Clubs en Kapellen: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| Bikse Bakse Bende || 1998 || 4-1-2008 || [[Bestand:BBB.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BBB.PNG }}]] | | Bikse Bakse Bende || 1998 || 4-1-2008 || [[Bestand:BBB.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BBB.PNG }}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | Bixe Draoke || 2006 || 13-1-2017 || [[Bestand:BixeDraoke.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BixeDraoke.PNG }}]] | + | | [https://www.facebook.com/CvDeBixeDraoke Bixe Draoke] || 2006 || 13-1-2017 || [[Bestand:BixeDraoke.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BixeDraoke.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | BOB van Boemeldonck || 2003 || | + | | BOB van Boemeldonck || 2003 || || [[Bestand:D_n_bob_van_boemeldonck.jpg |50px | thumb| link={{filepath:D_n_bob_van_boemeldonck.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | Boemelbende || || 6-1-2023 || [[Bestand:Boemelbende.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Boemelbende.PNG }}]] | + | | [https://www.facebook.com/boemelbende Boemelbende] || || 6-1-2023 || [[Bestand:Boemelbende.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Boemelbende.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| Boemelratten || 1996 || 4-1-2008 | | Boemelratten || 1996 || 4-1-2008 | ||
| Regel 36: | Regel 36: | ||
| [https://batabieren.jimdosite.com CV de Batabieren ] || 1980 || 12-1-1980 || [[Bestand:Batabieren.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Batabieren.JPG}}]] | | [https://batabieren.jimdosite.com CV de Batabieren ] || 1980 || 12-1-1980 || [[Bestand:Batabieren.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Batabieren.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV | + | | CV de Batsers || 1988 || 1989 || |
| − | |- | + | |- |
| CV de Bietjes || 1987 || || [[Bestand:Bietjes.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Bietjes.PNG }}]] | | CV de Bietjes || 1987 || || [[Bestand:Bietjes.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Bietjes.PNG }}]] | ||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| CV de Black Eagles || 1966 || || [[Bestand:Black Eagles.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Black Eagles.PNG}}]] | | CV de Black Eagles || 1966 || || [[Bestand:Black Eagles.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Black Eagles.PNG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de | + | | [https://www.facebook.com/groups/388341881263820 CV de Deurspoelers] || 1994 || || [[Bestand:Deurspoelers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Deurspoelers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Gallipaopen || 1999 || 11-2-2002 || [[Bestand:Gallipaopers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Gallipapopers.JPG}}]] | | CV de Gallipaopen || 1999 || 11-2-2002 || [[Bestand:Gallipaopers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Gallipapopers.JPG}}]] | ||
| Regel 62: | Regel 60: | ||
| CV de Klaai-Aerepels || 2002 || 19-1-2009 || [[Bestand:Klaaierepels.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Klaaierepels.JPG}}]] | | CV de Klaai-Aerepels || 2002 || 19-1-2009 || [[Bestand:Klaaierepels.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Klaaierepels.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Klepperbekken || 1998 || 18-2-2006 || [[Bestand:Klepperbekken.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Klepperbekken.PNG }}]] | + | | [https://www.facebook.com/klepperbekken CV de Klepperbekken] || 1998 || 18-2-2006 || [[Bestand:Klepperbekken.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Klepperbekken.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| CV de Klompen || 1990 || | | CV de Klompen || 1990 || | ||
| Regel 80: | Regel 78: | ||
| CV de Lolmakers || 2001 || 26-1-2010 || [[Bestand:Lolmakers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Lolmakers.PNG }}]] | | CV de Lolmakers || 2001 || 26-1-2010 || [[Bestand:Lolmakers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Lolmakers.PNG }}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Mauwmiere || 2002 || 10-2-2007 || [[Bestand:Mauwmiere.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Mauwmiere.JPG }}]] | + | | [https://www.facebook.com/cv.demauwmiere CV de Mauwmiere]|| 2002 || 10-2-2007 || [[Bestand:Mauwmiere.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Mauwmiere.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Meelballen || 2001 || 22-2-2003 || [[Bestand:Meelballen.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Meelballen.PNG }}]] | + | | [https://www.facebook.com/cvdemeelballen CV de Meelballen] || 2001 || 22-2-2003 || [[Bestand:Meelballen.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Meelballen.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| CV de Mislukkelingen || 1981 || || [[Bestand:Mislukelingen.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Mislukelingen.jpg }}]] | | CV de Mislukkelingen || 1981 || || [[Bestand:Mislukelingen.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Mislukelingen.jpg }}]] | ||
Huidige versie van 10 nov 2024 om 12:23
Boemeldonckse Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen
Boemeldonck is rijk aan vele Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen. Op basis van historische informatie hebben we onderstaand overzicht samengesteld. In dit overzicht zijn alleen die clubs/kapellen opgenomen waarvan op dit moment het oprichtingsjaar en/of installatiedatum bekend is. Wij realiseren ons dat nog niet alle informatie beschikbaar is, hiervoor onze excuses. Tips blijven uiteraard altijd welkom bij het mailadres archief@boemeldonck.nl
TIP: klik op de kolomnaam om de kolom te sorteren
| Naam Club-Kapel | Opgericht | Geïnstalleerd | Logo |
|---|---|---|---|
| Bende Gek | 2-2-2019 | ||
| Biks Zooitje | 2001 | 27-11-2004 | |
| Bikse Bakse Bende | 1998 | 4-1-2008 | |
| Bixe Draoke | 2006 | 13-1-2017 | |
| BOB van Boemeldonck | 2003 | ||
| Boemelbende | 6-1-2023 | ||
| Boemelratten | 1996 | 4-1-2008 | |
| Bubbels | 2014 | ||
| Cock en de Klepzeikers | 1994 | ||
| CV Black Eagles jr | 1983 | ||
| CV de Achterblijvers | 1995 | 2-3-2000 | |
| CV de Atoompjes | 1977 | ||
| CV de Balken | 1989 | ||
| CV de Batabieren | 1980 | 12-1-1980 | |
| CV de Batsers | 1988 | 1989 | |
| CV de Bietjes | 1987 | ||
| CV de Black Eagles | 1966 | ||
| CV de Deurspoelers | 1994 | ||
| CV de Gallipaopen | 1999 | 11-2-2002 | |
| CV de Gummiekikkers | 2002 | 2-2-2007 | |
| CV de Guppen | 1989 | ||
| CV de Halve Zole | 1981 | ||
| CV de Herrieschoppers | 1996 | 27-11-2004 | |
| CV de Joppers | 1983 | 1986 | |
| CV de Kikkers | 1971 | ||
| CV de Klaai-Aerepels | 2002 | 19-1-2009 | |
| CV de Klepperbekken | 1998 | 18-2-2006 | |
| CV de Klompen | 1990 | ||
| CV de Kneuzen | 1984 | ||
| CV de Knuppels | 1994 | 22-2-2003 | |
| CV de Kriebels | 1997 | ||
| CV de Kwêkkers | 1989 | ||
| CV de Laontjes | 1994 | 11-2-2001 | |
| CV de Lolbroeken | 1993 | ||
| CV de Lolmakers | 2001 | 26-1-2010 | |
| CV de Mauwmiere | 2002 | 10-2-2007 | |
| CV de Meelballen | 2001 | 22-2-2003 | |
| CV de Mislukkelingen | 1981 | ||
| CV de Oekels | 1970 | ||
| CV de Plakkers | 2001 | 7-1-2012 | |
| CV de Platonische Woudvlinders | 1992 | ||
| CV de Platzakken | 1985 | ||
| CV de Prieters | 1993 | ||
| CV de Pruttels | 1977 | 1986 | |
| CV de Puddingbuksen | 1986 | ||
| CV de Ratten | 1988 | ||
| CV de Schuimsoppers | 1994 | ||
| CV de Schutters | 1988 | ||
| CV de Spauwhanen | 1992 | ||
| CV de Stampers | 2004 | 13-1-2012 | |
| CV de Steunpinten | 1994 | ||
| CV de Stufkes | 1971 | ||
| CV de Tarantula’s | 1991 | ||
| CV de Tjappies | 2001 | ||
| CV de Toga’s | 1990 | ||
| CV de Tutters | 1992 | ||
| CV de Vatjes | 1991 | ||
| CV de Vetkluivers | 1967 | 1968 | |
| CV de Vuurfreters | 1968 | ||
| CV de Waaipaole | 1984 | ||
| CV de Wandberen | 1978 | ||
| CV de Zandschuivers | 1989 | ||
| CV de Zimkus | 1997 | 8-1-2010 | |
| CV de Zwabbers | 1987 | ||
| CV de Zwoertjes | 1965 | ||
| CV Geen Idee | 2016 | ||
| CV Jippejojee | 2018 | ||
| CV Kiwisensatie | 2004 | 10-2-2007 | |
| CV Peejûhstamp | 1999 | 22-3-2003 | |
| CV The Pink Ladies | 2001 | 27-11-2004 | |
| CV Twee Vooraf | 1994 | 11-2-2002 | |
| CV van ut padje af | 2002 | ||
| CV Vrijgezellig | 2001 | 19-2-2007 | |
| CV Wa Nou | 2005 | 13-1-2012 | |
| D'n Onkel | 1999 | ||
| D’r uit | 2006 | ||
| de Duitenkluivers | 16-2-1969 | ||
| De Kat z'n viool | 17-1-2009 | ||
| De Mallootte | 1992 | ||
| de Stuiters | 16-2-1969 | ||
| De Zonnekus | 18-2-2011 | ||
| Die Twee | 2001 | ||
| Doelrakkers | 1970 | ||
| d'oren Toe | 1977 | ||
| Duo Dakduif & Co | 1999 | 6-3-2000 | |
| Dwarsliggers | 2007 | 25-11-2017 | |
| Eigenwijs | 1983 | 7-2-2005 | |
| Errepelrooiers | 1971 | ||
| Gutsen | 1988 | ||
| Hè Hè | 2000 | 7-3-2011 | |
| Huggies | 3-3-2003 | ||
| Japjuinen | 2008 | ||
| Jong Belegen | 6-3-2000 | ||
| Kebeppie | 2014 | ||
| Kloekboys | 1968 | ||
| Krakelingen | 4-1-2008 | ||
| Kwibussen | 1985 | ||
| Lapzwansen | 1980 | ||
| Les Coubertins | 1989 | ||
| Leutlaaiers | 2008 | ||
| Maespappers | 1968 | ||
| Magrietje | 1997 | 4-3-2000 | |
| Moi Gekloi | 2006 | 9-1-2015 | |
| Nachtbraokers | 2006 | 26-1-2010 | |
| Nachtpitjes | 16-2-1969 | ||
| Nootweer | 1997 | ||
| Ons Kullekes | 15-2-1999 | ||
| Peejûstamp | 2003 | ||
| Piendraod | 2014 | 4-2-2017 | |
| Pi-nuckels | 11-2-2001 | ||
| Sambalbij | 2002 | ||
| Strikkers | 10-2-1970 | ||
| Swirrusswaanders | 1992 | ||
| T.T.T. | 1980 | ||
| Tarantula’s | 1991 | ||
| U.B.K. | 1980 | ||
| Ut Span | 2003 | ||
| Ut Vrouwvolluk | 1995 |
