren, we gaon 't in de kiosk vieren! || 743 | + | | B || 8 || 67 || CV De Kneuzen || We laoten het oranjefeest nie verstieren, we gaon 't in de kiosk vieren! || 743 [[Bestand:2000-go-67.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-67.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 9 || 71 || CV De Mislukkelingen || Ouw privacy mot wijken, omdat wij alle kaante willen bekijken || 738 | + | | B || 9 || 71 || CV De Mislukkelingen || Ouw privacy mot wijken, omdat wij alle kaante willen bekijken || 738 [[Bestand:2000-go-71.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-71.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 10 || 68 || CV De Tarantula's || Met d'n BAK wereldwijd, lukt 't geheid || 681 | + | | B || 10 || 68 || CV De Tarantula's || Met d'n BAK wereldwijd, lukt 't geheid || 681 [[Bestand:2000-go-68.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-68.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| B || 11 || 16 || CV De Batsers || De Batsers bekijke ut dit jaor eens van de zonnige kaant || 671 || | | B || 11 || 16 || CV De Batsers || De Batsers bekijke ut dit jaor eens van de zonnige kaant || 671 || | ||
| Regel 44: | Regel 46: | ||
| B || 13 || 43 || CV De Balken || Het schilderij || 410 || | | B || 13 || 43 || CV De Balken || Het schilderij || 410 || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 14 || 15 || CV De Prieters || Ja, muziek is de sleutel van Boemeldonck || 0 | + | | B || 14 || 15 || CV De Prieters || Ja, muziek is de sleutel van Boemeldonck || 0 [[Bestand:2000-go-15.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-15.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 44 || CV De Gieters || Van alle kaante ingeblikt || 919 | + | | C || 1 || 44 || CV De Gieters || Van alle kaante ingeblikt || 919 [[Bestand:2000-go-998.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-44.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 41 || Platonische Woudvlinders || In ut jaor van de draok, biede wij sjinees vermaok || 871 | + | | C || 2 || 41 || Platonische Woudvlinders || In ut jaor van de draok, biede wij sjinees vermaok || 871 [[Bestand:2000-go-41.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-41.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| C || 3 || 30 || CV De Kriebels || De schatte van veule Boemeldonckse jaore, zulle we tot in d' eeuwigheid bewaore || 847 || | | C || 3 || 30 || CV De Kriebels || De schatte van veule Boemeldonckse jaore, zulle we tot in d' eeuwigheid bewaore || 847 || | ||
| Regel 62: | Regel 64: | ||
| C || 8 || 20 || CV Twee Vooraf || Na 5 1/2 jaor krijge we nog niks in mekaor || 774 || | | C || 8 || 20 || CV Twee Vooraf || Na 5 1/2 jaor krijge we nog niks in mekaor || 774 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 9 || 50 || CV Les Goubertins || Hoe ge 't ok bekekt, wij blijven goed gemutst || 773 | + | | C || 9 || 50 || CV Les Goubertins || Hoe ge 't ok bekekt, wij blijven goed gemutst || 773 [[Bestand:2000-go-50.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-50.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 47 || CV De Batabieren || Breda laot het oranjecomite baolen, durrum gaon wij de koninging zelf haolen || 753 | + | | C || 10 || 47 || CV De Batabieren || Breda laot het oranjecomite baolen, durrum gaon wij de koninging zelf haolen || 753 [[Bestand:2000-go-47.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-47.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| C || 11 || 54 || CV De Toga's, || We bekijke ut van twee kaante || 752 || | | C || 11 || 54 || CV De Toga's, || We bekijke ut van twee kaante || 752 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 12 || 73 || CV De Heliflopters || Halluf vol is niet halluf leeg || 747 || | + | | C || 12 || 73 || CV De Heliflopters || Halluf vol is niet halluf leeg || 747 [[Bestand:2000-go-995.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-73.jpg }}]] |
| − | |- | + | |-l |
| C || 13 || 58 || CV Peejûhstamp || Na de optocht zijn we helemaol gaor en dan is ook de peejûhstamp klaor || 741 || | | C || 13 || 58 || CV Peejûhstamp || Na de optocht zijn we helemaol gaor en dan is ook de peejûhstamp klaor || 741 || | ||
|- | |- | ||
| Regel 80: | Regel 82: | ||
| C || 17 || 27 || De Gutsen || Boemeldonck heeft gin franje zonder tent van oranje || 729 || | | C || 17 || 27 || De Gutsen || Boemeldonck heeft gin franje zonder tent van oranje || 729 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 18 || 34 || CV De Ratten || Bekijk't maor || 725 | + | | C || 18 || 34 || CV De Ratten || Bekijk't maor || 725 [[Bestand:2000-go-34.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-34.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| C || 19 || 14 || CV De Atoompjes || Hier en daar een schrijffout te veel, woonde Vondel maar op de Neel || 724 || | | C || 19 || 14 || CV De Atoompjes || Hier en daar een schrijffout te veel, woonde Vondel maar op de Neel || 724 || | ||
| Regel 86: | Regel 88: | ||
| C || 20 || 12 || CV Singel || Bekijk ut van twee kaante || 723 || | | C || 20 || 12 || CV Singel || Bekijk ut van twee kaante || 723 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 21 || 65 || CV Goe Gek || Door Breda????? Om oranjebal, daarom alvast met Karnaval || 721 || | + | | C || 21 || 65 || CV Goe Gek || Door Breda????? Om oranjebal, daarom alvast met Karnaval || 721 [[Bestand:2000-go-996.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-65.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| C || 22 || 79 || De Eglantiertjes || Doe ma'r 'n dotje || 715 || | | C || 22 || 79 || De Eglantiertjes || Doe ma'r 'n dotje || 715 || | ||
| Regel 102: | Regel 104: | ||
| C || 28 || 87 || De Stufkes || We houwe nie op we loope deur || 661 || | | C || 28 || 87 || De Stufkes || We houwe nie op we loope deur || 661 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 29 || 56 || Duo Dakduif & Co || Alle gekheid op een stokje || 642 | + | | C || 29 || 56 || Duo Dakduif & Co || Alle gekheid op een stokje || 642 [[Bestand:2000-go-56.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-56.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| D || 1 || 66 || De Huggies || We duiken met Jan en alleman de koffer in || 847 || | | D || 1 || 66 || De Huggies || We duiken met Jan en alleman de koffer in || 847 || | ||
| Regel 108: | Regel 110: | ||
| D || 2 || 86 || Broeder Fraans en Zuster Else || We hebbe 'n laote roeping || 738 || | | D || 2 || 86 || Broeder Fraans en Zuster Else || We hebbe 'n laote roeping || 738 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 29 || Trien en Troel || In d'un áándere eeuw || 726 | + | | D || 3 || 29 || Trien en Troel || In d'un áándere eeuw || 726 [[Bestand:2000-go-29.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-29.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| D || 4 || 74 || De Blondjes || Bekijkut van twee kaante || 725 || | | D || 4 || 74 || De Blondjes || Bekijkut van twee kaante || 725 || | ||
| Regel 120: | Regel 122: | ||
| D || 8 || 21 || Anno 1998 || We smeren 'm || 713 || | | D || 8 || 21 || Anno 1998 || We smeren 'm || 713 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 80 || Ut Biks duo || Bekijk de twee kaante || 705 | + | | D || 9 || 80 || Ut Biks duo || Bekijk de twee kaante || 705 [[Bestand:2000-go-80.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-80.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| D || 10 || 60 || Piloot Enzo || Inpakken en wegwezen || 693 || | | D || 10 || 60 || Piloot Enzo || Inpakken en wegwezen || 693 || | ||
| Regel 130: | Regel 132: | ||
| D || 13 || 48 || CV De Willie's || 5-emmers in Boemeldonck || 651 || | | D || 13 || 48 || CV De Willie's || 5-emmers in Boemeldonck || 651 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 13 || 81 || De Bikse Krakers || Bekijk ut van één kant || 0 || | + | | D || 13 || 81 || De Bikse Krakers || Bekijk ut van één kant || 0 || |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 22 || t Spirtje || k ben in de War || 804 | + | | E || 1 || 22 || t Spirtje || k ben in de War || 804 [[Bestand:2000-go-22.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-22.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 18 || D'n Nonkel || De stille kant van het leven || 798 | + | | E || 2 || 18 || D'n Nonkel || De stille kant van het leven || 798 [[Bestand:2000-go-18.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-18.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 69 || D'n Druif || D'n Druif gift sliples || 795 | + | | E || 3 || 69 || D'n Druif || D'n Druif gift sliples || 795 [[Bestand:2000-go-69.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-69.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| E || 4 || 42 || De Sambal Bij || Sambal Bij?? || 790 || | | E || 4 || 42 || De Sambal Bij || Sambal Bij?? || 790 || | ||
| Regel 144: | Regel 146: | ||
| E || 6 || 63 || Eelemaol Alleen || Schijnheiliguuuu!!!!!! || 756 || | | E || 6 || 63 || Eelemaol Alleen || Schijnheiliguuuu!!!!!! || 756 || | ||
|- | |- | ||
| − | | E || 7 || 51 || De wijze uit 't oosten || Ik bekijk het van binnen || 755 | + | | E || 7 || 51 || De wijze uit 't oosten || Ik bekijk het van binnen || 755 [[Bestand:2000-go-51.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-51.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| E || 8 || 16 || De Kwist || Ik ben met me neus in de boter gevallen || 754 || | | E || 8 || 16 || De Kwist || Ik ben met me neus in de boter gevallen || 754 || | ||
| Regel 162: | Regel 164: | ||
| E || 15 || 78 || De Drufkes || Ik doe wir mee || 0 || | | E || 15 || 78 || De Drufkes || Ik doe wir mee || 0 || | ||
|- | |- | ||
| − | | || || || Deelnemer onbekend || || | + | | || || || Deelnemer onbekend || || [[Bestand:2000-go-997.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-997.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | || || || | + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:2000-go-prw.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: 2000-go-prw.jpg }}]] |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
| − | |||
| − | |||
Huidige versie van 8 jun 2025 om 09:18
Wij realiseren ons dat we helaas (nog) niet bij alle deelnemers een foto geplaatst hebben. Het kan zijn dat deze (nog) niet in het digitale archief van de BAK zit. Heeft u een van de ontbrekende foto's? Stuur deze dan op naar archief@boemeldonck.nl.
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 46 | CV de Kwêkers | Het Egyptisch geheim, komt met karnaval te voorschijn | 947 | |
| A | 2 | 19 | CV De Bietjes | T is un doorgedraoid geval, Boemeldoncks zotte karnaval | 933 | |
| A | 3 | 28 | CV De Puddingbuksen | We tovere leut, gein en muziek, uit d'n Boemeldonckse karnavalsfabriek | 907 | |
| A | 4 | 77 | CV De Zandschuivers | Wat un mriakel, Boemeldoncks karnaval als Disniespektaokel | 864 | |
| A | 5 | 55 | CV De Schutters | De techniek ging dur de eeuwe vliegus vlug. Da zie de in heel de Boemeldonckse optocht terug | 862 | |
| A | 6 | 10 | Black Eagles jr | D'n Gerrit als boegbeeld van de individuelen 'dat' zijn de smaakmakers tussen de kastelen | 861 | |
| A | 7 | 37 | CV De Lolbroeken | Boemeldoncks karnaval is een Holllands festival | 858 | |
| A | 8 | 64 | CV De Klompen | De Egyptische sfeer daalt in Boemeldonck neer | 836 | |
| B | 1 | 40 | CV De Joppers | Boemeldonck bekijkt ut van d'n andere kaant en viert karnaval in ut chinezenlaand | 818 | |
| B | 2 | 31 | CV De Spauwhanen | Twee kanten met Karnaval is in Boemeldonck een apart geval | 804 | |
| B | 3 | 49 | CV De Guppen | Boe ba China | 803 | |
| B | 4 | 26 | CV De Achterblijvers | Het bal in het heelal is net als Boemeldoncks karnaval | 798 | |
| B | 5 | 59 | CV Overdreven | Dees jaor hebbe we te weinig tijd deur onze eige bouw, daorum schaafte we in dun optocht maor gauw | 783 | |
| B | 6 | 33 | CV De Halve Zole | Halve Zole maf, 't is bij de knijne af | 759 | |
| B | 7 | 62 | CV 't Overschot | Bikse prachten praole zijn waore fantasie verhaole! | 755 | |
| B | 8 | 67 | CV De Kneuzen | We laoten het oranjefeest nie verstieren, we gaon 't in de kiosk vieren! | 743 | |
| B | 9 | 71 | CV De Mislukkelingen | Ouw privacy mot wijken, omdat wij alle kaante willen bekijken | 738 | |
| B | 10 | 68 | CV De Tarantula's | Met d'n BAK wereldwijd, lukt 't geheid | 681 | |
| B | 11 | 16 | CV De Batsers | De Batsers bekijke ut dit jaor eens van de zonnige kaant | 671 | |
| B | 12 | 53 | CV De Wandberen | T'houw al 22 jaor stand. Dit jaor bekijke we ut van onze kant | 661 | |
| B | 13 | 43 | CV De Balken | Het schilderij | 410 | |
| B | 14 | 15 | CV De Prieters | Ja, muziek is de sleutel van Boemeldonck | 0 | |
| C | 1 | 44 | CV De Gieters | Van alle kaante ingeblikt | 919 | |
| C | 2 | 41 | Platonische Woudvlinders | In ut jaor van de draok, biede wij sjinees vermaok | 871 | |
| C | 3 | 30 | CV De Kriebels | De schatte van veule Boemeldonckse jaore, zulle we tot in d' eeuwigheid bewaore | 847 | |
| C | 4 | 17 | CV De Zwabbers | Wij bekeken het van de zonnige kant; en zijn in RIO aangeland | 830 | |
| C | 5 | 37A | De Bikse mutsen | Bekijk ut van tee kaante, de Bikse mutsen weten van wanten | 820 | |
| C | 6 | 45 | Voorheen De Stufkes | Ogenblik…, wij bekijken 't an alle kaante | 806 | |
| C | 7 | 52 | CV Jong Belegen | Waor is onze Gerrit? | 779 | |
| C | 8 | 20 | CV Twee Vooraf | Na 5 1/2 jaor krijge we nog niks in mekaor | 774 | |
| C | 9 | 50 | CV Les Goubertins | Hoe ge 't ok bekekt, wij blijven goed gemutst | 773 | |
| C | 10 | 47 | CV De Batabieren | Breda laot het oranjecomite baolen, durrum gaon wij de koninging zelf haolen | 753 | |
| C | 11 | 54 | CV De Toga's, | We bekijke ut van twee kaante | 752 | |
| C | 12 | 73 | CV De Heliflopters | Halluf vol is niet halluf leeg | 747 | |
| C | 13 | 58 | CV Peejûhstamp | Na de optocht zijn we helemaol gaor en dan is ook de peejûhstamp klaor | 741 | |
| C | 14 | Makkuluk zat | Alles went maor we misse de tent | 733 | ||
| C | 15 | 70 | CV De Kroegvoeten | Boemeldoncks karnaval kent geen grenzen | 732 | |
| C | 16 | 38 | CV De Tutters | De Euro: bekijk 'm van twee kaante | 730 | |
| C | 17 | 27 | De Gutsen | Boemeldonck heeft gin franje zonder tent van oranje | 729 | |
| C | 18 | 34 | CV De Ratten | Bekijk't maor | 725 | |
| C | 19 | 14 | CV De Atoompjes | Hier en daar een schrijffout te veel, woonde Vondel maar op de Neel | 724 | |
| C | 20 | 12 | CV Singel | Bekijk ut van twee kaante | 723 | |
| C | 21 | 65 | CV Goe Gek | Door Breda????? Om oranjebal, daarom alvast met Karnaval | 721 | |
| C | 22 | 79 | De Eglantiertjes | Doe ma'r 'n dotje | 715 | |
| C | 23 | 82 | CV De Badmutsen | Wij bekijke ut van dun natte kant, wij zijn in un badkuip gestrand | 702 | |
| C | 24 | 24 | CV De Pi-nuckles | Wij bekijke ut vanuit d'n BAK | 700 | |
| C | 25 | 61 | CV De Boemelboys | We draaien e'm aon twee kaante | 698 | |
| C | 26 | 72 | CV De Deurspoelers | Nie mauwe, we hadde gin tijd, om te bouwe | 690 | |
| C | 27 | 75 | De Raddraaiers | We hebben ons van kaant gemaokt | 685 | |
| C | 28 | 87 | De Stufkes | We houwe nie op we loope deur | 661 | |
| C | 29 | 56 | Duo Dakduif & Co | Alle gekheid op een stokje | 642 | |
| D | 1 | 66 | De Huggies | We duiken met Jan en alleman de koffer in | 847 | |
| D | 2 | 86 | Broeder Fraans en Zuster Else | We hebbe 'n laote roeping | 738 | |
| D | 3 | 29 | Trien en Troel | In d'un áándere eeuw | 726 | |
| D | 4 | 74 | De Blondjes | Bekijkut van twee kaante | 725 | |
| D | 5 | 13 | CV De Burgemeester | Dit jaor veur ons geen gehos, want deur alle tentamens zijn wij de klos | 724 | |
| D | 6 | 84 | Marieke & Marieke | t Is de nieuwste trend, ieder z'n eige Boemeltent | 719 | |
| D | 7 | 36 | Haogs Bluf | Minima en Maxima | 715 | |
| D | 8 | 21 | Anno 1998 | We smeren 'm | 713 | |
| D | 9 | 80 | Ut Biks duo | Bekijk de twee kaante | 705 | |
| D | 10 | 60 | Piloot Enzo | Inpakken en wegwezen | 693 | |
| D | 11 | 75 | Jansen en Jansen | Wij vieren ons eigen Oranjefeest | 690 | |
| D | 12 | 46A | Sjaan en Ké | Met de prijs onder onze èrrum gaon wij naar un bjoetifèrrum | 655 | |
| D | 13 | 48 | CV De Willie's | 5-emmers in Boemeldonck | 651 | |
| D | 13 | 81 | De Bikse Krakers | Bekijk ut van één kant | 0 | |
| E | 1 | 22 | t Spirtje | k ben in de War | 804 | |
| E | 2 | 18 | D'n Nonkel | De stille kant van het leven | 798 | |
| E | 3 | 69 | D'n Druif | D'n Druif gift sliples | 795 | |
| E | 4 | 42 | De Sambal Bij | Sambal Bij?? | 790 | |
| E | 5 | 32 | D'un Muts | K eb gin banane | 789 | |
| E | 6 | 63 | Eelemaol Alleen | Schijnheiliguuuu!!!!!! | 756 | |
| E | 7 | 51 | De wijze uit 't oosten | Ik bekijk het van binnen | 755 | |
| E | 8 | 16 | De Kwist | Ik ben met me neus in de boter gevallen | 754 | |
| E | 9 | 39 | De Klungel | Ik heb er geen kaas van gegeten | 743 | |
| E | 10 | 83 | De Gerrit | Deze vlieger gaat niet op | 741 | |
| E | 11 | 85 | Ikke | Het stuk van d'n optocht! | 735 | |
| E | 12 | 11 | t Stel van Bonduel | Van 't jaor doe ik 't netjes | 731 | |
| E | 13 | 35 | D'n Rat | Kampioen driebanden | 719 | |
| E | 14 | 25 | D'n Duc | Beun de Haas | 681 | |
| E | 15 | 78 | De Drufkes | Ik doe wir mee | 0 | |
| Deelnemer onbekend | ||||||
| BAK | Prinsenwagen |
