Uitslag Grote optocht 25 februari 1979: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 12: | Regel 12: | ||
| A || 5 || 46 || Leuttappers || Wa krijgen we nou? || 798 || | | A || 5 || 46 || Leuttappers || Wa krijgen we nou? || 798 || | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 54 || Maespappers || Bestek 81 | + | | A || 6 || 54 || Maespappers || Bestek 81 || 789 [[Bestand:GO-1979-54.PNG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-54.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| A || 7 || 57 || Oekels || Er zit muziek in || 787 [[Bestand:GO-1979-57.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-57.jpg}}]] | | A || 7 || 57 || Oekels || Er zit muziek in || 787 [[Bestand:GO-1979-57.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-57.jpg}}]] | ||
| Regel 30: | Regel 30: | ||
| B || 2 || 8 || Poollichtjes || De mazzel éé Baetens || 711 [[Bestand:GO-1979-8.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-8.jpg}}]] | | B || 2 || 8 || Poollichtjes || De mazzel éé Baetens || 711 [[Bestand:GO-1979-8.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-8.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 52 || Rode Appeltjes || 13 jaar, 't is un ongeluksgetal || 707 [[Bestand:GO-1979-52. | + | | B || 3 || 52 || Rode Appeltjes || 13 jaar, 't is un ongeluksgetal || 707 [[Bestand:GO-1979-52.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-52.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| B || 4 || 42 || Muizekeutels || Poep verstandig, eet een appel || 667 || | | B || 4 || 42 || Muizekeutels || Poep verstandig, eet een appel || 667 || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 73 || Nachtpitjes || Skeeting Nightpits || 666 [[Bestand:GO-1979-73. | + | | B || 5 || 73 || Nachtpitjes || Skeeting Nightpits || 666 [[Bestand:GO-1979-73.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-73.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| B || 6 || 53 || Zoefpoepers || De gangsters || 663 [[Bestand:GO-1979-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-53.jpg}}]] | | B || 6 || 53 || Zoefpoepers || De gangsters || 663 [[Bestand:GO-1979-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-53.jpg}}]] | ||
| Regel 42: | Regel 42: | ||
| B || 8 || 5 || Atoompjes || Het draait om de Kak || 612 || | | B || 8 || 5 || Atoompjes || Het draait om de Kak || 612 || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 9 || 64 || Slaghouten || Het derde (kunst)veld || 611 [[Bestand:GO-1979-64. | + | | B || 9 || 64 || Slaghouten || Het derde (kunst)veld || 611 [[Bestand:GO-1979-64.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-64.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 10 || 77 || Zwoertjes || De kasteleurs || 600 [[Bestand:GO-1979-77. | + | | B || 10 || 77 || Zwoertjes || De kasteleurs || 600 [[Bestand:GO-1979-77.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-77.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 11 || 62 || Knoesten || het P.O.K. knokt || 579 [[Bestand:GO-1979-62. | + | | B || 11 || 62 || Knoesten || het P.O.K. knokt || 579 [[Bestand:GO-1979-62.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-62.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 12 || 47 || Knurften || Gokkasten weg - dan een casino || 577 [[Bestand:GO-1979-47. | + | | B || 12 || 47 || Knurften || Gokkasten weg - dan een casino || 577 [[Bestand:GO-1979-47.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-47.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| B || 13 || 44 || Meppers en Marie || Het geheim || 540 [[Bestand:GO-1979-44.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-44.jpg}}]] | | B || 13 || 44 || Meppers en Marie || Het geheim || 540 [[Bestand:GO-1979-44.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-44.jpg}}]] | ||
| Regel 54: | Regel 54: | ||
| B || || 82 || Spoorzoekers || Het nieuwe gebouw || || | | B || || 82 || Spoorzoekers || Het nieuwe gebouw || || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 72 || Toete nog Blaoze || Agge op 'n houtje bijt… || 726 [[Bestand:GO-1979-72. | + | | C || 1 || 72 || Toete nog Blaoze || Agge op 'n houtje bijt… || 726 [[Bestand:GO-1979-72.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-72.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 51 || Meurse Leut || Oudoe en … || 715 [[Bestand:GO-1979-51. | + | | C || 2 || 51 || Meurse Leut || Oudoe en … || 715 [[Bestand:GO-1979-51.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-51.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| C || 3 || 78 || E.H.B.O. Leut || E.H.B.O. - Hoezoo? || 700 || | | C || 3 || 78 || E.H.B.O. Leut || E.H.B.O. - Hoezoo? || 700 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 41 || Hangijzers || Zetten de bloemtjes buiten || 681 [[Bestand:GO-1979-41. | + | | C || 4 || 41 || Hangijzers || Zetten de bloemtjes buiten || 681 [[Bestand:GO-1979-41.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-41.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 43 || Wandberen || Baetens doofpot || 648 | + | | C || 5 || 43 || Wandberen || Baetens doofpot || 648 |
|- | |- | ||
| C || 6 || 59 || Fiasco's || Geen fiasco met de Fiasco's || 615 || | | C || 6 || 59 || Fiasco's || Geen fiasco met de Fiasco's || 615 || | ||
| Regel 68: | Regel 68: | ||
| C || 7 || 68 || Vuurfreters || Ons nieuw waegentje! || 577 || | | C || 7 || 68 || Vuurfreters || Ons nieuw waegentje! || 577 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 81 || Stufkus || Variaties op een burgemeester || 558 [[Bestand:GO-1979-81. | + | | C || 8 || 81 || Stufkus || Variaties op een burgemeester || 558 [[Bestand:GO-1979-81.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-81.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| C || 9 || 85 || Boemelkatten || Wij zijn verhinderd || 550 || | | C || 9 || 85 || Boemelkatten || Wij zijn verhinderd || 550 || | ||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
| C || || 88 || un Boemeldoncker || 13 jaar Boemeldonck || || | | C || || 88 || un Boemeldoncker || 13 jaar Boemeldonck || || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 69 || Spuit Elf || Ge zieggut weer wel || 796 [[Bestand:GO-1979-69. | + | | D || 1 || 69 || Spuit Elf || Ge zieggut weer wel || 796 [[Bestand:GO-1979-69.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-69.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| D || 2 || 61 || Bert en Ernie || Oudoe en bedaankt ee || 707 || | | D || 2 || 61 || Bert en Ernie || Oudoe en bedaankt ee || 707 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 79 || Theo de Maespapper || Koperen Ko || 641 [[Bestand:GO-1979-79. | + | | D || 3 || 79 || Theo de Maespapper || Koperen Ko || 641 [[Bestand:GO-1979-79.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-79.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 48 || De Jonge Piet || De 10.000ste inwoner || 622 [[Bestand:GO-1979-48. | + | | D || 4 || 48 || De Jonge Piet || De 10.000ste inwoner || 622 [[Bestand:GO-1979-48.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-48.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| D || 5 || 99 || Twee Boemedonckers || Inpakken en wegwezen || 609 || | | D || 5 || 99 || Twee Boemedonckers || Inpakken en wegwezen || 609 || | ||
| Regel 88: | Regel 88: | ||
| D || 7 || 86 || De Harmonikaantjes || Allemaol op de Bok || 576 || | | D || 7 || 86 || De Harmonikaantjes || Allemaol op de Bok || 576 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 83 || De Vrolijke Twee || De Bokma's || 575 | + | | D || 8 || 83 || De Vrolijke Twee || De Bokma's || 575 || |
|- | |- | ||
| D || || 49 || De oude Piet || De 10.001ste inwoner || || | | D || || 49 || De oude Piet || De 10.001ste inwoner || || | ||
| Regel 107: | Regel 107: | ||
|- | |- | ||
| || || 90 || Drumband Hoge Vught || Breda-Noord || || | | || || 90 || Drumband Hoge Vught || Breda-Noord || || | ||
| + | |- | ||
| + | | BAK || || || Prinsenwagen || || [[Bestand:GO-1979-43.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-43.jpg}}]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 28 mei 2024 om 08:34
| Cat | Prijs | Deelnemersnr | Deelnemer | Titel | Punten | foto link |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 66 | t Overschot | De weg naar succes | 883 | |
| A | 2 | 76 | Black Eagles | D'n eerste digigent | 849 | |
| A | 3 | 67 | Vetkluivers | Bestek 81 (grote haan) | 841 | |
| A | 4 | 56 | Houtakkers | Wie nou? | 834 | |
| A | 5 | 46 | Leuttappers | Wa krijgen we nou? | 798 | |
| A | 6 | 54 | Maespappers | Bestek 81 | 789 | |
| A | 7 | 57 | Oekels | Er zit muziek in | 787 | |
| A | 8 | 75 | Keiologen | Aan 't end van de baan komt 't bejaardenhuis d'r aan | 784 | |
| A | 9 | 65 | Kikkers | t Gemak dient de mens | 759 | |
| A | 10 | 74 | Bokken | Zo lapt de Kneet iederen aan z'n reet | 680 | |
| A | 11 | 55 | Zandhazen | FC Knudde, hard en hoog | 670 | |
| A | 12 | 45 | Pollekes | n Polle-kus | 665 | |
| B | 1 | 63 | Pruttels | De Slag om bestek 81 | 717 | |
| B | 2 | 8 | Poollichtjes | De mazzel éé Baetens | 711 | |
| B | 3 | 52 | Rode Appeltjes | 13 jaar, 't is un ongeluksgetal | 707 | |
| B | 4 | 42 | Muizekeutels | Poep verstandig, eet een appel | 667 | |
| B | 5 | 73 | Nachtpitjes | Skeeting Nightpits | 666 | |
| B | 6 | 53 | Zoefpoepers | De gangsters | 663 | |
| B | 7 | 58 | Bakrakkers | Jeu de Boules, a ruisseau du Prince | 643 | |
| B | 8 | 5 | Atoompjes | Het draait om de Kak | 612 | |
| B | 9 | 64 | Slaghouten | Het derde (kunst)veld | 611 | |
| B | 10 | 77 | Zwoertjes | De kasteleurs | 600 | |
| B | 11 | 62 | Knoesten | het P.O.K. knokt | 579 | |
| B | 12 | 47 | Knurften | Gokkasten weg - dan een casino | 577 | |
| B | 13 | 44 | Meppers en Marie | Het geheim | 540 | |
| B | 82 | Spoorzoekers | Het nieuwe gebouw | |||
| C | 1 | 72 | Toete nog Blaoze | Agge op 'n houtje bijt… | 726 | |
| C | 2 | 51 | Meurse Leut | Oudoe en … | 715 | |
| C | 3 | 78 | E.H.B.O. Leut | E.H.B.O. - Hoezoo? | 700 | |
| C | 4 | 41 | Hangijzers | Zetten de bloemtjes buiten | 681 | |
| C | 5 | 43 | Wandberen | Baetens doofpot | 648 | |
| C | 6 | 59 | Fiasco's | Geen fiasco met de Fiasco's | 615 | |
| C | 7 | 68 | Vuurfreters | Ons nieuw waegentje! | 577 | |
| C | 8 | 81 | Stufkus | Variaties op een burgemeester | 558 | |
| C | 9 | 85 | Boemelkatten | Wij zijn verhinderd | 550 | |
| C | 88 | un Boemeldoncker | 13 jaar Boemeldonck | |||
| D | 1 | 69 | Spuit Elf | Ge zieggut weer wel | 796 | |
| D | 2 | 61 | Bert en Ernie | Oudoe en bedaankt ee | 707 | |
| D | 3 | 79 | Theo de Maespapper | Koperen Ko | 641 | |
| D | 4 | 48 | De Jonge Piet | De 10.000ste inwoner | 622 | |
| D | 5 | 99 | Twee Boemedonckers | Inpakken en wegwezen | 609 | |
| D | 6 | 84 | De Laatkomers | De familie Bok is er ok | 608 | |
| D | 7 | 86 | De Harmonikaantjes | Allemaol op de Bok | 576 | |
| D | 8 | 83 | De Vrolijke Twee | De Bokma's | 575 | |
| D | 49 | De oude Piet | De 10.001ste inwoner | |||
| D | 71 | Deurdouwers | Terug van de wintersport | |||
| D | 87 | Extra | Geleufde gij da? | |||
| D | 89 | Henkie Rommelt | Daor kunde naor kijke | |||
| 50 | Fanfare SV Willebrordus | Meksplas (B) | ||||
| 60 | Drumband D.A.S. | Breda-west | ||||
| 70 | Harmonie De Verbroedering | Rijckevorstel (Belgïe) | ||||
| 80 | Kapel de Laaotbloeiers | |||||
| 90 | Drumband Hoge Vught | Breda-Noord | ||||
| BAK | Prinsenwagen |
