Clubs en Kapellen: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| [https://www.facebook.com/CvDeBixeDraoke Bixe Draoke] || 2006 || 13-1-2017 || [[Bestand:BixeDraoke.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BixeDraoke.PNG }}]] | | [https://www.facebook.com/CvDeBixeDraoke Bixe Draoke] || 2006 || 13-1-2017 || [[Bestand:BixeDraoke.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BixeDraoke.PNG }}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | BOB van Boemeldonck || 2003 || | + | | BOB van Boemeldonck || 2003 || || [[Bestand:D_n_bob_van_boemeldonck.jpg |50px | thumb| link={{filepath:D_n_bob_van_boemeldonck.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| [https://www.facebook.com/boemelbende Boemelbende] || || 6-1-2023 || [[Bestand:Boemelbende.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Boemelbende.PNG }}]] | | [https://www.facebook.com/boemelbende Boemelbende] || || 6-1-2023 || [[Bestand:Boemelbende.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Boemelbende.PNG }}]] | ||
| Regel 36: | Regel 36: | ||
| [https://batabieren.jimdosite.com CV de Batabieren ] || 1980 || 12-1-1980 || [[Bestand:Batabieren.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Batabieren.JPG}}]] | | [https://batabieren.jimdosite.com CV de Batabieren ] || 1980 || 12-1-1980 || [[Bestand:Batabieren.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Batabieren.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Batsers | + | | CV de Batsers || 1988 || 1989 || |
|- | |- | ||
| CV de Bietjes || 1987 || || [[Bestand:Bietjes.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Bietjes.PNG }}]] | | CV de Bietjes || 1987 || || [[Bestand:Bietjes.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Bietjes.PNG }}]] | ||
Huidige versie van 10 nov 2024 om 12:23
Boemeldonckse Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen
Boemeldonck is rijk aan vele Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen. Op basis van historische informatie hebben we onderstaand overzicht samengesteld. In dit overzicht zijn alleen die clubs/kapellen opgenomen waarvan op dit moment het oprichtingsjaar en/of installatiedatum bekend is. Wij realiseren ons dat nog niet alle informatie beschikbaar is, hiervoor onze excuses. Tips blijven uiteraard altijd welkom bij het mailadres archief@boemeldonck.nl
TIP: klik op de kolomnaam om de kolom te sorteren
| Naam Club-Kapel | Opgericht | Geïnstalleerd | Logo |
|---|---|---|---|
| Bende Gek | 2-2-2019 | ||
| Biks Zooitje | 2001 | 27-11-2004 | |
| Bikse Bakse Bende | 1998 | 4-1-2008 | |
| Bixe Draoke | 2006 | 13-1-2017 | |
| BOB van Boemeldonck | 2003 | ||
| Boemelbende | 6-1-2023 | ||
| Boemelratten | 1996 | 4-1-2008 | |
| Bubbels | 2014 | ||
| Cock en de Klepzeikers | 1994 | ||
| CV Black Eagles jr | 1983 | ||
| CV de Achterblijvers | 1995 | 2-3-2000 | |
| CV de Atoompjes | 1977 | ||
| CV de Balken | 1989 | ||
| CV de Batabieren | 1980 | 12-1-1980 | |
| CV de Batsers | 1988 | 1989 | |
| CV de Bietjes | 1987 | ||
| CV de Black Eagles | 1966 | ||
| CV de Deurspoelers | 1994 | ||
| CV de Gallipaopen | 1999 | 11-2-2002 | |
| CV de Gummiekikkers | 2002 | 2-2-2007 | |
| CV de Guppen | 1989 | ||
| CV de Halve Zole | 1981 | ||
| CV de Herrieschoppers | 1996 | 27-11-2004 | |
| CV de Joppers | 1983 | 1986 | |
| CV de Kikkers | 1971 | ||
| CV de Klaai-Aerepels | 2002 | 19-1-2009 | |
| CV de Klepperbekken | 1998 | 18-2-2006 | |
| CV de Klompen | 1990 | ||
| CV de Kneuzen | 1984 | ||
| CV de Knuppels | 1994 | 22-2-2003 | |
| CV de Kriebels | 1997 | ||
| CV de Kwêkkers | 1989 | ||
| CV de Laontjes | 1994 | 11-2-2001 | |
| CV de Lolbroeken | 1993 | ||
| CV de Lolmakers | 2001 | 26-1-2010 | |
| CV de Mauwmiere | 2002 | 10-2-2007 | |
| CV de Meelballen | 2001 | 22-2-2003 | |
| CV de Mislukkelingen | 1981 | ||
| CV de Oekels | 1970 | ||
| CV de Plakkers | 2001 | 7-1-2012 | |
| CV de Platonische Woudvlinders | 1992 | ||
| CV de Platzakken | 1985 | ||
| CV de Prieters | 1993 | ||
| CV de Pruttels | 1977 | 1986 | |
| CV de Puddingbuksen | 1986 | ||
| CV de Ratten | 1988 | ||
| CV de Schuimsoppers | 1994 | ||
| CV de Schutters | 1988 | ||
| CV de Spauwhanen | 1992 | ||
| CV de Stampers | 2004 | 13-1-2012 | |
| CV de Steunpinten | 1994 | ||
| CV de Stufkes | 1971 | ||
| CV de Tarantula’s | 1991 | ||
| CV de Tjappies | 2001 | ||
| CV de Toga’s | 1990 | ||
| CV de Tutters | 1992 | ||
| CV de Vatjes | 1991 | ||
| CV de Vetkluivers | 1967 | 1968 | |
| CV de Vuurfreters | 1968 | ||
| CV de Waaipaole | 1984 | ||
| CV de Wandberen | 1978 | ||
| CV de Zandschuivers | 1989 | ||
| CV de Zimkus | 1997 | 8-1-2010 | |
| CV de Zwabbers | 1987 | ||
| CV de Zwoertjes | 1965 | ||
| CV Geen Idee | 2016 | ||
| CV Jippejojee | 2018 | ||
| CV Kiwisensatie | 2004 | 10-2-2007 | |
| CV Peejûhstamp | 1999 | 22-3-2003 | |
| CV The Pink Ladies | 2001 | 27-11-2004 | |
| CV Twee Vooraf | 1994 | 11-2-2002 | |
| CV van ut padje af | 2002 | ||
| CV Vrijgezellig | 2001 | 19-2-2007 | |
| CV Wa Nou | 2005 | 13-1-2012 | |
| D'n Onkel | 1999 | ||
| D’r uit | 2006 | ||
| de Duitenkluivers | 16-2-1969 | ||
| De Kat z'n viool | 17-1-2009 | ||
| De Mallootte | 1992 | ||
| de Stuiters | 16-2-1969 | ||
| De Zonnekus | 18-2-2011 | ||
| Die Twee | 2001 | ||
| Doelrakkers | 1970 | ||
| d'oren Toe | 1977 | ||
| Duo Dakduif & Co | 1999 | 6-3-2000 | |
| Dwarsliggers | 2007 | 25-11-2017 | |
| Eigenwijs | 1983 | 7-2-2005 | |
| Errepelrooiers | 1971 | ||
| Gutsen | 1988 | ||
| Hè Hè | 2000 | 7-3-2011 | |
| Huggies | 3-3-2003 | ||
| Japjuinen | 2008 | ||
| Jong Belegen | 6-3-2000 | ||
| Kebeppie | 2014 | ||
| Kloekboys | 1968 | ||
| Krakelingen | 4-1-2008 | ||
| Kwibussen | 1985 | ||
| Lapzwansen | 1980 | ||
| Les Coubertins | 1989 | ||
| Leutlaaiers | 2008 | ||
| Maespappers | 1968 | ||
| Magrietje | 1997 | 4-3-2000 | |
| Moi Gekloi | 2006 | 9-1-2015 | |
| Nachtbraokers | 2006 | 26-1-2010 | |
| Nachtpitjes | 16-2-1969 | ||
| Nootweer | 1997 | ||
| Ons Kullekes | 15-2-1999 | ||
| Peejûstamp | 2003 | ||
| Piendraod | 2014 | 4-2-2017 | |
| Pi-nuckels | 11-2-2001 | ||
| Sambalbij | 2002 | ||
| Strikkers | 10-2-1970 | ||
| Swirrusswaanders | 1992 | ||
| T.T.T. | 1980 | ||
| Tarantula’s | 1991 | ||
| U.B.K. | 1980 | ||
| Ut Span | 2003 | ||
| Ut Vrouwvolluk | 1995 |
