Uitslag Grote optocht 25 februari 1979: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (31 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! Prijs !! Deelnemersnr !! Deelnemer !! Titel !! Punten !! foto link | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||66||t Overschot||De weg naar succes||883 | + | | A || 1 || 66 || t Overschot || De weg naar succes || 883 [[Bestand:GO-1979-66.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-66.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||76||Black Eagles||D'n eerste digigent||849 | + | | A || 2 || 76 || Black Eagles || D'n eerste digigent || 849 [[Bestand:GO-1979-76.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-76.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||67||Vetkluivers||Bestek 81 (grote haan)||841 | + | | A || 3 || 67 || Vetkluivers || Bestek 81 (grote haan) || 841 [[Bestand:GO-1979-67.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-67.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||56||Houtakkers||Wie nou?||834 | + | | A || 4 || 56 || Houtakkers || Wie nou? || 834 || |
|- | |- | ||
| − | | A||5||46||Leuttappers||Wa krijgen we nou?||798 | + | | A || 5 || 46 || Leuttappers || Wa krijgen we nou? || 798 || |
|- | |- | ||
| − | | A||6||54||Maespappers||Bestek 81 | + | | A || 6 || 54 || Maespappers || Bestek 81 || 789 [[Bestand:GO-1979-54.PNG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-54.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||57||Oekels||Er zit muziek in||787 | + | | A || 7 || 57 || Oekels || Er zit muziek in || 787 [[Bestand:GO-1979-57.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||8||75||Keiologen||Aan 't end van de baan komt 't bejaardenhuis d'r aan||784 | + | | A || 8 || 75 || Keiologen || Aan 't end van de baan komt 't bejaardenhuis d'r aan || 784 [[Bestand:GO-1979-75.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||9||65||Kikkers||t Gemak dient de mens ||759 | + | | A || 9 || 65 || Kikkers || t Gemak dient de mens || 759 [[Bestand:GO-1979-65.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-65.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||10||74||Bokken||Zo lapt de Kneet iederen aan z'n reet||680 | + | | A || 10 || 74 || Bokken || Zo lapt de Kneet iederen aan z'n reet || 680 || |
|- | |- | ||
| − | | A||11||55||Zandhazen||FC Knudde, hard en hoog||670 | + | | A || 11 || 55 || Zandhazen || FC Knudde, hard en hoog || 670 [[Bestand:GO-1979-55.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-55.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||12||45||Pollekes||n Polle-kus||665 | + | | A || 12 || 45 || Pollekes || n Polle-kus || 665 [[Bestand:GO-1979-45.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||1||63||Pruttels||De Slag om bestek 81||717 | + | | B || 1 || 63 || Pruttels || De Slag om bestek 81 || 717 [[Bestand:GO-1979-63.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||2||8||Poollichtjes||De mazzel éé Baetens||711 | + | | B || 2 || 8 || Poollichtjes || De mazzel éé Baetens || 711 [[Bestand:GO-1979-8.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-8.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||3||52||Rode Appeltjes||13 jaar, 't is un ongeluksgetal||707 | + | | B || 3 || 52 || Rode Appeltjes || 13 jaar, 't is un ongeluksgetal || 707 [[Bestand:GO-1979-52.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-52.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||4||42||Muizekeutels||Poep verstandig, eet een appel||667 | + | | B || 4 || 42 || Muizekeutels || Poep verstandig, eet een appel || 667 || |
|- | |- | ||
| − | | B||5||73||Nachtpitjes||Skeeting Nightpits||666 | + | | B || 5 || 73 || Nachtpitjes || Skeeting Nightpits || 666 [[Bestand:GO-1979-73.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-73.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||6||53||Zoefpoepers||De gangsters||663 | + | | B || 6 || 53 || Zoefpoepers || De gangsters || 663 [[Bestand:GO-1979-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||7||58||Bakrakkers||Jeu de Boules, a ruisseau du Prince||643 | + | | B || 7 || 58 || Bakrakkers || Jeu de Boules, a ruisseau du Prince || 643 || |
|- | |- | ||
| − | | B||8||5||Atoompjes||Het draait om de Kak||612 | + | | B || 8 || 5 || Atoompjes || Het draait om de Kak || 612 || |
|- | |- | ||
| − | | B||9||64||Slaghouten||Het derde (kunst)veld||611 | + | | B || 9 || 64 || Slaghouten || Het derde (kunst)veld || 611 [[Bestand:GO-1979-64.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-64.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||10||77||Zwoertjes||De kasteleurs||600 | + | | B || 10 || 77 || Zwoertjes || De kasteleurs || 600 [[Bestand:GO-1979-77.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-77.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||11||62||Knoesten||het P.O.K. knokt||579 | + | | B || 11 || 62 || Knoesten || het P.O.K. knokt || 579 [[Bestand:GO-1979-62.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-62.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||12||47||Knurften||Gokkasten weg - dan een casino||577 | + | | B || 12 || 47 || Knurften || Gokkasten weg - dan een casino || 577 [[Bestand:GO-1979-47.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-47.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||13||44||Meppers en Marie||Het geheim||540 | + | | B || 13 || 44 || Meppers en Marie || Het geheim || 540 [[Bestand:GO-1979-44.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||||82||Spoorzoekers||Het nieuwe gebouw|| | + | | B || || 82 || Spoorzoekers || Het nieuwe gebouw || || |
|- | |- | ||
| − | | C||1||72||Toete nog Blaoze||Agge op 'n houtje bijt…||726 | + | | C || 1 || 72 || Toete nog Blaoze || Agge op 'n houtje bijt… || 726 [[Bestand:GO-1979-72.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-72.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||2||51||Meurse Leut||Oudoe en …||715 | + | | C || 2 || 51 || Meurse Leut || Oudoe en … || 715 [[Bestand:GO-1979-51.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-51.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||3||78||E.H.B.O. Leut||E.H.B.O. - Hoezoo?||700 | + | | C || 3 || 78 || E.H.B.O. Leut || E.H.B.O. - Hoezoo? || 700 || |
|- | |- | ||
| − | | C||4||41||Hangijzers||Zetten de bloemtjes buiten||681 | + | | C || 4 || 41 || Hangijzers || Zetten de bloemtjes buiten || 681 [[Bestand:GO-1979-41.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-41.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||5||43||Wandberen||Baetens doofpot||648 | + | | C || 5 || 43 || Wandberen || Baetens doofpot || 648 |
|- | |- | ||
| − | | C||6||59||Fiasco's||Geen fiasco met de Fiasco's||615 | + | | C || 6 || 59 || Fiasco's || Geen fiasco met de Fiasco's || 615 || |
|- | |- | ||
| − | | C||7||68||Vuurfreters||Ons nieuw waegentje!||577 | + | | C || 7 || 68 || Vuurfreters || Ons nieuw waegentje! || 577 || |
|- | |- | ||
| − | | C||8||81||Stufkus||Variaties op een burgemeester||558 | + | | C || 8 || 81 || Stufkus || Variaties op een burgemeester || 558 [[Bestand:GO-1979-81.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-81.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||9||85||Boemelkatten||Wij zijn verhinderd||550 | + | | C || 9 || 85 || Boemelkatten || Wij zijn verhinderd || 550 || |
|- | |- | ||
| − | | C||||88||un Boemeldoncker||13 jaar Boemeldonck|| | + | | C || || 88 || un Boemeldoncker || 13 jaar Boemeldonck || || |
|- | |- | ||
| − | | D||1||69||Spuit Elf||Ge zieggut weer wel||796 | + | | D || 1 || 69 || Spuit Elf || Ge zieggut weer wel || 796 [[Bestand:GO-1979-69.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-69.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||61||Bert en Ernie||Oudoe en bedaankt ee||707 | + | | D || 2 || 61 || Bert en Ernie || Oudoe en bedaankt ee || 707 || |
|- | |- | ||
| − | | D||3||79||Theo de Maespapper||Koperen Ko||641 | + | | D || 3 || 79 || Theo de Maespapper || Koperen Ko || 641 [[Bestand:GO-1979-79.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-79.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||4||48||De Jonge Piet||De 10.000ste inwoner||622 | + | | D || 4 || 48 || De Jonge Piet || De 10.000ste inwoner || 622 [[Bestand:GO-1979-48.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-48.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||5||99||Twee Boemedonckers||Inpakken en wegwezen||609 | + | | D || 5 || 99 || Twee Boemedonckers || Inpakken en wegwezen || 609 || |
|- | |- | ||
| − | | D||6||84||De Laatkomers||De | + | | D || 6 || 84 || De Laatkomers || De familie Bok is er ok || 608 || |
|- | |- | ||
| − | | D||7||86||De Harmonikaantjes||Allemaol op de Bok||576 | + | | D || 7 || 86 || De Harmonikaantjes || Allemaol op de Bok || 576 || |
|- | |- | ||
| − | | D||8||83||De Vrolijke Twee||De Bokma's ||575 | + | | D || 8 || 83 || De Vrolijke Twee || De Bokma's || 575 || |
|- | |- | ||
| − | | D||||49||De oude Piet||De 10.001ste inwoner|| | + | | D || || 49 || De oude Piet || De 10.001ste inwoner || || |
|- | |- | ||
| − | | D||||71||Deurdouwers||Terug van de wintersport|| | + | | D || || 71 || Deurdouwers || Terug van de wintersport || || |
|- | |- | ||
| − | | D||||87||Extra||Geleufde gij da? || | + | | D || || 87 || Extra || Geleufde gij da? || || |
|- | |- | ||
| − | | D||||89||Henkie Rommelt||Daor kunde naor kijke|| | + | | D || || 89 || Henkie Rommelt || Daor kunde naor kijke || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||50||Fanfare SV Willebrordus||Meksplas (B)|| | + | | || || 50 || Fanfare SV Willebrordus || Meksplas (B) || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||60||Drumband D.A.S.||Breda-west|| | + | | || || 60 || Drumband D.A.S. || Breda-west || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||70||Harmonie De Verbroedering||Rijckevorstel (Belgïe)|| | + | | || || 70 || Harmonie De Verbroedering || Rijckevorstel (Belgïe) || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||80||Kapel de Laaotbloeiers|||| | + | | || || 80 || Kapel de Laaotbloeiers || || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||90||Drumband Hoge Vught||Breda-Noord|| | + | | || || 90 || Drumband Hoge Vught || Breda-Noord || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK || || || Prinsenwagen || || [[Bestand:GO-1979-43.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-43.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Huidige versie van 28 mei 2024 om 08:34
| Cat | Prijs | Deelnemersnr | Deelnemer | Titel | Punten | foto link |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 66 | t Overschot | De weg naar succes | 883 | |
| A | 2 | 76 | Black Eagles | D'n eerste digigent | 849 | |
| A | 3 | 67 | Vetkluivers | Bestek 81 (grote haan) | 841 | |
| A | 4 | 56 | Houtakkers | Wie nou? | 834 | |
| A | 5 | 46 | Leuttappers | Wa krijgen we nou? | 798 | |
| A | 6 | 54 | Maespappers | Bestek 81 | 789 | |
| A | 7 | 57 | Oekels | Er zit muziek in | 787 | |
| A | 8 | 75 | Keiologen | Aan 't end van de baan komt 't bejaardenhuis d'r aan | 784 | |
| A | 9 | 65 | Kikkers | t Gemak dient de mens | 759 | |
| A | 10 | 74 | Bokken | Zo lapt de Kneet iederen aan z'n reet | 680 | |
| A | 11 | 55 | Zandhazen | FC Knudde, hard en hoog | 670 | |
| A | 12 | 45 | Pollekes | n Polle-kus | 665 | |
| B | 1 | 63 | Pruttels | De Slag om bestek 81 | 717 | |
| B | 2 | 8 | Poollichtjes | De mazzel éé Baetens | 711 | |
| B | 3 | 52 | Rode Appeltjes | 13 jaar, 't is un ongeluksgetal | 707 | |
| B | 4 | 42 | Muizekeutels | Poep verstandig, eet een appel | 667 | |
| B | 5 | 73 | Nachtpitjes | Skeeting Nightpits | 666 | |
| B | 6 | 53 | Zoefpoepers | De gangsters | 663 | |
| B | 7 | 58 | Bakrakkers | Jeu de Boules, a ruisseau du Prince | 643 | |
| B | 8 | 5 | Atoompjes | Het draait om de Kak | 612 | |
| B | 9 | 64 | Slaghouten | Het derde (kunst)veld | 611 | |
| B | 10 | 77 | Zwoertjes | De kasteleurs | 600 | |
| B | 11 | 62 | Knoesten | het P.O.K. knokt | 579 | |
| B | 12 | 47 | Knurften | Gokkasten weg - dan een casino | 577 | |
| B | 13 | 44 | Meppers en Marie | Het geheim | 540 | |
| B | 82 | Spoorzoekers | Het nieuwe gebouw | |||
| C | 1 | 72 | Toete nog Blaoze | Agge op 'n houtje bijt… | 726 | |
| C | 2 | 51 | Meurse Leut | Oudoe en … | 715 | |
| C | 3 | 78 | E.H.B.O. Leut | E.H.B.O. - Hoezoo? | 700 | |
| C | 4 | 41 | Hangijzers | Zetten de bloemtjes buiten | 681 | |
| C | 5 | 43 | Wandberen | Baetens doofpot | 648 | |
| C | 6 | 59 | Fiasco's | Geen fiasco met de Fiasco's | 615 | |
| C | 7 | 68 | Vuurfreters | Ons nieuw waegentje! | 577 | |
| C | 8 | 81 | Stufkus | Variaties op een burgemeester | 558 | |
| C | 9 | 85 | Boemelkatten | Wij zijn verhinderd | 550 | |
| C | 88 | un Boemeldoncker | 13 jaar Boemeldonck | |||
| D | 1 | 69 | Spuit Elf | Ge zieggut weer wel | 796 | |
| D | 2 | 61 | Bert en Ernie | Oudoe en bedaankt ee | 707 | |
| D | 3 | 79 | Theo de Maespapper | Koperen Ko | 641 | |
| D | 4 | 48 | De Jonge Piet | De 10.000ste inwoner | 622 | |
| D | 5 | 99 | Twee Boemedonckers | Inpakken en wegwezen | 609 | |
| D | 6 | 84 | De Laatkomers | De familie Bok is er ok | 608 | |
| D | 7 | 86 | De Harmonikaantjes | Allemaol op de Bok | 576 | |
| D | 8 | 83 | De Vrolijke Twee | De Bokma's | 575 | |
| D | 49 | De oude Piet | De 10.001ste inwoner | |||
| D | 71 | Deurdouwers | Terug van de wintersport | |||
| D | 87 | Extra | Geleufde gij da? | |||
| D | 89 | Henkie Rommelt | Daor kunde naor kijke | |||
| 50 | Fanfare SV Willebrordus | Meksplas (B) | ||||
| 60 | Drumband D.A.S. | Breda-west | ||||
| 70 | Harmonie De Verbroedering | Rijckevorstel (Belgïe) | ||||
| 80 | Kapel de Laaotbloeiers | |||||
| 90 | Drumband Hoge Vught | Breda-Noord | ||||
| BAK | Prinsenwagen |
