Kinder optocht cijfers: Aantal deelnemers: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" ! Jaar !! AK !! CK !! BK !! BKK !! BKO !! CKK !! CKO !! DK !! DKK !! DKO !! SK !! aantal kinderen !! !! Aantal deelnemers |- | 1967 || || ||...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Jaar !! AK !! CK !! BK !! BKK !! BKO !! CKK !! CKO !! DK !! DKK !! DKO !! SK | + | ! Jaar !! AK !! CK !! BK !! BKK !! BKO !! CKK !! CKO !! DK !! DKK !! DKO !! SK !! !! Aantal deelnemers |
|- | |- | ||
| − | | 1967 | + | | 1967 || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1968 | + | | 1968 || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1969 | + | | 1969 || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1970 | + | | 1970 || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1971 | + | | 1971 || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1972 | + | | 1972 || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1973 || 5 || 4 || 3 | + | | 1973 || 5 || 4 || 3 || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1974 || 10 || 1 || 7 | + | | 1974 || 10 || 1 || 7 || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1975 || 6 || 19 || 3 || || || || || 19 | + | | 1975 || 6 || 19 || 3 || || || || || 19 || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1976 || 7 || 11 || 8 | + | | 1976 || 7 || 11 || 8 || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1977 || 15 || 9 || 14 || || || || || 25 | + | | 1977 || 15 || 9 || 14 || || || || || 25 || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1978 || 8 || 21 || 20 | + | | 1978 || 8 || 21 || 20 || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1979 || 12 || 26 || 14 || || || || || 15 | + | | 1979 || 12 || 26 || 14 || || || || || 15 || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1980 || 8 || 34 || 15 || || || || || 11 | + | | 1980 || 8 || 34 || 15 || || || || || 11 || || || || || 68 |
|- | |- | ||
| − | | 1981 || 10 || 25 || 25 || || || || || 5 | + | | 1981 || 10 || 25 || 25 || || || || || 5 || || || || || 65 |
|- | |- | ||
| − | | 1982 || 7 || 19 || 18 || || || || || 11 | + | | 1982 || 7 || 19 || 18 || || || || || 11 || || || || || 55 |
|- | |- | ||
| − | | 1983 || 2 || 17 || 17 || || || || || 9 | + | | 1983 || 2 || 17 || 17 || || || || || 9 || || || || || 45 |
|- | |- | ||
| − | | 1984 || 5 || 15 || 10 || || || || || 1 | + | | 1984 || 5 || 15 || 10 || || || || || 1 || || || || || 31 |
|- | |- | ||
| − | | 1985 || 3 || 5 || 5 || || || || || 16 | + | | 1985 || 3 || 5 || 5 || || || || || 16 || || || || || 29 |
|- | |- | ||
| − | | 1986 || 3 || 11 || 6 || || || || || 9 | + | | 1986 || 3 || 11 || 6 || || || || || 9 || || || || || 29 |
|- | |- | ||
| − | | 1987 || 3 || || 2 || || || 9 || 3 || 6 | + | | 1987 || 3 || || 2 || || || 9 || 3 || 6 || || || || || 23 |
|- | |- | ||
| − | | 1988 || 2 || || || || || 5 || 8 || || 21 || 2 | + | | 1988 || 2 || || || || || 5 || 8 || || 21 || 2 || || || 38 |
|- | |- | ||
| − | | 1989 || 1 || || || || || 7 || 7 || || 13 || 2 | + | | 1989 || 1 || || || || || 7 || 7 || || 13 || 2 || || || 30 |
|- | |- | ||
| − | | 1990 || 8 || || 1 || || || 12 || 2 || || 14 || 4 | + | | 1990 || 8 || || 1 || || || 12 || 2 || || 14 || 4 || || || 41 |
|- | |- | ||
| − | | 1991 || 4 || || 6 || || || 12 || 9 || || 14 || 5 | + | | 1991 || 4 || || 6 || || || 12 || 9 || || 14 || 5 || || || 50 |
|- | |- | ||
| − | | 1992 || 4 || || 10 || || || 14 || 5 || || 14 || 4 | + | | 1992 || 4 || || 10 || || || 14 || 5 || || 14 || 4 || || || 51 |
|- | |- | ||
| − | | 1993 || 3 || || 3 || || || 13 || 7 || || 14 || 7 | + | | 1993 || 3 || || 3 || || || 13 || 7 || || 14 || 7 || || || 47 |
|- | |- | ||
| − | | 1994 || 2 || || 6 || || || 15 || 10 || || 8 || 10 | + | | 1994 || 2 || || 6 || || || 15 || 10 || || 8 || 10 || || || 51 |
|- | |- | ||
| − | | 1995 || 7 || || 5 || || || 17 || 11 || || 14 || 5 | + | | 1995 || 7 || || 5 || || || 17 || 11 || || 14 || 5 || || || 59 |
|- | |- | ||
| − | | 1996 || 6 || || 4 || || || 19 || 8 || || 9 || 7 | + | | 1996 || 6 || || 4 || || || 19 || 8 || || 9 || 7 || || || 53 |
|- | |- | ||
| − | | 1997 || 7 || || 4 || || || 8 || 9 || || 5 || 10 | + | | 1997 || 7 || || 4 || || || 8 || 9 || || 5 || 10 || || || 43 |
|- | |- | ||
| − | | 1998 || 7 || || 4 || || || 9 || 22 || || 4 || 13 | + | | 1998 || 7 || || 4 || || || 9 || 22 || || 4 || 13 || || || 59 |
|- | |- | ||
| − | | 1999 || 6 || || 2 || || || 12 || 17 || || 7 || 14 | + | | 1999 || 6 || || 2 || || || 12 || 17 || || 7 || 14 || || || 58 |
|- | |- | ||
| − | | 2000 || 6 || || 5 || || || 12 || 26 || || 10 || 17 | + | | 2000 || 6 || || 5 || || || 12 || 26 || || 10 || 17 || || || 76 |
|- | |- | ||
| − | | 2001 || 3 || || || || || 15 || 28 || || 18 || 14 || 3 | + | | 2001 || 3 || || || || || 15 || 28 || || 18 || 14 || 3 || || 81 |
|- | |- | ||
| − | | 2002 || 7 || || 4 || || || 21 || 21 || || 15 || 16 || 3 | + | | 2002 || 7 || || 4 || || || 21 || 21 || || 15 || 16 || 3 || || 87 |
|- | |- | ||
| − | | 2003 || 12 || || 9 || || || 22 || 30 || || 13 || 17 || 1 | + | | 2003 || 12 || || 9 || || || 22 || 30 || || 13 || 17 || 1 || || 104 |
|- | |- | ||
| − | | 2004 || 12 || || 9 || || || 28 || 26 || || 17 || 14 | + | | 2004 || 12 || || 9 || || || 28 || 26 || || 17 || 14 || || || 106 |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || 11 || || 10 || || || 34 || 29 || || 20 || 14 | + | | 2005 || 11 || || 10 || || || 34 || 29 || || 20 || 14 || || || 118 |
|- | |- | ||
| − | | 2006 || 11 || || 10 || || || 37 || 27 || || 20 || 14 | + | | 2006 || 11 || || 10 || || || 37 || 27 || || 20 || 14 || || || 119 |
|- | |- | ||
| − | | 2007 || 7 || || 6 || || || 37 || 22 || || 19 || 17 | + | | 2007 || 7 || || 6 || || || 37 || 22 || || 19 || 17 || || || 108 |
|- | |- | ||
| − | | 2008 || 8 || || 3 || || || 29 || 33 || || 19 || 12 | + | | 2008 || 8 || || 3 || || || 29 || 33 || || 19 || 12 || || || 104 |
|- | |- | ||
| − | | 2009 || 11 || || 3 || || || 22 || 41 || || 16 || 11 | + | | 2009 || 11 || || 3 || || || 22 || 41 || || 16 || 11 || || || 104 |
|- | |- | ||
| − | | 2010 || 11 || || 5 || || || 25 || 43 || || 18 || 14 | + | | 2010 || 11 || || 5 || || || 25 || 43 || || 18 || 14 || || || 116 |
|- | |- | ||
| − | | 2011 || 9 || || 5 || || || 34 || 50 || || 25 || 13 | + | | 2011 || 9 || || 5 || || || 34 || 50 || || 25 || 13 || || || 136 |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || 6 || || 3 || || || 39 || 54 || || 22 || 16 | + | | 2012 || 6 || || 3 || || || 39 || 54 || || 22 || 16 || || || 140 |
|- | |- | ||
| − | | 2013 || 7 || || 3 || || || 37 || 50 || || 24 || 12 | + | | 2013 || 7 || || 3 || || || 37 || 50 || || 24 || 12 || || || 133 |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || 7 || || 4 || 17 || || 24 || 44 || || 19 || 12 | + | | 2014 || 7 || || 4 || 17 || || 24 || 44 || || 19 || 12 || || || 127 |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || 5 || || 3 || 11 || || 23 || 43 || || 17 || 18 | + | | 2015 || 5 || || 3 || 11 || || 23 || 43 || || 17 || 18 || || || 120 |
|- | |- | ||
| − | | 2016 || 7 || || 3 || 11 || || 19 || 44 || || 10 || 11 | + | | 2016 || 7 || || 3 || 11 || || 19 || 44 || || 10 || 11 || || || 105 |
|- | |- | ||
| − | | 2017 || 7 || || 2 || 11 || || 21 || 37 || || 11 || 8 | + | | 2017 || 7 || || 2 || 11 || || 21 || 37 || || 11 || 8 || || || 97 |
|- | |- | ||
| − | | 2018 || 5 || || 4 || 9 || || 16 || 32 || || 15 || 10 | + | | 2018 || 5 || || 4 || 9 || || 16 || 32 || || 15 || 10 || || || 91 |
|- | |- | ||
| − | | 2019 || 3 || || 4 || 7 || || 10 || 37 || || 7 || 8 | + | | 2019 || 3 || || 4 || 7 || || 10 || 37 || || 7 || 8 || || || 76 |
|- | |- | ||
| − | | 2020 || 7 || || 4 || 7 || || 10 || 36 || || 8 || 10 || | + | | 2020 || 7 || || 4 || 7 || || 10 || 36 || || 8 || 10 || || || 82 |
|- | |- | ||
| − | | 2021 | + | | 2021 || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| − | | 2022 || 7 || || 3 || 3 || || 3 || 32 || || 2 || 7 || | + | | 2022 || 7 || || 3 || 3 || || 3 || 32 || || 2 || 7 || || || 57 |
|- | |- | ||
| − | | 2023 || 8 || || 4 || 4 || || 8 || 36 || || 1 || 7 | + | | 2023 || 8 || || 4 || 4 || || 8 || 36 || || 1 || 7 || || || 68 |
|- | |- | ||
| − | | 2024 || 11 || || 3 || 7 || 13 || 6 || 18 || || 4 || 8 | + | | 2024 || 11 || || 3 || 7 || 13 || 6 || 18 || || 4 || 8 || || || 70 |
|} | |} | ||
Versie van 29 sep 2024 11:17
| Jaar | AK | CK | BK | BKK | BKO | CKK | CKO | DK | DKK | DKO | SK | Aantal deelnemers | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1967 | |||||||||||||
| 1968 | |||||||||||||
| 1969 | |||||||||||||
| 1970 | |||||||||||||
| 1971 | |||||||||||||
| 1972 | |||||||||||||
| 1973 | 5 | 4 | 3 | ||||||||||
| 1974 | 10 | 1 | 7 | ||||||||||
| 1975 | 6 | 19 | 3 | 19 | |||||||||
| 1976 | 7 | 11 | 8 | ||||||||||
| 1977 | 15 | 9 | 14 | 25 | |||||||||
| 1978 | 8 | 21 | 20 | ||||||||||
| 1979 | 12 | 26 | 14 | 15 | |||||||||
| 1980 | 8 | 34 | 15 | 11 | 68 | ||||||||
| 1981 | 10 | 25 | 25 | 5 | 65 | ||||||||
| 1982 | 7 | 19 | 18 | 11 | 55 | ||||||||
| 1983 | 2 | 17 | 17 | 9 | 45 | ||||||||
| 1984 | 5 | 15 | 10 | 1 | 31 | ||||||||
| 1985 | 3 | 5 | 5 | 16 | 29 | ||||||||
| 1986 | 3 | 11 | 6 | 9 | 29 | ||||||||
| 1987 | 3 | 2 | 9 | 3 | 6 | 23 | |||||||
| 1988 | 2 | 5 | 8 | 21 | 2 | 38 | |||||||
| 1989 | 1 | 7 | 7 | 13 | 2 | 30 | |||||||
| 1990 | 8 | 1 | 12 | 2 | 14 | 4 | 41 | ||||||
| 1991 | 4 | 6 | 12 | 9 | 14 | 5 | 50 | ||||||
| 1992 | 4 | 10 | 14 | 5 | 14 | 4 | 51 | ||||||
| 1993 | 3 | 3 | 13 | 7 | 14 | 7 | 47 | ||||||
| 1994 | 2 | 6 | 15 | 10 | 8 | 10 | 51 | ||||||
| 1995 | 7 | 5 | 17 | 11 | 14 | 5 | 59 | ||||||
| 1996 | 6 | 4 | 19 | 8 | 9 | 7 | 53 | ||||||
| 1997 | 7 | 4 | 8 | 9 | 5 | 10 | 43 | ||||||
| 1998 | 7 | 4 | 9 | 22 | 4 | 13 | 59 | ||||||
| 1999 | 6 | 2 | 12 | 17 | 7 | 14 | 58 | ||||||
| 2000 | 6 | 5 | 12 | 26 | 10 | 17 | 76 | ||||||
| 2001 | 3 | 15 | 28 | 18 | 14 | 3 | 81 | ||||||
| 2002 | 7 | 4 | 21 | 21 | 15 | 16 | 3 | 87 | |||||
| 2003 | 12 | 9 | 22 | 30 | 13 | 17 | 1 | 104 | |||||
| 2004 | 12 | 9 | 28 | 26 | 17 | 14 | 106 | ||||||
| 2005 | 11 | 10 | 34 | 29 | 20 | 14 | 118 | ||||||
| 2006 | 11 | 10 | 37 | 27 | 20 | 14 | 119 | ||||||
| 2007 | 7 | 6 | 37 | 22 | 19 | 17 | 108 | ||||||
| 2008 | 8 | 3 | 29 | 33 | 19 | 12 | 104 | ||||||
| 2009 | 11 | 3 | 22 | 41 | 16 | 11 | 104 | ||||||
| 2010 | 11 | 5 | 25 | 43 | 18 | 14 | 116 | ||||||
| 2011 | 9 | 5 | 34 | 50 | 25 | 13 | 136 | ||||||
| 2012 | 6 | 3 | 39 | 54 | 22 | 16 | 140 | ||||||
| 2013 | 7 | 3 | 37 | 50 | 24 | 12 | 133 | ||||||
| 2014 | 7 | 4 | 17 | 24 | 44 | 19 | 12 | 127 | |||||
| 2015 | 5 | 3 | 11 | 23 | 43 | 17 | 18 | 120 | |||||
| 2016 | 7 | 3 | 11 | 19 | 44 | 10 | 11 | 105 | |||||
| 2017 | 7 | 2 | 11 | 21 | 37 | 11 | 8 | 97 | |||||
| 2018 | 5 | 4 | 9 | 16 | 32 | 15 | 10 | 91 | |||||
| 2019 | 3 | 4 | 7 | 10 | 37 | 7 | 8 | 76 | |||||
| 2020 | 7 | 4 | 7 | 10 | 36 | 8 | 10 | 82 | |||||
| 2021 | |||||||||||||
| 2022 | 7 | 3 | 3 | 3 | 32 | 2 | 7 | 57 | |||||
| 2023 | 8 | 4 | 4 | 8 | 36 | 1 | 7 | 68 | |||||
| 2024 | 11 | 3 | 7 | 13 | 6 | 18 | 4 | 8 | 70 |
