Uitslag Grote optocht 4 maart 1973: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 26: | Regel 26: | ||
| A || 12 || 33 || Zandhazen || Ziede de stad al komen (op Overveld) || 214 [[Bestand:GO-1973-33.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1973-33.JPG}}]] | | A || 12 || 33 || Zandhazen || Ziede de stad al komen (op Overveld) || 214 [[Bestand:GO-1973-33.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1973-33.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 13 || 32 || Peerrijders || De leste BAK van de belzen || 207 [[Bestand:GO-1973-32. | + | | A || 13 || 32 || Peerrijders || De leste BAK van de belzen || 207 [[Bestand:GO-1973-32.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1973-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| B || 1 || 43 || Kikkers || Stompe, stompe, stomp de kikkers op de plomp || 195 || | | B || 1 || 43 || Kikkers || Stompe, stompe, stomp de kikkers op de plomp || 195 || | ||
Versie van 7 apr 2024 10:23
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 40 | Oekels | Trim je fit | 261 | |
| A | 2 | 23 | Hangijzers | Alles draait om de leut | 246 | |
| A | 3 | 45 | Black Eagles | Abraham en zijn goede zonen | 244 | |
| A | 4 | 39 | Doelrakkers | Schiet ginne narris (wagen 1: Miskleun, wagen 2: Raak) | 238 | |
| A | 5 | 41 | Leuttappers | Wij bakken ze bruin | 235 | |
| A | 6 | 31 | Vuurfretres | Servet baat een commune | 230 | |
| A | 7 | 36 | Strikkers | De strikkers-ploeg in 'de tour' | 229 | |
| A | 8 | 25 | Maespappers | Hij steekt overal zijn neus in | 228 | |
| A | 9 | 24 | Nachtpitjes | Vijf jaar blazen en nog nie uit | 227 | |
| A | 10 | 44 | Bokken | half om half | 221 | |
| A | 11 | 38 | Vetkluivers | Het monster van ENKA-stein | 218 | |
| A | 12 | 33 | Zandhazen | Ziede de stad al komen (op Overveld) | 214 | |
| A | 13 | 32 | Peerrijders | De leste BAK van de belzen | 207 | |
| B | 1 | 43 | Kikkers | Stompe, stompe, stomp de kikkers op de plomp | 195 | |
| B | 2 | 49 | Peperkorrels | Duisternis in Boemeldonck | 187 | |
| B | 3 | 37 | Fiasco's | De PNEM (Prinsenbeekse Nieuwe El. My) | 179 | |
| B | Keiologen | Vergane glorie | ||||
| C | 1 | 29 | Duitenkluivers | We schieten ginne nariis, maar n'n bok | 213 | |
| C | 2 | 22 | De Stufkes | Hoe langer hoe gekker | 207 | |
| C | 3 | x1 | Soppers | De passtoors gaan met de W.W. | 197 Bestand:GO-1973-x1.JPG 100px | |
| C | 4 | D.M. '71 | Damesvoetbal: ook voor ons | 195 | ||
| C | 5 | 30 | Zwoertjes | t is allemaal maar la la + lou - loenen | 189 | |
| C | 34 | Meppers | Hoe ouder hoe gekker | Bestand:GO-1973-34.JPG 100px | ||
| D | 1 | Joop Lodders | t Samaritaantje | 241 | ||
| D | 2 | Piet de Jong | Hoe ouder, hoe gekker | 218 | ||
| D | 3 | 27 | Theo de Maespapper | De vereeuwiger | 191 | |
| D | 4 | Duo de Petra's | We hebben de Pee op de Ben Wee | 176 | ||
| D | 5 | 48 | Emer-jongens | Moderne Opvoeding | 171 | |
| D | 26 | t Schaepspul | We duikelen er uit | |||
| D | 46 | Blikke billen | Vastenavond vieren | |||
| D | 47 | BAKfietsen | Slaven van de mammoeth-wet | |||
| D | DD | Deurdouwers | ||||
| 28 | Drumband | Hoge Vugth | ||||
| 35 | Harmonie en drumband | Rucphen | ||||
| 42 | Drumband | D.R.S. | ||||
| 50 | BAK | BAK-trein | ||||
| 51 | majoretten | Dortse meisjes | ||||
| 52 | harmonie | Kunst na arbeid | ||||
| 53 | BAK | Prinsenwagen | ||||
| 54 | majoretten | Boemeldonck | ||||
| 55 | BAK | BAK-fordje | ||||
| 56 | BAK | Foto, film en dia wagen |
