Uitslag Kinderoptocht 29 februari 1992: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 1 || 80 || De Batabiertjes || Wij blijven op ons eige || 310 [[Bestand:ko-1992-80.jpg | + | | AK || 1 || 80 || De Batabiertjes || Wij blijven op ons eige || 310 [[Bestand:Ko-1992-80.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-80.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| AK || 2 || 82 || Mini-Eagels || Wij blijven ons eige! || 302 || | | AK || 2 || 82 || Mini-Eagels || Wij blijven ons eige! || 302 || | ||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
| AK || 4 || 79 || De Bosduveltjes || We blijven ons eige || 290 || | | AK || 4 || 79 || De Bosduveltjes || We blijven ons eige || 290 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 70 || CV de Klompen || Wij drinken geen bier, maar melk met plezier || 375 [[Bestand:ko-1992-70.jpg | | + | | BK || 1 || 70 || CV de Klompen || Wij drinken geen bier, maar melk met plezier || 375 [[Bestand:ko-1992-70.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 76 || CV de Bietjes || Na 4 jaar ons eige te zijn gebleven, <br/>gaan we ons dit 5e jaar eens echt uitleven || 355 [[Bestand:ko-1992-76.jpg | | + | | BK || 2 || 76 || CV de Bietjes || Na 4 jaar ons eige te zijn gebleven, <br/>gaan we ons dit 5e jaar eens echt uitleven || 355 [[Bestand:ko-1992-76.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-76.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 3 || 68 || CV de Kwêkers || De Kwèkers kweken er op los || 340 || | | BK || 3 || 68 || CV de Kwêkers || De Kwèkers kweken er op los || 340 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 4 || 69 || De Beekse Binkies || Het gouwe Prinsenbeek trekt aan oe voorbij || 326 [[Bestand:ko-1992-69.jpg | | + | | BK || 4 || 69 || De Beekse Binkies || Het gouwe Prinsenbeek trekt aan oe voorbij || 326 (*1) [[Bestand:ko-1992-69.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 5 || 67 || De Klompen || Edje, we blijven ons eige || 317 [[Bestand:ko-1992-67.jpg | | + | | BK || 5 || 67 || De Klompen || Edje, we blijven ons eige || 317 [[Bestand:ko-1992-67.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 6 || 75 || De Lindwormen || t Dorp van goud en Breda laat ons koud || 311 [[Bestand:ko-1992-75.jpg | | + | | BK || 6 || 75 || De Lindwormen || t Dorp van goud en Breda laat ons koud || 311 [[Bestand:ko-1992-75.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 7 || 74 || CV de Zandschuivers || Ge ziet d'n brandweer zat op de Beek || 309 || | | BK || 7 || 74 || CV de Zandschuivers || Ge ziet d'n brandweer zat op de Beek || 309 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 8 || 73 || CV de Eskimo's || Na 12,5 jaar m'n eige gebleven <br/>ga ik me nou maar us lekker uitleven || 302 [[Bestand:ko-1992-73.jpg | | + | | BK || 8 || 73 || CV de Eskimo's || Na 12,5 jaar m'n eige gebleven <br/>ga ik me nou maar us lekker uitleven || 302 [[Bestand:ko-1992-73.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-73.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 9 || 71 || De Dwaze Dweilers || Eige haord is goud waord || 286 || | | BK || 9 || 71 || De Dwaze Dweilers || Eige haord is goud waord || 286 || | ||
| Regel 30: | Regel 30: | ||
| BK || 10 || 66 || De Boemelbengels || Wij blijven ons eige || 279 || | | BK || 10 || 66 || De Boemelbengels || Wij blijven ons eige || 279 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 1 || 51 || De Vogeltjes || Is dit 't laotste bruidspaar van de Beek || 348 [[Bestand:ko-1992-51.jpg | | + | | CKK || 1 || 51 || De Vogeltjes || Is dit 't laotste bruidspaar van de Beek || 348 [[Bestand:ko-1992-51.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 2 || 46 || CV de Zandhuivers || We blijven os eige, Edje || 336 || | | CKK || 2 || 46 || CV de Zandhuivers || We blijven os eige, Edje || 336 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 3 || 49 || De Gekke Springers || We bekijken het op 'n afstandje || 329 [[Bestand:ko-1992-49.jpg | | + | | CKK || 3 || 49 || De Gekke Springers || We bekijken het op 'n afstandje || 329 [[Bestand:ko-1992-49.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 4 || 44 || CV de Stuntels || Janus van Beek is er ziek van geworden || 324 || | | CKK || 4 || 44 || CV de Stuntels || Janus van Beek is er ziek van geworden || 324 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 5 || 42 || Buurtvereniging Moleneind || de snoepjes van Moleneind zijn klaar voor Prinsenbeek 50 jaar || 313 || | + | | CKK || 5 || 42 || Buurtvereniging Moleneind || de snoepjes van Moleneind zijn klaar voor Prinsenbeek 50 jaar || 313 (*1) || |
|- | |- | ||
| CKK || 6 || 41 || D Duckies || Wij blijven ons eige in Duckstad || 298 || | | CKK || 6 || 41 || D Duckies || Wij blijven ons eige in Duckstad || 298 || | ||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
| CKK || 14 || 53 || De Eigenheimers || We blijven ons eige! || ? || | | CKK || 14 || 53 || De Eigenheimers || We blijven ons eige! || ? || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 1 || 59 || De Staart II || De staart milieubewust, <br/>weg met de krant met de subsidie in de hand || 320 [[Bestand:ko-1992-59.jpg | | + | | CKO || 1 || 59 || De Staart II || De staart milieubewust, <br/>weg met de krant met de subsidie in de hand || 320 [[Bestand:ko-1992-59.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 2 || 60 || De Brakken || Goud toch jong || 313 || | | CKO || 2 || 60 || De Brakken || Goud toch jong || 313 || | ||
| Regel 64: | Regel 64: | ||
| CKO || 3 || 57 || De Beijnen Turtles || De Begijnen Turtles || 308 || | | CKO || 3 || 57 || De Beijnen Turtles || De Begijnen Turtles || 308 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 58 || lene Miene Muizekeutels || Wij blijven ons eige || 300 || | + | | CKO || 4 || 58 || lene Miene Muizekeutels || Wij blijven ons eige || 300 (*1)|| |
|- | |- | ||
| CKO || 5 || 56 || De Vianenheitjes || t is een beestebende || 299 || | | CKO || 5 || 56 || De Vianenheitjes || t is een beestebende || 299 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 1 || 14 || De Burgemeester || We blijven nog 50 jaar ons eige || 320 [[Bestand:ko-1992-14.jpg | | + | | DKK || 1 || 14 || De Burgemeester || We blijven nog 50 jaar ons eige || 320 [[Bestand:ko-1992-14.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 2 || 18 || De gebuurtjes || Landverovertje || 313 || | | DKK || 2 || 18 || De gebuurtjes || Landverovertje || 313 || | ||
| Regel 76: | Regel 76: | ||
| DKK || 4 || 11 || Andrew Blanckaert || Ok oonze zuiderburen kommen in ons durp gluure || 300 || | | DKK || 4 || 11 || Andrew Blanckaert || Ok oonze zuiderburen kommen in ons durp gluure || 300 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 5 || 15 || D'n | + | | DKK || 5 || 15 || D'n Gataop || De Beek ziet Abraham || 299 (*1) || |
|- | |- | ||
| DKK || 6 || 20 || De Plukjes || Ook in 'n gouden dorp blijven we ons eige, maar… || 285 || | | DKK || 6 || 20 || De Plukjes || Ook in 'n gouden dorp blijven we ons eige, maar… || 285 || | ||
| Regel 94: | Regel 94: | ||
| DKK || 13 || 72 || De Beekjes || Wij blijven ons eige || 267 || | | DKK || 13 || 72 || De Beekjes || Wij blijven ons eige || 267 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 14 || 17 || De Stèrtjes || De Stèrtjes vinden 50 jaar nog niet genoeg || 266 [[Bestand:ko-1992-17.jpg | | + | | DKK || 14 || 17 || De Stèrtjes || De Stèrtjes vinden 50 jaar nog niet genoeg || 266 [[Bestand:ko-1992-17.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 33 || Meskes Musters || Alles is naar onze tand in ons eigen luilekkerland || 319 [[Bestand:ko-1992-33.jpg | | + | | DKO || 1 || 33 || Meskes Musters || Alles is naar onze tand in ons eigen luilekkerland || 319 [[Bestand:ko-1992-33.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 2 || 32 || Mickeyt en Minnie Mouse || Disney in Boemeldonck || 292 || | | DKO || 2 || 32 || Mickeyt en Minnie Mouse || Disney in Boemeldonck || 292 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 30 || Jim en Robin van Damme || Boemeldonck Disney || 290 [[Bestand:ko-1992-30. | + | | DKO || 3 || 30 || Jim en Robin van Damme || Boemeldonck Disney || 290 [[Bestand:ko-1992-30.png |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-30.png}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 4 || 31 || Marcel en Linda Akkermans || Blijf van de Beek af! || 289 [[Bestand:ko-1992-31. | + | | DKO || 4 || 31 || Marcel en Linda Akkermans || Blijf van de Beek af! || 289 (*1)[[Bestand:ko-1992-31.png |100 px | thumb | link={{filepath: ko-1992-31.png}}]] |
|} | |} | ||
| + | |||
| + | *1 = aanmoedingsprijs | ||
Huidige versie van 1 jun 2025 om 11:36
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 80 | De Batabiertjes | Wij blijven op ons eige | 310 | |
| AK | 2 | 82 | Mini-Eagels | Wij blijven ons eige! | 302 | |
| AK | 3 | 81 | De Halve Zooltjes | Kabouter-Carnaval | 293 | |
| AK | 4 | 79 | De Bosduveltjes | We blijven ons eige | 290 | |
| BK | 1 | 70 | CV de Klompen | Wij drinken geen bier, maar melk met plezier | 375 | |
| BK | 2 | 76 | CV de Bietjes | Na 4 jaar ons eige te zijn gebleven, gaan we ons dit 5e jaar eens echt uitleven |
355 | |
| BK | 3 | 68 | CV de Kwêkers | De Kwèkers kweken er op los | 340 | |
| BK | 4 | 69 | De Beekse Binkies | Het gouwe Prinsenbeek trekt aan oe voorbij | 326 (*1) | |
| BK | 5 | 67 | De Klompen | Edje, we blijven ons eige | 317 | |
| BK | 6 | 75 | De Lindwormen | t Dorp van goud en Breda laat ons koud | 311 | |
| BK | 7 | 74 | CV de Zandschuivers | Ge ziet d'n brandweer zat op de Beek | 309 | |
| BK | 8 | 73 | CV de Eskimo's | Na 12,5 jaar m'n eige gebleven ga ik me nou maar us lekker uitleven |
302 | |
| BK | 9 | 71 | De Dwaze Dweilers | Eige haord is goud waord | 286 | |
| BK | 10 | 66 | De Boemelbengels | Wij blijven ons eige | 279 | |
| CKK | 1 | 51 | De Vogeltjes | Is dit 't laotste bruidspaar van de Beek | 348 | |
| CKK | 2 | 46 | CV de Zandhuivers | We blijven os eige, Edje | 336 | |
| CKK | 3 | 49 | De Gekke Springers | We bekijken het op 'n afstandje | 329 | |
| CKK | 4 | 44 | CV de Stuntels | Janus van Beek is er ziek van geworden | 324 | |
| CKK | 5 | 42 | Buurtvereniging Moleneind | de snoepjes van Moleneind zijn klaar voor Prinsenbeek 50 jaar | 313 (*1) | |
| CKK | 6 | 41 | D Duckies | Wij blijven ons eige in Duckstad | 298 | |
| CKK | 7 | 43 | De Boemeldonckse Insluipers | Wij blijven ons eige! | 294 | |
| CKK | 8 | 50 | Lollenveld | Leve de lol, wij maken d'n optocht vol | 289 | |
| CKK | 9 | 52 | We zijn uit de luiers | Roodkapje | 289 | |
| CKK | 10 | 47 | The Bikse Kids | The Bikse Kids | 279 | |
| CKK | 11 | 45 | Eva Martens | de pionnetjes van de Vroente | 278 | |
| CKK | 12 | 40 | De Smiles | De Smiles | 275 | |
| CKK | 13 | 48 | De Overlopers | Chip- endeels | 267 | |
| CKK | 14 | 53 | De Eigenheimers | We blijven ons eige! | ? | |
| CKO | 1 | 59 | De Staart II | De staart milieubewust, weg met de krant met de subsidie in de hand |
320 | |
| CKO | 2 | 60 | De Brakken | Goud toch jong | 313 | |
| CKO | 3 | 57 | De Beijnen Turtles | De Begijnen Turtles | 308 | |
| CKO | 4 | 58 | lene Miene Muizekeutels | Wij blijven ons eige | 300 (*1) | |
| CKO | 5 | 56 | De Vianenheitjes | t is een beestebende | 299 | |
| DKK | 1 | 14 | De Burgemeester | We blijven nog 50 jaar ons eige | 320 | |
| DKK | 2 | 18 | De gebuurtjes | Landverovertje | 313 | |
| DKK | 3 | 10 | De Confettiebakkers | De Confettiebakkerij | 308 | |
| DKK | 4 | 11 | Andrew Blanckaert | Ok oonze zuiderburen kommen in ons durp gluure | 300 | |
| DKK | 5 | 15 | D'n Gataop | De Beek ziet Abraham | 299 (*1) | |
| DKK | 6 | 20 | De Plukjes | Ook in 'n gouden dorp blijven we ons eige, maar… | 285 | |
| DKK | 7 | 19 | Sofie, Annet en Susan | B en W | 284 | |
| DKK | 8 | 9 | Susanne, Marleen, Jessie en Babette | Bah! Al die vieze hondepoep | 281 | |
| DKK | 9 | 12 | Giovani en Guirino de Spirt | t Oude Ambacht | 278 | |
| DKK | 10 | 16 | De Flopkes | De Flopkes vieren feest! | 276 | |
| DKK | 11 | 13 | Tante Nel | Eeuwfeest Prinsenbeek 2042 | 274 | |
| DKK | 12 | 8 | Joris Beijn | Met een fek op één stek! | 268 | |
| DKK | 13 | 72 | De Beekjes | Wij blijven ons eige | 267 | |
| DKK | 14 | 17 | De Stèrtjes | De Stèrtjes vinden 50 jaar nog niet genoeg | 266 | |
| DKO | 1 | 33 | Meskes Musters | Alles is naar onze tand in ons eigen luilekkerland | 319 | |
| DKO | 2 | 32 | Mickeyt en Minnie Mouse | Disney in Boemeldonck | 292 | |
| DKO | 3 | 30 | Jim en Robin van Damme | Boemeldonck Disney | 290 | |
| DKO | 4 | 31 | Marcel en Linda Akkermans | Blijf van de Beek af! | 289 (*1) |
- 1 = aanmoedingsprijs
