Uitslag Kinderoptocht 18 Februari 2023: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (11 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Uitslag Kinderoptocht zaterdag 18 Februari 2023 | Uitslag Kinderoptocht zaterdag 18 Februari 2023 | ||
| + | |||
| + | ''Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.'' | ||
| + | |||
| + | <span style="font-size:14px; color:green;">Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.</span> | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten-Foto-Muziek!! |
|- | |- | ||
| − | | AK || 1 || 37 || CV de mini Eagles || Un gekke hoed, da staod'oe goed! || 851 [[Bestand:Ko-2023-37.jpg | 100px]] | + | | AK || 1 || 37 || CV de mini Eagles || Un gekke hoed, da staod'oe goed! || 851 [[Bestand:Ko-2023-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-37.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 2 || 42 || CV de Meelballen || We hebben de smaak te pakken || 813 [[Bestand:Ko-2023-42.jpg |100px]] | + | | AK || 2 || 42 || CV de Meelballen || We hebben de smaak te pakken || 813 [[Bestand:Ko-2023-42.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-42.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Meelballen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 3 || 20 || CV Bende Betoeterd || Winters carnaval staot ons beter || 620 [[Bestand:Ko-2023-20.jpg |100px]] | + | | AK || 3 || 20 || CV Bende Betoeterd || Winters carnaval staot ons beter || 620 [[Bestand:Ko-2023-20.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-20.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende Betoeterd]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 4 || 60 || CV de mini Klaai-aerepels || Un hoed, da staod'oe goed || 577 [[Bestand:Ko-2023-60.jpg |100px]] | + | | AK || 4 || 60 || CV de mini Klaai-aerepels || Un hoed, da staod'oe goed || 577 [[Bestand:Ko-2023-60.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-60.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 5 || 3 || CV de Bikse Bak-se Bende || Meer blauw op straat || 553 [[Bestand:Ko-2023-3.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bixe Bakse Bende]] ]] | + | | AK || 5 || 3 || CV de Bikse Bak-se Bende || Meer blauw op straat || 553 [[Bestand:Ko-2023-3.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-3.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bixe Bakse Bende]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 54 || CV de Wappers || Wij kunnen GOED goochelen! || 525 [[Bestand:Ko-2023-54.jpg |100px]] | + | | AK || 6 || 54 || CV de Wappers || Wij kunnen GOED goochelen! || 525 [[Bestand:Ko-2023-54.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-54.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Wappers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 7 || 26 || CV de Herrieschoppers || We klappen uit de school(bus) || 464 [[Bestand:Ko-2023-26.jpg |100px]] | + | | AK || 7 || 26 || CV de Herrieschoppers || We klappen uit de school(bus) || 464 [[Bestand:Ko-2023-26.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-26.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 8 || 9 || CV de Batabieren || Wa komt daor uit de hoge hoed? Da staod'oe goed! || 331 [[Bestand:Ko-2023-9.jpg |100px]] | + | | AK || 8 || 9 || CV de Batabieren || Wa komt daor uit de hoge hoed? Da staod'oe goed! || 331 [[Bestand:Ko-2023-9.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-9.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 32 || CV de Bietjes || Gemaskerd Bal || 818 [[Bestand:Ko-2023-32.jpg |100px]] | + | | BK || 1 || 32 || CV de Bietjes || Gemaskerd Bal || 818 [[Bestand:Ko-2023-32.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-32.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bietjes]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 67 || CV de Lolmollen || We verstieren de boel || 807 [[Bestand:Ko-2023-67.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | BK || 2 || 67 || CV de Lolmollen || We verstieren de boel || 807 [[Bestand:Ko-2023-67.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-67.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Lolmollen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 47 || CV de Bende van Bas || Komt u FAKHIR in Boemeldonck || 806 [[Bestand:Ko-2023-47.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bende van Bas]] ]] | + | | BK || 3 || 47 || CV de Bende van Bas || Komt u FAKHIR in Boemeldonck || 806 [[Bestand:Ko-2023-47.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-47.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bende van Bas]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 4 || 15 || CV Bekek Ut Mar || CV Bekek ut mar naoit oe kieltje bijmekaor || 672 [[Bestand:Ko-2023-15.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bekek ut mar]] ]] | + | | BK || 4 || 15 || CV Bekek Ut Mar || CV Bekek ut mar naoit oe kieltje bijmekaor || 672 [[Bestand:Ko-2023-15.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-15.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bekek ut mar]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 1 || 22 || CV de Bikse Bandieten || Al vogelrockend vlieg'n wij door de straten van Boemeldonck || 804 [[Bestand:Ko-2023-22.jpg |100px]] | + | | BKK || 1 || 22 || CV de Bikse Bandieten || Al vogelrockend vlieg'n wij door de straten van Boemeldonck || 804 [[Bestand:Ko-2023-22.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-22.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 2 || 58 || CV de Koekwouzen || Prins Franciscus raced door dun Boemeldonkse optocht! || 745 [[Bestand:Ko-2023-58.jpg |100px]] | + | | BKK || 2 || 58 || CV de Koekwouzen || Prins Franciscus raced door dun Boemeldonkse optocht! || 745 [[Bestand:Ko-2023-58.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-58.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 3 || 45 || CV d'n Klasgenôtjes || Meej ons vliegmachine laten wij heel de wereld zien || 735 [[Bestand:Ko-2023-45.jpg |100px]] | + | | BKK || 3 || 45 || CV d'n Klasgenôtjes || Meej ons vliegmachine laten wij heel de wereld zien || 735 [[Bestand:Ko-2023-45.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-45.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 4 || 5 || CV de Boemelsaurussen || Da staod'oe een(d)ig || 677 [[Bestand:Ko-2023-5.jpg |100px]] | + | | BKK || 4 || 5 || CV de Boemelsaurussen || Da staod'oe een(d)ig || 677 [[Bestand:Ko-2023-5.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-5.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 1 || 18 || CV de Boemelpiepers || Da slaod'e goed! || 694 [[Bestand:Ko-2023-18.jpg |100px]] | + | | CKK || 1 || 18 || CV de Boemelpiepers || Da slaod'e goed! || 694 [[Bestand:Ko-2023-18.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-18.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 2 || 52 || CV de Foppers || Da staod'oe (G)Hoed || 650 [[Bestand:Ko-2023-52.jpg |100px]] | + | | CKK || 2 || 52 || CV de Foppers || Da staod'oe (G)Hoed || 650 [[Bestand:Ko-2023-52.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-52.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 3 || 49 || CV de Knutselkwasten || Kunst! Da staod'oe goed! || 594 [[Bestand:Ko-2023-49.jpg |100px]] | + | | CKK || 3 || 49 || CV de Knutselkwasten || Kunst! Da staod'oe goed! || 594 [[Bestand:Ko-2023-49.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-49.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 4 || 30 || CV de Vla Flamingo's || O,O,O wij trappen voor eerste keer af met onze vla FlaminGO! || 579 [[Bestand:Ko-2023-30.jpg |100px]] | + | | CKK || 4 || 30 || CV de Vla Flamingo's || O,O,O wij trappen voor eerste keer af met onze vla FlaminGO! || 579 [[Bestand:Ko-2023-30.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-30.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 5 || 24 || CV Boemelwood || Gin plastic in oe snoet, Da staot'oe altijd goed || 571 [[Bestand:Ko-2023-24.jpg |100px]] | + | | CKK || 5 || 24 || CV Boemelwood || Gin plastic in oe snoet, Da staot'oe altijd goed || 571 [[Bestand:Ko-2023-24.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-24.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 6 || 34 || CV de Party Panda's || Da staod'oe snoepgoed || 543 [[Bestand:Ko-2023-34.jpg |100px]] | + | | CKK || 6 || 34 || CV de Party Panda's || Da staod'oe snoepgoed || 543 [[Bestand:Ko-2023-34.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-34.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 7 || 7 || CV de Dollekes || Da staod'ons goed || 524 [[Bestand:Ko-2023-7.jpg |100px]] | + | | CKK || 7 || 7 || CV de Dollekes || Da staod'ons goed || 524 [[Bestand:Ko-2023-7.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-7.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 8 || 65 || CV de Disney Dancers || Disney staod'oe goed || 520 [[Bestand:Ko-2023-65.jpg |100px]] | + | | CKK || 8 || 65 || CV de Disney Dancers || Disney staod'oe goed || 520 [[Bestand:Ko-2023-65.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-65.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 1 || 50 || CV de Confetti Monsters || Da staod'os goed, mooi dagge band! || 976 [[Bestand:Ko-2023-50.jpg |100px]] | + | | CKO || 1 || 50 || CV de Confetti Monsters || Da staod'os goed, mooi dagge band! || 976 [[Bestand:Ko-2023-50.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-50.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 2 || 23 || CV Jippejojee || Piraten gaan aan wal voor Boemeldoncks Karnaval || 941 [[Bestand:Ko-2023-23.jpg |100px]] | + | | CKO || 2 || 23 || CV Jippejojee || Piraten gaan aan wal voor Boemeldoncks Karnaval || 941 [[Bestand:Ko-2023-23.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-23.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 51 || CV de Stofrozen || Op d'n Catwalk || 913 [[Bestand:Ko-2023-51.jpg |100px]] | + | | CKO || 3 || 51 || CV de Stofrozen || Op d'n Catwalk || 913 [[Bestand:Ko-2023-51.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-51.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 8 || CV de Feestracers || Da staod'oe hoed || 804 [[Bestand:Ko-2023-8.jpg |100px]] | + | | CKO || 4 || 8 || CV de Feestracers || Da staod'oe hoed || 804 [[Bestand:Ko-2023-8.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-8.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 19 || CV de Boeiebende || Zie d'm goed staon, dan rolt de knikker van d'n baon || 789 [[Bestand:Ko-2023-19.jpg |100px]] | + | | CKO || 5 || 19 || CV de Boeiebende || Zie d'm goed staon, dan rolt de knikker van d'n baon || 789 [[Bestand:Ko-2023-19.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-19.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 6 || 44 || CV de Bikse Bella's & Co || Wij staon geworteld in ut Boemeldonckse || 765 [[Bestand:Ko-2023-44.jpg |100px]] | + | | CKO || 6 || 44 || CV de Bikse Bella's & Co || Wij staon geworteld in ut Boemeldonckse || 765 [[Bestand:Ko-2023-44.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-44.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 7 || 63 || CV de mini Magrietjes || Ge staod'r goed op || 749 [[Bestand:Ko-2023-63.jpg |100px]] | + | | CKO || 7 || 63 || CV de mini Magrietjes || Ge staod'r goed op || 749 [[Bestand:Ko-2023-63.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-63.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 8 || 27 || CV de mini Achterblijvers || T staot oos OERgoed! || 745 [[Bestand:Ko-2023-27.jpg |100px]] | + | | CKO || 8 || 27 || CV de mini Achterblijvers || T staot oos OERgoed! || 745 [[Bestand:Ko-2023-27.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-27.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 4 || CV De Boemelsnoepkes || Een A-wagen bouwen, da staod'oe goed! || 744 [[Bestand:Ko-2023-4.jpg |100px]] | + | | CKO || 9 || 4 || CV De Boemelsnoepkes || Een A-wagen bouwen, da staod'oe goed! || 744 [[Bestand:Ko-2023-4.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-4.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 10 || 25 || CV de Flapkousen || Prins en hofdame zèn motte leruh. Daarom gaan we vast repeteere || 733 [[Bestand:Ko-2023-25.jpg |100px]] | + | | CKO || 10 || 25 || CV de Flapkousen || Prins en hofdame zèn motte leruh. Daarom gaan we vast repeteere || 733 [[Bestand:Ko-2023-25.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-25.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 11 || 6 || CV de Dancing Devils || Pauw!! Da staod'oe goed || 726 [[Bestand:Ko-2023-6.jpg |100px]] | + | | CKO || 11 || 6 || CV de Dancing Devils || Pauw!! Da staod'oe goed || 726 [[Bestand:Ko-2023-6.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-6.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 40 || CV de Stuiterboys || Meej de ridders van d'n Beek ist net of oe in d'n spiegel keek || 710 [[Bestand:Ko-2023-40.jpg |100px]] | + | | CKO || 12 || 40 || CV de Stuiterboys || Meej de ridders van d'n Beek ist net of oe in d'n spiegel keek || 710 [[Bestand:Ko-2023-40.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-40.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 13 || 41 || CV de mini Knuppels || Da slaot oe goed || 699 [[Bestand:Ko-2023-41.jpg |100px]] | + | | CKO || 13 || 41 || CV de mini Knuppels || Da slaot oe goed || 699 [[Bestand:Ko-2023-41.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-41.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 14 || 16 || CV de Schuimsoppertjes || Da taod'oe goed || 684 [[Bestand:Ko-2023-16.jpg |100px]] | + | | CKO || 14 || 16 || CV de Schuimsoppertjes || Da taod'oe goed || 684 [[Bestand:Ko-2023-16.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-16.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 15 || 14 || CV de Haontjes || Meej nun 'smiley' op oewe snoet, staot Boemeldonks karnaval oe goed! || 683 [[Bestand:Ko-2023-14.jpg |100px]] | + | | CKO || 15 || 14 || CV de Haontjes || Meej nun 'smiley' op oewe snoet, staot Boemeldonks karnaval oe goed! || 683 [[Bestand:Ko-2023-14.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-14.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 16 || 48 || CV Biks Zooitje || Wij branden onze handen niet aan een grote wagen || 672 [[Bestand:Ko-2023-48.jpg |100px]] | + | | CKO || 16 || 48 || CV Biks Zooitje || Wij branden onze handen niet aan een grote wagen || 672 [[Bestand:Ko-2023-48.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-48.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 17 || 46 || CV de Stuiterballen || Wij rocken onze eerste optocht! || 656 [[Bestand:Ko-2023-46.jpg |100px]] | + | | CKO || 17 || 46 || CV de Stuiterballen || Wij rocken onze eerste optocht! || 656 [[Bestand:Ko-2023-46.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-46.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 18 || 17 || CV de Kriebelbeestjes || Da staod'oe goed zo lekker zoet! || 652 [[Bestand:Ko-2023-17.jpg |100px]] | + | | CKO || 18 || 17 || CV de Kriebelbeestjes || Da staod'oe goed zo lekker zoet! || 652 [[Bestand:Ko-2023-17.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-17.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 19 || 10 || CV de Serpetine Bende || As un clown verkleejd meej karnaval, staod'oe da goed? || 648 [[Bestand:Ko-2023-10.jpg |100px]] | + | | CKO || 19 || 10 || CV de Serpetine Bende || As un clown verkleejd meej karnaval, staod'oe da goed? || 648 [[Bestand:Ko-2023-10.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-10.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 20 || 21 || CV de Lolapen || Hier hedde'n HOED.. Da staod'oe Goed! || 645 [[Bestand:Ko-2023-21.jpg |100px]] | + | | CKO || 20 || 21 || CV de Lolapen || Hier hedde'n HOED.. Da staod'oe Goed! || 645 [[Bestand:Ko-2023-21.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-21.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 21 || 33 || CV de Schurkenbende || De rooie loper staod'oe goed in Boemeldoncks Hollywood || 637 [[Bestand:Ko-2023-33.jpg |100px]] | + | | CKO || 21 || 33 || CV de Schurkenbende || De rooie loper staod'oe goed in Boemeldoncks Hollywood || 637 [[Bestand:Ko-2023-33.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-33.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 22 || 2 || CV de Boemeldonckse Pony's || Cheers! Bubbels staon ons goed || 636 [[Bestand:Ko-2023-2.jpg |100px]] | + | | CKO || 22 || 2 || CV de Boemeldonckse Pony's || Cheers! Bubbels staon ons goed || 636 [[Bestand:Ko-2023-2.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-2.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 23 || 38 || CV de Lolbroeken || Schreeuw je hees tijdens de bonte caviarace || 614 [[Bestand:Ko-2023-38.jpg |100px]] | + | | CKO || 23 || 38 || CV de Lolbroeken || Schreeuw je hees tijdens de bonte caviarace || 614 [[Bestand:Ko-2023-38.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-38.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 24 || 64 || CV de mini Stroopwafels || CV de Mini Stroopwafels staon niet stil || 599 [[Bestand:Ko-2023-64.jpg |100px]] | + | | CKO || 24 || 64 || CV de mini Stroopwafels || CV de Mini Stroopwafels staon niet stil || 599 [[Bestand:Ko-2023-64.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-64.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 25 || 43 || CV de Plaantekoppe || D'n Boemeldonckse klerewinkel || 580 [[Bestand:Ko-2023-43.jpg |100px]] | + | | CKO || 25 || 43 || CV de Plaantekoppe || D'n Boemeldonckse klerewinkel || 580 [[Bestand:Ko-2023-43.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-43.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 26 || 61 || CV de mini Klepperbekken || Ut tweede rondje || 563 [[Bestand:Ko-2023-61.jpg |100px]] | + | | CKO || 26 || 61 || CV de mini Klepperbekken || Ut tweede rondje || 563 [[Bestand:Ko-2023-61.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-61.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 27 || 29 || CV de Melige Meskes || Boemeldonck is unne modeshow || 524 [[Bestand:Ko-2023-29.jpg |100px]] | + | | CKO || 27 || 29 || CV de Melige Meskes || Boemeldonck is unne modeshow || 524 [[Bestand:Ko-2023-29.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-29.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 28 || 35 || CV Heppie || Heppie ok gezien hoe goe di staat! || 515 [[Bestand:Ko-2023-35.jpg |100px]] | + | | CKO || 28 || 35 || CV Heppie || Heppie ok gezien hoe goe di staat! || 515 [[Bestand:Ko-2023-35.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-35.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 29 || 12 || CV de Feestvarkens || We kunne nie meer in dun was, want we motte van ut gas || 513 [[Bestand:Ko-2023-12.jpg |100px]] | + | | CKO || 29 || 12 || CV de Feestvarkens || We kunne nie meer in dun was, want we motte van ut gas || 513 [[Bestand:Ko-2023-12.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-12.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 30 || 59 || CV de Maffe Griffo's || Da staod'oe (nie) goed, aangehouwe dur d'n modeplisie || 503 [[Bestand:Ko-2023-59.jpg |100px]] | + | | CKO || 30 || 59 || CV de Maffe Griffo's || Da staod'oe (nie) goed, aangehouwe dur d'n modeplisie || 503 [[Bestand:Ko-2023-59.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-59.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 31 || 66 || CV de Stuitergekkies || Omgetoverd, da staod'oe g(h)oed || 488 [[Bestand:Ko-2023-66.jpg |100px]] | + | | CKO || 31 || 66 || CV de Stuitergekkies || Omgetoverd, da staod'oe g(h)oed || 488 [[Bestand:Ko-2023-66.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-66.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 32 || 36 || CV Nou FF Nie || Da staod'oe goed, agge oe voetjes van d'un vloer af doet || 469 [[Bestand:Ko-2023-36.jpg |100px]] | + | | CKO || 32 || 36 || CV Nou FF Nie || Da staod'oe goed, agge oe voetjes van d'un vloer af doet || 469 [[Bestand:Ko-2023-36.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-36.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 33 || 57 || CV de Happy Lollies || Da staod'oe goed, al da zoet || 466 [[Bestand:Ko-2023-57.jpg |100px]] | + | | CKO || 33 || 57 || CV de Happy Lollies || Da staod'oe goed, al da zoet || 466 [[Bestand:Ko-2023-57.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-57.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 34 || 31 || CV de Beekse Boeven Bende || Met karnaval op de beek, stelen wij pizza's de hele week || 448 [[Bestand:Ko-2023-31.jpg |100px]] | + | | CKO || 34 || 31 || CV de Beekse Boeven Bende || Met karnaval op de beek, stelen wij pizza's de hele week || 448 [[Bestand:Ko-2023-31.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-31.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 35 || 55 || CV de Grapjassen || meej zo'n goeie grap, jassen wij oe allemaal knap || 339 [[Bestand:Ko-2023-55.jpg |100px]] | + | | CKO || 35 || 55 || CV de Grapjassen || meej zo'n goeie grap, jassen wij oe allemaal knap || 339 [[Bestand:Ko-2023-55.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-55.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 36 || 53 || CV de Gillers || Ut straolt dur vanaaf || 307 [[Bestand:Ko-2023-53.jpg |100px]] | + | | CKO || 36 || 53 || CV de Gillers || Ut straolt dur vanaaf || 307 [[Bestand:Ko-2023-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-53.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 1 || 11 || CV de Pietertjes || de-BADclub || 611 [[Bestand:Ko-2023-11.jpg |100px]] | + | | DKK || 1 || 11 || CV de Pietertjes || de-BADclub || 611 [[Bestand:Ko-2023-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-11.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 13 || CV de Kwebbelkonten || that STATUE good || 868 [[Bestand:Ko-2023-13.jpg |100px]] | + | | DKO || 1 || 13 || CV de Kwebbelkonten || that STATUE good || 868 [[Bestand:Ko-2023-13.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-13.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 2 || 68 || CV die 2 || Da staod'oe schetig! || 799 [[Bestand:Ko-2023-68.jpg |100px]] | + | | DKO || 2 || 68 || CV die 2 || Da staod'oe schetig! || 799 [[Bestand:Ko-2023-68.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-68.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 28 || CV de Favorietjes || De rode loper, da staod u goed || 627 [[Bestand:Ko-2023-28.jpg |100px]] | + | | DKO || 3 || 28 || CV de Favorietjes || De rode loper, da staod u goed || 627 [[Bestand:Ko-2023-28.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-28.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 4 || 39 || CV de Batsers 2.0 || Modeshows op TikTok vinden wij maar saai…. <br/>Nun Boemeldonckse kiel, die staod'oe pas fraai!! || 599 [[Bestand:Ko-2023-39.jpg |100px]] | + | | DKO || 4 || 39 || CV de Batsers 2.0 || Modeshows op TikTok vinden wij maar saai…. <br/>Nun Boemeldonckse kiel, die staod'oe pas fraai!! || 599 [[Bestand:Ko-2023-39.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-39.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 5 || 69 || Jut, Jul & Co || Da staod'oe goed! || 586 [[Bestand:Ko-2023-69.jpg |100px]] | + | | DKO || 5 || 69 || Jut, Jul & Co || Da staod'oe goed! || 586 [[Bestand:Ko-2023-69.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-69.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 6 || 62 || CV de Keizertjes || Spiegeltje Spiegeltje aan de wand…. || 502 [[Bestand:Ko-2023-62.jpg |100px]] | + | | DKO || 6 || 62 || CV de Keizertjes || Spiegeltje Spiegeltje aan de wand…. || 502 [[Bestand:Ko-2023-62.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-62.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 7 || 56 || CV Geen flauw idee || Een glimlach staat altijd goed || 448 [[Bestand:Ko-2023-56.jpg |100px]] | + | | DKO || 7 || 56 || CV Geen flauw idee || Een glimlach staat altijd goed || 448 [[Bestand:Ko-2023-56.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Ko-2023-56.jpg }}]] |
|} | |} | ||
Huidige versie van 29 mei 2025 om 15:45
Uitslag Kinderoptocht zaterdag 18 Februari 2023
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.
