Uitslag Grote optocht 10 februari 1991: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| (5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||||Vatjes||Laot de diere ok us lache||911 | + | | A || 1 || 73 || Vatjes || Laot de diere ok us lache || 911 |
|- | |- | ||
| − | | A||2||||Joppers||De perde van de | + | | A || 2 || 33 || Joppers || De perde van de BAK danken Theo || 864 |
|- | |- | ||
| − | | A||3||||Black Eagles||Ruime winkelkeuze bij de deur||849 | + | | A || 3 || 77 || Black Eagles || Ruime winkelkeuze bij de deur || 849 |
|- | |- | ||
| − | | A||4||||De Batabieren||11 jaor op mekaor||828 | + | | A || 4 || 57 || De Batabieren || 11 jaor op mekaor || 828 |
|- | |- | ||
| − | | A||5||||De Gieters||Ook in Duckstad het gemak van de milieubak||816 | + | | A || 5 || 50 || De Gieters || Ook in Duckstad het gemak van de milieubak || 816 |
|- | |- | ||
| − | | A||6||||CV De Puddingbuksen||Nao 25 jaor Carnavallen komt Nijpels||813 | + | | A || 6 || 66 || CV De Puddingbuksen || Nao 25 jaor Carnavallen komt Nijpels || 813 |
|- | |- | ||
| − | | B||1||||CV De Gutsen||Nao 25 jaor Schipper aon 't roer||798 | + | | B || 1 || 74 || CV De Gutsen || Nao 25 jaor Schipper aon 't roer || 798 |
|- | |- | ||
| − | | B||2||||De Schutters||Mee Carnaval zitten alle Boemeldonckers||779 | + | | B || 2 || 75 || De Schutters || Mee Carnaval zitten alle Boemeldonckers || 779 |
|- | |- | ||
| − | | B||3||||CV De Halve Zole||t Is weer zo laot||760 | + | | B || 3 || 27 || CV De Halve Zole || t Is weer zo laot || 760 |
|- | |- | ||
| − | | B||4||||CV De Kneuzen||Mee veel douwe en sjauwe||754 | + | | B || 4 || 45 || CV De Kneuzen || Mee veel douwe en sjauwe || 754 |
|- | |- | ||
| − | | B||5||||CV De Mislukkelingen||Ook al zit de kuil vol met wier||753 | + | | B || 5 || 76 || CV De Mislukkelingen || Ook al zit de kuil vol met wier || 753 |
|- | |- | ||
| − | | B||6||||CV De Platzakken||25 jaor veur mekaor||734 | + | | B || 6 || 38 || CV De Platzakken || 25 jaor veur mekaor || 734 |
|- | |- | ||
| − | | B||7||||Zwabbers||Ginnen hand op de Beek die nog slaopt||732 | + | | B || 7 || 49 || Zwabbers || Ginnen hand op de Beek die nog slaopt || 732 |
|- | |- | ||
| − | | B||8||||CV De Kikkers||Onze karnaval gaot al 25 jaor deur||720 | + | | B || 8 || 37 || CV De Kikkers || Onze karnaval gaot al 25 jaor deur || 720 |
|- | |- | ||
| − | | B||9||||De Wandberen||Carnaval 25 jaor geleje||719 | + | | B || 9 || 19 || De Wandberen || Carnaval 25 jaor geleje || 719 |
|- | |- | ||
| − | | B||10||||CV De Waaipaole||Unne Boemeldoncker is nie veur één gat||716 | + | | B || 10 || 52 || CV De Waaipaole || Unne Boemeldoncker is nie veur één gat || 716 |
|- | |- | ||
| − | | B||11||||De Leuttapers||"Koning"van | + | | B || 11 || 26 || De Leuttapers || "Koning"van Boemeldonck || 702 |
|- | |- | ||
| − | | B||12||||De Kreukels||Ruischen der Golven op Bosdal||698 | + | | B || 12 || 32 || De Kreukels || Ruischen der Golven op Bosdal || 698 |
|- | |- | ||
| − | | B||13||||De Pruttels||||696 | + | | B || 13 || 20 || De Pruttels || Theo, Petje af || 696 |
|- | |- | ||
| − | | B||14||||CV De Batsers||Daor slade steil van achterover||654 | + | | B || 14 || 15 || CV De Batsers || Daor slade steil van achterover || 654 |
|- | |- | ||
| − | | B||15||||De Boemelboys||Nao vier daoge zijn wij op de fles||645 | + | | B || 15 || 25 || De Boemelboys || Nao vier daoge zijn wij op de fles || 645 |
|- | |- | ||
| − | | C||1||||De Stufkes||Er zijn geen Zwanen meer||777 | + | | C || 1 || 21 || De Stufkes || Er zijn geen Zwanen meer || 777 |
|- | |- | ||
| − | | C||2||||CV De Kwibussen||Wa motte wij mee al die erpels van d'n Dre||749 | + | | C || 2 || 34 || CV De Kwibussen || Wa motte wij mee al die erpels van d'n Dre || 749 |
|- | |- | ||
| − | | C||3||||De Kleiboerkes||Petje af veur 25 jaor Schipper(en)||729 | + | | C || 3 || 29 || De Kleiboerkes || Petje af veur 25 jaor Schipper(en) || 729 |
|- | |- | ||
| − | | C||4||||CV De Oekels||En we houwen er onze hoed bij op||728 | + | | C || 4 || 71 || CV De Oekels || En we houwen er onze hoed bij op || 728 |
|- | |- | ||
| − | | C||5||||CV De Ratten||Ons moeder heeft haar eigen krisis||723 | + | | C || 5 || 40 || CV De Ratten || Ons moeder heeft haar eigen krisis || 723 |
|- | |- | ||
| − | | C||6||||Goe Gek||Hulde aan de Zilveren Boemel||722 | + | | C || 6 || 18 || Goe Gek || Hulde aan de Zilveren Boemel || 722 [[Bestand:1991-GO-18.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: 1991-GO-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||7||||De Maespappers||Wij nemen voor hem ons petje af||689 | + | | C || 7 || 47 || De Maespappers || Wij nemen voor hem ons petje af || 689 |
|- | |- | ||
| − | | C||8||||C.V. Overdreven||De Speeltuinen van | + | | C || 8 || 39 || C.V. Overdreven || De Speeltuinen van Boemeldonck || 687 |
|- | |- | ||
| − | | C||9||||De Vetkluivers||Blijf van m'n lijf||671 | + | | C || 9 || 67 || De Vetkluivers || Blijf van m'n lijf || 671 |
|- | |- | ||
| − | | C||10||||De Toga's||Nijpels pak de Beek erbij maar waar blijven wij||659 | + | | C || 10 || 31 || De Toga's || Nijpels pak de Beek erbij maar waar blijven wij || 659 |
|- | |- | ||
| − | | C||11||||De Sponzen||In Pet||657 | + | | C || 11 || 36 || De Sponzen || In Pet || 657 |
|- | |- | ||
| − | | C||12||||De Kemphaantjes||Petje af voor d'n Zilveren | + | | C || 12 || 35 || De Kemphaantjes || Petje af voor d'n Zilveren BAK || 638 |
|- | |- | ||
| − | | C||13||||De Guppen||Na 25 jaor d'n | + | | C || 13 || 53 || De Guppen || Na 25 jaor d'n BAK || 636 |
|- | |- | ||
| − | | C||14||||De Deurtrappers||Tis ginne | + | | C || 14 || 56 || De Deurtrappers || Tis ginne BAK Ford mar ge kunt'm ok trappe || 634 |
|- | |- | ||
| − | | C||15||||De Zjoelekes||Wij nie ||625 | + | | C || 15 || 48 || De Zjoelekes || Wij nie || 625 |
|- | |- | ||
| − | | C||16||||Hee Frank||Weinig pret onder pet van Ed||623 | + | | C || 16 || 24 || Hee Frank || Weinig pret onder pet van Ed || 623 |
|- | |- | ||
| − | | C||17||||De Balken||Dur d'n Zilveren BA(L)K d'n eerste plak||605 | + | | C || 17 || 16 || De Balken || Dur d'n Zilveren BA(L)K d'n eerste plak || 605 |
|- | |- | ||
| − | | C||18||||Zootje ongeregeld||Wij zien het di jaar wel zitte||597 | + | | C || 18 || 70 || Zootje ongeregeld || Wij zien het di jaar wel zitte || 597 |
|- | |- | ||
| − | | C||19||||An m'n Oela||Poep en Sopie||344 | + | | C || 19 || || An m'n Oela || Poep en Sopie || 344 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C || || 54 || De Schijnheiligen || De Schijnheiligen || |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 1 || 44 || Fam. De Bok || De Schipper weg, wat een wee || 816 [[Bestand:1991-GO-44.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: 1991-GO-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 2 || 68 || De Drufkes || Stadse Hogen Heren || 770 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 3 || 42 || De Twee Zeepe || Al 25 jaar BAK-Schipper || 747 [[Bestand:1991-GO-42.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: 1991-GO-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 4 || 43 || W. en W. || We kenne met ons pet er niet bij || 735 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 5 || 17 || D'n Leuterteut || Ben ik in m'n eendtje || 710 [[Bestand:1991-GO-12.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: 1991-GO-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 6 || 51 || Les Goubertins || Onze pet wast'r af || 700 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 7 || 72 || De Fiasco's || Geen Fiasco met de Fiasco's || 698 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 8 || 46 || D'n Gerrit || Ben'k in beeld || 686 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 9 || 69 || Fred & Piet || Nao 25 jaor geBAK || 668 [[Bestand:1991-GO-69.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: 1991-GO-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 10 || || Ria v.d. Hoven || Ik ben zo moei van m'n koei || 638 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 11 || 14 || De Klungels || Zonder goeie kruiwage komde nergens || 628 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 12 || 58 || De Geutjes || Daor neem ik m'n petje veur af || 618 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D || 13 || 60 || D'n Brielse Boer || Ik gao gewoon deur || 614 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D || 14 || 59 || Fiep en Miep || Hoepel op || 572 |
| + | |- | ||
| + | | D || || 23 || Toon en Rien Knutsel || Wij hebben wa geknutseld! || | ||
| + | |- | ||
| + | | D || || 28 || De Zoetkontjes || Twee zoete kontjes || | ||
| + | |- | ||
| + | | BAK || || || Prinsenwagen || || [[Bestand:1991-PRW.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: 1991-PRW.jpg}}]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 jun 2025 om 11:19
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 73 | Vatjes | Laot de diere ok us lache | 911 |
| A | 2 | 33 | Joppers | De perde van de BAK danken Theo | 864 |
| A | 3 | 77 | Black Eagles | Ruime winkelkeuze bij de deur | 849 |
| A | 4 | 57 | De Batabieren | 11 jaor op mekaor | 828 |
| A | 5 | 50 | De Gieters | Ook in Duckstad het gemak van de milieubak | 816 |
| A | 6 | 66 | CV De Puddingbuksen | Nao 25 jaor Carnavallen komt Nijpels | 813 |
| B | 1 | 74 | CV De Gutsen | Nao 25 jaor Schipper aon 't roer | 798 |
| B | 2 | 75 | De Schutters | Mee Carnaval zitten alle Boemeldonckers | 779 |
| B | 3 | 27 | CV De Halve Zole | t Is weer zo laot | 760 |
| B | 4 | 45 | CV De Kneuzen | Mee veel douwe en sjauwe | 754 |
| B | 5 | 76 | CV De Mislukkelingen | Ook al zit de kuil vol met wier | 753 |
| B | 6 | 38 | CV De Platzakken | 25 jaor veur mekaor | 734 |
| B | 7 | 49 | Zwabbers | Ginnen hand op de Beek die nog slaopt | 732 |
| B | 8 | 37 | CV De Kikkers | Onze karnaval gaot al 25 jaor deur | 720 |
| B | 9 | 19 | De Wandberen | Carnaval 25 jaor geleje | 719 |
| B | 10 | 52 | CV De Waaipaole | Unne Boemeldoncker is nie veur één gat | 716 |
| B | 11 | 26 | De Leuttapers | "Koning"van Boemeldonck | 702 |
| B | 12 | 32 | De Kreukels | Ruischen der Golven op Bosdal | 698 |
| B | 13 | 20 | De Pruttels | Theo, Petje af | 696 |
| B | 14 | 15 | CV De Batsers | Daor slade steil van achterover | 654 |
| B | 15 | 25 | De Boemelboys | Nao vier daoge zijn wij op de fles | 645 |
| C | 1 | 21 | De Stufkes | Er zijn geen Zwanen meer | 777 |
| C | 2 | 34 | CV De Kwibussen | Wa motte wij mee al die erpels van d'n Dre | 749 |
| C | 3 | 29 | De Kleiboerkes | Petje af veur 25 jaor Schipper(en) | 729 |
| C | 4 | 71 | CV De Oekels | En we houwen er onze hoed bij op | 728 |
| C | 5 | 40 | CV De Ratten | Ons moeder heeft haar eigen krisis | 723 |
| C | 6 | 18 | Goe Gek | Hulde aan de Zilveren Boemel | 722 |
| C | 7 | 47 | De Maespappers | Wij nemen voor hem ons petje af | 689 |
| C | 8 | 39 | C.V. Overdreven | De Speeltuinen van Boemeldonck | 687 |
| C | 9 | 67 | De Vetkluivers | Blijf van m'n lijf | 671 |
| C | 10 | 31 | De Toga's | Nijpels pak de Beek erbij maar waar blijven wij | 659 |
| C | 11 | 36 | De Sponzen | In Pet | 657 |
| C | 12 | 35 | De Kemphaantjes | Petje af voor d'n Zilveren BAK | 638 |
| C | 13 | 53 | De Guppen | Na 25 jaor d'n BAK | 636 |
| C | 14 | 56 | De Deurtrappers | Tis ginne BAK Ford mar ge kunt'm ok trappe | 634 |
| C | 15 | 48 | De Zjoelekes | Wij nie | 625 |
| C | 16 | 24 | Hee Frank | Weinig pret onder pet van Ed | 623 |
| C | 17 | 16 | De Balken | Dur d'n Zilveren BA(L)K d'n eerste plak | 605 |
| C | 18 | 70 | Zootje ongeregeld | Wij zien het di jaar wel zitte | 597 |
| C | 19 | An m'n Oela | Poep en Sopie | 344 | |
| C | 54 | De Schijnheiligen | De Schijnheiligen | ||
| D | 1 | 44 | Fam. De Bok | De Schipper weg, wat een wee | 816 |
| D | 2 | 68 | De Drufkes | Stadse Hogen Heren | 770 |
| D | 3 | 42 | De Twee Zeepe | Al 25 jaar BAK-Schipper | 747 |
| D | 4 | 43 | W. en W. | We kenne met ons pet er niet bij | 735 |
| D | 5 | 17 | D'n Leuterteut | Ben ik in m'n eendtje | 710 |
| D | 6 | 51 | Les Goubertins | Onze pet wast'r af | 700 |
| D | 7 | 72 | De Fiasco's | Geen Fiasco met de Fiasco's | 698 |
| D | 8 | 46 | D'n Gerrit | Ben'k in beeld | 686 |
| D | 9 | 69 | Fred & Piet | Nao 25 jaor geBAK | 668 |
| D | 10 | Ria v.d. Hoven | Ik ben zo moei van m'n koei | 638 | |
| D | 11 | 14 | De Klungels | Zonder goeie kruiwage komde nergens | 628 |
| D | 12 | 58 | De Geutjes | Daor neem ik m'n petje veur af | 618 |
| D | 13 | 60 | D'n Brielse Boer | Ik gao gewoon deur | 614 |
| D | 14 | 59 | Fiep en Miep | Hoepel op | 572 |
| D | 23 | Toon en Rien Knutsel | Wij hebben wa geknutseld! | ||
| D | 28 | De Zoetkontjes | Twee zoete kontjes | ||
| BAK | Prinsenwagen |
