GO-routes-lengtes: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De route van de Grote Optocht in Boemeldonck kent vanaf 1967 diverse varianten. In dit overzicht tref je de door ons gevonden routes en de lengte van deze routes in...') |
|||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| 1967 || (nog geen informatie beschikbaar) || - || | | 1967 || (nog geen informatie beschikbaar) || - || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1968 || Markt, Groenstraat, Brabantstraat, Geerakker, Middenweg, Boonhof, Hooimade, Klaverveld, Middenweg, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Past. Oomenlaan, Schoolstraat, Frankenlaan, Gertrudisoord, Gertrudislaan, Kapelstraat, Titulaerlaan, Akkerlaan, Pasquelaan, Kapelstraat, Beeksestraat, Peperbos, Valdijk, Markt (ontbinden t.h.v. Kromme Elleboog) || ca 5.030 m1 [[Bestand: | + | | 1968 || Markt, Groenstraat, Brabantstraat, Geerakker, Middenweg, Boonhof, Hooimade, Klaverveld, Middenweg, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Past. Oomenlaan, Schoolstraat, Frankenlaan, Gertrudisoord, Gertrudislaan, Kapelstraat, Titulaerlaan, Akkerlaan, Pasquelaan, Kapelstraat, Beeksestraat, Peperbos, Valdijk, Markt (ontbinden t.h.v. Kromme Elleboog) || ca 5.030 m1 [[Bestand:Route_1967_GO.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Route_1967_GO.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Versie van 12 okt 2024 15:37
De route van de Grote Optocht in Boemeldonck kent vanaf 1967 diverse varianten. In dit overzicht tref je de door ons gevonden routes en de lengte van deze routes in meters.
| Jaar | Route | Indicatieve lengte | |
|---|---|---|---|
| 1967 | (nog geen informatie beschikbaar) | - | |
| 1968 | Markt, Groenstraat, Brabantstraat, Geerakker, Middenweg, Boonhof, Hooimade, Klaverveld, Middenweg, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Past. Oomenlaan, Schoolstraat, Frankenlaan, Gertrudisoord, Gertrudislaan, Kapelstraat, Titulaerlaan, Akkerlaan, Pasquelaan, Kapelstraat, Beeksestraat, Peperbos, Valdijk, Markt (ontbinden t.h.v. Kromme Elleboog) | ca 5.030 m1 |
