Uitslag Kinderoptocht 16 februari 1985: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||30||De Kleiboerkes||Wij draoge oos hart mee||172 | + | | AK || 1 || 30 || De Kleiboerkes || Wij draoge oos hart mee || 172 [[Bestand:KO-1985-30.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1985-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||31||Black Eageltjes||Oh meid, wat ben je mooi in de hooitijd||165 | + | | AK || 2 || 31 || Black Eageltjes || Oh meid, wat ben je mooi in de hooitijd || 165 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||||De Zwoertjes nazaten||Wie is wie||164 | + | | AK || 3 || 20 || De Zwoertjes nazaten || Wie is wie || 164 [[Bestand:KO-1985-20.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1985-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK ||1||28|| | + | | BK || 1 || 28 || de Kwekkers || Ouwe sik verloren, de nieuwe geboren || 175 [[Bestand:KO-1985-28.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1985-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK ||2||27||De Kneusen||BAK, wa dede ons aon, door Nagelkerke te late gaon||169 | + | | BK || 2 || 27 || De Kneusen || BAK, wa dede ons aon, door Nagelkerke te late gaon || 169 || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||3||26||De Kwibussen||Motte nou kijke||168 | + | | BK || 3 || 26 || De Kwibussen || Motte nou kijke || 168 [[Bestand:KO-1985-26.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1985-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK ||4||24||De Lolbroeken||t Boemeldoncks pilske||159 | + | | BK || 4 || 24 || De Lolbroeken || t Boemeldoncks pilske || 159 || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||5||25||De Lachboys||Daor kan'k nou nooit genoeg van krijge||157 | + | | BK || 5 || 25 || De Lachboys || Daor kan'k nou nooit genoeg van krijge || 157 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||1||||De Overlopers||Tegen de vergrijzing van Pr beek||172 | + | | CK || 1 || || De Overlopers || Tegen de vergrijzing van Pr beek || 172 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||2||17||De Schuimkragers||Motte nou kijke||165 | + | | CK || 2 || 17 || De Schuimkragers || Motte nou kijke || 165 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||3||12||De Boemelmuisjes||De kat achterna||162 | + | | CK || 3 || 12 || De Boemelmuisjes || De kat achterna || 162 [[Bestand:KO-1985-12.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1985-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||4||18||De Driftkikkers||Zo leert men tegenwoordig||156 | + | | CK || 4 || 18 || De Driftkikkers || Zo leert men tegenwoordig || 156 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||5||||De Zes Sterrekes||Brinkman de lucht in||137 | + | | CK || 5 || || De Zes Sterrekes || Brinkman de lucht in || 137 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||1||||De Kernploeg||Zo moet ie, zo was ie||183 | + | | DK || 1 || || De Kernploeg || Zo moet ie, zo was ie || 183 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||2||||Joost Vissers||t Heksje met 't hekske||162 | + | | DK || 2 || 34 || Joost Vissers || t Heksje met 't hekske || 162 [[Bestand:KO-1985-34.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1985-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DK||3||8||Kluns en Co||Wilt u even lachen||158 | + | | DK || 3 || 8 || Kluns en Co || Wilt u even lachen || 158 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||4||||De Kuypertjes||De ziekenauto||152 | + | | DK || 4 || || De Kuypertjes || De ziekenauto || 152 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||5||||De Harmoontjes||M'n opa doet ook mee||148 | + | | DK || 5 || || De Harmoontjes || M'n opa doet ook mee || 148 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||6||||Robert en Brechje van Kolck||Mee ons kunde lache||147 | + | | DK || 6 || 39 || Robert en Brechje van Kolck || Mee ons kunde lache || 147 [[Bestand:KO-1985-39.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1985-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DK||7||||Frank v.d. Aa & Mark Chantrel||Er zit 'n pieper in m'n radio||145 | + | | DK || 7 || || Frank v.d. Aa & Mark Chantrel || Er zit 'n pieper in m'n radio || 145 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||8||||Huppeldepupkes||De babysitter||144 | + | | DK || 8 || || Huppeldepupkes || De babysitter || 144 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||9||||t Boemeldonckertje||t Duveltje uit 't doosje||143 | + | | DK || 9 || || t Boemeldonckertje || t Duveltje uit 't doosje || 143 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||10||||Maggie v Kolck & Carleen Webers||Haantje de voorste||143 | + | | DK || 10 || || Maggie v Kolck & Carleen Webers || Haantje de voorste || 143 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||11||||De Schutters||Moot nou 's kijke||142 | + | | DK || 11 || || De Schutters || Moot nou 's kijke || 142 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||12||||Jeroen Weeber||De piraat||139 | + | | DK || 12 || || Jeroen Weeber || De piraat || 139 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||13||||De baby's ||We kunne os moeder nie meer gebruike||139 | + | | DK || 13 || || De baby's || We kunne os moeder nie meer gebruike || 139 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||||9||t Boemeldonckertje|| Duveltje uit 't doosje|| | + | | DK || || 9 || t Boemeldonckertje || Duveltje uit 't doosje || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||||10||De Schutters||motte nou kijke!|| | + | | DK || || 10 || De Schutters || motte nou kijke! || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||||13||De 5 sterrekes||Machtwisseling in Boemeldonck | + | | DK || || 13 || De 5 sterrekes || Machtwisseling in Boemeldonck |
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 30 mei 2025 om 18:59
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 30 | De Kleiboerkes | Wij draoge oos hart mee | 172 | |
| AK | 2 | 31 | Black Eageltjes | Oh meid, wat ben je mooi in de hooitijd | 165 | |
| AK | 3 | 20 | De Zwoertjes nazaten | Wie is wie | 164 | |
| BK | 1 | 28 | de Kwekkers | Ouwe sik verloren, de nieuwe geboren | 175 | |
| BK | 2 | 27 | De Kneusen | BAK, wa dede ons aon, door Nagelkerke te late gaon | 169 | |
| BK | 3 | 26 | De Kwibussen | Motte nou kijke | 168 | |
| BK | 4 | 24 | De Lolbroeken | t Boemeldoncks pilske | 159 | |
| BK | 5 | 25 | De Lachboys | Daor kan'k nou nooit genoeg van krijge | 157 | |
| CK | 1 | De Overlopers | Tegen de vergrijzing van Pr beek | 172 | ||
| CK | 2 | 17 | De Schuimkragers | Motte nou kijke | 165 | |
| CK | 3 | 12 | De Boemelmuisjes | De kat achterna | 162 | |
| CK | 4 | 18 | De Driftkikkers | Zo leert men tegenwoordig | 156 | |
| CK | 5 | De Zes Sterrekes | Brinkman de lucht in | 137 | ||
| DK | 1 | De Kernploeg | Zo moet ie, zo was ie | 183 | ||
| DK | 2 | 34 | Joost Vissers | t Heksje met 't hekske | 162 | |
| DK | 3 | 8 | Kluns en Co | Wilt u even lachen | 158 | |
| DK | 4 | De Kuypertjes | De ziekenauto | 152 | ||
| DK | 5 | De Harmoontjes | M'n opa doet ook mee | 148 | ||
| DK | 6 | 39 | Robert en Brechje van Kolck | Mee ons kunde lache | 147 | |
| DK | 7 | Frank v.d. Aa & Mark Chantrel | Er zit 'n pieper in m'n radio | 145 | ||
| DK | 8 | Huppeldepupkes | De babysitter | 144 | ||
| DK | 9 | t Boemeldonckertje | t Duveltje uit 't doosje | 143 | ||
| DK | 10 | Maggie v Kolck & Carleen Webers | Haantje de voorste | 143 | ||
| DK | 11 | De Schutters | Moot nou 's kijke | 142 | ||
| DK | 12 | Jeroen Weeber | De piraat | 139 | ||
| DK | 13 | De baby's | We kunne os moeder nie meer gebruike | 139 | ||
| DK | 9 | t Boemeldonckertje | Duveltje uit 't doosje | |||
| DK | 10 | De Schutters | motte nou kijke! | |||
| DK | 13 | De 5 sterrekes | Machtwisseling in Boemeldonck |
