Uitslag Kinderoptocht 13 februari 1988: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 12: | Regel 12: | ||
| CK-K || 3 || 45 || de Dubbelbubbels || we houwen 'm op toere || 430 || | | CK-K || 3 || 45 || de Dubbelbubbels || we houwen 'm op toere || 430 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CK-K || 4 || 47 || de Eskimo's || tiet veur 'n pafke || 401 | + | | CK-K || 4 || 47 || de Eskimo's || tiet veur 'n pafke || 401 [[Bestand:KO-1988-47.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: KO-1988-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CK-K || 5 || 50 || de Muzikale Clowntjes || de clowntjes || 392 || | | CK-K || 5 || 50 || de Muzikale Clowntjes || de clowntjes || 392 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CK-O || 1 || 55 || de Overlopers || we roeren 'm op toere || 494 | + | | CK-O || 1 || 55 || de Overlopers || we roeren 'm op toere || 494 [[Bestand:KO-1988-55.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: KO-1988-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CK-O || 2 || 59 || de Mini-eageltjes || koud hè || 483 || | | CK-O || 2 || 59 || de Mini-eageltjes || koud hè || 483 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CK-O || 3 || 49 || de Zandhuifers || 't lekt || 482 | + | | CK-O || 3 || 49 || de Zandhuifers || 't lekt || 482 [[Bestand:KO-1988-49.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: KO-1988-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CK-O || 4 || 44 || de Bakjes || de jubileumbakjes || 472 || | | CK-O || 4 || 44 || de Bakjes || de jubileumbakjes || 472 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CK-O || 5 || 57 || de Stertjes || de stertjes feliciteren d'n BAK || 469 | + | | CK-O || 5 || 57 || de Stertjes || de stertjes feliciteren d'n BAK || 469 A [[Bestand:KO-1988-57.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: KO-1988-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CK-O || 6 || 56 || de Oekeltjes || de barneveldertjes || 459 || A | | CK-O || 6 || 56 || de Oekeltjes || de barneveldertjes || 459 || A | ||
| Regel 42: | Regel 42: | ||
| DK-K || 5 || 16 || de Bockies || as ge mar leut et || 440 || | | DK-K || 5 || 16 || de Bockies || as ge mar leut et || 440 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DK-K || 6 || 7 || de Baby-sitters || als pa en ma weg zijn || 439 | + | | DK-K || 6 || 7 || de Baby-sitters || als pa en ma weg zijn || 439 A [[Bestand:KO-1988-7.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: KO-1988-7.jpg}}] |
|- | |- | ||
| DK-K || 7 || 9 || de Tolies || hij houdt mij wel op toere || 438 || | | DK-K || 7 || 9 || de Tolies || hij houdt mij wel op toere || 438 || | ||
| Regel 52: | Regel 52: | ||
| DK-K || 10 || 14 || de Vrijbuiter || K' ep panne || 431 || | | DK-K || 10 || 14 || de Vrijbuiter || K' ep panne || 431 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DK-K || 11 || 13 || 't Boemeldonckertje || ik zit op roze || 430 | + | | DK-K || 11 || 13 || 't Boemeldonckertje || ik zit op roze || 430 A [[Bestand:KO-1988-13.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: KO-1988-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DK-K || 12 || 22 || de Koekebakkers || we bakke ze op toere || 427 || | | DK-K || 12 || 22 || de Koekebakkers || we bakke ze op toere || 427 || | ||
Versie van 1 jun 2025 11:04
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | Overige info |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 66 | de Gatapen | we houwen 'm op toere | 505 | |
| AK | 2 | de Spuiters | we houwen hem nat in 1988 | 416 | ||
| CK-K | 1 | 46 | de Bietjes | de Biet | 462 | |
| CK-K | 2 | 48 | de Prutsers | de vliegende schotel | 441 | |
| CK-K | 3 | 45 | de Dubbelbubbels | we houwen 'm op toere | 430 | |
| CK-K | 4 | 47 | de Eskimo's | tiet veur 'n pafke | 401 | |
| CK-K | 5 | 50 | de Muzikale Clowntjes | de clowntjes | 392 | |
| CK-O | 1 | 55 | de Overlopers | we roeren 'm op toere | 494 | |
| CK-O | 2 | 59 | de Mini-eageltjes | koud hè | 483 | |
| CK-O | 3 | 49 | de Zandhuifers | 't lekt | 482 | |
| CK-O | 4 | 44 | de Bakjes | de jubileumbakjes | 472 | |
| CK-O | 5 | 57 | de Stertjes | de stertjes feliciteren d'n BAK | 469 A | |
| CK-O | 6 | 56 | de Oekeltjes | de barneveldertjes | 459 | A |
| CK-O | 7 | 58 | de Haas en de Beer | we strooien 't rond | 427 | |
| CK-O | 8 | Plantsoenboys | hou onze rien op toeren | 411 | ||
| DK-K | 1 | 15 | Puk en Muk | de kak gaot van de beek mar wij vieren karnaval | 476 | |
| DK-K | 2 | 12 | de Sjeik v.d. Valdijk | de beek in d'n olie | 470 | |
| DK-K | 3 | 11 | de Baksisters | de fleurige bakskes | 455 | |
| DK-K | 4 | 10 | Jut en Jul | we zijn nog lang niet uitgestreke | 445 | |
| DK-K | 5 | 16 | de Bockies | as ge mar leut et | 440 | |
| DK-K | 6 | 7 | de Baby-sitters | als pa en ma weg zijn | 439 A [[Bestand:KO-1988-7.jpg |100 px | thumb | link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/8/8d/KO-1988-7.jpg] | |
| DK-K | 7 | 9 | de Tolies | hij houdt mij wel op toere | 438 | |
| DK-K | 7 | 21 | de Brillekes | wij zien 't niet mir zitte | 438 | A |
| DK-K | 9 | 27 | Geertje, Susan en Guido | het boemeldoncks troppisch zwemparadijs | 433 | A |
| DK-K | 10 | 14 | de Vrijbuiter | K' ep panne | 431 | |
| DK-K | 11 | 13 | 't Boemeldonckertje | ik zit op roze | 430 A | |
| DK-K | 12 | 22 | de Koekebakkers | we bakke ze op toere | 427 | |
| DK-K | 13 | 20 | de Smullertjes | de taart van Pisa | 413 | |
| DK-K | 14 | 17 | de Eindeloze Timmermannen | madonna in de badkuip | 409 | |
| DK-K | 15 | 19 | de Clown (kinderen v. Os) | de Bananenkar = d'n pisang | 401 | |
| DK-K | 16 | 18 | de Hippe Ruitertjes | het hobbelend bokkig veulentje | 397 | |
| DK-K | 16 | 26 | de Boemelboerkes | de boerderie | 397 | |
| DK-K | 18 | 8 | de Heijntjes | we houwen 'm op toere | 393 | |
| DK-K | 19 | 23 | Jop Luijten | Jofele Jopie | 373 | |
| DK-K | 24 | De Tutters | De babysitter op reis | |||
| DK-K | 25 | De Puppies | De Platendraaier | |||
| DK-O | 1 | 33 | de Raddraaiers | ons draaide ginne loer, wij draaien nog een toer | 495 | |
| DK-O | 2 | 34 | de Bierboertjes | poep op de stoep | 437 |
A = Aanmoedigingsprijs
