Uitslag Kinderoptocht 8 februari 1975: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (10 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||6||Maespappertjes||Er broeit wat…..||303,5||zondag: 143,5 | + | | AK || 1 || 6 || Maespappertjes || Er broeit wat….. || 303,5 [[Bestand:KO-1975-6.PNG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-6.PNG}}]] || zondag: 143,5 |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||||Zandhaasjes||Mini-jeugdraad||284,5||zondag 140,5 | + | | AK || 2 || || Zandhaasjes || Mini-jeugdraad || 284,5 ||zondag 140,5 |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||||Peerrijderkes||Bakbrakken-wagen||274,5||zondag 129 | + | | AK || 3 || A101 || Peerrijderkes || Bakbrakken-wagen || 274,5 [[Bestand:KO-1975-A101.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-A101.JPG}}]] || zondag 129 |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||10||De Oekeltjes||Op losse schroeven||261|| | + | | AK || 4 || 10 || De Oekeltjes || Op losse schroeven || 261 || || |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||11||Vetkluivertjes||Jong geleerd - oud gedaan||254,5|| | + | | AK || 5 || 11 || Vetkluivertjes || Jong geleerd - oud gedaan || 254,5 [[Bestand:KO-1975-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-11.jpg}}]] || |
|- | |- | ||
| − | | AK||||9||De Hangijzertjes||Met de Hangijzertjes op stap|||| | + | | AK || || 9 || De Hangijzertjes || Met de Hangijzertjes op stap || || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||3||De Dappertjes||Veronica sorry||284,5||zondag 131,5 | + | | BK || 1 || 3 || De Dappertjes || Veronica sorry || 284,5 || zondag 131,5 |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||7||De Stompkus||Vader Abraham||281,5||zondag 129,5 | + | | BK || 2 || 7 || De Stompkus || Vader Abraham || 281,5 || zondag 129,5 |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||4||De BAKrakkertjes||Het jaar van het dier||268,5||zondag 121,5 | + | | BK || 3 || 4 || De BAKrakkertjes || Het jaar van het dier || 268,5 [[Bestand:KO-1975-4.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-4.JPG}}]] || zondag 121,5 |
|- | |- | ||
| − | | CK||1||5||De Rode appeltjes||We steppen ons gruun||278||zondag 138 | + | | CK || 1 || 5 || De Rode appeltjes || We steppen ons gruun || 278 [[Bestand:KO-1975-5.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-5.jpg}}]] || zondag 138 |
|- | |- | ||
| − | | CK||2||8||De Kienkpuitjes||Op losse schroeven||264||zondag 132 | + | | CK || 2 || 8 || De Kienkpuitjes || Op losse schroeven || 264 || zondag 132 |
|- | |- | ||
| − | | CK||3||12||Vuurhappertjes||De soldaatjes van Boemeldonck||||zondag 124 | + | | CK || 3 || 12 || Vuurhappertjes || De soldaatjes van Boemeldonck || || zondag 124 |
|- | |- | ||
| − | | DK||1||32||De minizeurkes||||76|| | + | | DK || 1 || 32 || De minizeurkes || || 76 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||2||22||Kinderen van den Eijnden||Mee goei vervoer||71,5|| | + | | DK || 2 || 22 || Kinderen van den Eijnden || Mee goei vervoer || 71,5 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||3||40||Blaos ze nie gruun | + | | DK || 3 || 40 || Maespappers || Blaos ze nie gruun || 71,5 [[Bestand:KO-1975-40.PNG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-40.PNG}}]] || |
|- | |- | ||
| − | | DK||4||33||Het Zebrapad||||69|| | + | | DK || 4 || 33 || Het Zebrapad || || 69 [[Bestand:KO-1975-33.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-33.JPG}}]] || |
|- | |- | ||
| − | | DK||5||20||Valhelm noodzaak||||68|| | + | | DK || 5 || 20 || Valhelm noodzaak || || 68 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||6||12||De Krekels||Kent u de hals?||66|| | + | | DK || 6 || 12 || De Krekels || Kent u de hals? || 66 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||7||19||Oud Wijfje||||65,5|| | + | | DK || 7 || 19 || Oud Wijfje || || 65,5 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||8||21||De Bengels||||65|| | + | | DK || 8 || 21 || De Bengels || || 65 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||9||17||De Griffioentjes||||65|| | + | | DK || 9 || 17 || De Griffioentjes || || 65 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||10||36||De Zuipladdertjes||||64,5|| | + | | DK || 10 || 36 || De Zuipladdertjes || || 64,5 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||11||39||De Panty's||Paulus||64|| | + | | DK || 11 || 39 || De Panty's || Paulus || 64 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||12||34||De Piepers||Open en bloot||63|| | + | | DK || 12 || 34 || De Piepers || Open en bloot || 63 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||13||42||De Ziekenboeg||||62|| | + | | DK || 13 || 42 || De Ziekenboeg || || 62 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||14||23||De Boefjes||Grote en kleine stelen||60,5|| | + | | DK || 14 || 23 || De Boefjes || Grote en kleine stelen || 60,5 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||15||45||De Schooiers||||60,5|| | + | | DK || 15 || 45 || De Schooiers || || 60,5 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||16||35||De Feestboerkens||||60|| | + | | DK || 16 || 35 || De Feestboerkens || || 60 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||17||30||De Koetjes||||56.5|| | + | | DK || 17 || 30 || De Koetjes || || 56.5 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||18||43||De Vlooikens||Babysitter||55|| | + | | DK || 18 || 43 || De Vlooikens || Babysitter || 55 || || |
|- | |- | ||
| − | | DK||19||44||De Kartonvreters||||55|| | + | | DK || 19 || 44 || De Kartonvreters || || 55 || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||1||Ponyclub Ons Genoegen|||||| | + | | || || 1 || Ponyclub Ons Genoegen || || || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||2||Drumband Prinsenbeek|||||| | + | | || || 2 || Drumband Prinsenbeek || || || || |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 30 mrt 2024 om 17:03
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 6 | Maespappertjes | Er broeit wat….. | 303,5 | zondag: 143,5 | |
| AK | 2 | Zandhaasjes | Mini-jeugdraad | 284,5 | zondag 140,5 | ||
| AK | 3 | A101 | Peerrijderkes | Bakbrakken-wagen | 274,5 | zondag 129 | |
| AK | 4 | 10 | De Oekeltjes | Op losse schroeven | 261 | ||
| AK | 5 | 11 | Vetkluivertjes | Jong geleerd - oud gedaan | 254,5 | ||
| AK | 9 | De Hangijzertjes | Met de Hangijzertjes op stap | ||||
| BK | 1 | 3 | De Dappertjes | Veronica sorry | 284,5 | zondag 131,5 | |
| BK | 2 | 7 | De Stompkus | Vader Abraham | 281,5 | zondag 129,5 | |
| BK | 3 | 4 | De BAKrakkertjes | Het jaar van het dier | 268,5 | zondag 121,5 | |
| CK | 1 | 5 | De Rode appeltjes | We steppen ons gruun | 278 | zondag 138 | |
| CK | 2 | 8 | De Kienkpuitjes | Op losse schroeven | 264 | zondag 132 | |
| CK | 3 | 12 | Vuurhappertjes | De soldaatjes van Boemeldonck | zondag 124 | ||
| DK | 1 | 32 | De minizeurkes | 76 | |||
| DK | 2 | 22 | Kinderen van den Eijnden | Mee goei vervoer | 71,5 | ||
| DK | 3 | 40 | Maespappers | Blaos ze nie gruun | 71,5 | ||
| DK | 4 | 33 | Het Zebrapad | 69 | |||
| DK | 5 | 20 | Valhelm noodzaak | 68 | |||
| DK | 6 | 12 | De Krekels | Kent u de hals? | 66 | ||
| DK | 7 | 19 | Oud Wijfje | 65,5 | |||
| DK | 8 | 21 | De Bengels | 65 | |||
| DK | 9 | 17 | De Griffioentjes | 65 | |||
| DK | 10 | 36 | De Zuipladdertjes | 64,5 | |||
| DK | 11 | 39 | De Panty's | Paulus | 64 | ||
| DK | 12 | 34 | De Piepers | Open en bloot | 63 | ||
| DK | 13 | 42 | De Ziekenboeg | 62 | |||
| DK | 14 | 23 | De Boefjes | Grote en kleine stelen | 60,5 | ||
| DK | 15 | 45 | De Schooiers | 60,5 | |||
| DK | 16 | 35 | De Feestboerkens | 60 | |||
| DK | 17 | 30 | De Koetjes | 56.5 | |||
| DK | 18 | 43 | De Vlooikens | Babysitter | 55 | ||
| DK | 19 | 44 | De Kartonvreters | 55 | |||
| 1 | Ponyclub Ons Genoegen | ||||||
| 2 | Drumband Prinsenbeek |
