Uitslag Kinderoptocht 29 februari 1992: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||80||De Batabiertjes||Wij blijven op ons eige||310|| | + | | AK || 1 || 80 || De Batabiertjes || Wij blijven op ons eige || 310 [[Bestand:Ko-1992-80.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-80.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||82||Mini-Eagels||Wij | + | | AK || 2 || 82 || Mini-Eagels || Wij blijven ons eige! || 302 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||81||De Halve Zooltjes||Kabouter-Carnaval||293|| | + | | AK || 3 || 81 || De Halve Zooltjes || Kabouter-Carnaval || 293 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||79||De Bosduveltjes||We blijven ons eige||290|| | + | | AK || 4 || 79 || De Bosduveltjes || We blijven ons eige || 290 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||70||CV de Klompen||Wij drinken geen bier, maar melk met plezier||375|| | + | | BK || 1 || 70 || CV de Klompen || Wij drinken geen bier, maar melk met plezier || 375 [[Bestand:ko-1992-70.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||76||CV de Bietjes||Na 4 jaar ons eige te zijn gebleven, gaan we ons dit 5e jaar eens echt uitleven||355|| | + | | BK || 2 || 76 || CV de Bietjes || Na 4 jaar ons eige te zijn gebleven, <br/>gaan we ons dit 5e jaar eens echt uitleven || 355 [[Bestand:ko-1992-76.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-76.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||68|| | + | | BK || 3 || 68 || CV de Kwêkers || De Kwèkers kweken er op los || 340 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||4||69||De Beekse Binkies||Het gouwe Prinsenbeek trekt aan oe voorbij||326|| | + | | BK || 4 || 69 || De Beekse Binkies || Het gouwe Prinsenbeek trekt aan oe voorbij || 326 (*1) [[Bestand:ko-1992-69.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||5||67||De Klompen||Edje, we blijven ons eige||317|| | + | | BK || 5 || 67 || De Klompen || Edje, we blijven ons eige || 317 [[Bestand:ko-1992-67.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||6||75||De Lindwormen||t Dorp van goud en Breda laat ons koud||311|| | + | | BK || 6 || 75 || De Lindwormen || t Dorp van goud en Breda laat ons koud || 311 [[Bestand:ko-1992-75.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||7||74||CV de Zandschuivers||Ge ziet d'n brandweer zat op de Beek||309|| | + | | BK || 7 || 74 || CV de Zandschuivers || Ge ziet d'n brandweer zat op de Beek || 309 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||8||73||CV de Eskimo's||Na 12,5 jaar m'n eige gebleven ga ik me nou maar us lekker uitleven||302|| | + | | BK || 8 || 73 || CV de Eskimo's || Na 12,5 jaar m'n eige gebleven <br/>ga ik me nou maar us lekker uitleven || 302 [[Bestand:ko-1992-73.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-73.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||9||71||De Dwaze Dweilers||Eige haord is goud waord||286|| | + | | BK || 9 || 71 || De Dwaze Dweilers || Eige haord is goud waord || 286 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||10||66||De Boemelbengels||Wij blijven ons eige||279|| | + | | BK || 10 || 66 || De Boemelbengels || Wij blijven ons eige || 279 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||1||51||De Vogeltjes||Is dit 't laotste bruidspaar van de Beek||348|| | + | | CKK || 1 || 51 || De Vogeltjes || Is dit 't laotste bruidspaar van de Beek || 348 [[Bestand:ko-1992-51.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||2||46||CV de Zandhuivers||We blijven os eige, Edje||336|| | + | | CKK || 2 || 46 || CV de Zandhuivers || We blijven os eige, Edje || 336 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||3||49||De Gekke Springers||We bekijken het op 'n afstandje||329|| | + | | CKK || 3 || 49 || De Gekke Springers || We bekijken het op 'n afstandje || 329 [[Bestand:ko-1992-49.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||4||44||CV de Stuntels||Janus van Beek is er ziek van geworden||324|| | + | | CKK || 4 || 44 || CV de Stuntels || Janus van Beek is er ziek van geworden || 324 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||5||42||Buurtvereniging Moleneind||de snoepjes van Moleneind zijn klaar voor Prinsenbeek 50 jaar||313|| | + | | CKK || 5 || 42 || Buurtvereniging Moleneind || de snoepjes van Moleneind zijn klaar voor Prinsenbeek 50 jaar || 313 (*1) || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||6||41||D Duckies||Wij blijven ons eige in Duckstad||298|| | + | | CKK || 6 || 41 || D Duckies || Wij blijven ons eige in Duckstad || 298 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||7||43||De Boemeldonckse Insluipers||Wij blijven ons eige!||294|| | + | | CKK || 7 || 43 || De Boemeldonckse Insluipers || Wij blijven ons eige! || 294 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||8||50||Lollenveld||Leve de lol, wij maken d'n optocht vol||289|| | + | | CKK || 8 || 50 || Lollenveld || Leve de lol, wij maken d'n optocht vol || 289 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||9||52||We zijn uit de luiers||Roodkapje||289|| | + | | CKK || 9 || 52 || We zijn uit de luiers || Roodkapje || 289 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||10||47||The Bikse Kids||The Bikse Kids||279|| | + | | CKK || 10 || 47 || The Bikse Kids || The Bikse Kids || 279 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||11||45||Eva Martens||de pionnetjes van de Vroente||278|| | + | | CKK || 11 || 45 || Eva Martens || de pionnetjes van de Vroente || 278 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||12||40||De Smiles||De Smiles||275|| | + | | CKK || 12 || 40 || De Smiles || De Smiles || 275 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||13||48||De Overlopers||Chip- endeels||267|| | + | | CKK || 13 || 48 || De Overlopers || Chip- endeels || 267 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||14||53||De Eigenheimers||We blijven ons eige!||?|| | + | | CKK || 14 || 53 || De Eigenheimers || We blijven ons eige! || ? || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||1||59||De Staart II||De staart milieubewust, weg met de krant met de subsidie in de hand||320|| | + | | CKO || 1 || 59 || De Staart II || De staart milieubewust, <br/>weg met de krant met de subsidie in de hand || 320 [[Bestand:ko-1992-59.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||2||60||De Brakken||Goud toch jong||313|| | + | | CKO || 2 || 60 || De Brakken || Goud toch jong || 313 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||3||57||De Beijnen Turtles||De Begijnen Turtles||308|| | + | | CKO || 3 || 57 || De Beijnen Turtles || De Begijnen Turtles || 308 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||4||58||lene Miene Muizekeutels||Wij blijven ons eige||300|| | + | | CKO || 4 || 58 || lene Miene Muizekeutels || Wij blijven ons eige || 300 (*1)|| |
|- | |- | ||
| − | | CKO||5||56||De Vianenheitjes||t is een beestebende||299|| | + | | CKO || 5 || 56 || De Vianenheitjes || t is een beestebende || 299 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||1||14||De Burgemeester||We blijven nog 50 jaar ons eige||320|| | + | | DKK || 1 || 14 || De Burgemeester || We blijven nog 50 jaar ons eige || 320 [[Bestand:ko-1992-14.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||2||18||De gebuurtjes||Landverovertje||313|| | + | | DKK || 2 || 18 || De gebuurtjes || Landverovertje || 313 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||3||10||De Confettiebakkers||De Confettiebakkerij||308|| | + | | DKK || 3 || 10 || De Confettiebakkers || De Confettiebakkerij || 308 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||4||11||Andrew Blanckaert||Ok oonze zuiderburen kommen in ons durp gluure||300|| | + | | DKK || 4 || 11 || Andrew Blanckaert || Ok oonze zuiderburen kommen in ons durp gluure || 300 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||5||15||D'n | + | | DKK || 5 || 15 || D'n Gataop || De Beek ziet Abraham || 299 (*1) || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||6||20||De Plukjes||Ook in 'n gouden dorp blijven we ons eige, maar…||285|| | + | | DKK || 6 || 20 || De Plukjes || Ook in 'n gouden dorp blijven we ons eige, maar… || 285 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||7||19||Sofie, Annet en Susan||B en W||284|| | + | | DKK || 7 || 19 || Sofie, Annet en Susan || B en W || 284 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||8||9||Susanne, Marleen, Jessie en Babette||Bah! Al die vieze hondepoep||281|| | + | | DKK || 8 || 9 || Susanne, Marleen, Jessie en Babette || Bah! Al die vieze hondepoep || 281 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||9||12||Giovani en Guirino de Spirt||t Oude Ambacht||278|| | + | | DKK || 9 || 12 || Giovani en Guirino de Spirt || t Oude Ambacht || 278 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||10||16||De Flopkes||De Flopkes vieren feest!||276|| | + | | DKK || 10 || 16 || De Flopkes || De Flopkes vieren feest! || 276 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||11||13||Tante Nel||Eeuwfeest Prinsenbeek 2042||274|| | + | | DKK || 11 || 13 || Tante Nel || Eeuwfeest Prinsenbeek 2042 || 274 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||12||8||Joris Beijn||Met een fek op één stek!||268|| | + | | DKK || 12 || 8 || Joris Beijn || Met een fek op één stek! || 268 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||13||72||De Beekjes||Wij blijven ons eige||267|| | + | | DKK || 13 || 72 || De Beekjes || Wij blijven ons eige || 267 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||14||17||De Stèrtjes||De Stèrtjes vinden 50 jaar nog niet genoeg||266|| | + | | DKK || 14 || 17 || De Stèrtjes || De Stèrtjes vinden 50 jaar nog niet genoeg || 266 [[Bestand:ko-1992-17.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||1||33||Meskes Musters||Alles is naar onze tand in ons eigen luilekkerland||319|| | + | | DKO || 1 || 33 || Meskes Musters || Alles is naar onze tand in ons eigen luilekkerland || 319 [[Bestand:ko-1992-33.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||2||32||Mickeyt en Minnie Mouse||Disney in | + | | DKO || 2 || 32 || Mickeyt en Minnie Mouse || Disney in Boemeldonck || 292 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||3||30||Jim en Robin van Damme|| | + | | DKO || 3 || 30 || Jim en Robin van Damme || Boemeldonck Disney || 290 [[Bestand:ko-1992-30.png |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-30.png}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||4||31||Marcel en Linda Akkermans||Blijf van de Beek af!||289|| | + | | DKO || 4 || 31 || Marcel en Linda Akkermans || Blijf van de Beek af! || 289 (*1)[[Bestand:ko-1992-31.png |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-31.png}}]] |
| − | |- | ||
| − | |||
|} | |} | ||
| + | |||
| + | *1 = aanmoedingsprijs | ||
Huidige versie van 1 jun 2025 om 11:36
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 80 | De Batabiertjes | Wij blijven op ons eige | 310 | |
| AK | 2 | 82 | Mini-Eagels | Wij blijven ons eige! | 302 | |
| AK | 3 | 81 | De Halve Zooltjes | Kabouter-Carnaval | 293 | |
| AK | 4 | 79 | De Bosduveltjes | We blijven ons eige | 290 | |
| BK | 1 | 70 | CV de Klompen | Wij drinken geen bier, maar melk met plezier | 375 | |
| BK | 2 | 76 | CV de Bietjes | Na 4 jaar ons eige te zijn gebleven, gaan we ons dit 5e jaar eens echt uitleven |
355 | |
| BK | 3 | 68 | CV de Kwêkers | De Kwèkers kweken er op los | 340 | |
| BK | 4 | 69 | De Beekse Binkies | Het gouwe Prinsenbeek trekt aan oe voorbij | 326 (*1) | |
| BK | 5 | 67 | De Klompen | Edje, we blijven ons eige | 317 | |
| BK | 6 | 75 | De Lindwormen | t Dorp van goud en Breda laat ons koud | 311 | |
| BK | 7 | 74 | CV de Zandschuivers | Ge ziet d'n brandweer zat op de Beek | 309 | |
| BK | 8 | 73 | CV de Eskimo's | Na 12,5 jaar m'n eige gebleven ga ik me nou maar us lekker uitleven |
302 | |
| BK | 9 | 71 | De Dwaze Dweilers | Eige haord is goud waord | 286 | |
| BK | 10 | 66 | De Boemelbengels | Wij blijven ons eige | 279 | |
| CKK | 1 | 51 | De Vogeltjes | Is dit 't laotste bruidspaar van de Beek | 348 | |
| CKK | 2 | 46 | CV de Zandhuivers | We blijven os eige, Edje | 336 | |
| CKK | 3 | 49 | De Gekke Springers | We bekijken het op 'n afstandje | 329 | |
| CKK | 4 | 44 | CV de Stuntels | Janus van Beek is er ziek van geworden | 324 | |
| CKK | 5 | 42 | Buurtvereniging Moleneind | de snoepjes van Moleneind zijn klaar voor Prinsenbeek 50 jaar | 313 (*1) | |
| CKK | 6 | 41 | D Duckies | Wij blijven ons eige in Duckstad | 298 | |
| CKK | 7 | 43 | De Boemeldonckse Insluipers | Wij blijven ons eige! | 294 | |
| CKK | 8 | 50 | Lollenveld | Leve de lol, wij maken d'n optocht vol | 289 | |
| CKK | 9 | 52 | We zijn uit de luiers | Roodkapje | 289 | |
| CKK | 10 | 47 | The Bikse Kids | The Bikse Kids | 279 | |
| CKK | 11 | 45 | Eva Martens | de pionnetjes van de Vroente | 278 | |
| CKK | 12 | 40 | De Smiles | De Smiles | 275 | |
| CKK | 13 | 48 | De Overlopers | Chip- endeels | 267 | |
| CKK | 14 | 53 | De Eigenheimers | We blijven ons eige! | ? | |
| CKO | 1 | 59 | De Staart II | De staart milieubewust, weg met de krant met de subsidie in de hand |
320 | |
| CKO | 2 | 60 | De Brakken | Goud toch jong | 313 | |
| CKO | 3 | 57 | De Beijnen Turtles | De Begijnen Turtles | 308 | |
| CKO | 4 | 58 | lene Miene Muizekeutels | Wij blijven ons eige | 300 (*1) | |
| CKO | 5 | 56 | De Vianenheitjes | t is een beestebende | 299 | |
| DKK | 1 | 14 | De Burgemeester | We blijven nog 50 jaar ons eige | 320 | |
| DKK | 2 | 18 | De gebuurtjes | Landverovertje | 313 | |
| DKK | 3 | 10 | De Confettiebakkers | De Confettiebakkerij | 308 | |
| DKK | 4 | 11 | Andrew Blanckaert | Ok oonze zuiderburen kommen in ons durp gluure | 300 | |
| DKK | 5 | 15 | D'n Gataop | De Beek ziet Abraham | 299 (*1) | |
| DKK | 6 | 20 | De Plukjes | Ook in 'n gouden dorp blijven we ons eige, maar… | 285 | |
| DKK | 7 | 19 | Sofie, Annet en Susan | B en W | 284 | |
| DKK | 8 | 9 | Susanne, Marleen, Jessie en Babette | Bah! Al die vieze hondepoep | 281 | |
| DKK | 9 | 12 | Giovani en Guirino de Spirt | t Oude Ambacht | 278 | |
| DKK | 10 | 16 | De Flopkes | De Flopkes vieren feest! | 276 | |
| DKK | 11 | 13 | Tante Nel | Eeuwfeest Prinsenbeek 2042 | 274 | |
| DKK | 12 | 8 | Joris Beijn | Met een fek op één stek! | 268 | |
| DKK | 13 | 72 | De Beekjes | Wij blijven ons eige | 267 | |
| DKK | 14 | 17 | De Stèrtjes | De Stèrtjes vinden 50 jaar nog niet genoeg | 266 | |
| DKO | 1 | 33 | Meskes Musters | Alles is naar onze tand in ons eigen luilekkerland | 319 | |
| DKO | 2 | 32 | Mickeyt en Minnie Mouse | Disney in Boemeldonck | 292 | |
| DKO | 3 | 30 | Jim en Robin van Damme | Boemeldonck Disney | 290 | |
| DKO | 4 | 31 | Marcel en Linda Akkermans | Blijf van de Beek af! | 289 (*1) |
- 1 = aanmoedingsprijs
