Uitslag Kinderoptocht 10 Februari 2024: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (22 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| + | '''Juryverslag BK-categorie''' | ||
| + | |||
| + | [[Bestand:2024_BK_juryrapport.JPG | 140px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/AWrTo5ze06EH7yj1]] | ||
| + | |||
| + | <span style="font-size:14px; color:green;">Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.</span> | ||
| + | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat | + | ! Cat !! prijs !! Nr !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! |
|- | |- | ||
| − | | AK || 1 || 53 || CV de mini (Black)Eagles | + | | AK || 1 || 53 || CV de mini (Black)Eagles || Blij da'k naor d'n optocht toekan! || 972 [[Bestand:2024-KO-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-53.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black_Eagles]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 2 || 71 || CV de Meelballen || *BOEM*eldonckse superhelden ! || 895 [[Bestand:2024-KO-71.jpg |100px]] | + | | AK || 2 || 71 || CV de Meelballen || *BOEM*eldonckse superhelden ! || 895 [[Bestand:2024-KO-71.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 3 || 8 || CV de mini Achterblijvers || Doede meej? Kara-oké! || 876 [[Bestand:2024-KO-8.jpg |100px]] | + | | AK || 3 || 8 || CV de mini Achterblijvers || Doede meej? Kara-oké! || 876 [[Bestand:2024-KO-8.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-8.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 4 || 43 || CV de mini Klepperbekken || Doede mee met ons spek-takel?! || 840 [[Bestand:2024-KO-43.jpg |100px]] | + | | AK || 4 || 43 || CV de mini Klepperbekken || Doede mee met ons spek-takel?! || 840 [[Bestand:2024-KO-43.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 5 || 22 || CV De Bikse Bak-se Bende || Aan de bar bij papa || 768 [[Bestand:2024-KO-22.jpg |100px]] | + | | AK || 5 || 22 || CV De Bikse Bak-se Bende || Aan de bar bij papa || 768 [[Bestand:2024-KO-22.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 57 || CV Bende Betoeterd || Bakte mee?! || 766 [[Bestand:2024-KO-57.jpg |100px]] | + | | AK || 6 || 57 || CV Bende Betoeterd || Bakte mee?! || 766 [[Bestand:2024-KO-57.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 7 || 15 || CV de mini Klaai-aerepels || Doede meej d’n fanvare || 695 [[Bestand:2024-KO-15.jpg |100px]] | + | | AK || 7 || 15 || CV de mini Klaai-aerepels || Doede meej d’n fanvare || 695 [[Bestand:2024-KO-15.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 8 || 46 || CV de Lolmakers || "Bij" zijn, is "mee" maken || 621 [[Bestand:2024-KO-46.jpg |100px]] | + | | AK || 8 || 46 || CV de Lolmakers || "Bij" zijn, is "mee" maken || 621 [[Bestand:2024-KO-46.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 9 || 29 || CV de Wappers || We moake 't bont op de kermis || 600 [[Bestand:2024-KO-29.jpg |100px]] | + | | AK || 9 || 29 || CV de Wappers || We moake 't bont op de kermis || 600 [[Bestand:2024-KO-29.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 10 || 60 || Mini Staal op Staal & co. || Doe de weer mee, de boerkes vieren karnaval meej ut vee || 594 [[Bestand:2024-KO-60.jpg |100px]] | + | | AK || 10 || 60 || Mini Staal op Staal & co. || Doe de weer mee, de boerkes vieren karnaval meej ut vee || 594 [[Bestand:2024-KO-60.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 11 || 32 || CV de Herrieschoppers || Doede mee met de monsterpolonaise || 588 [[Bestand:2024-KO-32.jpg |100px]] | + | | AK || 11 || 32 || CV de Herrieschoppers || Doede mee met de monsterpolonaise || 588 [[Bestand:2024-KO-32.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 64 || CV de Bietjes || KOEreur || 994 [[Bestand:2024-KO-64.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bietjes]] ]] | + | | BK || 1 || 64 || CV de Bietjes || KOEreur || 994 [[Bestand:2024-KO-64.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-64.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bietjes]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 11 || CV de Bende van Bas || Karnaval is un opgewonden geval || 924 [[Bestand:2024-KO-11.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende_van_Bas]] ]] | + | | BK || 2 || 11 || CV de Bende van Bas || Karnaval is un opgewonden geval || 924 [[Bestand:2024-KO-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-11.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende_van_Bas]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 36 || CV de Koekwouzen || Doede mee dan maoken we ut af || 920 [[Bestand:2024-KO-36.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Koekwouzen]] ]] | + | | BK || 3 || 36 || CV de Koekwouzen || Doede mee dan maoken we ut af || 920 [[Bestand:2024-KO-36.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-36.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Koekwouzen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 1 || 18 || CV Ut Spoor Nie! || D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! || 974 [[Bestand:2024-KO-18.jpg |100px]] | + | | BKK || 1 || 18 || CV Ut Spoor Nie! || D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! || 974 [[Bestand:2024-KO-18.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 2 || 39 || CV de Bikse Bella's & Co || Feeste meej met de Prins Rio dun eerste || 914 [[Bestand:2024-KO-39.jpg |100px]] | + | | BKK || 2 || 39 || CV de Bikse Bella's & Co || Feeste meej met de Prins Rio dun eerste || 914 [[Bestand:2024-KO-39.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 3 || 26 || CV de Boemelsaurussen || In Boemeldonck is ut altijd (d)raak! || 887 [[Bestand:2024-KO-26.jpg |100px]] | + | | BKK || 3 || 26 || CV de Boemelsaurussen || In Boemeldonck is ut altijd (d)raak! || 887 [[Bestand:2024-KO-26.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 4 || 4 || CV de Flapkousen || We motte spieren opbouwe om later un A wagen te kunnen douwe || 885 [[Bestand:2024-KO-4.jpg |100px]] | + | | BKK || 4 || 4 || CV de Flapkousen || We motte spieren opbouwe om later un A wagen te kunnen douwe || 885 [[Bestand:2024-KO-4.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 5 || 50 || CV Nou FF Nie || Doede mee met de Boemeldonckse Spelen || 829 [[Bestand:2024-KO-50.jpg |100px]] | + | | BKK || 5 || 50 || CV Nou FF Nie || Doede mee met de Boemeldonckse Spelen || 829 [[Bestand:2024-KO-50.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 6 || 67 || CV de Bikse Bandieten || Onze Bikse Panda gaat uit z'n dak ! || 787 [[Bestand:2024-KO-67.jpg |100px]] | + | | BKK || 6 || 67 || CV de Bikse Bandieten || Onze Bikse Panda gaat uit z'n dak ! || 787 [[Bestand:2024-KO-67.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 7 || 30 || CV de Knutselkwasten || Doede mee met de Boemeldonckse Bingo || 767 [[Bestand:2024-KO-30.jpg |100px]] | + | | BKK || 7 || 30 || CV de Knutselkwasten || Doede mee met de Boemeldonckse Bingo || 767 [[Bestand:2024-KO-30.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 1 || 48 || CV de Stuiterballen || Doede mee met de langste polonaise van Boemeldonck || 919 [[Bestand:2024-KO-48.jpg |100px]] | + | | BKO || 1 || 48 || CV de Stuiterballen || Doede mee met de langste polonaise van Boemeldonck || 919 [[Bestand:2024-KO-48.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 2 || 69 || CV de Boeiebende || Doede mee met de BAKwedstrijd || 876 [[Bestand:2024-KO-69.jpg |100px]] | + | | BKO || 2 || 69 || CV de Boeiebende || Doede mee met de BAKwedstrijd || 876 [[Bestand:2024-KO-69.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 3 || 55 || CV Jippejojee || Karnaval houdt ons al 5 jaar zoet || 865 [[Bestand:2024-KO-55.jpg |100px]] | + | | BKO || 3 || 55 || CV Jippejojee || Karnaval houdt ons al 5 jaar zoet || 865 [[Bestand:2024-KO-55.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 4 || 41 || CV de mini Knuppels || Bij ons gin ruimtegebrek, de Knuppeltjes zoeken hun eigen plek || 860 [[Bestand:2024-KO-41.jpg |100px]] | + | | BKO || 4 || 41 || CV de mini Knuppels || Bij ons gin ruimtegebrek, de Knuppeltjes zoeken hun eigen plek || 860 [[Bestand:2024-KO-41.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 5 || 13 || CV de Confetti Monsters || Boemeldonck is magic! || 838 [[Bestand:2024-KO-13.jpg |100px]] | + | | BKO || 5 || 13 || CV de Confetti Monsters || Boemeldonck is magic! || 838 [[Bestand:2024-KO-13.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 6 || 62 || CV de Schurkenbende || Boemeldonck doe de mee? Karnaval in Tôntjes Disco-Steek || 834 [[Bestand:2024-KO-62.jpg |100px]] | + | | BKO || 6 || 62 || CV de Schurkenbende || Boemeldonck doe de mee? Karnaval in Tôntjes Disco-Steek || 834 [[Bestand:2024-KO-62.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 7 || 27 || CV de Feestracers & Zonnestraaltjes || Wij zijn aon d'n race, doede mee? || 826 [[Bestand:2024-KO-27.jpg |100px]] | + | | BKO || 7 || 27 || CV de Feestracers & Zonnestraaltjes || Wij zijn aon d'n race, doede mee? || 826 [[Bestand:2024-KO-27.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 8 || 21 || CV de Kriebelbeestjes || Doede meej aan de Boemeldonckse Actieve Kriebelbeestjes bingo || 773 [[Bestand:2024-KO-21.jpg |100px]] | + | | BKO || 8 || 21 || CV de Kriebelbeestjes || Doede meej aan de Boemeldonckse Actieve Kriebelbeestjes bingo || 773 [[Bestand:2024-KO-21.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 9 || 2 || CV de mini Zimkus || Doede mee in onze karnavalszee? || 693 [[Bestand:2024-KO-2.jpg |100px]] | + | | BKO || 9 || 2 || CV de mini Zimkus || Doede mee in onze karnavalszee? || 693 [[Bestand:2024-KO-2.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-2.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 10 || 20 || CV de Boemelpiepers || Roeide mee naar het Boemelpiepers-Vikingcafé! || 656 [[Bestand:2024-KO-20.jpg |100px]] | + | | BKO || 10 || 20 || CV de Boemelpiepers || Roeide mee naar het Boemelpiepers-Vikingcafé! || 656 [[Bestand:2024-KO-20.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 11 || 34 || CV de Plaantekoppe || Wij bouwen aon de toekomst van d'n optocht || 652 [[Bestand:2024-KO-34.jpg |100px]] | + | | BKO || 11 || 34 || CV de Plaantekoppe || Wij bouwen aon de toekomst van d'n optocht || 652 [[Bestand:2024-KO-34.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 12 || 6 || CV de Schuimsoppertjes || Doe de mee als ridder of als fee? || 588 [[Bestand:2024-KO-6.jpg |100px]] | + | | BKO || 12 || 6 || CV de Schuimsoppertjes || Doe de mee als ridder of als fee? || 588 [[Bestand:2024-KO-6.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-6.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 13 || 17 || CV de Boemelflipjes || Doede mee met de pinguins op de bobslee? || 545 [[Bestand:2024-KO-17.jpg |100px]] | + | | BKO || 13 || 17 || CV de Boemelflipjes || Doede mee met de pinguins op de bobslee? || 545 [[Bestand:2024-KO-17.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 1 || 58 || CV de Bikse Spoken || Door Boemeldonck blijven wij maatjes! || 904 [[Bestand:2024-KO-58.jpg |100px]] | + | | CKK || 1 || 58 || CV de Bikse Spoken || Door Boemeldonck blijven wij maatjes! || 904 [[Bestand:2024-KO-58.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 2 || 23 || CV de Kaoskes || Doede mee? Uitzicht op … || 894 [[Bestand:2024-KO-23.jpg |100px]] | + | | CKK || 2 || 23 || CV de Kaoskes || Doede mee? Uitzicht op … || 894 [[Bestand:2024-KO-23.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 3 || 16 || CV de Stofrozen || Doe de gij mee? Nee lama gaan, wij gaan naar Mexico || 889 [[Bestand:2024-KO-16.jpg |100px]] | + | | CKK || 3 || 16 || CV de Stofrozen || Doe de gij mee? Nee lama gaan, wij gaan naar Mexico || 889 [[Bestand:2024-KO-16.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 4 || 65 || CV Boemelwood || Doede meej ? Waai ok! || 868 [[Bestand:2024-KO-65.jpg |100px]] | + | | CKK || 4 || 65 || CV Boemelwood || Doede meej ? Waai ok! || 868 [[Bestand:2024-KO-65.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 5 || 51 || CV de boemeldonckse prutsers || Doede mee met ut Boemeldoncks yahtzee? || 809 [[Bestand:2024-KO-51.jpg |100px]] | + | | CKK || 5 || 51 || CV de boemeldonckse prutsers || Doede mee met ut Boemeldoncks yahtzee? || 809 [[Bestand:2024-KO-51.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 6 || 5 || CV de Dancing Devils || Aan d'n Barbies is te veel geknutseld || 738 [[Bestand:2024-KO-5.jpg |100px]] | + | | CKK || 6 || 5 || CV de Dancing Devils || Aan d'n Barbies is te veel geknutseld || 738 [[Bestand:2024-KO-5.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-5.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 1 || 70 || CV de Haontjes || bij CV de Haontjes is het altijd raak, want zij slaan alle vissen aan de haak || 936 [[Bestand:2024-KO-70.jpg |100px]] | + | | CKO || 1 || 70 || CV de Haontjes || bij CV de Haontjes is het altijd raak, want zij slaan alle vissen aan de haak || 936 [[Bestand:2024-KO-70.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 2 || 59 || CV de Lolapen || Doede mee?! De Lolapen gaon op de Boemeldonckse spelen niet veur nummerke 2! || 920 [[Bestand:2024-KO-59.jpg |100px]] | + | | CKO || 2 || 59 || CV de Lolapen || Doede mee?! De Lolapen gaon op de Boemeldonckse spelen niet veur nummerke 2! || 920 [[Bestand:2024-KO-59.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 45 || CV de Foppers || Space race de meej? || 843 [[Bestand:2024-KO-45.jpg |100px]] | + | | CKO || 3 || 45 || CV de Foppers || Space race de meej? || 843 [[Bestand:2024-KO-45.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 56 || CV de Melige Meskes || Feest mee || 801 [[Bestand:2024-KO-56.jpg |100px]] | + | | CKO || 4 || 56 || CV de Melige Meskes || Feest mee || 801 [[Bestand:2024-KO-56.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 14 || CV de Stuiterboys || Poedel mee in ons boemelbad ! || 681 [[Bestand:2024-KO-14.jpg |100px]] | + | | CKO || 5 || 14 || CV de Stuiterboys || Poedel mee in ons boemelbad ! || 681 [[Bestand:2024-KO-14.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 6 || 52 || CV Cheers || Doedel mee naar ons feestcafé || 677 [[Bestand:2024-KO-52.jpg |100px]] | + | | CKO || 6 || 52 || CV Cheers || Doedel mee naar ons feestcafé || 677 [[Bestand:2024-KO-52.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 7 || 31 || CV de mini Magrietjes || Dit jaar doen we zonder toeters mee || 573 [[Bestand:2024-KO-31.jpg |100px]] | + | | CKO || 7 || 31 || CV de mini Magrietjes || Dit jaar doen we zonder toeters mee || 573 [[Bestand:2024-KO-31.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 8 || 35 || CV de Serpetine Bende || Onze Stef stunt. Doede mee? || 560 [[Bestand:2024-KO-35.jpg |100px]] | + | | CKO || 8 || 35 || CV de Serpetine Bende || Onze Stef stunt. Doede mee? || 560 [[Bestand:2024-KO-35.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 66 || CV de Boemeldonckse Pony's || We gaon op Beeckse miljoenenjacht! Doede een rondje mee? || 495 [[Bestand:2024-KO-66.jpg |100px]] | + | | CKO || 9 || 66 || CV de Boemeldonckse Pony's || We gaon op Beeckse miljoenenjacht! Doede een rondje mee? || 495 [[Bestand:2024-KO-66.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 10 || 49 || CV Meej Balle || We trappen af meej onze CV. Doede meej? || 461 [[Bestand:2024-KO-49.jpg |100px]] | + | | CKO || 10 || 49 || CV Meej Balle || We trappen af meej onze CV. Doede meej? || 461 [[Bestand:2024-KO-49.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 11 || 38 || CV de Happy Lollies || Doede mee meej un kopke thee? || 411 [[Bestand:2024-KO-38.jpg |100px]] | + | | CKO || 11 || 38 || CV de Happy Lollies || Doede mee meej un kopke thee? || 411 [[Bestand:2024-KO-38.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 28 || CV De Feestklup || Wij bouwen een feestje, doede mee? || 403 [[Bestand:2024-KO-28.jpg |100px]] | + | | CKO || 12 || 28 || CV De Feestklup || Wij bouwen een feestje, doede mee? || 403 [[Bestand:2024-KO-28.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 13 || 42 || CV de Beekse Boeven Bende || Doede mee in onze discoteek || 380 [[Bestand:2024-KO-42.jpg |100px]] | + | | CKO || 13 || 42 || CV de Beekse Boeven Bende || Doede mee in onze discoteek || 380 [[Bestand:2024-KO-42.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 14 || 24 || CV de Boemelsnoepkes || Karnaval diep in de zee, doede mee? || 358 [[Bestand:2024-KO-24.jpg |100px]] | + | | CKO || 14 || 24 || CV de Boemelsnoepkes || Karnaval diep in de zee, doede mee? || 358 [[Bestand:2024-KO-24.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 15 || 7 || CV de Boemelapen || Speulde meej? || 319 [[Bestand:2024-KO-7.jpg |100px]] | + | | CKO || 15 || 7 || CV de Boemelapen || Speulde meej? || 319 [[Bestand:2024-KO-7.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-7.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 16 || 10 || CV Pats Boem Kledder || Kledderde mee?! || 312 [[Bestand:2024-KO-10.jpg |100px]] | + | | CKO || 16 || 10 || CV Pats Boem Kledder || Kledderde mee?! || 312 [[Bestand:2024-KO-10.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-10.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 17 || 63 || CV de Party poepers || Doede mee,wij trekken door Boemeldonck || 280 [[Bestand:2024-KO-63.jpg |100px]] | + | | CKO || 17 || 63 || CV de Party poepers || Doede mee,wij trekken door Boemeldonck || 280 [[Bestand:2024-KO-63.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 18 || 3 || CV de Batabiertjes || Wij hebben un prins, doede mee in oos polonaise || 137 [[Bestand:2024-KO-3.jpg |100px]] | + | | CKO || 18 || 3 || CV de Batabiertjes || Wij hebben un prins, doede mee in oos polonaise || 137 [[Bestand:2024-KO-3.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 1 || 68 || CV Geen flauw idee || De Boemelbro's doen mee met hun gouden band || 997 [[Bestand:2024-KO-68.jpg |100px]] | + | | DKK || 1 || 68 || CV Geen flauw idee || De Boemelbro's doen mee met hun gouden band || 997 [[Bestand:2024-KO-68.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 2 || 40 || CV Doorgestreept || Doede mee, as bejaorden op dun sleej || 994 [[Bestand:2024-KO-40.jpg |100px]] | + | | DKK || 2 || 40 || CV Doorgestreept || Doede mee, as bejaorden op dun sleej || 994 [[Bestand:2024-KO-40.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 3 || 12 || CV de Slakken || Wij doen mee veur spek en bonen || 987 [[Bestand:2024-KO-12.jpg |100px]] | + | | DKK || 3 || 12 || CV de Slakken || Wij doen mee veur spek en bonen || 987 [[Bestand:2024-KO-12.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 4 || 25 || D'n Gerrit jr || Gratis plattegrond van … || 850 [[Bestand:2024-KO-25.jpg |100px]] | + | | DKK || 4 || 25 || D'n Gerrit jr || Gratis plattegrond van … || 850 [[Bestand:2024-KO-25.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-25.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 44 || CV de verstrooide professortjes || Doede mee aan de verstrooide les? || 956 [[Bestand:2024-KO-44.jpg |100px]] | + | | DKO || 1 || 44 || CV de verstrooide professortjes || Doede mee aan de verstrooide les? || 956 [[Bestand:2024-KO-44.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 2 || 47 || CV Heppie || Doede mee en win een reis naar de Malle dieven || 922 [[Bestand:2024-KO-47.jpg |100px]] | + | | DKO || 2 || 47 || CV Heppie || Doede mee en win een reis naar de Malle dieven || 922 [[Bestand:2024-KO-47.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 37 || CV die 2 || Doede mee, meej dun d-jee? Druk op plee! || 879 [[Bestand:2024-KO-37.jpg |100px]] | + | | DKO || 3 || 37 || CV die 2 || Doede mee, meej dun d-jee? Druk op plee! || 879 [[Bestand:2024-KO-37.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 4 || 19 || Duo (A)Buis || We zitten uren veur d'n buis || 819 [[Bestand:2024-KO-19.jpg |100px]] | + | | DKO || 4 || 19 || Duo (A)Buis || We zitten uren veur d'n buis || 819 [[Bestand:2024-KO-19.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 5 || 9 || CV de Slakkenhuizen || Ho, wacht even! Wij doen ook mee! || 765 [[Bestand:2024-KO-9.jpg |100px]] | + | | DKO || 5 || 9 || CV de Slakkenhuizen || Ho, wacht even! Wij doen ook mee! || 765 [[Bestand:2024-KO-9.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-9.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 6 || 54 || CV de Feestende Frikandellen || Doe de mee met de DJ || 751 [[Bestand:2024-KO-54.jpg |100px]] | + | | DKO || 6 || 54 || CV de Feestende Frikandellen || Doe de mee met de DJ || 751 [[Bestand:2024-KO-54.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 7 || 61 || CV de Keizertjes || | + | | DKO || 7 || 61 || CV de Keizertjes || Iedereen mag mee doen! || 730 [[Bestand:2024-KO-61.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 8 || 33 || De Boemelspecials || SONS '24: Dion doet mee! Kekte mee! || 724 [[Bestand:2024-KO-33.jpg |100px]] | + | | DKO || 8 || 33 || De Boemelspecials || SONS '24: Dion doet mee! Kekte mee! || 724 [[Bestand:2024-KO-33.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BAK || || || Prinsenwagen || || 724 [[Bestand:2024-KO-PRW.jpg |100px]] | + | | BAK || || || Prinsenwagen || || 724 [[Bestand:2024-KO-PRW.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-PRW.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BAK || || || Schooiwagen || || 724 [[Bestand:2024-KO-SCHOOIWAGEN.jpg |100px]] | + | | BAK || || || Schooiwagen || || 724 [[Bestand:2024-KO-SCHOOIWAGEN.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-SCHOOIWAGEN.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BAK || || || Boemeltrein || || 724 [[Bestand:2024-KO-TREIN.jpg|100px]] | + | | BAK || || || Boemeltrein || || 724 [[Bestand:2024-KO-TREIN.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-TREIN.jpg}}]] |
|} | |} | ||
| − | '''Winnaars publieksprijs AK | + | '''Winnaars publieksprijs AK, BK, BKK en BKO categorie''' |
| − | 1e prijs | + | {| class="wikitable" |
| − | 2e prijs | + | ! Prijs !! Deelnemer !! Titel !! |
| − | 3e prijs | + | |- |
| + | |1e prijs || CV de Bende van Bas || Karnaval is un opgewonden geval || [[Bestand:2024-KO-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-11.jpg}}]] | ||
| + | |- | ||
| + | | 2e prijs || CV de mini (Black)Eagles || Blij da'k naor d'n optocht toekan! || [[Bestand:2024-KO-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-53.jpg}}]] | ||
| + | |- | ||
| + | |3e prijs || CV Ut Spoor Nie! || D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! || [[Bestand:2024-KO-18.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-18.jpg}}]] | ||
| + | |} | ||
| − | '''Winnaars publieksprijs CKO, CKK, DKO en DKK''' | + | '''Winnaars publieksprijs CKO, CKK, DKO en DKK categorie''' |
| − | 1e prijs | + | {| class="wikitable" |
| − | 2e prijs | + | ! Prijs !! Deelnemer !! Titel !! |
| − | 3e prijs | + | |- |
| + | | 1e prijs || CV de Serpetine Bende || Onze Stef stunt. Doede mee? || [[Bestand:2024-KO-35.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-35.jpg}}]] | ||
| + | |- | ||
| + | | 2e prijs || CV de Stofrozen || Doe de gij mee? Nee lama gaan, wij gaan naar Mexico || [[Bestand:2024-KO-16.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-16.jpg}}]] | ||
| + | |- | ||
| + | |3e prijs || CV Pats Boem Kledder || Kledderde mee || [[Bestand:2024-KO-10.jpg |100px | thumb| link={{filepath:2024-KO-18.jpg}}]] | ||
| + | |} | ||
Huidige versie van 13 apr 2025 om 10:47
Juryverslag BK-categorie
Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.
Winnaars publieksprijs AK, BK, BKK en BKO categorie
| Prijs | Deelnemer | Titel | |
|---|---|---|---|
| 1e prijs | CV de Bende van Bas | Karnaval is un opgewonden geval | |
| 2e prijs | CV de mini (Black)Eagles | Blij da'k naor d'n optocht toekan! | |
| 3e prijs | CV Ut Spoor Nie! | D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! |
Winnaars publieksprijs CKO, CKK, DKO en DKK categorie
| Prijs | Deelnemer | Titel | |
|---|---|---|---|
| 1e prijs | CV de Serpetine Bende | Onze Stef stunt. Doede mee? | |
| 2e prijs | CV de Stofrozen | Doe de gij mee? Nee lama gaan, wij gaan naar Mexico | |
| 3e prijs | CV Pats Boem Kledder | Kledderde mee |
