Uitslag Kinderoptocht 8 februari 1975: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (6 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten |
|- | |- | ||
| AK || 1 || 6 || Maespappertjes || Er broeit wat….. || 303,5 [[Bestand:KO-1975-6.PNG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-6.PNG}}]] || zondag: 143,5 | | AK || 1 || 6 || Maespappertjes || Er broeit wat….. || 303,5 [[Bestand:KO-1975-6.PNG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-6.PNG}}]] || zondag: 143,5 | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 2 || || Zandhaasjes || Mini-jeugdraad || 284,5 | + | | AK || 2 || || Zandhaasjes || Mini-jeugdraad || 284,5 ||zondag 140,5 |
|- | |- | ||
| AK || 3 || A101 || Peerrijderkes || Bakbrakken-wagen || 274,5 [[Bestand:KO-1975-A101.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-A101.JPG}}]] || zondag 129 | | AK || 3 || A101 || Peerrijderkes || Bakbrakken-wagen || 274,5 [[Bestand:KO-1975-A101.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-A101.JPG}}]] || zondag 129 | ||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| AK || || 9 || De Hangijzertjes || Met de Hangijzertjes op stap || || || | | AK || || 9 || De Hangijzertjes || Met de Hangijzertjes op stap || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 3 || De Dappertjes || Veronica sorry || 284,5 || | + | | BK || 1 || 3 || De Dappertjes || Veronica sorry || 284,5 || zondag 131,5 |
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 7 || De Stompkus || Vader Abraham || 281,5 || | + | | BK || 2 || 7 || De Stompkus || Vader Abraham || 281,5 || zondag 129,5 |
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 4 || De BAKrakkertjes || Het jaar van het dier || 268,5 [[Bestand:KO-1975-4. | + | | BK || 3 || 4 || De BAKrakkertjes || Het jaar van het dier || 268,5 [[Bestand:KO-1975-4.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-4.JPG}}]] || zondag 121,5 |
|- | |- | ||
| CK || 1 || 5 || De Rode appeltjes || We steppen ons gruun || 278 [[Bestand:KO-1975-5.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-5.jpg}}]] || zondag 138 | | CK || 1 || 5 || De Rode appeltjes || We steppen ons gruun || 278 [[Bestand:KO-1975-5.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-5.jpg}}]] || zondag 138 | ||
|- | |- | ||
| − | | CK || 2 || 8 || De Kienkpuitjes || Op losse schroeven || 264 || | + | | CK || 2 || 8 || De Kienkpuitjes || Op losse schroeven || 264 || zondag 132 |
|- | |- | ||
| − | | CK || 3 || 12 || Vuurhappertjes || De soldaatjes van Boemeldonck || || | + | | CK || 3 || 12 || Vuurhappertjes || De soldaatjes van Boemeldonck || || zondag 124 |
|- | |- | ||
| DK || 1 || 32 || De minizeurkes || || 76 || || | | DK || 1 || 32 || De minizeurkes || || 76 || || | ||
| Regel 30: | Regel 30: | ||
| DK || 2 || 22 || Kinderen van den Eijnden || Mee goei vervoer || 71,5 || || | | DK || 2 || 22 || Kinderen van den Eijnden || Mee goei vervoer || 71,5 || || | ||
|- | |- | ||
| − | | DK || 3 || 40 || Maespappers || Blaos ze nie gruun || 71,5 [[Bestand:KO-1975-40. | + | | DK || 3 || 40 || Maespappers || Blaos ze nie gruun || 71,5 [[Bestand:KO-1975-40.PNG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-40.PNG}}]] || |
|- | |- | ||
| − | | DK || 4 || 33 || Het Zebrapad || || 69 [[Bestand:KO-1975-33. | + | | DK || 4 || 33 || Het Zebrapad || || 69 [[Bestand:KO-1975-33.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1975-33.JPG}}]] || |
|- | |- | ||
| DK || 5 || 20 || Valhelm noodzaak || || 68 || || | | DK || 5 || 20 || Valhelm noodzaak || || 68 || || | ||
Huidige versie van 30 mrt 2024 om 17:03
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 6 | Maespappertjes | Er broeit wat….. | 303,5 | zondag: 143,5 | |
| AK | 2 | Zandhaasjes | Mini-jeugdraad | 284,5 | zondag 140,5 | ||
| AK | 3 | A101 | Peerrijderkes | Bakbrakken-wagen | 274,5 | zondag 129 | |
| AK | 4 | 10 | De Oekeltjes | Op losse schroeven | 261 | ||
| AK | 5 | 11 | Vetkluivertjes | Jong geleerd - oud gedaan | 254,5 | ||
| AK | 9 | De Hangijzertjes | Met de Hangijzertjes op stap | ||||
| BK | 1 | 3 | De Dappertjes | Veronica sorry | 284,5 | zondag 131,5 | |
| BK | 2 | 7 | De Stompkus | Vader Abraham | 281,5 | zondag 129,5 | |
| BK | 3 | 4 | De BAKrakkertjes | Het jaar van het dier | 268,5 | zondag 121,5 | |
| CK | 1 | 5 | De Rode appeltjes | We steppen ons gruun | 278 | zondag 138 | |
| CK | 2 | 8 | De Kienkpuitjes | Op losse schroeven | 264 | zondag 132 | |
| CK | 3 | 12 | Vuurhappertjes | De soldaatjes van Boemeldonck | zondag 124 | ||
| DK | 1 | 32 | De minizeurkes | 76 | |||
| DK | 2 | 22 | Kinderen van den Eijnden | Mee goei vervoer | 71,5 | ||
| DK | 3 | 40 | Maespappers | Blaos ze nie gruun | 71,5 | ||
| DK | 4 | 33 | Het Zebrapad | 69 | |||
| DK | 5 | 20 | Valhelm noodzaak | 68 | |||
| DK | 6 | 12 | De Krekels | Kent u de hals? | 66 | ||
| DK | 7 | 19 | Oud Wijfje | 65,5 | |||
| DK | 8 | 21 | De Bengels | 65 | |||
| DK | 9 | 17 | De Griffioentjes | 65 | |||
| DK | 10 | 36 | De Zuipladdertjes | 64,5 | |||
| DK | 11 | 39 | De Panty's | Paulus | 64 | ||
| DK | 12 | 34 | De Piepers | Open en bloot | 63 | ||
| DK | 13 | 42 | De Ziekenboeg | 62 | |||
| DK | 14 | 23 | De Boefjes | Grote en kleine stelen | 60,5 | ||
| DK | 15 | 45 | De Schooiers | 60,5 | |||
| DK | 16 | 35 | De Feestboerkens | 60 | |||
| DK | 17 | 30 | De Koetjes | 56.5 | |||
| DK | 18 | 43 | De Vlooikens | Babysitter | 55 | ||
| DK | 19 | 44 | De Kartonvreters | 55 | |||
| 1 | Ponyclub Ons Genoegen | ||||||
| 2 | Drumband Prinsenbeek |
