Uitslag kinderoptocht 21 februari 2004: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| AK || 2 || 44 || CV Ons Kullekus || De Bauers hit van 'tjaor de A16 sjowtrap ligt al klaor || 798 || | | AK || 2 || 44 || CV Ons Kullekus || De Bauers hit van 'tjaor de A16 sjowtrap ligt al klaor || 798 || | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 3 || 62 || CV de Blkse Gaste || Al zet d'n HSL heel dun Beek op zunne kop. Ons parkske van visvijver tot boohut is ginne mop || 797 [[Bestand:2004-ko-62.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-62 | + | | AK || 3 || 62 || CV de Blkse Gaste || Al zet d'n HSL heel dun Beek op zunne kop. Ons parkske van visvijver tot boohut is ginne mop || 797 [[Bestand:2004-ko-62.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 4 || 32 || CV de Pruttels || Da motte meemaoke || 793 [[Bestand:2004-ko-32.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | AK || 4 || 32 || CV de Pruttels || Da motte meemaoke || 793 [[Bestand:2004-ko-32.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-32.jpg}}]] |
| | | | ||
| − | | AK || 5 || 92 || CV 't Pindraod || Kastele en drake van alle soorten en mate rij ok 's zaterdags door de Boemeldonckse strate || 770 [[Bestand:2004-ko-92.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | AK || 5 || 92 || CV 't Pindraod || Kastele en drake van alle soorten en mate rij ok 's zaterdags door de Boemeldonckse strate || 770 [[Bestand:2004-ko-92.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-92.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 24 || Da Wor Wa || Onze karnavalswagen ontstaat door een clown en een acrobaat || 758 [[Bestand:2004-ko-24.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | AK || 6 || 24 || Da Wor Wa || Onze karnavalswagen ontstaat door een clown en een acrobaat || 758 [[Bestand:2004-ko-24.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 7 || 82 || Black Eagles mini || Saperde flap, we gaan met Pipo op stap || 742 [[Bestand:2004-ko-82.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | AK || 7 || 82 || Black Eagles mini || Saperde flap, we gaan met Pipo op stap || 742 [[Bestand:2004-ko-82.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-82.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 8 || 103 || kepniks || SponsBOBjij ofik || 737 [[Bestand:2004-ko-103.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | AK || 8 || 103 || kepniks || SponsBOBjij ofik || 737 [[Bestand:2004-ko-103.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-103.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| AK || 9 || 13 || CV de Vatjes || Meejunne paddestoelen unnevIinder maoke wÜ d'n optocht || 716 || | | AK || 9 || 13 || CV de Vatjes || Meejunne paddestoelen unnevIinder maoke wÜ d'n optocht || 716 || | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 10 || 2 || CV de Batabierties || Piraten op dún Beek da motte mee maoke || 701 [[Bestand:2004-ko-2.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | AK || 10 || 2 || CV de Batabierties || Piraten op dún Beek da motte mee maoke || 701 [[Bestand:2004-ko-2.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-2.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 11 || 18 || CV de Halve Zole Jr. || Damottemeêmaoke, wij hebben ok 'n clips || 691 [[Bestand:2004-ko-18.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | AK || 11 || 18 || CV de Halve Zole Jr. || Damottemeêmaoke, wij hebben ok 'n clips || 691 [[Bestand:2004-ko-18.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| AK || 12 || 72 || CV de Kreukels || Da motte meejgemaokthebbe: Frans Bauer on tour || 329 || | | AK || 12 || 72 || CV de Kreukels || Da motte meejgemaokthebbe: Frans Bauer on tour || 329 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 76 || CV de Klepperbekken || Meej karnaval in onze bol slaot onze fantasie op hol. || 842 [[Bestand:2004-ko-76.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | BK || 1 || 76 || CV de Klepperbekken || Meej karnaval in onze bol slaot onze fantasie op hol. || 842 [[Bestand:2004-ko-76.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-76.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 2 || 28 || CV de Boemelratten || Meej un traan en un lach zegge wij d'n kinderoptocht gedag || 829 || | | BK || 2 || 28 || CV de Boemelratten || Meej un traan en un lach zegge wij d'n kinderoptocht gedag || 829 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 97 || CV de Zimkus || Meej de Zimkus ist altijd un beestûh bendûh || 754 [[Bestand:2004-ko-97.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | BK || 3 || 97 || CV de Zimkus || Meej de Zimkus ist altijd un beestûh bendûh || 754 [[Bestand:2004-ko-97.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-97.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 4 || 87 || CVde Krakelingen || Da motte zie, da motte ervaore 't circus op de Beek is niet te evenacre || 744 || | | BK || 4 || 87 || CVde Krakelingen || Da motte zie, da motte ervaore 't circus op de Beek is niet te evenacre || 744 || | ||
| Regel 36: | Regel 36: | ||
| BK || 5 || 20 || De Feestneuzen || Damotte meemanke we gaon er dwars doorheen || 726 || | | BK || 5 || 20 || De Feestneuzen || Damotte meemanke we gaon er dwars doorheen || 726 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 6 || 7 || CV de Boemelbeesten || Da motte meemaoke om door de val van de roltrap LTl het ziekenhuis te geraken || 721 [[Bestand:2004-ko-7.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | BK || 6 || 7 || CV de Boemelbeesten || Da motte meemaoke om door de val van de roltrap LTl het ziekenhuis te geraken || 721 [[Bestand:2004-ko-7.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-7.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 7 || 65 || CV de Plakkers || Da.motte meemaoke, ginne prins maor un prinses van Boemeldonlk || 711 || | | BK || 7 || 65 || CV de Plakkers || Da.motte meemaoke, ginne prins maor un prinses van Boemeldonlk || 711 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 8 || 54 || CV Ketel || Wa isl dat voor gebonk? De smurfen zijn in Boemeldonck! || 688 [[Bestand:2004-ko-54.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | BK || 8 || 54 || CV Ketel || Wa isl dat voor gebonk? De smurfen zijn in Boemeldonck! || 688 [[Bestand:2004-ko-54.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 9 || 38 || CV de Bikse bak-se bende || Dun kermis meej karnaval zurgtvurun bijzonder festival || 648 || | | BK || 9 || 38 || CV de Bikse bak-se bende || Dun kermis meej karnaval zurgtvurun bijzonder festival || 648 || | ||
| Regel 54: | Regel 54: | ||
| CKK || 5 || 73 || CV de Lolmakers || Da motte meemaoke karnaval maokt van iedere Boemeldoncker een feestvarken || 778 || | | CKK || 5 || 73 || CV de Lolmakers || Da motte meemaoke karnaval maokt van iedere Boemeldoncker een feestvarken || 778 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 6 || 80 || CV de @staartjes || Da motte meemaoke 't karnavalsband in d'n optocht || 765 [[Bestand:2004-ko-80.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKK || 6 || 80 || CV de @staartjes || Da motte meemaoke 't karnavalsband in d'n optocht || 765 [[Bestand:2004-ko-80.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-80.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 7 || 90 || CV de "bad" badeendjuhs || Vanaf nu waggelen de "Bad" baadeendjuhs over de Beek || 761 || | | CKK || 7 || 90 || CV de "bad" badeendjuhs || Vanaf nu waggelen de "Bad" baadeendjuhs over de Beek || 761 || | ||
| Regel 66: | Regel 66: | ||
| CKK || 11 || 69 || De Betboys || Da motte meemaoke; wij vallen in de prijzen || 740 || | | CKK || 11 || 69 || De Betboys || Da motte meemaoke; wij vallen in de prijzen || 740 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 12 || 96 || De toffe gastjes || Da motte mee maoke || 733 [[Bestand:2004-ko-96.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKK || 12 || 96 || De toffe gastjes || Da motte mee maoke || 733 [[Bestand:2004-ko-96.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-96.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 13 || 91 || De gekke meskes || Wilde mooi raoke dan motte onze behandeling meemaoke || 730 || | | CKK || 13 || 91 || De gekke meskes || Wilde mooi raoke dan motte onze behandeling meemaoke || 730 || | ||
| Regel 92: | Regel 92: | ||
| CKK || 24 || 36 || CV de Doorzetters || De doorzetters hebben de veilige fietsbrug getest || 695 || | | CKK || 24 || 36 || CV de Doorzetters || De doorzetters hebben de veilige fietsbrug getest || 695 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 25 || 31 || CV de Beekschetûh || CV de Beekschetûh hebben de fietsbrug in P'Beek meegemaokt || 684 [[Bestand:2004-ko-31.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKK || 25 || 31 || CV de Beekschetûh || CV de Beekschetûh hebben de fietsbrug in P'Beek meegemaokt || 684 [[Bestand:2004-ko-31.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 26 || 106 || CV de Kes-koppe || Da motte mee maoke de kieppuh zijn aon 't staokuh || 676 || | | CKK || 26 || 106 || CV de Kes-koppe || Da motte mee maoke de kieppuh zijn aon 't staokuh || 676 || | ||
| Regel 108: | Regel 108: | ||
| CKO || 4 || 34 || CV Jong Belegen || Da motte meemaoke, circus Jong Belegen || 755 || | | CKO || 4 || 34 || CV Jong Belegen || Da motte meemaoke, circus Jong Belegen || 755 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 4 || De Boemelsterren || De Boemelsterren stralen voor 't eerst in Boemeldonck || 754 [[Bestand:2004-ko-4.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKO || 5 || 4 || De Boemelsterren || De Boemelsterren stralen voor 't eerst in Boemeldonck || 754 [[Bestand:2004-ko-4.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 6 || 67 || De Kruimels || Da motte meemaoke Boemeldonck gaon we op de maon namaoken || 751 [[Bestand:2004-ko-67.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKO || 6 || 67 || De Kruimels || Da motte meemaoke Boemeldonck gaon we op de maon namaoken || 751 [[Bestand:2004-ko-67.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 7 || 86 || BCV de Atoompljes || Da motte meemaoke, Spongebob knapt Boemeldonck op || 749 [[Bestand:2004-ko-86.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKO || 7 || 86 || BCV de Atoompljes || Da motte meemaoke, Spongebob knapt Boemeldonck op || 749 [[Bestand:2004-ko-86.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-86.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 8 || 70 || De aangebrande augurken || Wat de Beek sjouwt, laat ons koud ! || 746 || | | CKO || 8 || 70 || De aangebrande augurken || Wat de Beek sjouwt, laat ons koud ! || 746 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 41 || CV de Gieters || Da motte meemaoke, d'n Bikse disco boemel || 744 [[Bestand:2004-ko-41.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKO || 9 || 41 || CV de Gieters || Da motte meemaoke, d'n Bikse disco boemel || 744 [[Bestand:2004-ko-41.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 10 || 47 || CV de Zonnekus || Da motte meemaoke de Zonnekus krijgen het heen en weer || 741 [[Bestand:2004-ko-47.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKO || 10 || 47 || CV de Zonnekus || Da motte meemaoke de Zonnekus krijgen het heen en weer || 741 [[Bestand:2004-ko-47.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 11 || 58 || De Margrietjes || Flower power met de Bauers || 728 [[Bestand:2004-ko-58.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKO || 11 || 58 || De Margrietjes || Flower power met de Bauers || 728 [[Bestand:2004-ko-58.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 95 || CV de Ratjes || Da motte mee maoke || 720 [[Bestand:2004-ko-95.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKO || 12 || 95 || CV de Ratjes || Da motte mee maoke || 720 [[Bestand:2004-ko-95.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-95.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 13 || 42 || Top Kids || Hokus Pokus || 719 [[Bestand:2004-ko-42.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKO || 13 || 42 || Top Kids || Hokus Pokus || 719 [[Bestand:2004-ko-42.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 14 || 49 || CV de Plaaggeesten || Geen hellingbaan gezeur. We gaan er gewoon onderdeur || 717 || | | CKO || 14 || 49 || CV de Plaaggeesten || Geen hellingbaan gezeur. We gaan er gewoon onderdeur || 717 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 15 || 50 || Biks Kids || Aan tafel met de Biks Kids || 712 [[Bestand:2004-ko-50.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKO || 15 || 50 || Biks Kids || Aan tafel met de Biks Kids || 712 [[Bestand:2004-ko-50.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 16 || 75 || De Boefjes || Da motte meemaoke van onze motten kunde nie afgeraoke || 710 || | | CKO || 16 || 75 || De Boefjes || Da motte meemaoke van onze motten kunde nie afgeraoke || 710 || | ||
| Regel 138: | Regel 138: | ||
| CKO || 19 || 14 || CV de Schattepatten || Da motte meemaoke || 694 || | | CKO || 19 || 14 || CV de Schattepatten || Da motte meemaoke || 694 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 20 || 101 || Baddraaiers || Da motte meemaoke 'de Idols' gaon de Beek onveilig maoke || 688 [[Bestand:2004-ko-101.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKO || 20 || 101 || Baddraaiers || Da motte meemaoke 'de Idols' gaon de Beek onveilig maoke || 688 [[Bestand:2004-ko-101.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-101.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 21 || 10 || CV de Snotaope || Kunne we ut (saome) Maoke? || 674 || | | CKO || 21 || 10 || CV de Snotaope || Kunne we ut (saome) Maoke? || 674 || | ||
| Regel 146: | Regel 146: | ||
| CKO || 23 || 83 || CV de Donderstenen || De Happy Ttails willen ut ok meemaoke || 669 || | | CKO || 23 || 83 || CV de Donderstenen || De Happy Ttails willen ut ok meemaoke || 669 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 24 || 63 || CV de Vogelrokken || Ben ij tegen zinloos geweld dan ben jij een superheld || 654 [[Bestand:2004-ko-63.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKO || 24 || 63 || CV de Vogelrokken || Ben ij tegen zinloos geweld dan ben jij een superheld || 654 [[Bestand:2004-ko-63.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 25 || 3 || Appels & Peerkus || Bikse kunst, da motte MEEmaoke || 650 [[Bestand:2004-ko-3.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko | + | | CKO || 25 || 3 || Appels & Peerkus || Bikse kunst, da motte MEEmaoke || 650 [[Bestand:2004-ko-3.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 26 || 6 || Un Stripke Veur || Wa motte meemaoke || 619 [[Bestand:2004-ko-6.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | CKO || 26 || 6 || Un Stripke Veur || Wa motte meemaoke || 619 [[Bestand:2004-ko-6.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-6.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 1 || 22 || Ut Boemeltlio || van d'n BA(N)K zitting krijgde sere kaoke da motte meemaoke || 785 || | | DKK || 1 || 22 || Ut Boemeltlio || van d'n BA(N)K zitting krijgde sere kaoke da motte meemaoke || 785 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 2 || 11 || Kriske || Ik hang dun beest uit || 755 [[Bestand:2004-ko-11.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | DKK || 2 || 11 || Kriske || Ik hang dun beest uit || 755 [[Bestand:2004-ko-11.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 3 || 60 || CV de Bloemeäes || Meej bloemen in alle kleure, komen wij de beek opfleure || 730 || | | DKK || 3 || 60 || CV de Bloemeäes || Meej bloemen in alle kleure, komen wij de beek opfleure || 730 || | ||
| Regel 164: | Regel 164: | ||
| DKK || 6 || 29 || De Knurften || Wij zijn brugpiepers || 694 || | | DKK || 6 || 29 || De Knurften || Wij zijn brugpiepers || 694 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 7 || 102 || De jumpie-girls || Ge mot ut meemaoke barbies jumpen van de daoke || 693 [[Bestand:2004-ko-102.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | DKK || 7 || 102 || De jumpie-girls || Ge mot ut meemaoke barbies jumpen van de daoke || 693 [[Bestand:2004-ko-102.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-102.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 8 || 48 || CV de Knorretjes || De knorretjes da motte meemaoke wilde nie net als ons van ut patje afraoke || 687 || | | DKK || 8 || 48 || CV de Knorretjes || De knorretjes da motte meemaoke wilde nie net als ons van ut patje afraoke || 687 || | ||
| Regel 172: | Regel 172: | ||
| DKK || 10 || 43 || CV de Bierdûpkus || CV de Bierdûpkes maoken 't voor 't eerst meej || 679 || | | DKK || 10 || 43 || CV de Bierdûpkus || CV de Bierdûpkes maoken 't voor 't eerst meej || 679 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 11 || 68 || CV de Boemeldronkel-ges || Da motte meemaoke hoe wij het hier doen || 673 [[Bestand:2004-ko-68.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | DKK || 11 || 68 || CV de Boemeldronkel-ges || Da motte meemaoke hoe wij het hier doen || 673 [[Bestand:2004-ko-68.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 12 || 99 || pe Gekkebekke || Da ons oma da nog mot meemaoke || 666 [[Bestand:2004-ko-99.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | DKK || 12 || 99 || pe Gekkebekke || Da ons oma da nog mot meemaoke || 666 [[Bestand:2004-ko-99.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-9.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 13 || 37 || We Appekoppen || Da motte meemaoke, d'ape zetten alls op zunne kop || 665 || | | DKK || 13 || 37 || We Appekoppen || Da motte meemaoke, d'ape zetten alls op zunne kop || 665 || | ||
| Regel 190: | Regel 190: | ||
| DKO || 2 || 71 || Ut gespuis van Twee Vooraf || Wa! Motte meemaoke ons vaoder hed ons meej den hand gemaakt || 771 || | | DKO || 2 || 71 || Ut gespuis van Twee Vooraf || Wa! Motte meemaoke ons vaoder hed ons meej den hand gemaakt || 771 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 79 || De dolle meiden || Braziliaans,karnaval op de Beek da motte meemaoke || 729 [[Bestand:2004-ko-79.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko- | + | | DKO || 3 || 79 || De dolle meiden || Braziliaans,karnaval op de Beek da motte meemaoke || 729 [[Bestand:2004-ko-79.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-79.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 4 || 98 || CV Izzy || Da motte meemaoke: in Boemeldonck komen sprookjes echt tot leven! || 723 || | | DKO || 4 || 98 || CV Izzy || Da motte meemaoke: in Boemeldonck komen sprookjes echt tot leven! || 723 || | ||
Versie van 29 mei 2025 11:45
- Helaas hebben wij op dit moment nog niet alle foto's van alle optochtdeelnemertjes. Heeft u tips? stuur dan een mail naar archief@boemeldonck.nl
