Uitslag Grote Optocht 5 juni 2022: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 6: | Regel 6: | ||
<span style="font-size:14px; color:green;">Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.</span> | <span style="font-size:14px; color:green;">Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.</span> | ||
| + | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Regel 76: | Regel 77: | ||
| 9 || 56 || D || CV de Halve Zole || Tis 3 keer niks || 682 [[Bestand:GO-2022-56.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-56.jpeg}}]] | | 9 || 56 || D || CV de Halve Zole || Tis 3 keer niks || 682 [[Bestand:GO-2022-56.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-56.jpeg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 10 || 22 || D || Die 2 || We draaien als vanouds || 678 [[Bestand:GO-2022-22.jpg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-22. | + | | 10 || 22 || D || Die 2 || We draaien als vanouds || 678 [[Bestand:GO-2022-22.jpg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 11 || 41 || D || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur <br/> hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Eej! Kalemaris hè! || 672 [[Bestand:GO-2022-41.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-41.jpeg}}]] | | 11 || 41 || D || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur <br/> hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Eej! Kalemaris hè! || 672 [[Bestand:GO-2022-41.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-41.jpeg}}]] | ||
| Regel 92: | Regel 93: | ||
| 17 || 19 || D || DE bikse Bruidjes || Onze Prins staoj meej Panne || 580 [[Bestand:GO-2022-19.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-19.jpeg}}]] | | 17 || 19 || D || DE bikse Bruidjes || Onze Prins staoj meej Panne || 580 [[Bestand:GO-2022-19.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-19.jpeg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 1 || 34 || E || CV de Kriebels || DubbelDEET || 791 [[Bestand:GO-2022-34.jpg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-34. | + | | 1 || 34 || E || CV de Kriebels || DubbelDEET || 791 [[Bestand:GO-2022-34.jpg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2 || 28 || E || D'n Gerrit || Voetbal kijken || 773 [[Bestand:GO-2022-28.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-28.jpeg}}]] | | 2 || 28 || E || D'n Gerrit || Voetbal kijken || 773 [[Bestand:GO-2022-28.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-28.jpeg}}]] | ||
Versie van 29 mei 2025 19:04
Uitslag Grote Optocht 5 juni 2022 (1e Pinksterdag)
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.
