Uitslag Grote optocht 21 februari 1971: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (12 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! Overige info | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! Overige info | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 16 || Peerdrijders || Baas in eigen buik || 530 | + | | A || 1 || 16 || Peerdrijders || Baas in eigen buik || 530 [[Bestand:go-1971-16.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-16.jpg}}]] || 1e prijs publieksjury 11128 |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 33 || Vuurfreters || In de hemel is geen bier || 505 | + | | A || 2 || 33 || Vuurfreters || In de hemel is geen bier || 505 [[Bestand:go-1971-33.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-33.jpg}}]] |
| + | |-|| 3e prijs publieksjury 9862 | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 13 || Vetkluivers || Massa-productie Ja-Neen || 495 | + | | A || 3 || 13 || Vetkluivers || Massa-productie Ja-Neen || 495 [[Bestand:go-1971-13.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-13.jpg}}]] || 4e prijs publieksjury 9669 |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 22 || Hangijzers || We stinken erin || 490 | + | | A || 4 || 22 || Hangijzers || We stinken erin || 490 [[Bestand:go-1971-22.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-22.jpg}}]] || 2e prijs publieksjury 10683 |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 12 || Nachtpitjes || We Boemelen deur || 480 | + | | A || 5 || 12 || Nachtpitjes || We Boemelen deur || 480 [[Bestand:go-1971-12.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-12.jpg}}]] || 8e prijs publieksjury 8522 |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 29 || Black Eagles || Blijven we zo verder gaan? || 475 | + | | A || 6 || 29 || Black Eagles || Blijven we zo verder gaan? || 475 [[Bestand:go-1971-29.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-29.jpg}}]] || 6e prijs publieksjury 9265 |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 30 || Leuttappers || Luchtverontreiniging || 465 | + | | A || 7 || 30 || Leuttappers || Luchtverontreiniging || 465 [[Bestand:go-1971-30.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-30.jpg}}]] || 5e prijs publieksjury 9624 |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 27 || Bokken || Boemeldonck van top tot teen || 440 | + | | A || 8 || 27 || Bokken || Boemeldonck van top tot teen || 440 [[Bestand:go-1971-27.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-27.jpg}}]] || 7e prijs publieksjury 9043 |
|- | |- | ||
| − | | A || 9 || 21 || Maespappers || Al vijf jaar 'n hekserij || 390 | + | | A || 9 || 21 || Maespappers || Al vijf jaar 'n hekserij || 390 [[Bestand:go-1971-21.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-21.jpg}}]] || 9e prijs publieksjury 8167 |
|- | |- | ||
| A || 10 || 15 || Oekels || Wanne Oekel vanne oekel || 380 || 10e prijs publieksjury 7369 | | A || 10 || 15 || Oekels || Wanne Oekel vanne oekel || 380 || 10e prijs publieksjury 7369 | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 17 || Strikkers || M/n tantje heeft een olifant || 355 | + | | B || 1 || 17 || Strikkers || M/n tantje heeft een olifant || 355 [[Bestand:go-1971-17.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-17.jpg}}]] || 1e prijs publieksjury 7867 |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 28 || Fiasco's || Controle motoren Rijtuitgenbelasting || 350 | + | | B || 2 || 28 || Fiasco's || Controle motoren Rijtuitgenbelasting || 350 [[Bestand:go-1971-28.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-28.jpg}}]] || 2e prijs publieksjury 7312 |
|- | |- | ||
| B || 3 || 3 || Meppers || Agge mar leut et || 340 || 4e prijs publieksjury 6367 | | B || 3 || 3 || Meppers || Agge mar leut et || 340 || 4e prijs publieksjury 6367 | ||
| Regel 32: | Regel 33: | ||
| B || || 23 || Doelrakkers || De laatste resten || || | | B || || 23 || Doelrakkers || De laatste resten || || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 18 || Duitenkluivers || Ondanks Breda's gezeur, boemelen we zelfstandig || 425 | + | | C || 1 || 18 || Duitenkluivers || Ondanks Breda's gezeur, boemelen we zelfstandig || 425 [[Bestand:go-1971-18.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-18.jpg}}]] || 3e prijs publieksjury 7282 |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 20 || Meppers || Veilige leut in Boemeldonck || 420 | + | | C || 2 || 20 || Meppers || Veilige leut in Boemeldonck || 420 [[Bestand:go-1971-20.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-20.jpg}}]] || 4e prijs publieksjury 7201 |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 34 || Blikke Billen || Beekse ongevallen zorg || 375 || 1e prijs publieksjury 7605 | + | | C || 3 || 34 || Blikke Billen || Beekse ongevallen zorg || 375 [[Bestand:GO-1971-34.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1971-34.jpg}}]] || 1e prijs publieksjury 7605 |
|- | |- | ||
| C || 4 || 24 || Bakfietsen || We gaan met de BAK fietsen || 360 || 2e prijs publieksjury 7362 | | C || 4 || 24 || Bakfietsen || We gaan met de BAK fietsen || 360 || 2e prijs publieksjury 7362 | ||
|- | |- | ||
| − | | D / E || 1 || 25 || Joop Lodders || Naantje het pyromaantje || 445 || 1e prijs publieksjury 8189 | + | | D / E || 1 || 25 || Joop Lodders || Naantje het pyromaantje || 445 [[Bestand:GO-1971-25.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1971-25.jpg}}]] || 1e prijs publieksjury 8189 |
|- | |- | ||
| − | | D / E || 2 || 36 || Deurdouwers || Met 't kanon van veur, schieten we 't lustrum deur || 415 | + | | D / E || 2 || 36 || Deurdouwers || Met 't kanon van veur, schieten we 't lustrum deur || 415 [[Bestand:go-1971-36.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-36.jpg}}]] || 2e prijs publieksjury 7261 |
|- | |- | ||
| − | | D / E || 3 || 37 || van Beurden jr. || Dit is sjaon || 410 | + | | D / E || 3 || 37 || van Beurden jr. || Dit is sjaon || 410 [[Bestand:GO-1971-37.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1971-37.jpg}}]] || 3e prijs publieksjury 7183 |
|- | |- | ||
| − | | Drumband || || 2 || Prinsenbeek || || | + | | Drumband || || 2 || Prinsenbeek || || |
|- | |- | ||
| − | | Drumband || || 35 || Zevenbergsehoek || || | + | | Drumband || || 35 || Zevenbergsehoek || || |
|- | |- | ||
| − | | harmonie || || 10 || Loon op Zand || || | + | | harmonie || || 10 || Loon op Zand || || |
|- | |- | ||
| − | | harmonie || || 19 || Rucphen || || | + | | harmonie || || 19 || Rucphen || || |
|- | |- | ||
| harmonie || || 26 || Hoge Vught || Oranje Stad || || | | harmonie || || 26 || Hoge Vught || Oranje Stad || || | ||
| Regel 60: | Regel 61: | ||
| || || 4 || Bokken (jeugd) || Artis mot blijve || || | | || || 4 || Bokken (jeugd) || Artis mot blijve || || | ||
|- | |- | ||
| − | | || || 5 || Nachtpitten (jeugd) || Gesubsidieerde kindercreche || | + | | || || 5 || Nachtpitten (jeugd) || Gesubsidieerde kindercreche || [[Bestand:KO nachtpitjes.JPG | 100px | thumb | link={{filepath: KO nachtpitjes.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| || || 6 || Maespappers (jeugd) || De Rattenvanger || || | | || || 6 || Maespappers (jeugd) || De Rattenvanger || || | ||
| Regel 68: | Regel 69: | ||
| || || 8 || Peerdrijders (jeugd) || Boemeldoncks bereden politie || || | | || || 8 || Peerdrijders (jeugd) || Boemeldoncks bereden politie || || | ||
|- | |- | ||
| − | | || || 9 || Kwakbollekes || De Kwakbollekes vieren Karnaval || | + | | || || 9 || Kwakbollekes || De Kwakbollekes vieren Karnaval || [[Bestand:go-1971-ko-kwak.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-ko-kwak.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| || || 11 || Zwoertjes || Abraham had 7 zonen || || | | || || 11 || Zwoertjes || Abraham had 7 zonen || || | ||
| Regel 80: | Regel 81: | ||
| || || 40 || Jeugdraad || || || | | || || 40 || Jeugdraad || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | || || 41 || Boemeltrein || || | + | | || || 41 || Boemeltrein || || [[Bestand:go-1971-boemeltrein.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-boemeltrein.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | || || 43 || Prinsenwagen || || | + | | || || 43 || Prinsenwagen || || [[Bestand:go-1971-pw.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: go-1971-pw.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| || || 44 || BAK-fordje || || || | | || || 44 || BAK-fordje || || || | ||
| Regel 90: | Regel 91: | ||
In onze archieven hebben wij een aantal foto's aangetroffen van deze optocht. Indien u informatie heeft over deze deelnemer dan horen/lezen wij dit graag van u, graag het fotonummer als referentie toevoegen. | In onze archieven hebben wij een aantal foto's aangetroffen van deze optocht. Indien u informatie heeft over deze deelnemer dan horen/lezen wij dit graag van u, graag het fotonummer als referentie toevoegen. | ||
| − | [[Bestand:go-1971-101.jpg | 100px]] | + | [[Bestand:go-1971-101.jpg | 100px | thumb| |left |link={{filepath: go-1971-101.jpg}}]] |
| + | [[Bestand:go-1971-102.jpg | 100px | thumb| |left |link={{filepath: go-1971-102.jpg}}]] | ||
| + | [[Bestand:go-1971-103.jpg | 100px | thumb| |left |link={{filepath: go-1971-103.jpg}}]] | ||
Huidige versie van 29 mei 2025 om 10:31
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | Overige info |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 16 | Peerdrijders | Baas in eigen buik | 530 | 1e prijs publieksjury 11128 |
| A | 2 | 33 | Vuurfreters | In de hemel is geen bier | 505 | |
| A | 3 | 13 | Vetkluivers | Massa-productie Ja-Neen | 495 | 4e prijs publieksjury 9669 |
| A | 4 | 22 | Hangijzers | We stinken erin | 490 | 2e prijs publieksjury 10683 |
| A | 5 | 12 | Nachtpitjes | We Boemelen deur | 480 | 8e prijs publieksjury 8522 |
| A | 6 | 29 | Black Eagles | Blijven we zo verder gaan? | 475 | 6e prijs publieksjury 9265 |
| A | 7 | 30 | Leuttappers | Luchtverontreiniging | 465 | 5e prijs publieksjury 9624 |
| A | 8 | 27 | Bokken | Boemeldonck van top tot teen | 440 | 7e prijs publieksjury 9043 |
| A | 9 | 21 | Maespappers | Al vijf jaar 'n hekserij | 390 | 9e prijs publieksjury 8167 |
| A | 10 | 15 | Oekels | Wanne Oekel vanne oekel | 380 | 10e prijs publieksjury 7369 |
| B | 1 | 17 | Strikkers | M/n tantje heeft een olifant | 355 | 1e prijs publieksjury 7867 |
| B | 2 | 28 | Fiasco's | Controle motoren Rijtuitgenbelasting | 350 | 2e prijs publieksjury 7312 |
| B | 3 | 3 | Meppers | Agge mar leut et | 340 | 4e prijs publieksjury 6367 |
| B | 4 | 14 | Erpelrooiers | Erpelrooimesjien | 335 | 3e prijs publieksjury 6548 |
| B | 23 | Doelrakkers | De laatste resten | |||
| C | 1 | 18 | Duitenkluivers | Ondanks Breda's gezeur, boemelen we zelfstandig | 425 | 3e prijs publieksjury 7282 |
| C | 2 | 20 | Meppers | Veilige leut in Boemeldonck | 420 | 4e prijs publieksjury 7201 |
| C | 3 | 34 | Blikke Billen | Beekse ongevallen zorg | 375 | 1e prijs publieksjury 7605 |
| C | 4 | 24 | Bakfietsen | We gaan met de BAK fietsen | 360 | 2e prijs publieksjury 7362 |
| D / E | 1 | 25 | Joop Lodders | Naantje het pyromaantje | 445 | 1e prijs publieksjury 8189 |
| D / E | 2 | 36 | Deurdouwers | Met 't kanon van veur, schieten we 't lustrum deur | 415 | 2e prijs publieksjury 7261 |
| D / E | 3 | 37 | van Beurden jr. | Dit is sjaon | 410 | 3e prijs publieksjury 7183 |
| Drumband | 2 | Prinsenbeek | ||||
| Drumband | 35 | Zevenbergsehoek | ||||
| harmonie | 10 | Loon op Zand | ||||
| harmonie | 19 | Rucphen | ||||
| harmonie | 26 | Hoge Vught | Oranje Stad | |||
| Harmonie | 42 | Dordrecht | Kunst na arbeid | |||
| 4 | Bokken (jeugd) | Artis mot blijve | ||||
| 5 | Nachtpitten (jeugd) | Gesubsidieerde kindercreche | ||||
| 6 | Maespappers (jeugd) | De Rattenvanger | ||||
| 7 | Vuurfreters (jeugd) | De pompiers van Boemeldonck | ||||
| 8 | Peerdrijders (jeugd) | Boemeldoncks bereden politie | ||||
| 9 | Kwakbollekes | De Kwakbollekes vieren Karnaval | ||||
| 11 | Zwoertjes | Abraham had 7 zonen | ||||
| 31 | Dabbers | ????????????? | ||||
| 32 | Bosnegers | Spoorloos verloren | ||||
| 39 | Opper plesie | |||||
| 40 | Jeugdraad | |||||
| 41 | Boemeltrein | |||||
| 43 | Prinsenwagen | |||||
| 44 | BAK-fordje |
In onze archieven hebben wij een aantal foto's aangetroffen van deze optocht. Indien u informatie heeft over deze deelnemer dan horen/lezen wij dit graag van u, graag het fotonummer als referentie toevoegen.
