GO-routes-lengtes: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| 1967 || (nog geen informatie beschikbaar) || - || | | 1967 || (nog geen informatie beschikbaar) || - || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1968 || Markt, Groenstraat, Brabantstraat, Geerakker, Middenweg, Boonhof, Hooimade, Klaverveld, Middenweg, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Past. Oomenlaan, Schoolstraat, Frankenlaan, Gertrudisoord, Gertrudislaan, Kapelstraat, Titulaerlaan, Akkerlaan, Pasquelaan, Kapelstraat, Beeksestraat, Peperbos, Valdijk, Markt (ontbinden t.h.v. Kromme Elleboog) || ca 5.030 m1 [[Bestand:Route_1967_GO.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Route_1967_GO.jpg}}]] | + | | 1968 || Markt, Groenstraat, Brabantstraat, Geerakker, Middenweg, Boonhof, Hooimade, Klaverveld, Middenweg, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Past. Oomenlaan, Schoolstraat, Frankenlaan, Gertrudisoord, Gertrudislaan, Kapelstraat, Titulaerlaan, Akkerlaan, Pasquelaan, Kapelstraat, Beeksestraat, Peperbos, Valdijk, Markt (ontbinden t.h.v. Kromme Elleboog) || ca 5.030 m1 || [[Bestand:Route_1967_GO.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Route_1967_GO.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Versie van 12 okt 2024 15:37
De route van de Grote Optocht in Boemeldonck kent vanaf 1967 diverse varianten. In dit overzicht tref je de door ons gevonden routes en de lengte van deze routes in meters.
| Jaar | Route | Indicatieve lengte | |
|---|---|---|---|
| 1967 | (nog geen informatie beschikbaar) | - | |
| 1968 | Markt, Groenstraat, Brabantstraat, Geerakker, Middenweg, Boonhof, Hooimade, Klaverveld, Middenweg, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Past. Oomenlaan, Schoolstraat, Frankenlaan, Gertrudisoord, Gertrudislaan, Kapelstraat, Titulaerlaan, Akkerlaan, Pasquelaan, Kapelstraat, Beeksestraat, Peperbos, Valdijk, Markt (ontbinden t.h.v. Kromme Elleboog) | ca 5.030 m1 |
