Clubs en Kapellen: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (30 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
Boemeldonck is rijk aan vele Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen. Op basis van historische informatie hebben we onderstaand overzicht samengesteld. In dit overzicht zijn alleen die clubs/kapellen opgenomen waarvan op dit moment het oprichtingsjaar en/of installatiedatum bekend is. Wij realiseren ons dat nog niet alle informatie beschikbaar is, hiervoor onze excuses. Tips blijven uiteraard altijd welkom bij het mailadres archief@boemeldonck.nl | Boemeldonck is rijk aan vele Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen. Op basis van historische informatie hebben we onderstaand overzicht samengesteld. In dit overzicht zijn alleen die clubs/kapellen opgenomen waarvan op dit moment het oprichtingsjaar en/of installatiedatum bekend is. Wij realiseren ons dat nog niet alle informatie beschikbaar is, hiervoor onze excuses. Tips blijven uiteraard altijd welkom bij het mailadres archief@boemeldonck.nl | ||
| + | TIP: klik op de kolomnaam om de kolom te sorteren | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! Naam Club-Kapel !! Opgericht !! Geïnstalleerd || Logo | ! Naam Club-Kapel !! Opgericht !! Geïnstalleerd || Logo | ||
|- | |- | ||
| − | | Bende Gek || || 2-2-2019 || [[Bestand:Bendegek.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Bendegek.PNG}}]] | + | | [https://www.facebook.com/dnbendevan7 Bende Gek]|| || 2-2-2019 || [[Bestand:Bendegek.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Bendegek.PNG}}]] |
|- | |- | ||
| Biks Zooitje || 2001 || 27-11-2004 || [[Bestand:Bikszooitje.JPG|50px | thumb| link={{filepath:Bikszooitje.JPG}}]] | | Biks Zooitje || 2001 || 27-11-2004 || [[Bestand:Bikszooitje.JPG|50px | thumb| link={{filepath:Bikszooitje.JPG}}]] | ||
| Regel 13: | Regel 14: | ||
| Bikse Bakse Bende || 1998 || 4-1-2008 || [[Bestand:BBB.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BBB.PNG }}]] | | Bikse Bakse Bende || 1998 || 4-1-2008 || [[Bestand:BBB.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BBB.PNG }}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | Bixe Draoke || 2006 || 13-1-2017 || [[Bestand:BixeDraoke.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BixeDraoke.PNG }}]] | + | | [https://www.facebook.com/CvDeBixeDraoke Bixe Draoke] || 2006 || 13-1-2017 || [[Bestand:BixeDraoke.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BixeDraoke.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | BOB van Boemeldonck || 2003 || | + | | BOB van Boemeldonck || 2003 || || [[Bestand:D_n_bob_van_boemeldonck.jpg |50px | thumb| link={{filepath:D_n_bob_van_boemeldonck.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | Boemelbende || || 6-1-2023 || [[Bestand:Boemelbende.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Boemelbende.PNG }}]] | + | | [https://www.facebook.com/boemelbende Boemelbende] || || 6-1-2023 || [[Bestand:Boemelbende.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Boemelbende.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| Boemelratten || 1996 || 4-1-2008 | | Boemelratten || 1996 || 4-1-2008 | ||
| Regel 33: | Regel 34: | ||
| CV de Balken || 1989 || || [[Bestand:Balken.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Balken.JPG}}]] | | CV de Balken || 1989 || || [[Bestand:Balken.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Balken.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Batabieren || 1980 || 12-1-1980 || [[Bestand:Batabieren.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Batabieren.JPG}}]] | + | | [https://batabieren.jimdosite.com CV de Batabieren ] || 1980 || 12-1-1980 || [[Bestand:Batabieren.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Batabieren.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV | + | | CV de Batsers || 1988 || 1989 || |
|- | |- | ||
| CV de Bietjes || 1987 || || [[Bestand:Bietjes.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Bietjes.PNG }}]] | | CV de Bietjes || 1987 || || [[Bestand:Bietjes.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Bietjes.PNG }}]] | ||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| CV de Black Eagles || 1966 || || [[Bestand:Black Eagles.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Black Eagles.PNG}}]] | | CV de Black Eagles || 1966 || || [[Bestand:Black Eagles.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Black Eagles.PNG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de | + | | [https://www.facebook.com/groups/388341881263820 CV de Deurspoelers] || 1994 || || [[Bestand:Deurspoelers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Deurspoelers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Gallipaopen || 1999 || 11-2-2002 || [[Bestand:Gallipaopers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Gallipapopers.JPG}}]] | | CV de Gallipaopen || 1999 || 11-2-2002 || [[Bestand:Gallipaopers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Gallipapopers.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Gummiekikkers || 2002 || 2-2-2007 | + | | CV de Gummiekikkers || 2002 || 2-2-2007 || [[Bestand:Gummiekikkers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Gummiekikkers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Guppen || 1989 || || [[Bestand:Guppen.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Guppen.JPG}}]] | | CV de Guppen || 1989 || || [[Bestand:Guppen.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Guppen.JPG}}]] | ||
| Regel 59: | Regel 58: | ||
| CV de Kikkers || 1971 || || [[Bestand:Kikkers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kikkers.JPG}}]] | | CV de Kikkers || 1971 || || [[Bestand:Kikkers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kikkers.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Klaai-Aerepels || 2002 || 19-1-2009 | + | | CV de Klaai-Aerepels || 2002 || 19-1-2009 || [[Bestand:Klaaierepels.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Klaaierepels.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Klepperbekken || 1998 || 18-2-2006 || [[Bestand:Klepperbekken.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Klepperbekken.PNG }}]] | + | | [https://www.facebook.com/klepperbekken CV de Klepperbekken] || 1998 || 18-2-2006 || [[Bestand:Klepperbekken.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Klepperbekken.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| CV de Klompen || 1990 || | | CV de Klompen || 1990 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Kneuzen || 1984 || | + | | CV de Kneuzen || 1984 || || [[Bestand:Kneuzen.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kneuzen.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Knuppels || 1994 || 22-2-2003 || [[Bestand:Knuppels.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Knuppels.JPG}}]] | | CV de Knuppels || 1994 || 22-2-2003 || [[Bestand:Knuppels.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Knuppels.JPG}}]] | ||
| Regel 79: | Regel 78: | ||
| CV de Lolmakers || 2001 || 26-1-2010 || [[Bestand:Lolmakers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Lolmakers.PNG }}]] | | CV de Lolmakers || 2001 || 26-1-2010 || [[Bestand:Lolmakers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Lolmakers.PNG }}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Mauwmiere || 2002 || 10-2-2007 || [[Bestand:Mauwmiere.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Mauwmiere.JPG }}]] | + | | [https://www.facebook.com/cv.demauwmiere CV de Mauwmiere]|| 2002 || 10-2-2007 || [[Bestand:Mauwmiere.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Mauwmiere.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Meelballen || 2001 || 22-2-2003 || [[Bestand:Meelballen.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Meelballen.PNG }}]] | + | | [https://www.facebook.com/cvdemeelballen CV de Meelballen] || 2001 || 22-2-2003 || [[Bestand:Meelballen.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Meelballen.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Mislukkelingen || 1981 || || [[Bestand: | + | | CV de Mislukkelingen || 1981 || || [[Bestand:Mislukelingen.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Mislukelingen.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| CV de Oekels || 1970 || | | CV de Oekels || 1970 || | ||
| Regel 91: | Regel 90: | ||
| CV de Platonische Woudvlinders || 1992 || || [[Bestand:Woudvlinders.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Woudvlinders.JPG}}]] | | CV de Platonische Woudvlinders || 1992 || || [[Bestand:Woudvlinders.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Woudvlinders.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Platzakken || 1985 || | + | | CV de Platzakken || 1985 || || [[Bestand:Platzakken.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Platzakken.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Prieters || 1993 || | | CV de Prieters || 1993 || | ||
| Regel 97: | Regel 96: | ||
| CV de Pruttels || 1977 || 1986 || [[Bestand:Pruttels.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Pruttels.PNG }}]] | | CV de Pruttels || 1977 || 1986 || [[Bestand:Pruttels.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Pruttels.PNG }}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Puddingbuksen || 1986 || | + | | CV de Puddingbuksen || 1986 || || [[Bestand:Puddingbuksen.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Puddingbuksen.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Ratten || 1988 || | | CV de Ratten || 1988 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Schuimsoppers || 1994 || | + | | CV de Schuimsoppers || 1994 || || [[Bestand:Schuimsoppers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Schuimsoppers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Schutters || 1988 || | | CV de Schutters || 1988 || | ||
| Regel 133: | Regel 132: | ||
| CV de Zandschuivers || 1989 || || [[Bestand:Zandschuivers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Zandschuiversz.JPG}}]] | | CV de Zandschuivers || 1989 || || [[Bestand:Zandschuivers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Zandschuiversz.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Zimkus || 1997 || 8-1-2010 || [[Bestand: Zimkus.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Zimkus.PNG }}]] | + | | [https://www.facebook.com/cvdezimkus CV de Zimkus ] || 1997 || 8-1-2010 || [[Bestand: Zimkus.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Zimkus.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| CV de Zwabbers || 1987 || || [[Bestand:Zwabbers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Zwabbers.JPG}}]] | | CV de Zwabbers || 1987 || || [[Bestand:Zwabbers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Zwabbers.JPG}}]] | ||
| Regel 145: | Regel 144: | ||
| CV Kiwisensatie || 2004 || 10-2-2007 || [[Bestand:Kiwisensatie.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kiwisensatie.JPG}}]] | | CV Kiwisensatie || 2004 || 10-2-2007 || [[Bestand:Kiwisensatie.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kiwisensatie.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV Peejûhstamp || 1999 || 22-3-2003 || [[Bestand:Peejestamp. | + | | CV Peejûhstamp || 1999 || 22-3-2003 || [[Bestand:Peejestamp.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Peejestamp.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CV The Pink Ladies || 2001 || 27-11-2004 || [[Bestand:Pinkladies.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Pinkladies.JPG}}]] | | CV The Pink Ladies || 2001 || 27-11-2004 || [[Bestand:Pinkladies.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Pinkladies.JPG}}]] | ||
| Regel 169: | Regel 168: | ||
| de Stuiters || || 16-2-1969 | | de Stuiters || || 16-2-1969 | ||
|- | |- | ||
| − | | De Zonnekus || || 18-2-2011 | + | | De Zonnekus || || 18-2-2011 || [[Bestand:Zonnekus.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Zonnekus.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| Die Twee || 2001 || || [[Bestand:Die2.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Die2.JPG}}]] | | Die Twee || 2001 || || [[Bestand:Die2.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Die2.JPG}}]] | ||
| Regel 202: | Regel 201: | ||
|- | |- | ||
| Kwibussen || 1985 || | | Kwibussen || 1985 || | ||
| + | |- | ||
| + | | Lapzwansen || 1980 || || [[Bestand:Lapzwansen.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Lapzwansen.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| Les Coubertins || 1989 || | | Les Coubertins || 1989 || | ||
| Regel 211: | Regel 212: | ||
| Magrietje || 1997 || 4-3-2000 | | Magrietje || 1997 || 4-3-2000 | ||
|- | |- | ||
| − | | Moi Gekloi || 2006 || 9-1-2015 | + | | Moi Gekloi || 2006 || 9-1-2015 || [[Bestand:Moigekloi.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Moigekloi.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| Nachtbraokers || 2006 || 26-1-2010 || [[Bestand:Nachtbraokers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Nachtbraokers.PNG }}]] | | Nachtbraokers || 2006 || 26-1-2010 || [[Bestand:Nachtbraokers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Nachtbraokers.PNG }}]] | ||
| Regel 217: | Regel 218: | ||
| Nachtpitjes || || 16-2-1969 | | Nachtpitjes || || 16-2-1969 | ||
|- | |- | ||
| − | | Nootweer || 1997 || || [[Bestand:Nootweer. | + | | Nootweer || 1997 || || [[Bestand:Nootweer.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Nootweer.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| Ons Kullekes || || 15-2-1999 || | | Ons Kullekes || || 15-2-1999 || | ||
| Regel 235: | Regel 236: | ||
| T.T.T. || 1980 || || [[Bestand:TTT.JPG |50px | thumb| link={{filepath:TTT.JPG}}]] | | T.T.T. || 1980 || || [[Bestand:TTT.JPG |50px | thumb| link={{filepath:TTT.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | Tarantula’s || 1991 || | + | | Tarantula’s || 1991 || || [[Bestand:Tarantula.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Tarantula.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | U.B.K. || 1980 || | + | | U.B.K. || 1980 || || [[Bestand:UBK.JPG |50px | thumb| link={{filepath:UBK.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| Ut Span || 2003 || | | Ut Span || 2003 || | ||
Huidige versie van 10 nov 2024 om 12:23
Boemeldonckse Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen
Boemeldonck is rijk aan vele Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen. Op basis van historische informatie hebben we onderstaand overzicht samengesteld. In dit overzicht zijn alleen die clubs/kapellen opgenomen waarvan op dit moment het oprichtingsjaar en/of installatiedatum bekend is. Wij realiseren ons dat nog niet alle informatie beschikbaar is, hiervoor onze excuses. Tips blijven uiteraard altijd welkom bij het mailadres archief@boemeldonck.nl
TIP: klik op de kolomnaam om de kolom te sorteren
| Naam Club-Kapel | Opgericht | Geïnstalleerd | Logo |
|---|---|---|---|
| Bende Gek | 2-2-2019 | ||
| Biks Zooitje | 2001 | 27-11-2004 | |
| Bikse Bakse Bende | 1998 | 4-1-2008 | |
| Bixe Draoke | 2006 | 13-1-2017 | |
| BOB van Boemeldonck | 2003 | ||
| Boemelbende | 6-1-2023 | ||
| Boemelratten | 1996 | 4-1-2008 | |
| Bubbels | 2014 | ||
| Cock en de Klepzeikers | 1994 | ||
| CV Black Eagles jr | 1983 | ||
| CV de Achterblijvers | 1995 | 2-3-2000 | |
| CV de Atoompjes | 1977 | ||
| CV de Balken | 1989 | ||
| CV de Batabieren | 1980 | 12-1-1980 | |
| CV de Batsers | 1988 | 1989 | |
| CV de Bietjes | 1987 | ||
| CV de Black Eagles | 1966 | ||
| CV de Deurspoelers | 1994 | ||
| CV de Gallipaopen | 1999 | 11-2-2002 | |
| CV de Gummiekikkers | 2002 | 2-2-2007 | |
| CV de Guppen | 1989 | ||
| CV de Halve Zole | 1981 | ||
| CV de Herrieschoppers | 1996 | 27-11-2004 | |
| CV de Joppers | 1983 | 1986 | |
| CV de Kikkers | 1971 | ||
| CV de Klaai-Aerepels | 2002 | 19-1-2009 | |
| CV de Klepperbekken | 1998 | 18-2-2006 | |
| CV de Klompen | 1990 | ||
| CV de Kneuzen | 1984 | ||
| CV de Knuppels | 1994 | 22-2-2003 | |
| CV de Kriebels | 1997 | ||
| CV de Kwêkkers | 1989 | ||
| CV de Laontjes | 1994 | 11-2-2001 | |
| CV de Lolbroeken | 1993 | ||
| CV de Lolmakers | 2001 | 26-1-2010 | |
| CV de Mauwmiere | 2002 | 10-2-2007 | |
| CV de Meelballen | 2001 | 22-2-2003 | |
| CV de Mislukkelingen | 1981 | ||
| CV de Oekels | 1970 | ||
| CV de Plakkers | 2001 | 7-1-2012 | |
| CV de Platonische Woudvlinders | 1992 | ||
| CV de Platzakken | 1985 | ||
| CV de Prieters | 1993 | ||
| CV de Pruttels | 1977 | 1986 | |
| CV de Puddingbuksen | 1986 | ||
| CV de Ratten | 1988 | ||
| CV de Schuimsoppers | 1994 | ||
| CV de Schutters | 1988 | ||
| CV de Spauwhanen | 1992 | ||
| CV de Stampers | 2004 | 13-1-2012 | |
| CV de Steunpinten | 1994 | ||
| CV de Stufkes | 1971 | ||
| CV de Tarantula’s | 1991 | ||
| CV de Tjappies | 2001 | ||
| CV de Toga’s | 1990 | ||
| CV de Tutters | 1992 | ||
| CV de Vatjes | 1991 | ||
| CV de Vetkluivers | 1967 | 1968 | |
| CV de Vuurfreters | 1968 | ||
| CV de Waaipaole | 1984 | ||
| CV de Wandberen | 1978 | ||
| CV de Zandschuivers | 1989 | ||
| CV de Zimkus | 1997 | 8-1-2010 | |
| CV de Zwabbers | 1987 | ||
| CV de Zwoertjes | 1965 | ||
| CV Geen Idee | 2016 | ||
| CV Jippejojee | 2018 | ||
| CV Kiwisensatie | 2004 | 10-2-2007 | |
| CV Peejûhstamp | 1999 | 22-3-2003 | |
| CV The Pink Ladies | 2001 | 27-11-2004 | |
| CV Twee Vooraf | 1994 | 11-2-2002 | |
| CV van ut padje af | 2002 | ||
| CV Vrijgezellig | 2001 | 19-2-2007 | |
| CV Wa Nou | 2005 | 13-1-2012 | |
| D'n Onkel | 1999 | ||
| D’r uit | 2006 | ||
| de Duitenkluivers | 16-2-1969 | ||
| De Kat z'n viool | 17-1-2009 | ||
| De Mallootte | 1992 | ||
| de Stuiters | 16-2-1969 | ||
| De Zonnekus | 18-2-2011 | ||
| Die Twee | 2001 | ||
| Doelrakkers | 1970 | ||
| d'oren Toe | 1977 | ||
| Duo Dakduif & Co | 1999 | 6-3-2000 | |
| Dwarsliggers | 2007 | 25-11-2017 | |
| Eigenwijs | 1983 | 7-2-2005 | |
| Errepelrooiers | 1971 | ||
| Gutsen | 1988 | ||
| Hè Hè | 2000 | 7-3-2011 | |
| Huggies | 3-3-2003 | ||
| Japjuinen | 2008 | ||
| Jong Belegen | 6-3-2000 | ||
| Kebeppie | 2014 | ||
| Kloekboys | 1968 | ||
| Krakelingen | 4-1-2008 | ||
| Kwibussen | 1985 | ||
| Lapzwansen | 1980 | ||
| Les Coubertins | 1989 | ||
| Leutlaaiers | 2008 | ||
| Maespappers | 1968 | ||
| Magrietje | 1997 | 4-3-2000 | |
| Moi Gekloi | 2006 | 9-1-2015 | |
| Nachtbraokers | 2006 | 26-1-2010 | |
| Nachtpitjes | 16-2-1969 | ||
| Nootweer | 1997 | ||
| Ons Kullekes | 15-2-1999 | ||
| Peejûstamp | 2003 | ||
| Piendraod | 2014 | 4-2-2017 | |
| Pi-nuckels | 11-2-2001 | ||
| Sambalbij | 2002 | ||
| Strikkers | 10-2-1970 | ||
| Swirrusswaanders | 1992 | ||
| T.T.T. | 1980 | ||
| Tarantula’s | 1991 | ||
| U.B.K. | 1980 | ||
| Ut Span | 2003 | ||
| Ut Vrouwvolluk | 1995 |
