Uitslag Grote optocht 8 februari 1970: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (15 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! |
|- | |- | ||
| − | | drumband || || 36 || Oranjestad || || || | + | | drumband || || 36 || Oranjestad || || || |
|- | |- | ||
| − | | groepen || 1 || 32 || De Deurdouwers || t zal nie aont liecht ligge || 550 || | + | | groepen || 1 || 32 || De Deurdouwers || t zal nie aont liecht ligge || 550 || |
|- | |- | ||
| − | | groepen || 2 || 21 || de Ploeters || The Bed-Peacers || 530 [[Bestand:GO-1970-21.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-21.jpg}}]] | + | | groepen || 2 || 21 || de Ploeters || The Bed-Peacers || 530 [[Bestand:GO-1970-21.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-21.jpg}}]] || 10e prijs Wisselbak |
|- | |- | ||
| − | | groepen || 3 || 30 || De Duitenkluivers || TV Reklaome- om je rot te schaome || 460 12e prijs Wisselbak | + | | groepen || 3 || 30 || De Duitenkluivers || TV Reklaome- om je rot te schaome || 460 || 12e prijs Wisselbak |
|- | |- | ||
| groepen || 4 || || Joop en zijn kroost || Zwemmen in de stad || 450 [[Bestand:GO-1970-X1.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-X1.jpg}}]] | | groepen || 4 || || Joop en zijn kroost || Zwemmen in de stad || 450 [[Bestand:GO-1970-X1.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-X1.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | groepen || 5 || 25 || De Zwoertjes || we z'n er 's vandeur || 390 | + | | groepen || 5 || 25 || De Zwoertjes || we z'n er 's vandeur || 390 || 16e prijs Wisselbak |
|- | |- | ||
| − | | groepen || 6 || 37 || De Texas-boys || Protest || 380 | + | | groepen || 6 || 37 || De Texas-boys || Protest || 380 || 17e prijs Wisselbak |
|- | |- | ||
| − | | groepen || 7 || x2 || Toos en Dinie || Licht mee zo'n batterij || 370 [[Bestand:GO-1970- | + | | groepen || 7 || x2 || Toos en Dinie || Licht zat mee zo'n batterij || 370 [[Bestand:GO-1970-X2.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-X2.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | groepen || 8 || 35 || De Dabbers || ????????????? || 300 || | + | | groepen || 8 || 35 || De Dabbers || ????????????? || 300 || |
|- | |- | ||
| − | | groepen || 9 || || Groep Wilgenhof || Da's dan karnaval 1970 || 280 || | + | | groepen || 9 || || Groep Wilgenhof || Da's dan karnaval 1970 || 280 || |
|- | |- | ||
| − | | Harmonie || || 24 || Rucphen || || || | + | | Harmonie || || 24 || Rucphen || || || |
|- | |- | ||
| − | | Harmonie || || 31 || Loon op Zand | + | | Harmonie || || 31 || Loon op Zand || || || |
|- | |- | ||
| − | | Harmonie || || 53 || Kunst na Arbeid (Dordrecht) || || [[Bestand: | + | | Harmonie || || 53 || Kunst na Arbeid (Dordrecht) || || [[Bestand:Go-1970-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Go-1970-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | Majoretten || || 54 || Rucphen | + | | Majoretten || || 54 || Rucphen || || || |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 1 || 38 || Vetkluivers || Monster van Loch Ness || 760 || | + | | wagens || 1 || 38 || Vetkluivers || Monster van Loch Ness || 760 [[Bestand:GO-1970-38.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-38.jpg}}]] || 2e prijs publieksprijs 219 punten |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 2 || 26 || Black Eagles || Hoera, we hebbe 'n meske || 650 [[Bestand:GO-1970-26. | + | | wagens || 2 || 26 || Black Eagles || Hoera, we hebbe 'n meske || 650 [[Bestand:GO-1970-26.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-26.jpg}}]] || 1e prijs publieksprijs 227 punten |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 3 || 33 || De Vuurfreters || D'n ongestrafte smokkelaar || 640 || | + | | wagens || 3 || 33 || De Vuurfreters || D'n ongestrafte smokkelaar || 640 || 4e prijs publieksprijs 106 punten |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 4 || 40 || De Bokken || Allemaal op d'n Bok || 630 [[Bestand:GO-1970-40. | + | | wagens || 4 || 40 || De Bokken || Allemaal op d'n Bok || 630 [[Bestand:GO-1970-40.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-40.jpg}}]] || 3e prijs publieksprijs 108 punten |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 5 || 23 || De Maespappers || Onze Ruwiene || 620 [[Bestand:GO-1970-23. | + | | wagens || 5 || 23 || De Maespappers || Onze Ruwiene || 620 [[Bestand:GO-1970-23.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-23.jpg}}]] || 5e prijs publieksprijs 81 punten |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 6 || 39 || De Hangijzers || Waarover praten zij || 570 [[Bestand:GO-1970-39. | + | | wagens || 6 || 39 || De Hangijzers || Waarover praten zij || 570 [[Bestand:GO-1970-39.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-39.jpg}}]] || 6e prijs publieksprijs 79 punten |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 7 || 29 || De Peerdrijders || We zijn op de wereld veur || 560 || | + | | wagens || 7 || 29 || De Peerdrijders || We zijn op de wereld veur || 560 || |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 8 || 27 || De Nachtpitjes || Draaiorgel d'Arabier || 540 [[Bestand: | + | | wagens || 8 || 27 || De Nachtpitjes || Draaiorgel d'Arabier || 540 [[Bestand:Go-1970-27.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Go-1970-27.jpg}}]] || 8e prijs publieksprijs 61 punten |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 9 || 20 || Leuttappers || De Leut komt uit de teut || 500 [[Bestand:GO-1970-20. | + | | wagens || 9 || 20 || Leuttappers || De Leut komt uit de teut || 500 [[Bestand:GO-1970-20.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-20.jpg}}]] || 7e prijs publieksprijs 69 punten |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 10 || 41 || De Doelrakkers || Viermaal RENIER || 440 || | + | | wagens || 10 || 41 || De Doelrakkers || Viermaal RENIER || 440 || 14e prijs Wisselbak |
|- | |- | ||
| − | | wagens || 11 || 22 || De Strikkers || Schipbreukelingen || 418 [[Bestand: | + | | wagens || 11 || 22 || De Strikkers || Schipbreukelingen || 418 [[Bestand:Go-1970-22.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Go-1970-22.jpg}}]] || 15e prijs Wisselbak |
|- | |- | ||
| − | | || || 28 || De Bosnegers || t is weer raak | + | | || || 28 || De Bosnegers || t is weer raak || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 34 || De Fiasco's || D'n ongestrafte smokkelaar || || | + | | || || 34 || De Fiasco's || D'n ongestrafte smokkelaar || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 42 || Meppers || Dubbel Liecht | + | | || || 42 || Meppers || Dubbel Liecht || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 43 || Stoeplopers || As de laamp maer braende bleft || || | + | | || || 43 || Stoeplopers || As de laamp maer braende bleft || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 52 || BAK trein || || || | + | | || || 52 || BAK trein || || || |
|- | |- | ||
| − | | || || 55 || Prinsenwagen || || [[Bestand:GO-1970- | + | | || || 55 || Prinsenwagen || || [[Bestand:GO-1970-PRW.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-PRW.jpg}}]] || |
|- | |- | ||
| || || || BAK-Fordje || || [[Bestand:Go-1970-41.jpg|100px | thumb| link={{filepath:Go-1970-41.jpg}}]] || | | || || || BAK-Fordje || || [[Bestand:Go-1970-41.jpg|100px | thumb| link={{filepath:Go-1970-41.jpg}}]] || | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 14 apr 2024 om 10:07
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| drumband | 36 | Oranjestad | ||||
| groepen | 1 | 32 | De Deurdouwers | t zal nie aont liecht ligge | 550 | |
| groepen | 2 | 21 | de Ploeters | The Bed-Peacers | 530 | 10e prijs Wisselbak |
| groepen | 3 | 30 | De Duitenkluivers | TV Reklaome- om je rot te schaome | 460 | 12e prijs Wisselbak |
| groepen | 4 | Joop en zijn kroost | Zwemmen in de stad | 450 | ||
| groepen | 5 | 25 | De Zwoertjes | we z'n er 's vandeur | 390 | 16e prijs Wisselbak |
| groepen | 6 | 37 | De Texas-boys | Protest | 380 | 17e prijs Wisselbak |
| groepen | 7 | x2 | Toos en Dinie | Licht zat mee zo'n batterij | 370 | |
| groepen | 8 | 35 | De Dabbers | ????????????? | 300 | |
| groepen | 9 | Groep Wilgenhof | Da's dan karnaval 1970 | 280 | ||
| Harmonie | 24 | Rucphen | ||||
| Harmonie | 31 | Loon op Zand | ||||
| Harmonie | 53 | Kunst na Arbeid (Dordrecht) | ||||
| Majoretten | 54 | Rucphen | ||||
| wagens | 1 | 38 | Vetkluivers | Monster van Loch Ness | 760 | 2e prijs publieksprijs 219 punten |
| wagens | 2 | 26 | Black Eagles | Hoera, we hebbe 'n meske | 650 | 1e prijs publieksprijs 227 punten |
| wagens | 3 | 33 | De Vuurfreters | D'n ongestrafte smokkelaar | 640 | 4e prijs publieksprijs 106 punten |
| wagens | 4 | 40 | De Bokken | Allemaal op d'n Bok | 630 | 3e prijs publieksprijs 108 punten |
| wagens | 5 | 23 | De Maespappers | Onze Ruwiene | 620 | 5e prijs publieksprijs 81 punten |
| wagens | 6 | 39 | De Hangijzers | Waarover praten zij | 570 | 6e prijs publieksprijs 79 punten |
| wagens | 7 | 29 | De Peerdrijders | We zijn op de wereld veur | 560 | |
| wagens | 8 | 27 | De Nachtpitjes | Draaiorgel d'Arabier | 540 | 8e prijs publieksprijs 61 punten |
| wagens | 9 | 20 | Leuttappers | De Leut komt uit de teut | 500 | 7e prijs publieksprijs 69 punten |
| wagens | 10 | 41 | De Doelrakkers | Viermaal RENIER | 440 | 14e prijs Wisselbak |
| wagens | 11 | 22 | De Strikkers | Schipbreukelingen | 418 | 15e prijs Wisselbak |
| 28 | De Bosnegers | t is weer raak | ||||
| 34 | De Fiasco's | D'n ongestrafte smokkelaar | ||||
| 42 | Meppers | Dubbel Liecht | ||||
| 43 | Stoeplopers | As de laamp maer braende bleft | ||||
| 52 | BAK trein | |||||
| 55 | Prinsenwagen | |||||
| BAK-Fordje |
