Clubs en Kapellen: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (48 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
Boemeldonck is rijk aan vele Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen. Op basis van historische informatie hebben we onderstaand overzicht samengesteld. In dit overzicht zijn alleen die clubs/kapellen opgenomen waarvan op dit moment het oprichtingsjaar en/of installatiedatum bekend is. Wij realiseren ons dat nog niet alle informatie beschikbaar is, hiervoor onze excuses. Tips blijven uiteraard altijd welkom bij het mailadres archief@boemeldonck.nl | Boemeldonck is rijk aan vele Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen. Op basis van historische informatie hebben we onderstaand overzicht samengesteld. In dit overzicht zijn alleen die clubs/kapellen opgenomen waarvan op dit moment het oprichtingsjaar en/of installatiedatum bekend is. Wij realiseren ons dat nog niet alle informatie beschikbaar is, hiervoor onze excuses. Tips blijven uiteraard altijd welkom bij het mailadres archief@boemeldonck.nl | ||
| + | TIP: klik op de kolomnaam om de kolom te sorteren | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
| − | ! Naam Club-Kapel !! Opgericht !! Geïnstalleerd | + | ! Naam Club-Kapel !! Opgericht !! Geïnstalleerd || Logo |
|- | |- | ||
| − | | Bende Gek || || 2-2-2019 || [[Bestand:Bendegek.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Bendegek.PNG}}]] | + | | [https://www.facebook.com/dnbendevan7 Bende Gek]|| || 2-2-2019 || [[Bestand:Bendegek.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Bendegek.PNG}}]] |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| + | | Biks Zooitje || 2001 || 27-11-2004 || [[Bestand:Bikszooitje.JPG|50px | thumb| link={{filepath:Bikszooitje.JPG}}]] | ||
| + | |-ac | ||
| Bikse Bakse Bende || 1998 || 4-1-2008 || [[Bestand:BBB.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BBB.PNG }}]] | | Bikse Bakse Bende || 1998 || 4-1-2008 || [[Bestand:BBB.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BBB.PNG }}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | Bixe Draoke || 2006 || 13-1-2017 | + | | [https://www.facebook.com/CvDeBixeDraoke Bixe Draoke] || 2006 || 13-1-2017 || [[Bestand:BixeDraoke.PNG |50px | thumb| link={{filepath:BixeDraoke.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | BOB van Boemeldonck || 2003 || | + | | BOB van Boemeldonck || 2003 || || [[Bestand:D_n_bob_van_boemeldonck.jpg |50px | thumb| link={{filepath:D_n_bob_van_boemeldonck.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | Boemelbende || || 6-1-2023 | + | | [https://www.facebook.com/boemelbende Boemelbende] || || 6-1-2023 || [[Bestand:Boemelbende.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Boemelbende.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| Boemelratten || 1996 || 4-1-2008 | | Boemelratten || 1996 || 4-1-2008 | ||
| − | |- | + | |-j |
| − | | Bubbels || 2014 || | + | | Bubbels || 2014 || || [[Bestand:Bubbels.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Bubbels.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| Cock en de Klepzeikers || 1994 || | | Cock en de Klepzeikers || 1994 || | ||
| Regel 27: | Regel 28: | ||
| CV Black Eagles jr || 1983 || || [[Bestand:Black Eagles.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Black Eagles.PNG}}]] | | CV Black Eagles jr || 1983 || || [[Bestand:Black Eagles.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Black Eagles.PNG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Achterblijvers || 1995 || 2-3-2000 | + | | CV de Achterblijvers || 1995 || 2-3-2000 || [[Bestand:Achterblijvers.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Achterblijvers.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Atoompjes || 1977 || | | CV de Atoompjes || 1977 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de | + | | CV de Balken || 1989 || || [[Bestand:Balken.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Balken.JPG}}]] |
| − | | | ||
| − | | | ||
|- | |- | ||
| − | | CV | + | | [https://batabieren.jimdosite.com CV de Batabieren ] || 1980 || 12-1-1980 || [[Bestand:Batabieren.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Batabieren.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de | + | | CV de Batsers || 1988 || 1989 || |
|- | |- | ||
| − | | CV de | + | | CV de Bietjes || 1987 || || [[Bestand:Bietjes.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Bietjes.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Black Eagles || 1966 || | + | | CV de Black Eagles || 1966 || || [[Bestand:Black Eagles.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Black Eagles.PNG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de | + | | [https://www.facebook.com/groups/388341881263820 CV de Deurspoelers] || 1994 || || [[Bestand:Deurspoelers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Deurspoelers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Gallipaopen || 1999 || 11-2-2002 | + | | CV de Gallipaopen || 1999 || 11-2-2002 || [[Bestand:Gallipaopers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Gallipapopers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Gummiekikkers || 2002 || 2-2-2007 | + | | CV de Gummiekikkers || 2002 || 2-2-2007 || [[Bestand:Gummiekikkers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Gummiekikkers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Guppen || 1989 || | + | | CV de Guppen || 1989 || || [[Bestand:Guppen.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Guppen.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Halve Zole || 1981 || | + | | CV de Halve Zole || 1981 || || [[Bestand:Halvezole.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Halvezole.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Herrieschoppers || 1996 || 27-11-2004 | + | | CV de Herrieschoppers || 1996 || 27-11-2004 || [[Bestand:Herrieschoppers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Herrieschoppers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Joppers || 1983 || 1986 | + | | CV de Joppers || 1983 || 1986 || [[Bestand:Joppers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Joppers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Kikkers || 1971 || | + | | CV de Kikkers || 1971 || || [[Bestand:Kikkers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kikkers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Klaai-Aerepels || 2002 || 19-1-2009 | + | | CV de Klaai-Aerepels || 2002 || 19-1-2009 || [[Bestand:Klaaierepels.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Klaaierepels.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Klepperbekken || 1998 || 18-2-2006 | + | | [https://www.facebook.com/klepperbekken CV de Klepperbekken] || 1998 || 18-2-2006 || [[Bestand:Klepperbekken.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Klepperbekken.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| CV de Klompen || 1990 || | | CV de Klompen || 1990 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Kneuzen || 1984 || | + | | CV de Kneuzen || 1984 || || [[Bestand:Kneuzen.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kneuzen.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Knuppels || 1994 || 22-2-2003 | + | | CV de Knuppels || 1994 || 22-2-2003 || [[Bestand:Knuppels.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Knuppels.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Kriebels || 1997 || | + | | CV de Kriebels || 1997 || || [[Bestand:Kriebels.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kriebels.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Kwêkkers || 1989 || | + | | CV de Kwêkkers || 1989 || || [[Bestand:Kwekers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kwekers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Laontjes || 1994 || 11-2-2001 | | CV de Laontjes || 1994 || 11-2-2001 | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Lolbroeken || 1993 || | + | | CV de Lolbroeken || 1993 || || [[Bestand:Lolbroeken.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Lolbroeken.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Lolmakers || 2001 || 26-1-2010 | + | | CV de Lolmakers || 2001 || 26-1-2010 || [[Bestand:Lolmakers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Lolmakers.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Mauwmiere || 2002 || 10-2-2007 | + | | [https://www.facebook.com/cv.demauwmiere CV de Mauwmiere]|| 2002 || 10-2-2007 || [[Bestand:Mauwmiere.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Mauwmiere.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Meelballen || 2001 || 22-2-2003 | + | | [https://www.facebook.com/cvdemeelballen CV de Meelballen] || 2001 || 22-2-2003 || [[Bestand:Meelballen.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Meelballen.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Mislukkelingen || 1981 || | + | | CV de Mislukkelingen || 1981 || || [[Bestand:Mislukelingen.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Mislukelingen.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| CV de Oekels || 1970 || | | CV de Oekels || 1970 || | ||
| Regel 89: | Regel 88: | ||
| CV de Plakkers || 2001 || 7-1-2012 | | CV de Plakkers || 2001 || 7-1-2012 | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Platonische Woudvlinders || 1992 || | + | | CV de Platonische Woudvlinders || 1992 || || [[Bestand:Woudvlinders.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Woudvlinders.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Platzakken || 1985 || | + | | CV de Platzakken || 1985 || || [[Bestand:Platzakken.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Platzakken.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Prieters || 1993 || | | CV de Prieters || 1993 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Pruttels || 1977 || 1986 || | + | | CV de Pruttels || 1977 || 1986 || [[Bestand:Pruttels.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Pruttels.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Puddingbuksen || 1986 || | + | | CV de Puddingbuksen || 1986 || || [[Bestand:Puddingbuksen.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Puddingbuksen.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Ratten || 1988 || | | CV de Ratten || 1988 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Schuimsoppers || 1994 || | + | | CV de Schuimsoppers || 1994 || || [[Bestand:Schuimsoppers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Schuimsoppers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Schutters || 1988 || | | CV de Schutters || 1988 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Spauwhanen || 1992 || | + | | CV de Spauwhanen || 1992 || || [[Bestand:Spauwhanen.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Spauwhanen.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Stampers || 2004 || 13-1-2012 | + | | CV de Stampers || 2004 || 13-1-2012 || [[Bestand:Stampers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Stampers.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Steunpinten || 1994 || | + | | CV de Steunpinten || 1994 || || [[Bestand:Steunpinten.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Steunpinten.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Stufkes || 1971 || | | CV de Stufkes || 1971 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Tarantula’s || 1991 || | + | | CV de Tarantula’s || 1991 || || [[Bestand:Tarantula.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Tarantula.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Tjappies || 2001 || | + | | CV de Tjappies || 2001 || || [[Bestand:Tjappies.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Tjappies.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV de Toga’s || 1990 || | | CV de Toga’s || 1990 || | ||
| Regel 127: | Regel 126: | ||
| CV de Vuurfreters || || 1968 | | CV de Vuurfreters || || 1968 | ||
|- | |- | ||
| − | | CV de Waaipaole || 1984 || | + | | CV de Waaipaole || 1984 || || [[Bestand:Waaipaolen.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Waaipaolen.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Wandberen || 1978 || | + | | CV de Wandberen || 1978 || || [[Bestand:Wandberen.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Wandberen.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Zandschuivers || 1989 || | + | | CV de Zandschuivers || 1989 || || [[Bestand:Zandschuivers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Zandschuiversz.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Zimkus || 1997 || 8-1-2010 | + | | [https://www.facebook.com/cvdezimkus CV de Zimkus ] || 1997 || 8-1-2010 || [[Bestand: Zimkus.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Zimkus.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Zwabbers || 1987 || | + | | CV de Zwabbers || 1987 || || [[Bestand:Zwabbers.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Zwabbers.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV de Zwoertjes || 1965 || | + | | CV de Zwoertjes || 1965 || || [[Bestand:Zwoertjes.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Zwoertjes.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV Geen Idee || 2016 || | + | | CV Geen Idee || 2016 || || [[Bestand: GeenIdee.PNG |50px | thumb| link={{filepath:GeenIdee.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| CV Jippejojee || 2018 || | | CV Jippejojee || 2018 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CV Kiwisensatie || 2004 || 10-2-2007 | + | | CV Kiwisensatie || 2004 || 10-2-2007 || [[Bestand:Kiwisensatie.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kiwisensatie.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV Peejûhstamp || 1999 || 22-3-2003 | + | | CV Peejûhstamp || 1999 || 22-3-2003 || [[Bestand:Peejestamp.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Peejestamp.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV The Pink Ladies || 2001 || 27-11-2004 | + | | CV The Pink Ladies || 2001 || 27-11-2004 || [[Bestand:Pinkladies.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Pinkladies.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV Twee Vooraf || 1994 || 11-2-2002 | + | | CV Twee Vooraf || 1994 || 11-2-2002 || [[Bestand:Tweevooraf.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Tweevooraf.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CV van ut padje af || 2002 || | + | | CV van ut padje af || 2002 || || [[Bestand:Padjeaf.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Padjeaf.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CV Vrijgezellig || 2001 || 19-2-2007 | | CV Vrijgezellig || 2001 || 19-2-2007 | ||
| Regel 159: | Regel 158: | ||
| D'n Onkel || 1999 || | | D'n Onkel || 1999 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D’r uit || 2006 || | + | | D’r uit || 2006 || || [[Bestand:Druit.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Druit.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| de Duitenkluivers || || 16-2-1969 | | de Duitenkluivers || || 16-2-1969 | ||
|- | |- | ||
| − | | De Kat z'n viool || || 17-1-2009 | + | | De Kat z'n viool || || 17-1-2009 || [[Bestand:Katznviool.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Katznviool.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| De Mallootte || 1992 || | | De Mallootte || 1992 || | ||
| Regel 169: | Regel 168: | ||
| de Stuiters || || 16-2-1969 | | de Stuiters || || 16-2-1969 | ||
|- | |- | ||
| − | | De Zonnekus || || 18-2-2011 | + | | De Zonnekus || || 18-2-2011 || [[Bestand:Zonnekus.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Zonnekus.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | Die Twee || 2001 || | + | | Die Twee || 2001 || || [[Bestand:Die2.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Die2.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| Doelrakkers || || 1970 | | Doelrakkers || || 1970 | ||
| Regel 179: | Regel 178: | ||
| Duo Dakduif & Co || 1999 || 6-3-2000 | | Duo Dakduif & Co || 1999 || 6-3-2000 | ||
|- | |- | ||
| − | | Dwarsliggers || 2007 || 25-11-2017 | + | | Dwarsliggers || 2007 || 25-11-2017 || [[Bestand:Dwarsliggers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Dwarsliggers.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| Eigenwijs || 1983 || 7-2-2005 | | Eigenwijs || 1983 || 7-2-2005 | ||
| Regel 191: | Regel 190: | ||
| Huggies || || 3-3-2003 | | Huggies || || 3-3-2003 | ||
|- | |- | ||
| − | | Japjuinen || 2008 || | + | | Japjuinen || 2008 || || [[Bestand:Japjuinen.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Japjuinen.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| Jong Belegen || || 6-3-2000 | | Jong Belegen || || 6-3-2000 | ||
|- | |- | ||
| − | | Kebeppie || 2014 || | + | | Kebeppie || 2014 || || [[Bestand:Kebeppie.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Kebeppie.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| Kloekboys || || 1968 | | Kloekboys || || 1968 | ||
| Regel 202: | Regel 201: | ||
|- | |- | ||
| Kwibussen || 1985 || | | Kwibussen || 1985 || | ||
| + | |- | ||
| + | | Lapzwansen || 1980 || || [[Bestand:Lapzwansen.jpg |50px | thumb| link={{filepath:Lapzwansen.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| Les Coubertins || 1989 || | | Les Coubertins || 1989 || | ||
|- | |- | ||
| − | | Leutlaaiers || 2008 || | + | | Leutlaaiers || 2008 || || [[Bestand:Leutlaaiers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Leutlaaiers.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| Maespappers || || 1968 | | Maespappers || || 1968 | ||
| Regel 211: | Regel 212: | ||
| Magrietje || 1997 || 4-3-2000 | | Magrietje || 1997 || 4-3-2000 | ||
|- | |- | ||
| − | | Moi Gekloi || 2006 || 9-1-2015 | + | | Moi Gekloi || 2006 || 9-1-2015 || [[Bestand:Moigekloi.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Moigekloi.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | Nachtbraokers || 2006 || 26-1-2010 | + | | Nachtbraokers || 2006 || 26-1-2010 || [[Bestand:Nachtbraokers.PNG |50px | thumb| link={{filepath:Nachtbraokers.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| Nachtpitjes || || 16-2-1969 | | Nachtpitjes || || 16-2-1969 | ||
|- | |- | ||
| − | | Nootweer || 1997 || | + | | Nootweer || 1997 || || [[Bestand:Nootweer.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Nootweer.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| Ons Kullekes || || 15-2-1999 || | | Ons Kullekes || || 15-2-1999 || | ||
| Regel 223: | Regel 224: | ||
| Peejûstamp || || 2003 | | Peejûstamp || || 2003 | ||
|- | |- | ||
| − | | Piendraod || 2014 || 4-2-2017 | + | | Piendraod || 2014 || 4-2-2017 || [[Bestand:Piendraod.png |50px | thumb| link={{filepath:Piendraod.png }}]] |
|- | |- | ||
| Pi-nuckels || || 11-2-2001 | | Pi-nuckels || || 11-2-2001 | ||
| Regel 233: | Regel 234: | ||
| Swirrusswaanders || 1992 || | | Swirrusswaanders || 1992 || | ||
|- | |- | ||
| − | | T.T.T. || 1980 || | + | | T.T.T. || 1980 || || [[Bestand:TTT.JPG |50px | thumb| link={{filepath:TTT.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | Tarantula’s || 1991 || | + | | Tarantula’s || 1991 || || [[Bestand:Tarantula.JPG |50px | thumb| link={{filepath:Tarantula.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | U.B.K. || 1980 || | + | | U.B.K. || 1980 || || [[Bestand:UBK.JPG |50px | thumb| link={{filepath:UBK.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| Ut Span || 2003 || | | Ut Span || 2003 || | ||
Huidige versie van 10 nov 2024 om 12:23
Boemeldonckse Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen
Boemeldonck is rijk aan vele Clubs, Kapellen, Groepen en individuelen. Op basis van historische informatie hebben we onderstaand overzicht samengesteld. In dit overzicht zijn alleen die clubs/kapellen opgenomen waarvan op dit moment het oprichtingsjaar en/of installatiedatum bekend is. Wij realiseren ons dat nog niet alle informatie beschikbaar is, hiervoor onze excuses. Tips blijven uiteraard altijd welkom bij het mailadres archief@boemeldonck.nl
TIP: klik op de kolomnaam om de kolom te sorteren
| Naam Club-Kapel | Opgericht | Geïnstalleerd | Logo |
|---|---|---|---|
| Bende Gek | 2-2-2019 | ||
| Biks Zooitje | 2001 | 27-11-2004 | |
| Bikse Bakse Bende | 1998 | 4-1-2008 | |
| Bixe Draoke | 2006 | 13-1-2017 | |
| BOB van Boemeldonck | 2003 | ||
| Boemelbende | 6-1-2023 | ||
| Boemelratten | 1996 | 4-1-2008 | |
| Bubbels | 2014 | ||
| Cock en de Klepzeikers | 1994 | ||
| CV Black Eagles jr | 1983 | ||
| CV de Achterblijvers | 1995 | 2-3-2000 | |
| CV de Atoompjes | 1977 | ||
| CV de Balken | 1989 | ||
| CV de Batabieren | 1980 | 12-1-1980 | |
| CV de Batsers | 1988 | 1989 | |
| CV de Bietjes | 1987 | ||
| CV de Black Eagles | 1966 | ||
| CV de Deurspoelers | 1994 | ||
| CV de Gallipaopen | 1999 | 11-2-2002 | |
| CV de Gummiekikkers | 2002 | 2-2-2007 | |
| CV de Guppen | 1989 | ||
| CV de Halve Zole | 1981 | ||
| CV de Herrieschoppers | 1996 | 27-11-2004 | |
| CV de Joppers | 1983 | 1986 | |
| CV de Kikkers | 1971 | ||
| CV de Klaai-Aerepels | 2002 | 19-1-2009 | |
| CV de Klepperbekken | 1998 | 18-2-2006 | |
| CV de Klompen | 1990 | ||
| CV de Kneuzen | 1984 | ||
| CV de Knuppels | 1994 | 22-2-2003 | |
| CV de Kriebels | 1997 | ||
| CV de Kwêkkers | 1989 | ||
| CV de Laontjes | 1994 | 11-2-2001 | |
| CV de Lolbroeken | 1993 | ||
| CV de Lolmakers | 2001 | 26-1-2010 | |
| CV de Mauwmiere | 2002 | 10-2-2007 | |
| CV de Meelballen | 2001 | 22-2-2003 | |
| CV de Mislukkelingen | 1981 | ||
| CV de Oekels | 1970 | ||
| CV de Plakkers | 2001 | 7-1-2012 | |
| CV de Platonische Woudvlinders | 1992 | ||
| CV de Platzakken | 1985 | ||
| CV de Prieters | 1993 | ||
| CV de Pruttels | 1977 | 1986 | |
| CV de Puddingbuksen | 1986 | ||
| CV de Ratten | 1988 | ||
| CV de Schuimsoppers | 1994 | ||
| CV de Schutters | 1988 | ||
| CV de Spauwhanen | 1992 | ||
| CV de Stampers | 2004 | 13-1-2012 | |
| CV de Steunpinten | 1994 | ||
| CV de Stufkes | 1971 | ||
| CV de Tarantula’s | 1991 | ||
| CV de Tjappies | 2001 | ||
| CV de Toga’s | 1990 | ||
| CV de Tutters | 1992 | ||
| CV de Vatjes | 1991 | ||
| CV de Vetkluivers | 1967 | 1968 | |
| CV de Vuurfreters | 1968 | ||
| CV de Waaipaole | 1984 | ||
| CV de Wandberen | 1978 | ||
| CV de Zandschuivers | 1989 | ||
| CV de Zimkus | 1997 | 8-1-2010 | |
| CV de Zwabbers | 1987 | ||
| CV de Zwoertjes | 1965 | ||
| CV Geen Idee | 2016 | ||
| CV Jippejojee | 2018 | ||
| CV Kiwisensatie | 2004 | 10-2-2007 | |
| CV Peejûhstamp | 1999 | 22-3-2003 | |
| CV The Pink Ladies | 2001 | 27-11-2004 | |
| CV Twee Vooraf | 1994 | 11-2-2002 | |
| CV van ut padje af | 2002 | ||
| CV Vrijgezellig | 2001 | 19-2-2007 | |
| CV Wa Nou | 2005 | 13-1-2012 | |
| D'n Onkel | 1999 | ||
| D’r uit | 2006 | ||
| de Duitenkluivers | 16-2-1969 | ||
| De Kat z'n viool | 17-1-2009 | ||
| De Mallootte | 1992 | ||
| de Stuiters | 16-2-1969 | ||
| De Zonnekus | 18-2-2011 | ||
| Die Twee | 2001 | ||
| Doelrakkers | 1970 | ||
| d'oren Toe | 1977 | ||
| Duo Dakduif & Co | 1999 | 6-3-2000 | |
| Dwarsliggers | 2007 | 25-11-2017 | |
| Eigenwijs | 1983 | 7-2-2005 | |
| Errepelrooiers | 1971 | ||
| Gutsen | 1988 | ||
| Hè Hè | 2000 | 7-3-2011 | |
| Huggies | 3-3-2003 | ||
| Japjuinen | 2008 | ||
| Jong Belegen | 6-3-2000 | ||
| Kebeppie | 2014 | ||
| Kloekboys | 1968 | ||
| Krakelingen | 4-1-2008 | ||
| Kwibussen | 1985 | ||
| Lapzwansen | 1980 | ||
| Les Coubertins | 1989 | ||
| Leutlaaiers | 2008 | ||
| Maespappers | 1968 | ||
| Magrietje | 1997 | 4-3-2000 | |
| Moi Gekloi | 2006 | 9-1-2015 | |
| Nachtbraokers | 2006 | 26-1-2010 | |
| Nachtpitjes | 16-2-1969 | ||
| Nootweer | 1997 | ||
| Ons Kullekes | 15-2-1999 | ||
| Peejûstamp | 2003 | ||
| Piendraod | 2014 | 4-2-2017 | |
| Pi-nuckels | 11-2-2001 | ||
| Sambalbij | 2002 | ||
| Strikkers | 10-2-1970 | ||
| Swirrusswaanders | 1992 | ||
| T.T.T. | 1980 | ||
| Tarantula’s | 1991 | ||
| U.B.K. | 1980 | ||
| Ut Span | 2003 | ||
| Ut Vrouwvolluk | 1995 |
