Uitslag Grote optocht 17 februari 1980: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (6 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 54 || Keiologen || Bekijk ut mar, ak mar kan blaoze || [[Bestand:1980-GO54.jpg |100px]] | + | | A || 1 || 54 || Keiologen || Bekijk ut mar, ak mar kan blaoze || [[Bestand:1980-GO54.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 79 || t Overschot || Ut komt uit blik || [[Bestand:1980-GO79.jpg |100px]] | + | | A || 2 || 79 || t Overschot || Ut komt uit blik || [[Bestand:1980-GO79.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO79.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 65 || Houthakkers || Alle zegen komt van boven || [[Bestand:1980-GO65.jpg |100px]] | + | | A || 3 || 65 || Houthakkers || Alle zegen komt van boven || [[Bestand:1980-GO65.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 46 || Kikkers || Knokken om te hokken || [[Bestand:1980-GO46.jpg |100px]] | + | | A || 4 || 46 || Kikkers || Knokken om te hokken || [[Bestand:1980-GO46.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 75 || Black Eagles || t geheim komt uit de polder || [[Bestand:1980-GO75.jpg |100px]] | + | | A || 5 || 75 || Black Eagles || t geheim komt uit de polder || [[Bestand:1980-GO75.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 55 || Leuttappers || Slikken of ge kunt stikken || [[Bestand:1980-GO55.jpg |100px]] | + | | A || 6 || 55 || Leuttappers || Slikken of ge kunt stikken || [[Bestand:1980-GO55.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 66 || Maespappers || Bekijk ut maar, ak mar kan blaoze || [[Bestand:1980-GO66. | + | | A || 7 || 66 || Maespappers || Bekijk ut maar, ak mar kan blaoze || [[Bestand:1980-GO66.png |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO66.png}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 47 || Bokken || Koffieconcert in 't Eikebos || [[Bestand:1980-GO47.jpg |100px]] | + | | A || 8 || 47 || Bokken || Koffieconcert in 't Eikebos || [[Bestand:1980-GO47.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| A || || 76 || Vuurfreters || In vuur en vlam || || | | A || || 76 || Vuurfreters || In vuur en vlam || || | ||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| B || 1 || 62 || Muizekeutels || Enersjie besparing || || | | B || 1 || 62 || Muizekeutels || Enersjie besparing || || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 7 || Poollichtjes || De PTT laat ons een nummerke bijdraaien || [[Bestand:1980-GO7.jpg |100px]] | + | | B || 2 || 7 || Poollichtjes || De PTT laat ons een nummerke bijdraaien || [[Bestand:1980-GO7.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO7.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 48 || Kreukels (en perd) || Bezine te duur, het verken uit de schuur || [[Bestand:1980-GO48.jpg |100px]] | + | | B || 3 || 48 || Kreukels (en perd) || Bezine te duur, het verken uit de schuur || [[Bestand:1980-GO48.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 63 || Pruttels || De gevolgen van karnaval || [[Bestand:1980-GO63.jpg |100px]] | + | | B || 4 || 63 || Pruttels || De gevolgen van karnaval || [[Bestand:1980-GO63.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 13 || Atoompjes || Alles draait op verwieltjes || [[Bestand:1980-GO13.jpg |100px]] | + | | B || 5 || 13 || Atoompjes || Alles draait op verwieltjes || [[Bestand:1980-GO13.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 6 || 45 || d'Oren Toe || Bovenop en vooraan || [[Bestand:1980-GO45.jpg |100px]] | + | | B || 6 || 45 || d'Oren Toe || Bovenop en vooraan || [[Bestand:1980-GO45.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| B || 7 || 74 || Afwachtertjes || We hebben ut al bekeken || || | | B || 7 || 74 || Afwachtertjes || We hebben ut al bekeken || || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 81 || Nachtpitjes || Rome - dubbel op, we zen d'r as de kiepen bij || [[Bestand:1980-GO81.jpg |100px]] | + | | B || 8 || 81 || Nachtpitjes || Rome - dubbel op, we zen d'r as de kiepen bij || [[Bestand:1980-GO81.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO81.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 9 || 56 || NATH || Makt em nog eens nath || [[Bestand:1980-GO56.jpg |100px]] | + | | B || 9 || 56 || NATH || Makt em nog eens nath || [[Bestand:1980-GO56.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 10 || 42 || Knoesten || We bekijken ut || [[Bestand:1980-GO42.jpg |100px]] | + | | B || 10 || 42 || Knoesten || We bekijken ut || [[Bestand:1980-GO42.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| B || 11 || 73 || Rode Appeltjes || Ho Sexteam Ho even || || | | B || 11 || 73 || Rode Appeltjes || Ho Sexteam Ho even || || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 12 || 72 || Zwoertjes || We weten van niks || [[Bestand:1980-GO72.jpg |100px]] | + | | B || 12 || 72 || Zwoertjes || We weten van niks || [[Bestand:1980-GO72.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| B || 13 || 71 || Knruften || Ufo in Boemeldonck || || | | B || 13 || 71 || Knruften || Ufo in Boemeldonck || || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 14 || 8 || Schaopkes || Ziedut? || [[Bestand:1980-GO8.jpg |100px]] | + | | B || 14 || 8 || Schaopkes || Ziedut? || [[Bestand:1980-GO8.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO8.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 15 || 53 || Meppers || Zuid west op de Beek Best || [[Bestand:1980-GO53.jpg |100px]] | + | | B || 15 || 53 || Meppers || Zuid west op de Beek Best || [[Bestand:1980-GO53.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 17 || 15 || t Mispunt || Van Agt, bekijk ut mar met Uw kabinet || [[Bestand:1980-GO15.jpg |100px]] | + | | B || 17 || 15 || t Mispunt || Van Agt, bekijk ut mar met Uw kabinet || [[Bestand:1980-GO15.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 18 || 64 || Sponzen || Toen Prinsenbeek nog Beek was || [[Bestand:1980-GO64.jpg |100px]] | + | | B || 18 || 64 || Sponzen || Toen Prinsenbeek nog Beek was || [[Bestand:1980-GO64.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO64.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| B || || 52 || Hangijzers || Ut kan deur dun beugel || || | | B || || 52 || Hangijzers || Ut kan deur dun beugel || || | ||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
| B || || 86 || Crazye Rockkers || Kernwapens op de Beek || || | | B || || 86 || Crazye Rockkers || Kernwapens op de Beek || || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 84 || Oekels || Niks ni oli || [[Bestand:1980-GO84.jpg |100px]] | + | | C || 1 || 84 || Oekels || Niks ni oli || [[Bestand:1980-GO84.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO84.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 88 || Baksisters || Vers uit den oven || [[Bestand:1980-GO88.jpg |100px]] | + | | C || 2 || 88 || Baksisters || Vers uit den oven || [[Bestand:1980-GO88.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO88.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 43 || Tapvers || Dracula in Boemeldonck || [[Bestand:1980-GO43.jpg |100px]] | + | | C || 3 || 43 || Tapvers || Dracula in Boemeldonck || [[Bestand:1980-GO43.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 51 || Toete nog blaoze || Uw Heilige koe || [[Bestand:1980-GO51.jpg |100px]] | + | | C || 4 || 51 || Toete nog blaoze || Uw Heilige koe || [[Bestand:1980-GO51.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 69 || Bakrakkers || Het zal je kind maar wezen || [[Bestand:1980-GO69.jpg |100px]] | + | | C || 5 || 69 || Bakrakkers || Het zal je kind maar wezen || [[Bestand:1980-GO69.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| C || 6 || 44 || E.H.B.O. || Bedankt veur de Pop || || | | C || 6 || 44 || E.H.B.O. || Bedankt veur de Pop || || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 57 || Fiasco's || Geen faisco met de Fiasco's || [[Bestand:1980-GO57.jpg |100px]] | + | | C || 7 || 57 || Fiasco's || Geen faisco met de Fiasco's || [[Bestand:1980-GO57.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| C || 8 || 58 || De Gezusters || Hulp Rode Kruis || || | | C || 8 || 58 || De Gezusters || Hulp Rode Kruis || || | ||
| Regel 78: | Regel 78: | ||
| C || || 59 || Stufkus || We zjin en blijven apart || || | | C || || 59 || Stufkus || We zjin en blijven apart || || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 78a || Spuit Elf || Disco-kwal || [[Bestand:1980- | + | | D || 1 || 78a || Spuit Elf || Disco-kwal || [[Bestand:1980-GO78.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO78.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 2 || 77 || Theo de Maespapper || Don Camillo || [[Bestand:1980-GO77. | + | | D || 2 || 77 || Theo de Maespapper || Don Camillo || [[Bestand:1980-GO77.png |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO77.png}}]] |
|- | |- | ||
| D || 3 || 78b || Junior Gelens || 5000 m. skieen op de Beek || || | | D || 3 || 78b || Junior Gelens || 5000 m. skieen op de Beek || || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 67 || t Drufke || fiets dubbel || [[Bestand:1980-GO67.jpg |100px]] | + | | D || 4 || 67 || t Drufke || fiets dubbel || [[Bestand:1980-GO67.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 82 || Familie de Bok || stek un perd in de wieg || [[Bestand:1980-GO82.jpg |100px]] | + | | D || 5 || 82 || Familie de Bok || stek un perd in de wieg || [[Bestand:1980-GO82.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO82.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 61 || Henkie Rommeld || gestrikt || [[Bestand:1980-GO61.jpg |100px]] | + | | D || 6 || 61 || Henkie Rommeld || gestrikt || [[Bestand:1980-GO61.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-GO61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 7 || 49 || Houdoe en de ballen || Muppet show || || | | D || 7 || 49 || Houdoe en de ballen || Muppet show || || | ||
| Regel 98: | Regel 98: | ||
| D || || 83 || Un Boemeldoncker || Snapt ut? Ikke nie | | D || || 83 || Un Boemeldoncker || Snapt ut? Ikke nie | ||
|- | |- | ||
| − | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:1980- | + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:1980-PRW.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-PRW.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Huidige versie van 29 mei 2025 om 10:50
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 54 | Keiologen | Bekijk ut mar, ak mar kan blaoze | ||
| A | 2 | 79 | t Overschot | Ut komt uit blik | ||
| A | 3 | 65 | Houthakkers | Alle zegen komt van boven | ||
| A | 4 | 46 | Kikkers | Knokken om te hokken | ||
| A | 5 | 75 | Black Eagles | t geheim komt uit de polder | ||
| A | 6 | 55 | Leuttappers | Slikken of ge kunt stikken | ||
| A | 7 | 66 | Maespappers | Bekijk ut maar, ak mar kan blaoze | ||
| A | 8 | 47 | Bokken | Koffieconcert in 't Eikebos | ||
| A | 76 | Vuurfreters | In vuur en vlam | |||
| B | 1 | 62 | Muizekeutels | Enersjie besparing | ||
| B | 2 | 7 | Poollichtjes | De PTT laat ons een nummerke bijdraaien | ||
| B | 3 | 48 | Kreukels (en perd) | Bezine te duur, het verken uit de schuur | ||
| B | 4 | 63 | Pruttels | De gevolgen van karnaval | ||
| B | 5 | 13 | Atoompjes | Alles draait op verwieltjes | ||
| B | 6 | 45 | d'Oren Toe | Bovenop en vooraan | ||
| B | 7 | 74 | Afwachtertjes | We hebben ut al bekeken | ||
| B | 8 | 81 | Nachtpitjes | Rome - dubbel op, we zen d'r as de kiepen bij | ||
| B | 9 | 56 | NATH | Makt em nog eens nath | ||
| B | 10 | 42 | Knoesten | We bekijken ut | ||
| B | 11 | 73 | Rode Appeltjes | Ho Sexteam Ho even | ||
| B | 12 | 72 | Zwoertjes | We weten van niks | ||
| B | 13 | 71 | Knruften | Ufo in Boemeldonck | ||
| B | 14 | 8 | Schaopkes | Ziedut? | ||
| B | 15 | 53 | Meppers | Zuid west op de Beek Best | ||
| B | 17 | 15 | t Mispunt | Van Agt, bekijk ut mar met Uw kabinet | ||
| B | 18 | 64 | Sponzen | Toen Prinsenbeek nog Beek was | ||
| B | 52 | Hangijzers | Ut kan deur dun beugel | |||
| B | 86 | Crazye Rockkers | Kernwapens op de Beek | |||
| C | 1 | 84 | Oekels | Niks ni oli | ||
| C | 2 | 88 | Baksisters | Vers uit den oven | ||
| C | 3 | 43 | Tapvers | Dracula in Boemeldonck | ||
| C | 4 | 51 | Toete nog blaoze | Uw Heilige koe | ||
| C | 5 | 69 | Bakrakkers | Het zal je kind maar wezen | ||
| C | 6 | 44 | E.H.B.O. | Bedankt veur de Pop | ||
| C | 7 | 57 | Fiasco's | Geen faisco met de Fiasco's | ||
| C | 8 | 58 | De Gezusters | Hulp Rode Kruis | ||
| C | 9 | 68 | Leurse Meut | Bekijk ut mar, ak mar kan blaoze | ||
| C | 59 | Stufkus | We zjin en blijven apart | |||
| D | 1 | 78a | Spuit Elf | Disco-kwal | ||
| D | 2 | 77 | Theo de Maespapper | Don Camillo | ||
| D | 3 | 78b | Junior Gelens | 5000 m. skieen op de Beek | ||
| D | 4 | 67 | t Drufke | fiets dubbel | ||
| D | 5 | 82 | Familie de Bok | stek un perd in de wieg | ||
| D | 6 | 61 | Henkie Rommeld | gestrikt | ||
| D | 7 | 49 | Houdoe en de ballen | Muppet show | ||
| D | 8 | 85 | Extra peerd | D'r is niks van waor | ||
| D | 78 | Spuit elf | Ge zieggut wel | |||
| D | 83 | Un Boemeldoncker | Snapt ut? Ikke nie | |||
| BAK | Prinsenwagen |
