Uitslag Kinderoptocht 28 februari 1981: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||39||Huppeldepupkes||Oh, wad'un durp||98 | + | | AK || 1 || 39 || Huppeldepupkes || Oh, wad'un durp || 98 [[Bestand:KO-1981-39.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||||De Peejen||||97 | + | | AK || 2 || || De Peejen || || 97 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||37||Black Eagles||Wij laten de steentjes liggen||95 | + | | AK || 3 || 37 || Black Eagles || Wij laten de steentjes liggen || 95 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||40||Vetkluivertjes||De vogeltjesdans||94 | + | | AK || 3 || 40 || Vetkluivertjes || De vogeltjesdans || 94 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||104||De Krekels||Wa d'un durp en 't bleft un durp||92 | + | | AK || 4 || 104 || De Krekels || Wa d'un durp en 't bleft un durp || 92 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||41||Abdispleinkinderen||De Abdishof||90 | + | | AK || 5 || 41 || Abdispleinkinderen || De Abdishof || 90 [[Bestand:KO-1981-41.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||6||38||De Beekjakkers||Shangha express||86 | + | | AK || 6 || 38 || De Beekjakkers || Shangha express || 86 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||7||43||De astronautjes||De raket naar de maan||81 | + | | AK || 7 || 43 || De astronautjes || De raket naar de maan || 81 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||8||42||Steerakkertjes||Op m'n kop kamerbreed tapijt||78 | + | | AK || 8 || 42 || Steerakkertjes || Op m'n kop kamerbreed tapijt || 78 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||10||44||De Weidekindjes||Op vakantie in eigen lad||77 | + | | AK || 10 || 44 || De Weidekindjes || Op vakantie in eigen lad || 77 [[Bestand:KO-1981-44.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||21||Atoompjes||Hoe ge ut ok draait of keert ut lopt al 15 jaar gesmeerd||103 | + | | BK || 1 || 21 || Atoompjes || Hoe ge ut ok draait of keert ut lopt al 15 jaar gesmeerd || 103 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||17||Boontjes||Ne nieuwe kiosk en un nieuw kostuum||90 | + | | BK || 3 || 17 || Boontjes || Ne nieuwe kiosk en un nieuw kostuum || 90 [[Bestand:KO-1981-17.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 5 || 15 || Schaopkes || t is weer zo op de Beek || 88 [[Bestand:KO-1981-15.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 6 || 18 || Spetters || Waar stopt de trein 't zal ons 'n zorg zijn || 87 [[Bestand:KO-1981-18.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 7 || 20 || Kikkertjes || Kleine kikkertjes hebben grote oren || 86 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 8 || 28 || Kwisthoutjes || Motorcross is veilig || 84 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 9 || 7 || De Mamoetjes || Muziek op de Beek || 83 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 10 || 12 || Mispunten || Krakers in ons Durp || 82 [[Bestand:KO-1981-12.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 11 || 8 || Beekse Prinskes || We mee mee voor Piet Snot || 81 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 12 || 9 || de Spruitjes || Drinke totte me zinke || 80 [[Bestand:KO-1981-9.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-9.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 13 || 110 || De Harmoontjes || n kamberbreed tapijt || 79 [[Bestand:KO-1981-110.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-110.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 14 || 11 || De Patrijzen || Benzine te duur dus halen we de fiets uit de schuur || 78 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 15 || 19 || Lachboys || Ik wil op mijn kop een kamerbreed tapijt || 77 [[Bestand:KO-1981-19.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 16 || 25 || Beekse Bengels || Boemeldonck krakt || 77 [[Bestand:KO-1981-25.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-25.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 17 || 14 || Straatvlegers || Pech op safari met ome Ari || 76 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 18 || 103 || Martensjes || Strandmajoren || 74 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 19 || 6 || Boemeldonckse Zwervers || Het leger des Heils || 73 [[Bestand:KO-1981-6.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-6.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 20 || 13 || Zuipschuiten || Energie op wat een strop || 73 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 21 || 100 || De Bosrakkers || We slaan er op los || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 22 || 24 || Bokkenrijders || "Chineesjes" || 71 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 23 || 101 || De Jansteentjes || De schoenkloppers || 69 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 24 || 26 || De Zuurkes || Echte Hollandse Namen || 66 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || || 10 || De Vandalen || Inpakken en wegwezen || || |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || || 23 || Sjoemelaars || We besparen energie, u ook? || || |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || || 27 || De Populieren || Het Boemeltreintje || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CK || 1 || 113 || De Bengels || Een paard in de gang || 94 [[Bestand:KO-1981-113.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-113.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 2 || 116 || De trawanten || De prins gaat besparen || 90 [[Bestand:KO-1981-116.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-116.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 3 || 125 || De Gonsjes || De laatste verziekte boom van de Beek || 89 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 4 || 119 || De Fopstallekes || Een paard in de gang || 87 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 5 || 35 || Denappels || Alle mensen roepen laat ze in de goot poepen || 86 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 6 || 114 || Het sprookje || Roodkapje grootmoeder en de wolf || 85 [[Bestand:KO-1981-114.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-114.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 7 || 106 || De Fluiters || De Fluitketel || 84 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 8 || 114a || De Karretjes || Op pad in de Valdijk || 83 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 9 || 120 || De Ukkies || Ik lach me dood || 82 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 10 || 111 || De Verkens || n krul in m'n steert || 80 [[Bestand:KO-1981-111.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-111.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 11 || 123 || De Suffe lekse || Poedeldonck || 79 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 12 || 34 || De Rakkers || Kamerbreed tapijt || 75 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 13 || 117 || De Viltjes || We hebben de klok horen luiden || 74 [[Bestand:KO-1981-117.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-117.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 14 || 121 || Trijokos || De mobiele eenheid || 73 [[Bestand:KO-1981-121.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-121.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 15 || 31 || De Pollekes || De muzikale Flip Fluitketel || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 16 || 32 || De Boemeltjes || Minister Albada || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 17 || 118 || De Duimkopkes || Staart twee wat doen we er mee || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 18 || 109 || Ad - Gerry - Gert-Jan || Club zonder naaam || 71 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 19 || 112 || De Brabantjes || Pim, Pam de indianen || 71 [[Bestand:KO-1981-112.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-112.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 20 || 122 || De Stomkus || We drinken tot we zinken || 71 [[Bestand:KO-1981-122.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-122.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 21 || 33 || De Rotte Haanjtes || Boemeltje van Boemeldonck || 70 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 22 || 108 || Carnavalvierder || De Flip Fluitketel || 70 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 23 || 102 || De Twee Besten || Moderne Piraten || 68 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 24 || 115 || De Texasrakkers || Boemeldonck drinkt melk || 61 [[Bestand:KO-1981-115.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-115.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || || 36 || Little Boys || Klein maar dapper || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | DK || 1 || 126 || Karen Renken || Vlinder || 87 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 2 || 16 || Mussy Boys || Als 't op is wa motten we dan doen || 94 [[Bestand:KO-1981-16.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DK||2|| | + | | DK || 2 || 105 || Eric van Rijswijk || Ik ben Flip de Fluitketel || 86 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 3 || 22 || Saffie || Ik heb de schaopkes op ut droge || 83 [[Bestand:KO-1981-22.jpg |100px | thumb | link={{filepath:KO-1981-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | + | | DK || 4 || 29 || Johny Kwisthout || Flip Fluitketel || 79 | |
| − | |||
| − | | DK||4||29||Johny Kwisthout||Flip Fluitketel||79 | ||
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 29 mei 2025 om 15:27
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 39 | Huppeldepupkes | Oh, wad'un durp | 98 | |
| AK | 2 | De Peejen | 97 | |||
| AK | 3 | 37 | Black Eagles | Wij laten de steentjes liggen | 95 | |
| AK | 3 | 40 | Vetkluivertjes | De vogeltjesdans | 94 | |
| AK | 4 | 104 | De Krekels | Wa d'un durp en 't bleft un durp | 92 | |
| AK | 5 | 41 | Abdispleinkinderen | De Abdishof | 90 | |
| AK | 6 | 38 | De Beekjakkers | Shangha express | 86 | |
| AK | 7 | 43 | De astronautjes | De raket naar de maan | 81 | |
| AK | 8 | 42 | Steerakkertjes | Op m'n kop kamerbreed tapijt | 78 | |
| AK | 10 | 44 | De Weidekindjes | Op vakantie in eigen lad | 77 | |
| BK | 1 | 21 | Atoompjes | Hoe ge ut ok draait of keert ut lopt al 15 jaar gesmeerd | 103 | |
| BK | 3 | 17 | Boontjes | Ne nieuwe kiosk en un nieuw kostuum | 90 | |
| BK | 5 | 15 | Schaopkes | t is weer zo op de Beek | 88 | |
| BK | 6 | 18 | Spetters | Waar stopt de trein 't zal ons 'n zorg zijn | 87 | |
| BK | 7 | 20 | Kikkertjes | Kleine kikkertjes hebben grote oren | 86 | |
| BK | 8 | 28 | Kwisthoutjes | Motorcross is veilig | 84 | |
| BK | 9 | 7 | De Mamoetjes | Muziek op de Beek | 83 | |
| BK | 10 | 12 | Mispunten | Krakers in ons Durp | 82 | |
| BK | 11 | 8 | Beekse Prinskes | We mee mee voor Piet Snot | 81 | |
| BK | 12 | 9 | de Spruitjes | Drinke totte me zinke | 80 | |
| BK | 13 | 110 | De Harmoontjes | n kamberbreed tapijt | 79 | |
| BK | 14 | 11 | De Patrijzen | Benzine te duur dus halen we de fiets uit de schuur | 78 | |
| BK | 15 | 19 | Lachboys | Ik wil op mijn kop een kamerbreed tapijt | 77 | |
| BK | 16 | 25 | Beekse Bengels | Boemeldonck krakt | 77 | |
| BK | 17 | 14 | Straatvlegers | Pech op safari met ome Ari | 76 | |
| BK | 18 | 103 | Martensjes | Strandmajoren | 74 | |
| BK | 19 | 6 | Boemeldonckse Zwervers | Het leger des Heils | 73 | |
| BK | 20 | 13 | Zuipschuiten | Energie op wat een strop | 73 | |
| BK | 21 | 100 | De Bosrakkers | We slaan er op los | 72 | |
| BK | 22 | 24 | Bokkenrijders | "Chineesjes" | 71 | |
| BK | 23 | 101 | De Jansteentjes | De schoenkloppers | 69 | |
| BK | 24 | 26 | De Zuurkes | Echte Hollandse Namen | 66 | |
| BK | 10 | De Vandalen | Inpakken en wegwezen | |||
| BK | 23 | Sjoemelaars | We besparen energie, u ook? | |||
| BK | 27 | De Populieren | Het Boemeltreintje | |||
| CK | 1 | 113 | De Bengels | Een paard in de gang | 94 | |
| CK | 2 | 116 | De trawanten | De prins gaat besparen | 90 | |
| CK | 3 | 125 | De Gonsjes | De laatste verziekte boom van de Beek | 89 | |
| CK | 4 | 119 | De Fopstallekes | Een paard in de gang | 87 | |
| CK | 5 | 35 | Denappels | Alle mensen roepen laat ze in de goot poepen | 86 | |
| CK | 6 | 114 | Het sprookje | Roodkapje grootmoeder en de wolf | 85 | |
| CK | 7 | 106 | De Fluiters | De Fluitketel | 84 | |
| CK | 8 | 114a | De Karretjes | Op pad in de Valdijk | 83 | |
| CK | 9 | 120 | De Ukkies | Ik lach me dood | 82 | |
| CK | 10 | 111 | De Verkens | n krul in m'n steert | 80 | |
| CK | 11 | 123 | De Suffe lekse | Poedeldonck | 79 | |
| CK | 12 | 34 | De Rakkers | Kamerbreed tapijt | 75 | |
| CK | 13 | 117 | De Viltjes | We hebben de klok horen luiden | 74 | |
| CK | 14 | 121 | Trijokos | De mobiele eenheid | 73 | |
| CK | 15 | 31 | De Pollekes | De muzikale Flip Fluitketel | 72 | |
| CK | 16 | 32 | De Boemeltjes | Minister Albada | 72 | |
| CK | 17 | 118 | De Duimkopkes | Staart twee wat doen we er mee | 72 | |
| CK | 18 | 109 | Ad - Gerry - Gert-Jan | Club zonder naaam | 71 | |
| CK | 19 | 112 | De Brabantjes | Pim, Pam de indianen | 71 | |
| CK | 20 | 122 | De Stomkus | We drinken tot we zinken | 71 | |
| CK | 21 | 33 | De Rotte Haanjtes | Boemeltje van Boemeldonck | 70 | |
| CK | 22 | 108 | Carnavalvierder | De Flip Fluitketel | 70 | |
| CK | 23 | 102 | De Twee Besten | Moderne Piraten | 68 | |
| CK | 24 | 115 | De Texasrakkers | Boemeldonck drinkt melk | 61 | |
| CK | 36 | Little Boys | Klein maar dapper | |||
| DK | 1 | 126 | Karen Renken | Vlinder | 87 | |
| DK | 2 | 16 | Mussy Boys | Als 't op is wa motten we dan doen | 94 | |
| DK | 2 | 105 | Eric van Rijswijk | Ik ben Flip de Fluitketel | 86 | |
| DK | 3 | 22 | Saffie | Ik heb de schaopkes op ut droge | 83 | |
| DK | 4 | 29 | Johny Kwisthout | Flip Fluitketel | 79 |
