Uitslag Grote optocht 1 maart 1981: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 12: | Regel 12: | ||
| A || 5 || 54 || Black Eagles || Ik heb op mijn kop || 780 [[Bestand:GO-1981-54.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-54.jpg}}]] | | A || 5 || 54 || Black Eagles || Ik heb op mijn kop || 780 [[Bestand:GO-1981-54.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-54.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 62 || Maespappers || Ik loat mijn eigen niet rooie || 760 [[Bestand:GO-1981-62.png |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-62. | + | | A || 6 || 62 || Maespappers || Ik loat mijn eigen niet rooie || 760 [[Bestand:GO-1981-62.png |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-62.png}}]] |
|- | |- | ||
| A || 7 || 84 || Leuttappers || We zien ze vliegen || 685 [[Bestand:GO-1981-84.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-84.jpg}}]] | | A || 7 || 84 || Leuttappers || We zien ze vliegen || 685 [[Bestand:GO-1981-84.jpg |100px | thumb | link={{filepath:GO-1981-84.jpg}}]] | ||
