Gevolg 2024-2025: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 47: | Regel 47: | ||
| Gevolg || Dré || Gelens || Opper Orde Bewaarder | | Gevolg || Dré || Gelens || Opper Orde Bewaarder | ||
|- | |- | ||
| − | | Gevolg || Willem || Halters || | + | | Gevolg || Willem || Halters || Hofmachinist |
|- | |- | ||
| Gevolg || Judith || Adriaansen || Hoffotograaf | | Gevolg || Judith || Adriaansen || Hoffotograaf | ||
| Regel 59: | Regel 59: | ||
| Gevolg || Anoesjka || Plaisier-Moll || Social Media Reporter | | Gevolg || Anoesjka || Plaisier-Moll || Social Media Reporter | ||
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel || Jan || van de Koedijk || | + | | Hofkapel || Jan || van de Koedijk || Hofkapelmeester |
|- | |- | ||
| Hofkapel || Jack || Huijbregts || Lid | | Hofkapel || Jack || Huijbregts || Lid | ||
Huidige versie van 1 apr 2025 om 18:26
Foto BAK-gezelschap seizoen 2024/2025 (klik op de foto voor een vergroting)
In onderstaand overzicht tref je namen van de leden van het BAK-gezelschap en de leden van de Senaat in het seizoen 2024/2025.
| Functie | Naam | Aanvullende informatie | |
|---|---|---|---|
| Prins | Arjan | Mol | Prins Johannes LIX |
| Hofdame | Daantje | Wienen | Hofdame |
| Hofdame | Julie | Franken | Hofdame |
| Raad van Elf | Tjeerd | Vissers | Kapitein |
| Raad van Elf | Martijn | Schouten | Adjudant |
| Raad van Elf | Pieter | Dircken | Lid |
| Raad van Elf | Arnoud | Genefaas | Lid |
| Raad van Elf | Joost | Koolen | Lid |
| Raad van Elf | Mark | Marijnissen | Lid |
| Raad van Elf | Ingmar | Muller | Lid |
| Raad van Elf | Harold | Horn-Mailoa | Lid |
| Raad van Elf | Gwen | van de Koedijk | Lid |
| Raad van Elf | Bas | Zuidema | Lid |
| Raad van Elf | Bas | van Loenhout | Lid |
| Gevolg | Anton | Timmers | Major Domus |
| Gevolg | Wilfried | Foesenek | Opperplissie |
| Gevolg | Dré | Gelens | Opper Orde Bewaarder |
| Gevolg | Willem | Halters | Hofmachinist |
| Gevolg | Judith | Adriaansen | Hoffotograaf |
| Gevolg | Rob | Pijpers | Hoflivreier |
| Gevolg | Kimberley | Spronk | Hoflivreier |
| Gevolg | Fleur | Brokken | Hofnar |
| Gevolg | Anoesjka | Plaisier-Moll | Social Media Reporter |
| Hofkapel | Jan | van de Koedijk | Hofkapelmeester |
| Hofkapel | Jack | Huijbregts | Lid |
| Hofkapel | René | Huijbregts | Lid |
| Hofkapel | Yvonne | Huijbregts | Lid |
| Hofkapel | Jos | Sweep | Lid |
| Hofkapel | Kees | Gommers | Lid |
| Hofkapel | Denise | Rovers | Lid |
| Hofkapel | Pieter | Musters | Lid |
| Hofkapel | Sjack | Vissers | Lid |
| Hofkapel | Patrick | Koijen | Lid |
| Hofkapel | Astrid | Foesenek | Lid |
| Hofkapel | Wim | Vriens | Lid |
| Hofkapel | Nanny | de Jong | Lid |
| Hofkapel | Dave | van den Luitgaarden | Lid |
| Hofkapel | Sacha | Aarts | Lid |
| Hofkapel | Peter | Aarts | Lid |
| Hofkapel | Marloes | Brouwers | Lid |
| Hofkapel | Sanne | Gommers | Lid |
| Dansmarietjes | Chloë | van den Heuvel | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Leonie | Schalk | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Julia | van Poppel | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Elin | Keuvelaar | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Fiene | Sengers | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Norah | van Rijen | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Dae | van de Wijngaart | Dansmarietje |
| Dansmarietjes | Rianne | Ackema | Begeleidster Dansmarietjes |
| Dansmarietjes | Britt | Schalk | Begeleidster Dansmarietjes |
| Dansmarietjes | Denise | van den Berg | Begeleidster Dansmarietjes |
| Dansmarietjes | Laura | van Dijk | Begeleidster Dansmarietjes |
| Bestuur | Thomas | van Gool | Voorzitter |
| Bestuur | Carlo | Schoenmakers | Penningmeester |
| Bestuur | Robbert | Janssen | Sik |
| Bestuur | Mark | Verheijen | Vice-voorzitter |
| Bestuur | Niels | Fasen | Lid |
| Bestuur | Jessica | Spronk | Lid |
| Bestuur | Kees | Vincenten | Lid |
| Senaat | Herman | Emaus | Voorzitter |
| Senaat | Coralie | ten Holter | Secretaris |
| Senaat | Nick | Beekers | Afgevaardigde Clubs |
| Senaat | Edwin | Dekkers | Afgevaardigde Clubs |
| Senaat | Michiel | Verdaasdonk | Afgevaardigde Clubs |
| Senaat | Maud | Meeuwissen | Afgevaardigde Clubs |
| Senaat | Rolph | Kavelaars | Namens Kapellen |
| Senaat | Kimberley | Spronk | Namens BAK-medewerkers |
| Senaat | Dick | Jonk | Namens bevolking |
| Senaat | Hans | van der List | Namens bevolking |
| Senaat | Addie | Korsten | Namens bevolking |
