Uitslag Grote optocht 21 februari 1971: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! Overige info | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! Overige info | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 16 || Peerdrijders || Baas in eigen buik || 530 | + | | A || 1 || 16 || Peerdrijders || Baas in eigen buik || 530 [[Bestand:go-1971-16.jpg | 100px]] || 1e prijs publieksjury 11128 |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 33 || Vuurfreters || In de hemel is geen bier || 505 | + | | A || 2 || 33 || Vuurfreters || In de hemel is geen bier || 505 [[Bestand:go-1971-33.jpg | 100px]] |
| + | |-|| 3e prijs publieksjury 9862 | ||
|- | |- | ||
| A || 3 || 13 || Vetkluivers || Massa-productie Ja-Neen || 495 || 4e prijs publieksjury 9669 [[Bestand:go-1971-13.jpg | 100px]] | | A || 3 || 13 || Vetkluivers || Massa-productie Ja-Neen || 495 || 4e prijs publieksjury 9669 [[Bestand:go-1971-13.jpg | 100px]] | ||
Versie van 14 apr 2024 10:23
In onze archieven hebben wij een aantal foto's aangetroffen van deze optocht. Indien u informatie heeft over deze deelnemer dan horen/lezen wij dit graag van u, graag het fotonummer als referentie toevoegen.
