Uitslag Grote optocht 8 februari 1970: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 26: | Regel 26: | ||
| Harmonie || || 31 || Loon op Zand || || || || | | Harmonie || || 31 || Loon op Zand || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Harmonie || || 53 || Kunst na Arbeid (Dordrecht) || || [[Bestand:GO-1970-53. | + | | Harmonie || || 53 || Kunst na Arbeid (Dordrecht) || || [[Bestand:GO-1970-53.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1970-53.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| Majoretten || || 54 || Rucphen || || || || | | Majoretten || || 54 || Rucphen || || || || | ||
Versie van 14 apr 2024 09:58
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| drumband | 36 | Oranjestad | |||||
| groepen | 1 | 32 | De Deurdouwers | t zal nie aont liecht ligge | 550 | ||
| groepen | 2 | 21 | de Ploeters | The Bed-Peacers | 530 10e prijs Wisselbak | ||
| groepen | 3 | 30 | De Duitenkluivers | TV Reklaome- om je rot te schaome | 460 12e prijs Wisselbak | ||
| groepen | 4 | Joop en zijn kroost | Zwemmen in de stad | 450 | |||
| groepen | 5 | 25 | De Zwoertjes | we z'n er 's vandeur | 390 16e prijs Wisselbak | ||
| groepen | 6 | 37 | De Texas-boys | Protest | 380 17e prijs Wisselbak | ||
| groepen | 7 | x2 | Toos en Dinie | Licht zat mee zo'n batterij | 370 | ||
| groepen | 8 | 35 | De Dabbers | ????????????? | 300 | ||
| groepen | 9 | Groep Wilgenhof | Da's dan karnaval 1970 | 280 | |||
| Harmonie | 24 | Rucphen | |||||
| Harmonie | 31 | Loon op Zand | |||||
| Harmonie | 53 | Kunst na Arbeid (Dordrecht) | Bestand:GO-1970-53.JPG 100px | ||||
| Majoretten | 54 | Rucphen | |||||
| wagens | 1 | 38 | Vetkluivers | Monster van Loch Ness | 760 | 2e prijs publieksprijs 219 punten | |
| wagens | 2 | 26 | Black Eagles | Hoera, we hebbe 'n meske | 650 Bestand:GO-1970-26.JPG 100px |
1e prijs publieksprijs 227 punten | |
| wagens | 3 | 33 | De Vuurfreters | D'n ongestrafte smokkelaar | 640 | 4e prijs publieksprijs 106 punten | |
| wagens | 4 | 40 | De Bokken | Allemaal op d'n Bok | 630 Bestand:GO-1970-40.JPG 100px |
3e prijs publieksprijs 108 punten | |
| wagens | 5 | 23 | De Maespappers | Onze Ruwiene | 620 Bestand:GO-1970-23.JPG 100px |
5e prijs publieksprijs 81 punten | |
| wagens | 6 | 39 | De Hangijzers | Waarover praten zij | 570 Bestand:GO-1970-39.JPG 100px |
6e prijs publieksprijs 79 punten | |
| wagens | 7 | 29 | De Peerdrijders | We zijn op de wereld veur | 560 | ||
| wagens | 8 | 27 | De Nachtpitjes | Draaiorgel d'Arabier | 540 Bestand:GO-1970-27.JPG 100px |
8e prijs publieksprijs 61 punten | |
| wagens | 9 | 20 | Leuttappers | De Leut komt uit de teut | 500 Bestand:GO-1970-20.JPG 100px |
7e prijs publieksprijs 69 punten | |
| wagens | 10 | 41 | De Doelrakkers | Viermaal RENIER | 440 | 14e prijs Wisselbak | |
| wagens | 11 | 22 | De Strikkers | Schipbreukelingen | 418 Bestand:GO-1970-22.JPG 100px |
15e prijs Wisselbak | |
| 28 | De Bosnegers | t is weer raak | |||||
| 34 | De Fiasco's | D'n ongestrafte smokkelaar | |||||
| 42 | Meppers | Dubbel Liecht | |||||
| 43 | Stoeplopers | As de laamp maer braende bleft | |||||
| 52 | BAK trein | ||||||
| 55 | Prinsenwagen | Bestand:GO-1970-55.JPG 100px |
|||||
| BAK-Fordje |
