Uitslag Grote optocht 1 maart 1981: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (10 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||79||Houthakkers||Wa d'un huishouwe||930 | + | | A || 1 || 79 || Houthakkers || Wa d'un huishouwe || 930 [[Bestand:GO-1981-79.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-79.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||72||Vetkluivers||We kluiven er weer op los||871 | + | | A || 2 || 72 || Vetkluivers || We kluiven er weer op los || 871 [[Bestand:GO-1981-72.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||63||Kikkers||Op mijn gemakkie achter mijn bakkie||805 | + | | A || 3 || 63 || Kikkers || Op mijn gemakkie achter mijn bakkie || 805 [[Bestand:GO-1981-63.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||78||Keiologen||D'r zit wa mijn Ai||785 | + | | A || 4 || 78 || Keiologen || D'r zit wa mijn Ai || 785 [[Bestand:GO-1981-78.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-78.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||54||Black Eagles||Ik heb op mijn kop||780 | + | | A || 5 || 54 || Black Eagles || Ik heb op mijn kop || 780 [[Bestand:GO-1981-54.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||62||Maespappers||Ik loat mijn eigen niet rooie||760 | + | | A || 6 || 62 || Maespappers || Ik loat mijn eigen niet rooie || 760 [[Bestand:GO-1981-62.png |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-62.png}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||84||Leuttappers||We zien ze vliegen||685 | + | | A || 7 || 84 || Leuttappers || We zien ze vliegen || 685 [[Bestand:GO-1981-84.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-84.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||8||73||Oekels||Het karnaval is best, maar mijn zee is verpest||625 | + | | A || 8 || 73 || Oekels || Het karnaval is best, maar mijn zee is verpest || 625 || |
|- | |- | ||
| − | | A||9||53||t Overschot||O wat 'n strop, onze ambitie is op||480 | + | | A || 9 || 53 || t Overschot || O wat 'n strop, onze ambitie is op || 480 || |
|- | |- | ||
| − | | B||1||64||Knoesten||Deze blèft||768 | + | | B || 1 || 64 || Knoesten || Deze blèft || 768 || |
|- | |- | ||
| − | | B||2||58||Haverdijkers||Hij komt uit 'n goei nest||760 | + | | B || 2 || 58 || Haverdijkers || Hij komt uit 'n goei nest || 760 [[Bestand:GO-1981-58.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||3||57||Pruttels||Op mijn gemakkie achter mijn bakkie||753 | + | | B || 3 || 57 || Pruttels || Op mijn gemakkie achter mijn bakkie || 753 [[Bestand:GO-1981-57.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-78.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||4||21||Atoompjes||t loopt al 15 jaar gesmeerd||697 | + | | B || 4 || 21 || Atoompjes || t loopt al 15 jaar gesmeerd || 697 [[Bestand:GO-1981-21.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||5||47||Gieters||De tegenpartij||695 | + | | B || 5 || 47 || Gieters || De tegenpartij || 695 [[Bestand:GO-1981-47.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||6||77||Batabieren||Wa d'un durp, da Batabierendurp||689 | + | | B || 6 || 77 || Batabieren || Wa d'un durp, da Batabierendurp || 689 [[Bestand:GO-1981-77.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-77.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||7||67||Poollichtjes||In ons dorp wordt op de leut niet bezuinigd door van Agt||684 | + | | B || 7 || 67 || Poollichtjes || In ons dorp wordt op de leut niet bezuinigd door van Agt || 684 [[Bestand:GO-1981-67.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||8||88||Kreukels | + | | B || 8 || 88 || Kreukels || De vogels liggen onderaand ok in de kreukels || 679 [[Bestand:GO-1981-88.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-88.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||9||81||Wandberen||We trappen zelf stroom||663 | + | | B || 9 || 81 || Wandberen || We trappen zelf stroom || 663 [[Bestand:GO-1981-81.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-81.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||10||87||Dors(t)vlegels||Stapke terug||658 | + | | B || 10 || 87 || Dors(t)vlegels || Stapke terug || 658 || |
|- | |- | ||
| − | | B||11||48||Sponzen||We houwen ons gemak||640 | + | | B || 11 || 48 || Sponzen || We houwen ons gemak || 640 [[Bestand:GO-1981-48.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||12||15||Schopkes||t is weer zo op de Beek||602 | + | | B || 12 || 15 || Schopkes || t is weer zo op de Beek || 602 || |
|- | |- | ||
| − | | B||13||59||Nath||Ook wij zijn droog begonnen||600 | + | | B || 13 || 59 || Nath || Ook wij zijn droog begonnen || 600 || |
|- | |- | ||
| − | | B||14||12||Mispunten||Krakers in ons dorp||597 | + | | B || 14 || 12 || Mispunten || Krakers in ons dorp || 597 || |
|- | |- | ||
| − | | B||15||107||Kwekkers||De kerk in 't zuiden||596 | + | | B || 15 || 107 || Kwekkers || De kerk in 't zuiden || 596 || |
|- | |- | ||
| − | | B||16||77a||Vuurvreters||Motten w in de bak of d'r uit?||583 | + | | B || 16 || 77a || Vuurvreters || Motten w in de bak of d'r uit? || 583 || |
|- | |- | ||
| − | | B||17||18||Spetters||Waar stopt de trein 't zal ons een zorg zijn||576 | + | | B || 17 || 18 || Spetters || Waar stopt de trein 't zal ons een zorg zijn || 576 [[Bestand:GO-1981-18.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||18||69||Bakrakkers||We blaozen ons deur 't durp||569 | + | | B || 18 || 69 || Bakrakkers || We blaozen ons deur 't durp || 569 [[Bestand:GO-1981-69.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||19||16||Mussy Boys||Als 't op is, wa motte we dan doen||561 | + | | B || 19 || 16 || Mussy Boys || Als 't op is, wa motte we dan doen || 561 || |
|- | |- | ||
| − | | B||20||49||Crazy Rockers||Met lege handen||535 | + | | B || 20 || 49 || Crazy Rockers || Met lege handen || 535 || |
|- | |- | ||
| − | | B||21||20||Kikkertjes||Kleine kikkertjes hebben grote oren||500 | + | | B || 21 || 20 || Kikkertjes || Kleine kikkertjes hebben grote oren || 500 || |
|- | |- | ||
| − | | B||22||50||Knurften||Wa d'unne Bak||463 | + | | B || 22 || 50 || Knurften || Wa d'unne Bak || 463 || |
|- | |- | ||
| − | | B||||76||Zwoertjes||Wa denkte daor van?|| | + | | B || || 76 || Zwoertjes || Wa denkte daor van? || || |
|- | |- | ||
| − | | B||||80||Hangijzers ||Ijzer smeden als het hangt|| | + | | B || || 80 || Hangijzers || Ijzer smeden als het hangt || || |
|- | |- | ||
| − | | C||||7||Stufkus||Gillen wiesen ut, we zijn er altijd, nou ok|| | + | | C || || 7 || Stufkus || Gillen wiesen ut, we zijn er altijd, nou ok || || |
|- | |- | ||
| − | | C ||1||82||Toete nog blaoze||wa d'un durp wa d'un meziek||800 | + | | C || 1 || 82 || Toete nog blaoze || wa d'un durp wa d'un meziek || 800 [[Bestand:GO-1981-82.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-82.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||2||52||De Fiasco's||Geen faisco met de Fiasco's||640 | + | | C || 2 || 52 || De Fiasco's || Geen faisco met de Fiasco's || 640 [[Bestand:GO-1981-52.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C ||3||51||Rode Appeltjes||We hebben de boot gemist||585 | + | | C || 3 || 51 || Rode Appeltjes || We hebben de boot gemist || 585 || |
|- | |- | ||
| − | | C ||4||70||Bokken||Het zuiver dorpswater||560 | + | | C || 4 || 70 || Bokken || Het zuiver dorpswater || 560 || |
|- | |- | ||
| − | | C ||4||71||Nachtpitjes||Dorpsbewoners||560 | + | | C || 4 || 71 || Nachtpitjes || Dorpsbewoners || 560 || |
|- | |- | ||
| − | | D||1||65||Spuit Elf||Geschaaien||815 | + | | D || 1 || 65 || Spuit Elf || Geschaaien || 815 [[Bestand:GO-1981-65.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||86||Buurvrouw Jansen & Co||||670 | + | | D || 2 || 86 || Buurvrouw Jansen & Co || || 670 || |
|- | |- | ||
| − | | D||3||61||Theo de Maespapper||Vier dagen kachel||660 | + | | D || 3 || 61 || Theo de Maespapper || Vier dagen kachel || 660 [[Bestand:GO-1981-61.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||4||74||Dubbel twee||Het laatste gaatje||605 | + | | D || 4 || 74 || Dubbel twee || Het laatste gaatje || 605 [[Bestand:GO-1981-74.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-74.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||5||55||Familie de Bok||Wij speulen de eerste viool||595 | + | | D || 5 || 55 || Familie de Bok || Wij speulen de eerste viool || 595 [[Bestand:GO-1981-55.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||6||85||De Ringobellen||De heksenketel||593 | + | | D || 6 || 85 || De Ringobellen || De heksenketel || 593 || |
|- | |- | ||
| − | | D||7||75||Twee Boemeldonckers||Twee badkuipen||530 | + | | D || 7 || 75 || Twee Boemeldonckers || Twee badkuipen || 530 || |
|- | |- | ||
| − | | D||8||66||Oom Piet||Ik naar er 3 dagen tussen uit||522 | + | | D || 8 || 66 || Oom Piet || Ik naar er 3 dagen tussen uit || 522 [[Bestand:GO-1981-66.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||9||56||t Drufke||Wij blijven kraken om de politie te vermaken||515 | + | | D || 9 || 56 || t Drufke || Wij blijven kraken om de politie te vermaken || 515 [[Bestand:GO-1981-56.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||10||83||De twee Klungels||Kamerbreed tapijt||430 | + | | D || 10 || 83 || De twee Klungels || Kamerbreed tapijt || 430 || |
|- | |- | ||
| − | | D||11||89||De Stunters||Geluidswal||415 | + | | D || 11 || 89 || De Stunters || Geluidswal || 415 || |
|- | |- | ||
| − | | D||12||90||Westerikburen||Slijpers van Boemeldonck||330 | + | | D || 12 || 90 || Westerikburen || Slijpers van Boemeldonck || 330 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:1981-PRW.jpg |100px | thumb | link={{filepath:1981-PRW.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Huidige versie van 29 mei 2025 om 15:22
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 79 | Houthakkers | Wa d'un huishouwe | 930 | |
| A | 2 | 72 | Vetkluivers | We kluiven er weer op los | 871 | |
| A | 3 | 63 | Kikkers | Op mijn gemakkie achter mijn bakkie | 805 | |
| A | 4 | 78 | Keiologen | D'r zit wa mijn Ai | 785 | |
| A | 5 | 54 | Black Eagles | Ik heb op mijn kop | 780 | |
| A | 6 | 62 | Maespappers | Ik loat mijn eigen niet rooie | 760 | |
| A | 7 | 84 | Leuttappers | We zien ze vliegen | 685 | |
| A | 8 | 73 | Oekels | Het karnaval is best, maar mijn zee is verpest | 625 | |
| A | 9 | 53 | t Overschot | O wat 'n strop, onze ambitie is op | 480 | |
| B | 1 | 64 | Knoesten | Deze blèft | 768 | |
| B | 2 | 58 | Haverdijkers | Hij komt uit 'n goei nest | 760 | |
| B | 3 | 57 | Pruttels | Op mijn gemakkie achter mijn bakkie | 753 | |
| B | 4 | 21 | Atoompjes | t loopt al 15 jaar gesmeerd | 697 | |
| B | 5 | 47 | Gieters | De tegenpartij | 695 | |
| B | 6 | 77 | Batabieren | Wa d'un durp, da Batabierendurp | 689 | |
| B | 7 | 67 | Poollichtjes | In ons dorp wordt op de leut niet bezuinigd door van Agt | 684 | |
| B | 8 | 88 | Kreukels | De vogels liggen onderaand ok in de kreukels | 679 | |
| B | 9 | 81 | Wandberen | We trappen zelf stroom | 663 | |
| B | 10 | 87 | Dors(t)vlegels | Stapke terug | 658 | |
| B | 11 | 48 | Sponzen | We houwen ons gemak | 640 | |
| B | 12 | 15 | Schopkes | t is weer zo op de Beek | 602 | |
| B | 13 | 59 | Nath | Ook wij zijn droog begonnen | 600 | |
| B | 14 | 12 | Mispunten | Krakers in ons dorp | 597 | |
| B | 15 | 107 | Kwekkers | De kerk in 't zuiden | 596 | |
| B | 16 | 77a | Vuurvreters | Motten w in de bak of d'r uit? | 583 | |
| B | 17 | 18 | Spetters | Waar stopt de trein 't zal ons een zorg zijn | 576 | |
| B | 18 | 69 | Bakrakkers | We blaozen ons deur 't durp | 569 | |
| B | 19 | 16 | Mussy Boys | Als 't op is, wa motte we dan doen | 561 | |
| B | 20 | 49 | Crazy Rockers | Met lege handen | 535 | |
| B | 21 | 20 | Kikkertjes | Kleine kikkertjes hebben grote oren | 500 | |
| B | 22 | 50 | Knurften | Wa d'unne Bak | 463 | |
| B | 76 | Zwoertjes | Wa denkte daor van? | |||
| B | 80 | Hangijzers | Ijzer smeden als het hangt | |||
| C | 7 | Stufkus | Gillen wiesen ut, we zijn er altijd, nou ok | |||
| C | 1 | 82 | Toete nog blaoze | wa d'un durp wa d'un meziek | 800 | |
| C | 2 | 52 | De Fiasco's | Geen faisco met de Fiasco's | 640 | |
| C | 3 | 51 | Rode Appeltjes | We hebben de boot gemist | 585 | |
| C | 4 | 70 | Bokken | Het zuiver dorpswater | 560 | |
| C | 4 | 71 | Nachtpitjes | Dorpsbewoners | 560 | |
| D | 1 | 65 | Spuit Elf | Geschaaien | 815 | |
| D | 2 | 86 | Buurvrouw Jansen & Co | 670 | ||
| D | 3 | 61 | Theo de Maespapper | Vier dagen kachel | 660 | |
| D | 4 | 74 | Dubbel twee | Het laatste gaatje | 605 | |
| D | 5 | 55 | Familie de Bok | Wij speulen de eerste viool | 595 | |
| D | 6 | 85 | De Ringobellen | De heksenketel | 593 | |
| D | 7 | 75 | Twee Boemeldonckers | Twee badkuipen | 530 | |
| D | 8 | 66 | Oom Piet | Ik naar er 3 dagen tussen uit | 522 | |
| D | 9 | 56 | t Drufke | Wij blijven kraken om de politie te vermaken | 515 | |
| D | 10 | 83 | De twee Klungels | Kamerbreed tapijt | 430 | |
| D | 11 | 89 | De Stunters | Geluidswal | 415 | |
| D | 12 | 90 | Westerikburen | Slijpers van Boemeldonck | 330 | |
| BAK | Prinsenwagen |
