Uitslag Kinderoptocht 12 februari 1983: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||||Abdishofkindjes||We varen 't karnaval in ||318 | + | | AK || 1 || 5 || Abdishofkindjes || We varen 't karnaval in || 318 [[Bestand:KO-1983-5.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-5.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||||Huppeldepupkes||Gebakke en gegokt||276 | + | | AK || 2 || 6 || Huppeldepupkes || Gebakke en gegokt || 276 [[Bestand:KO-1983-6.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-6.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||||Black Eageltjes||Ge zit gebakke mee zo'n neus||309 | + | | BK || 1 || 14 || Black Eageltjes || Ge zit gebakke mee zo'n neus || 309 [[Bestand:KO-1983-12.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||||Mussiboys||Hoe ge ook bent, ge wordt nooit miskend||308 | + | | BK || 2 || 9 || Mussiboys || Hoe ge ook bent, ge wordt nooit miskend || 308 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||||Mammoetjes||Bezuinigen||299 | + | | BK || 3 || 16 || Mammoetjes || Bezuinigen || 299 [[Bestand:KO-1983-16.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||4||||Patrijzen||Van Agt uit kabinet, nu in ronde van Boemeldonck||291 | + | | BK || 4 || 13 || Patrijzen || Van Agt uit kabinet, nu in ronde van Boemeldonck || 291 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||5||||Mislukkelingen||t is weer gelukt||286 | + | | BK || 5 || 10 || Mislukkelingen || t is weer gelukt || 286 [[Bestand:KO-1983-10.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-10.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||6||||Mastlandrakkers||t lijkt nergens op, maar doen toch mee||281 | + | | BK || 6 || 15 || Mastlandrakkers || t lijkt nergens op, maar doen toch mee || 281 [[Bestand:KO-1983-15.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||7||||Kwekkers||Wij zetten zandzakke voor de deur||270 | + | | BK || 7 || O5 || Kwekkers || Wij zetten zandzakke voor de deur || 270 [[Bestand:KO-1983-O5.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-O5.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||8||||Krekels||Op z'n biks gebakke||268 | + | | BK || 8 || 17 || Krekels || Op z'n biks gebakke || 268 [[Bestand:KO-1983-17.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||9||||Ukkies||Ut zit vast gebakke||266 | + | | BK || 9 || 11 || Ukkies || Ut zit vast gebakke || 266 [[Bestand:KO-1983-11.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||10||||Handenbinders||Wat 'n pech, de ziekenzorg staat ook al in de weg||255 | + | | BK || 10 || 8 || Handenbinders || Wat 'n pech, de ziekenzorg staat ook al in de weg || 255 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||11||||De Kwistjes||Zandzakken voor de deur||250 | + | | BK || 11 || || De Kwistjes || Zandzakken voor de deur || 250 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||12||||Viltjes||Spookrijder gesignaleerd||237 | + | | BK || 12 || || Viltjes || Spookrijder gesignaleerd || 237 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||13||||Lolbroeken||Wat columbus niet vond, hebben wij gevonden||236 | + | | BK || 13 || 7 || Lolbroeken || Wat columbus niet vond, hebben wij gevonden || 236 [[Bestand:KO-1983-7.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-7.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||14||||Boontjes||Op z'n biks gebakke||233 | + | | BK || 14 || 19 || Boontjes || Op z'n biks gebakke || 233 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||15||||De 3 bikse bakkers||Op z'n biks gebakke||224 | + | | BK || 15 || || De 3 bikse bakkers || Op z'n biks gebakke || 224 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||16||||Rumkes||17 jaar Boemeldonck, een keer prinsenslaog||220 | + | | BK || 16 || 12 || Rumkes || 17 jaar Boemeldonck, een keer prinsenslaog || 220 |
|- | |- | ||
| − | | BK||17||||De Spiders||Spiders griezelhuis||209 | + | | BK || 17 || || De Spiders || Spiders griezelhuis || 209 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||1||||De smulpapen||De lekkerste hapjes van Boemeldonck||319 | + | | CK || 1 || O1 || De smulpapen || De lekkerste hapjes van Boemeldonck || 319 [[Bestand:KO-1983-O1.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-O1.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||2||||Snoopy family||De hondepoep mot van de stoep||318 | + | | CK || 2 || O2 || Snoopy family || De hondepoep mot van de stoep || 318 [[Bestand:KO-1983-O2.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-O2.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||3||||Schuimkoppen||t duveltje in 't kistje||316 | + | | CK || 3 || 21 || Schuimkoppen || t duveltje in 't kistje || 316 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||4||||Kleiboerkes||Op z'n biks gebakke||315 | + | | CK || 4 || 27 || Kleiboerkes || Op z'n biks gebakke || 315 [[Bestand:KO-1983-27.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||5||||De batraven||Bakken kunnen wij ook||283 | + | | CK || 5 || || De batraven || Bakken kunnen wij ook || 283 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||6||||Schoteltjes||We hebben de boot gemist||276 | + | | CK || 6 || || Schoteltjes || We hebben de boot gemist || 276 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||7||||Lachboys||Op z'n biks gebakke||274 | + | | CK || 7 || 26 || Lachboys || Op z'n biks gebakke || 274 [[Bestand:KO-1983-26.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||8||||Bosrakkers||De fiets van den Dré, daar is wa mee||268 | + | | CK || 8 || || Bosrakkers || De fiets van den Dré, daar is wa mee || 268 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||9||||Race-eendjes||De jonge jaren van de race-eend||267 | + | | CK || 9 || 25 || Race-eendjes || De jonge jaren van de race-eend || 267 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||10||||Pannelappen||Zie de wel, 'n pannelapke hedde altijd nodig||255 | + | | CK || 10 || 29 || Pannelappen || Zie de wel, 'n pannelapke hedde altijd nodig || 255 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||11||||Stepboys||We maken het maar wat langer||253 | + | | CK || 11 || O3 || Stepboys || We maken het maar wat langer || 253 [[Bestand:KO-1983-O3.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-O3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||12||||Schutters||De steek van de keizer||242 | + | | CK || 12 || || Schutters || De steek van de keizer || 242 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||13||||De duveltjes||Boer Harms||240 | + | | CK || 13 || || De duveltjes || Boer Harms || 240 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||14||||Babydolls||De babydolls vieren karnaval||226 | + | | CK || 14 || || Babydolls || De babydolls vieren karnaval || 226 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||15||||Kassers||We zoeken 'n goeie crossbaan||226 | + | | CK || 15 || 28 || Kassers || We zoeken 'n goeie crossbaan || 226 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||16||||Bikse Boerkes en boerinnekes||Boer Harms||214 | + | | CK || 16 || 18 || Bikse Boerkes en boerinnekes || Boer Harms || 214 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||17||||De Crossers||Crossen vinden wij fijn||200 | + | | CK || 17 || || De Crossers || Crossen vinden wij fijn || 200 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||1||||Knorren||We kijken niet op 'n kleintje||294 | + | | DK || 1 || O4 || Knorren || We kijken niet op 'n kleintje || 294 [[Bestand:KO-1983-O4.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-O4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DK||2||||Bikse bakker||Op z'n biks gebakke||269 | + | | DK || 2 || 20 || Bikse bakker || Op z'n biks gebakke || 269 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||3||||Tegenpolen||Het langste endje||263 | + | | DK || 3 || || Tegenpolen || Het langste endje || 263 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||4||||De platzolen||Deetman, stapje terug||239 | + | | DK || 4 || || De platzolen || Deetman, stapje terug || 239 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||5||||Saffi||Op de Beek zitte 17 jaar gebakke||226 | + | | DK || 5 || 23 || Saffi || Op de Beek zitte 17 jaar gebakke || 226 [[Bestand:KO-1983-23.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1983-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DK||6||||Zooitje ongeregeld||We zitte op de Beek goed gebakke||220 | + | | DK || 6 || || Zooitje ongeregeld || We zitte op de Beek goed gebakke || 220 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||7||||Vrolijke twee||Hier komen de zakken||213 | + | | DK || 7 || 24 || Vrolijke twee || Hier komen de zakken || 213 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||8||||René Mol||Flapoor||210 | + | | DK || 8 || 22 || René Mol || Flapoor || 210 || |
|- | |- | ||
| − | | DK||9||||De Tienussen||Wij stoken ons eigen natje||198 | + | | DK || 9 || || De Tienussen || Wij stoken ons eigen natje || 198 |
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 30 mei 2025 om 18:46
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 5 | Abdishofkindjes | We varen 't karnaval in | 318 | |
| AK | 2 | 6 | Huppeldepupkes | Gebakke en gegokt | 276 | |
| BK | 1 | 14 | Black Eageltjes | Ge zit gebakke mee zo'n neus | 309 | |
| BK | 2 | 9 | Mussiboys | Hoe ge ook bent, ge wordt nooit miskend | 308 | |
| BK | 3 | 16 | Mammoetjes | Bezuinigen | 299 | |
| BK | 4 | 13 | Patrijzen | Van Agt uit kabinet, nu in ronde van Boemeldonck | 291 | |
| BK | 5 | 10 | Mislukkelingen | t is weer gelukt | 286 | |
| BK | 6 | 15 | Mastlandrakkers | t lijkt nergens op, maar doen toch mee | 281 | |
| BK | 7 | O5 | Kwekkers | Wij zetten zandzakke voor de deur | 270 | |
| BK | 8 | 17 | Krekels | Op z'n biks gebakke | 268 | |
| BK | 9 | 11 | Ukkies | Ut zit vast gebakke | 266 | |
| BK | 10 | 8 | Handenbinders | Wat 'n pech, de ziekenzorg staat ook al in de weg | 255 | |
| BK | 11 | De Kwistjes | Zandzakken voor de deur | 250 | ||
| BK | 12 | Viltjes | Spookrijder gesignaleerd | 237 | ||
| BK | 13 | 7 | Lolbroeken | Wat columbus niet vond, hebben wij gevonden | 236 | |
| BK | 14 | 19 | Boontjes | Op z'n biks gebakke | 233 | |
| BK | 15 | De 3 bikse bakkers | Op z'n biks gebakke | 224 | ||
| BK | 16 | 12 | Rumkes | 17 jaar Boemeldonck, een keer prinsenslaog | 220 | |
| BK | 17 | De Spiders | Spiders griezelhuis | 209 | ||
| CK | 1 | O1 | De smulpapen | De lekkerste hapjes van Boemeldonck | 319 | |
| CK | 2 | O2 | Snoopy family | De hondepoep mot van de stoep | 318 | |
| CK | 3 | 21 | Schuimkoppen | t duveltje in 't kistje | 316 | |
| CK | 4 | 27 | Kleiboerkes | Op z'n biks gebakke | 315 | |
| CK | 5 | De batraven | Bakken kunnen wij ook | 283 | ||
| CK | 6 | Schoteltjes | We hebben de boot gemist | 276 | ||
| CK | 7 | 26 | Lachboys | Op z'n biks gebakke | 274 | |
| CK | 8 | Bosrakkers | De fiets van den Dré, daar is wa mee | 268 | ||
| CK | 9 | 25 | Race-eendjes | De jonge jaren van de race-eend | 267 | |
| CK | 10 | 29 | Pannelappen | Zie de wel, 'n pannelapke hedde altijd nodig | 255 | |
| CK | 11 | O3 | Stepboys | We maken het maar wat langer | 253 | |
| CK | 12 | Schutters | De steek van de keizer | 242 | ||
| CK | 13 | De duveltjes | Boer Harms | 240 | ||
| CK | 14 | Babydolls | De babydolls vieren karnaval | 226 | ||
| CK | 15 | 28 | Kassers | We zoeken 'n goeie crossbaan | 226 | |
| CK | 16 | 18 | Bikse Boerkes en boerinnekes | Boer Harms | 214 | |
| CK | 17 | De Crossers | Crossen vinden wij fijn | 200 | ||
| DK | 1 | O4 | Knorren | We kijken niet op 'n kleintje | 294 | |
| DK | 2 | 20 | Bikse bakker | Op z'n biks gebakke | 269 | |
| DK | 3 | Tegenpolen | Het langste endje | 263 | ||
| DK | 4 | De platzolen | Deetman, stapje terug | 239 | ||
| DK | 5 | 23 | Saffi | Op de Beek zitte 17 jaar gebakke | 226 | |
| DK | 6 | Zooitje ongeregeld | We zitte op de Beek goed gebakke | 220 | ||
| DK | 7 | 24 | Vrolijke twee | Hier komen de zakken | 213 | |
| DK | 8 | 22 | René Mol | Flapoor | 210 | |
| DK | 9 | De Tienussen | Wij stoken ons eigen natje | 198 |
