Uitslag Grote optocht 24 februari 1974: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
| A || 1 || 25 || Vuurfreters || Jan Rap en z'nen maat || 415 [[Bestand:GO-1974-25.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1974-25.JPG}}]] | | A || 1 || 25 || Vuurfreters || Jan Rap en z'nen maat || 415 [[Bestand:GO-1974-25.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1974-25.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 42 || Black Eagles || Onze Joop is in d'n Olie || 405 [[Bestand:GO-1974-42. | + | | A || 2 || 42 || Black Eagles || Onze Joop is in d'n Olie || 405 [[Bestand:GO-1974-42.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1974-42.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| A || 3 || 31 || Vetkluivers || Geen geknoei mee onze koei (2 wagens) || 396 || | | A || 3 || 31 || Vetkluivers || Geen geknoei mee onze koei (2 wagens) || 396 || | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 43 || Hangijzers || Wat schoten zij? || 385 [[Bestand:GO-1974-43. | + | | A || 4 || 43 || Hangijzers || Wat schoten zij? || 385 [[Bestand:GO-1974-43.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1974-43.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| A || 4 || 56 || Oekels || Prijzen omhoog - broek omlaag || 385 [[Bestand:GO-1974-56.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1974-56.JPG}}]] | | A || 4 || 56 || Oekels || Prijzen omhoog - broek omlaag || 385 [[Bestand:GO-1974-56.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1974-56.JPG}}]] | ||
| Regel 72: | Regel 72: | ||
| D || 5 || 27 || Hansje Fiederalsje || Ik pomp maar deur || 305 || | | D || 5 || 27 || Hansje Fiederalsje || Ik pomp maar deur || 305 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 49 || Theo de Maespapper || Geen olie - geen brood || 295 [[Bestand:GO-1974-49. | + | | D || 6 || 49 || Theo de Maespapper || Geen olie - geen brood || 295 [[Bestand:GO-1974-49.PNG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1974-49.PNG}}]] |
|- | |- | ||
| D || 7 || 40 || Piet de Pomper || de pomp van Boemeldonck || 290 [[Bestand:GO-1974-40.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1974-40.JPG}}]] | | D || 7 || 40 || Piet de Pomper || de pomp van Boemeldonck || 290 [[Bestand:GO-1974-40.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1974-40.JPG}}]] | ||
| Regel 78: | Regel 78: | ||
| D || 8 || 20 || Ludo Glupo || Import geteeld || 285 || | | D || 8 || 20 || Ludo Glupo || Import geteeld || 285 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || || Monikken || Ons niet gezien in Boemeldonck || 270 | + | | D || 9 || || Monikken || Ons niet gezien in Boemeldonck || 270 || |
|- | |- | ||
| D || || 47 || Emer Boys || || || | | D || || 47 || Emer Boys || || || | ||
Huidige versie van 1 apr 2024 om 10:54
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 25 | Vuurfreters | Jan Rap en z'nen maat | 415 | |
| A | 2 | 42 | Black Eagles | Onze Joop is in d'n Olie | 405 | |
| A | 3 | 31 | Vetkluivers | Geen geknoei mee onze koei (2 wagens) | 396 | |
| A | 4 | 43 | Hangijzers | Wat schoten zij? | 385 | |
| A | 4 | 56 | Oekels | Prijzen omhoog - broek omlaag | 385 | |
| A | 6 | 34 | Leuttappers | Maak m'n snor nat, d'r zit nog in 't vat | 365 | |
| A | 7 | 51 | Nachtpitjes | Het geleuter rond de pomp | 350 | |
| A | 8 | 58 | Kikkers | Kikkers pompen olie in ons Bethlehem | 345 | |
| A | 9 | 53 | Zandhazen | De illegale jeneverstokerij | 335 | |
| A | 10 | 52 | Bokken | De grootste zak | 320 | |
| A | 11 | 36 | Maespappers | We pompen mar deur | 315 | |
| A | 12 | 59 | Snotpegels | Pipo in Morobia | 310 | |
| A | 13 | 57 | Strikkers | Yoekelille (de Paniekzaaiers) | 305 | |
| A | 14 | 24 | Zwoertjes | Wim Kan ontmoet Koning Feisal | 300 | |
| B | 1 | 50 | Keiologen | Vegane glorie (oude pomp) | 350 | |
| B | 2 | 35 | Pollekes | Cruyfke de Poenenman | 310 | |
| B | 3 | 44 | Boemelkatjes | De Boemelkatjes pompen deur | 295 | |
| B | 4 | 54 | Fluiters | Asterix en Obelix bezoeken Boemeldonck | 290 | |
| B | 5 | 55 | Kwasten | Wie kwast er mee met de kwasten | 280 | |
| B | 32 | Fiasco's | Geen Fiasco met de Fiasco's | |||
| B | 33 | Peperkorrels | Uitgevallen | |||
| B | 45 | Soppers | De soppers op retour | |||
| C | 1 | 41 | Duitenkluivers | Wel-uit-vaart | 400 | |
| C | 2 | 46 | Stufkes | Waar gebeurd op de Beek | 345 | |
| C | 3 | 23 | Buitenbeentjes | Met de Pompfant en sjeik geen olie-gezeik | 340 | |
| C | 4 | 37 | Doelrakkers | Hedde ôk mee gehamsterd? | 325 | |
| C | 5 | De Soppers | De Soppers begraven de welvaart | 305 | ||
| C | 6 | 30 | D.M. 71 | Zallen we 't nog eens over doen | 295 | |
| C | 7 | 16 | Titulaertjes | De mislukte ballonvaart | 290 | |
| C | 26 | Zwervers | De Beekse Zwervers | |||
| D | 1 | 38 | Naontje van Boemeldonck | Noantje als hondenmepster | 345 | |
| D | 2 | 22 | Jaap den Doelrakker | Ik heb ingeschreven op de contactavond | 325 | |
| D | 3 | 29 | Petra's | De ezels hamsteren hooi dankzij Joop | 315 | |
| D | 4 | 19 | John Brooy | Oud wijfke viert karnaval | 310 | |
| D | 5 | 27 | Hansje Fiederalsje | Ik pomp maar deur | 305 | |
| D | 6 | 49 | Theo de Maespapper | Geen olie - geen brood | 295 | |
| D | 7 | 40 | Piet de Pomper | de pomp van Boemeldonck | 290 | |
| D | 8 | 20 | Ludo Glupo | Import geteeld | 285 | |
| D | 9 | Monikken | Ons niet gezien in Boemeldonck | 270 | ||
| D | 47 | Emer Boys | ||||
| 21 | Jeugdharmonie Loon op Zand | |||||
| 28 | Drumband D.R.S. Breda | |||||
| 39 | Drumband Hoge Vught Breda | |||||
| 48 | Trompettencorps Oranjestad en Majorettencorps "Seven Sources" | |||||
| 60 | Harmonie Kunst na arbeid | |||||
| BAK | BAK-Fordje | |||||
| BAK | Boemeltrein | |||||
| BAK | Prinsenwagen |
