Uitslag Kinderoptocht 24 februari 1990: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| (5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||68||C.V. de Klokhuizen||t Komt m'n neus uit!||305 | + | | AK || 1 || 68 || C.V. de Klokhuizen || t Komt m'n neus uit! || 305 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||71||The Mini-Eagles||Ge mot 'r un neus veur hebbe!||303 | + | | AK || 2 || 71 || The Mini-Eagles || Ge mot 'r un neus veur hebbe! || 303 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||72||De Batabiertjes||Wij beginnen er ok 'n neus veur te krijge!||297 | + | | AK || 3 || 72 || De Batabiertjes || Wij beginnen er ok 'n neus veur te krijge! || 297 [[Bestand:Ko-1990-72.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: Ko-1990-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||66||Gebr. Lauwen||De "Neuzemeters"||293 | + | | AK || 4 || 66 || Gebr. Lauwen || De "Neuzemeters" || 293 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||67||De Zandhuivers||Ge mot 'r un neus veur hebbe!||283 | + | | AK || 5 || 67 || De Zandhuivers || Ge mot 'r un neus veur hebbe! || 283 [[Bestand:Ko-1990-67.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: Ko-1990-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||6||70||De Peperkorrels||Hij het'r un neus veur||279 | + | | AK || 6 || 70 || De Peperkorrels || Hij het'r un neus veur || 279 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||7||69||De Kwart Zooltjes||t Is geel en||278 | + | | AK || 7 || 69 || De Kwart Zooltjes || t Is geel en || 278 |
|- | |- | ||
| − | | AK||8||73||T.T.T||Zigeunergroep||258 | + | | AK || 8 || 73 || T.T.T || Zigeunergroep || 258 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||60||C.V. de Bietjes||Mee zulke wallen erveur, kome wij in '94 d'r nie mir deur!||317 | + | | BK || 1 || 60 || C.V. de Bietjes || Mee zulke wallen erveur, <br/> kome wij in '94 d'r nie mir deur! || 317 [[Bestand:Ko-1990-60.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: Ko-1990-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||1||43|| | + | | CKK || 1 || 43 || CV de Kwêkers || Ge mot 'r un neus veur hebbe?, wij hebben'r twee! || 304 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||2||46||C.V de Zandschuivers||Met man en macht wordt er gebouwd aan H. Hart||299 | + | | CKK || 2 || 46 || C.V de Zandschuivers || Met man en macht wordt er gebouwd aan H. Hart || 299 [[Bestand:Ko-1990-46.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: Ko-1990-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||3||51||Beestenboel||Dolle beestenboel v.h. Liesbos||298 | + | | CKK || 3 || 51 || Beestenboel || Dolle beestenboel v.h. Liesbos || 298 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||4||49||De Overlopers||Wij hebbe onze neus zo vaak gestote!||293 | + | | CKK || 4 || 49 || De Overlopers || Wij hebbe onze neus zo vaak gestote! || 293 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||5||44||De Railerkes||Blij da'k rij!||290 | + | | CKK || 5 || 44 || De Railerkes || Blij da'k rij! || 290 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||6||40|| De Stertjes||De Peerkes||284 | + | | CKK || 6 || 40 || De Stertjes || De Peerkes || 284 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||7||48||De Loopneuzen||Wij hebben'r un neus veur||281 | + | | CKK || 7 || 48 || De Loopneuzen || Wij hebben'r un neus veur || 281 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||8||42||De Vogeltjes||Wij kijke di jaor de kat uit de boom!||275 | + | | CKK || 8 || 42 || De Vogeltjes || Wij kijke di jaor de kat uit de boom! || 275 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||9||45||De Bouwvakkers||De Bouwvakkers!||274 | + | | CKK || 9 || 45 || De Bouwvakkers || De Bouwvakkers! || 274 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||10||50||Buurtver. Moleind||Ge mot 'r un neus veur hebbe!||263 | + | | CKK || 10 || 50 || Buurtver. Moleind || Ge mot 'r un neus veur hebbe! || 263 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||11||47||De Bierboys||Rij alcohol-vrij!||258 | + | | CKK || 11 || 47 || De Bierboys || Rij alcohol-vrij! || 258 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||12||41||De Prutsers||Wij kunnen niet lasse mar we bouwe wel 4 meter hoog||255 | + | | CKK || 12 || 41 || De Prutsers || Wij kunnen niet lasse mar we bouwe wel 4 meter hoog || 255 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||1|| | + | | CKO || 1 || 56 || De Raddraaiers || Onze neuzen neuzen! || 328 [[Bestand:Ko-1990-56.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: Ko-1990-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||2||57||De Pretneuzen||Toeters en bellen||279 | + | | CKO || 2 || 57 || De Pretneuzen || Toeters en bellen || 279 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||1||12||De Regendruppeltjes||De milieuopruimer | + | | DKK || 1 || 12 || De Regendruppeltjes || De milieuopruimer heeft er 'n neus veur! || 304 [[Bestand:Ko-1990-12.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: Ko-1990-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||2||11||C.V. de M & M's||Neuzenfestival in [[ | + | | DKK || 2 || 11 || C.V. de M & M's || Neuzenfestival in Boemeldonck || 303 [[Bestand:Ko-1990-11.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: Ko-1990-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||3||18||Martijn Smits||Wij hebben er Un neus veur!||289 | + | | DKK || 3 || 18 || Martijn Smits || Wij hebben er Un neus veur! || 289 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||4||19||C.V. M'n Eige||Deur die steurme kreeg m'n waagetje panne!||282 | + | | DKK || 4 || 19 || C.V. M'n Eige || Deur die steurme kreeg m'n waagetje panne! || 282 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||5||7||De Eskimo's||Wij hebben'r tenminste un neus veur!||276 | + | | DKK || 5 || 7 || De Eskimo's || Wij hebben'r tenminste un neus veur! || 276 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||6||21||C.V Pluk||Medisch centrum ,,Beek"||268 | + | | DKK || 6 || 21 || C.V Pluk || Medisch centrum ,,Beek" || 268 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||7||61||De Feestneuzen||Wij hebben 'n neus veur fiste!||267 | + | | DKK || 7 || 61 || De Feestneuzen || Wij hebben 'n neus veur fiste! || 267 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||8||20||De Kwetters||De drie dikke dames van de V.P.R.O!||265 | + | | DKK || 8 || 20 || De Kwetters || De drie dikke dames van de V.P.R.O! || 265 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||9||15||De Gataopen||Fokkenshop||260 | + | | DKK || 9 || 15 || De Gataopen || Fokkenshop || 260 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||10||14||De Speurneuzen||de Speurneuzen||255 | + | | DKK || 10 || 14 || De Speurneuzen || de Speurneuzen || 255 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||11||10||Ronny, Michel en Cindy||De kanariejagers||247 | + | | DKK || 11 || 10 || Ronny, Michel en Cindy || De kanariejagers || 247 [[Bestand:Ko-1990-10.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: Ko-1990-10.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||11||13||Miranda & Miranda||De Uilskuikens||247 | + | | DKK || 11 || 13 || Miranda & Miranda || De Uilskuikens || 247 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||13||9||Carlo & danny||Flip de Racer heeft pech!||240 | + | | DKK || 13 || 9 || Carlo & danny || Flip de Racer heeft pech! || 240 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||14||23||Maro||Ge mot er 'n varkensneus voor hebben||235 | + | | DKK || 14 || 23 || Maro || Ge mot er 'n varkensneus voor hebben || 235 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||1||17||Meskes Musters||Hedde nog gin neus? Wij hebbe volop keus!||300 | + | | DKO || 1 || 17 || Meskes Musters || Hedde nog gin neus? Wij hebbe volop keus! || 300 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||2||30||Glen Marijnissen||Ge mot 'r un neus veur hebbe!||291 | + | | DKO || 2 || 30 || Glen Marijnissen || Ge mot 'r un neus veur hebbe! || 291 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||3||8||De Friemels||Zo kan 't ok!||264 | + | | DKO || 3 || 8 || De Friemels || Zo kan 't ok! || 264 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||4||22||De Hesseltjes||We hebben beestjes||260 | + | | DKO || 4 || 22 || De Hesseltjes || We hebben beestjes || 260 [[Bestand:Ko-1990-22.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: Ko-1990-22.jpg}}]] |
| − | |- | ||
| − | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 jun 2025 om 11:15
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 68 | C.V. de Klokhuizen | t Komt m'n neus uit! | 305 | |
| AK | 2 | 71 | The Mini-Eagles | Ge mot 'r un neus veur hebbe! | 303 | |
| AK | 3 | 72 | De Batabiertjes | Wij beginnen er ok 'n neus veur te krijge! | 297 | |
| AK | 4 | 66 | Gebr. Lauwen | De "Neuzemeters" | 293 | |
| AK | 5 | 67 | De Zandhuivers | Ge mot 'r un neus veur hebbe! | 283 | |
| AK | 6 | 70 | De Peperkorrels | Hij het'r un neus veur | 279 | |
| AK | 7 | 69 | De Kwart Zooltjes | t Is geel en | 278 | |
| AK | 8 | 73 | T.T.T | Zigeunergroep | 258 | |
| BK | 1 | 60 | C.V. de Bietjes | Mee zulke wallen erveur, kome wij in '94 d'r nie mir deur! |
317 | |
| CKK | 1 | 43 | CV de Kwêkers | Ge mot 'r un neus veur hebbe?, wij hebben'r twee! | 304 | |
| CKK | 2 | 46 | C.V de Zandschuivers | Met man en macht wordt er gebouwd aan H. Hart | 299 | |
| CKK | 3 | 51 | Beestenboel | Dolle beestenboel v.h. Liesbos | 298 | |
| CKK | 4 | 49 | De Overlopers | Wij hebbe onze neus zo vaak gestote! | 293 | |
| CKK | 5 | 44 | De Railerkes | Blij da'k rij! | 290 | |
| CKK | 6 | 40 | De Stertjes | De Peerkes | 284 | |
| CKK | 7 | 48 | De Loopneuzen | Wij hebben'r un neus veur | 281 | |
| CKK | 8 | 42 | De Vogeltjes | Wij kijke di jaor de kat uit de boom! | 275 | |
| CKK | 9 | 45 | De Bouwvakkers | De Bouwvakkers! | 274 | |
| CKK | 10 | 50 | Buurtver. Moleind | Ge mot 'r un neus veur hebbe! | 263 | |
| CKK | 11 | 47 | De Bierboys | Rij alcohol-vrij! | 258 | |
| CKK | 12 | 41 | De Prutsers | Wij kunnen niet lasse mar we bouwe wel 4 meter hoog | 255 | |
| CKO | 1 | 56 | De Raddraaiers | Onze neuzen neuzen! | 328 | |
| CKO | 2 | 57 | De Pretneuzen | Toeters en bellen | 279 | |
| DKK | 1 | 12 | De Regendruppeltjes | De milieuopruimer heeft er 'n neus veur! | 304 | |
| DKK | 2 | 11 | C.V. de M & M's | Neuzenfestival in Boemeldonck | 303 | |
| DKK | 3 | 18 | Martijn Smits | Wij hebben er Un neus veur! | 289 | |
| DKK | 4 | 19 | C.V. M'n Eige | Deur die steurme kreeg m'n waagetje panne! | 282 | |
| DKK | 5 | 7 | De Eskimo's | Wij hebben'r tenminste un neus veur! | 276 | |
| DKK | 6 | 21 | C.V Pluk | Medisch centrum ,,Beek" | 268 | |
| DKK | 7 | 61 | De Feestneuzen | Wij hebben 'n neus veur fiste! | 267 | |
| DKK | 8 | 20 | De Kwetters | De drie dikke dames van de V.P.R.O! | 265 | |
| DKK | 9 | 15 | De Gataopen | Fokkenshop | 260 | |
| DKK | 10 | 14 | De Speurneuzen | de Speurneuzen | 255 | |
| DKK | 11 | 10 | Ronny, Michel en Cindy | De kanariejagers | 247 | |
| DKK | 11 | 13 | Miranda & Miranda | De Uilskuikens | 247 | |
| DKK | 13 | 9 | Carlo & danny | Flip de Racer heeft pech! | 240 | |
| DKK | 14 | 23 | Maro | Ge mot er 'n varkensneus voor hebben | 235 | |
| DKO | 1 | 17 | Meskes Musters | Hedde nog gin neus? Wij hebbe volop keus! | 300 | |
| DKO | 2 | 30 | Glen Marijnissen | Ge mot 'r un neus veur hebbe! | 291 | |
| DKO | 3 | 8 | De Friemels | Zo kan 't ok! | 264 | |
| DKO | 4 | 22 | De Hesseltjes | We hebben beestjes | 260 |
