Uitslag Grote optocht 9 februari 1975: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||58||Black Eagels||Worstjes op de borstjes||169,5 | + | | A || 1 || 58 || Black Eagels || Worstjes op de borstjes || 169,5 [[Bestand:GO-1975-58.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||43||Hangijzers||Een mens wil op zondagmiddag met karnaval ook wel eens zijn zoals hij nooit is door iets te hebben wat de jury graag zou willen snappen.||160,5 | + | | A || 2 || 43 || Hangijzers || Een mens wil op zondagmiddag met karnaval ook wel eens zijn zoals hij nooit is door iets te hebben wat de jury graag zou willen snappen. || 160,5 [[Bestand:GO-1975-43.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||52||Vuurfreters||De lijer met z'n bende||156,5 | + | | A || 3 || 52 || Vuurfreters || De lijer met z'n bende || 156,5 [[Bestand:GO-1975-52.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||37||Maespappers ||Peace BAK||156 | + | | A || 4 || 37 || Maespappers || Peace BAK || 156 [[Bestand:GO-1975-37.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||46||Leuttappers||Veronica vergaan…. We schieten van Doorn naar de maan.||155,5 | + | | A || 5 || 46 || Leuttappers || Veronica vergaan…. We schieten van Doorn naar de maan. || 155,5 [[Bestand:GO-1975-46.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||35||Oekels||Jong geleerd, oud gedaan||151 | + | | A || 6 || 35 || Oekels || Jong geleerd, oud gedaan || 151 [[Bestand:GO-1975-35.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||60||Keiologen||de sege voor van der Stee||150,5 | + | | A || 7 || 60 || Keiologen || de sege voor van der Stee || 150,5 [[Bestand:GO-1975-60.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||8||54||Vetkluivers ||t is weer voorbij die mooie zomer||146 | + | | A || 8 || 54 || Vetkluivers || t is weer voorbij die mooie zomer || 146 [[Bestand:GO-1975-54.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||9||27||Zandhazen||van Doorn neemt Veronica te grazen||145 | + | | A || 9 || 27 || Zandhazen || van Doorn neemt Veronica te grazen || 145 [[Bestand:GO-1975-27.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||11||36||Bokken||Het jaar van de vrouw||141 | + | | A || 11 || 36 || Bokken || Het jaar van de vrouw || 141 [[Bestand:GO-1975-36.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||12||25||Kikkers||Waar blijft de tijd?||140 | + | | A || 12 || 25 || Kikkers || Waar blijft de tijd? || 140 || |
|- | |- | ||
| − | | A||13||42||Snotpegels||De Snotpegels in 't verzet||139,5 | + | | A || 13 || 42 || Snotpegels || De Snotpegels in 't verzet || 139,5 [[Bestand:GO-1975-42.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||14||44||Nachtpitjes||t is me het Vrouwenjaartje wel!||137 | + | | A || 14 || 44 || Nachtpitjes || t is me het Vrouwenjaartje wel! || 137 [[Bestand:GO-1975-44.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||15||33||Strikkers||De Boemeldonckse blaoszakken||136 | + | | A || 15 || 33 || Strikkers || De Boemeldonckse blaoszakken || 136 [[Bestand:GO-1975-33.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||16||34||Houtakkers||Den beste houtakker van het jaar||133 | + | | A || 16 || 34 || Houtakkers || Den beste houtakker van het jaar || 133 || |
|- | |- | ||
| − | | A ||10||24||Vollopers||t is vollopen…….geblaoze||143 | + | | A || 10 || 24 || Vollopers || t is vollopen…….geblaoze || 143 [[Bestand:GO-1975-24.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||1||56||Zwoertjes||Alweer in zwembad op de Beek…. Voor de eendjes||130,5 | + | | B || 1 || 56 || Zwoertjes || Alweer in zwembad op de Beek…. Voor de eendjes || 130,5 [[Bestand:GO-1975-56.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||2||47||Pollekes||Nixon verdrinkt zijn verdriet in Boemeldonck||130 | + | | B || 2 || 47 || Pollekes || Nixon verdrinkt zijn verdriet in Boemeldonck || 130 || |
|- | |- | ||
| − | | B||3||45||Meppers||Stop! Stap ook eens op de Step||125,5 | + | | B || 3 || 45 || Meppers || Stop! Stap ook eens op de Step || 125,5 || |
|- | |- | ||
| − | | B||4||41||Het Overschot||van Oekel's special||120,5 | + | | B || 4 || 41 || Het Overschot || van Oekel's special || 120,5 [[Bestand:GO-1975-41.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B ||5||26||Kwasten||Waar gij gij henen, broeder?||116 | + | | B || 5 || 26 || Kwasten || Waar gij gij henen, broeder? || 116 || |
|- | |- | ||
| − | | C||1||48||Stufkes||Maar goed dat er nog reclame is||144 | + | | C || 1 || 48 || Stufkes || Maar goed dat er nog reclame is || 144 || |
|- | |- | ||
| − | | C||2||51||Duitenkluivers||We blaoze 'm nie gruun, maor bakke 'm bruin||138,5 | + | | C || 2 || 51 || Duitenkluivers || We blaoze 'm nie gruun, maor bakke 'm bruin || 138,5 || |
|- | |- | ||
| − | | C||3||||BAK-bestuur||Het BAK-fordje||136 | + | | C || 3 || || BAK-bestuur || Het BAK-fordje || 136 || |
|- | |- | ||
| − | | C||4||55||Petra's ||Dubbele worstjes op vier borstjes||133 | + | | C || 4 || 55 || Petra's || Dubbele worstjes op vier borstjes || 133 || |
|- | |- | ||
| − | | C||6||31||Uitslovers||Terug van karwei||121,5 | + | | C || 6 || 31 || Uitslovers || Terug van karwei || 121,5 [[Bestand:GO-1975-31.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||7||32||Boemelkatjes||As 't kan blaozen we 'm nie te grûn dan kan de pelizie er ôk niks an doen||119,5 | + | | C || 7 || 32 || Boemelkatjes || As 't kan blaozen we 'm nie te grûn dan kan de pelizie er ôk niks an doen || 119,5 || |
|- | |- | ||
| − | | C||||50||D.M. '71||Nu Beek-Vooruit, straks Buik-Vooruit|| | + | | C || || 50 || D.M. '71 || Nu Beek-Vooruit, straks Buik-Vooruit || || |
|- | |- | ||
| − | | C||||53||Soppers||Ook in 1975 weer de Soppers|| | + | | C || || 53 || Soppers || Ook in 1975 weer de Soppers || || |
|- | |- | ||
| − | | C||||57||Fluiters||We lopen d'r in, we lopen d'r uit|| | + | | C || || 57 || Fluiters || We lopen d'r in, we lopen d'r uit || || |
|- | |- | ||
| − | | C||||59||Fiasco's||Geen fiasco met de fiasco's|| | + | | C || || 59 || Fiasco's || Geen fiasco met de fiasco's || || |
|- | |- | ||
| − | | C ||5||23||Buitenbeentjes||Boks weert 't gruuun||131 | + | | C || 5 || 23 || Buitenbeentjes || Boks weert 't gruuun || 131 || |
|- | |- | ||
| − | | D||1||38||Theo de Maespapper||Laat je lijen||161,5 | + | | D || 1 || 38 || Theo de Maespapper || Laat je lijen || 161,5 [[Bestand:GO-1975-38.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||||Ludo van Well||De kleurmaker van het stadshuis||136,5 | + | | D || 2 || || Ludo van Well || De kleurmaker van het stadshuis || 136,5 || |
|- | |- | ||
| − | | D||3||30||Mevrouw Abortus||Baas in eigen buik||126,5 | + | | D || 3 || 30 || Mevrouw Abortus || Baas in eigen buik || 126,5 [[Bestand:GO-1975-30.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1975-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||4||40||Hansje Fiederalsje||We zijn weer in Boemeldonck||124,5 | + | | D || 4 || 40 || Hansje Fiederalsje || We zijn weer in Boemeldonck || 124,5 || |
|- | |- | ||
| − | | D||5||28||Henk-Paul Getty||m'n afgekloven oortje||122,5 | + | | D || 5 || 28 || Henk-Paul Getty || m'n afgekloven oortje || 122,5 || |
|- | |- | ||
| − | | D||6||22||Hans de Bie-Koomen||t Beeks Simplistisch Verbond||119 | + | | D || 6 || 22 || Hans de Bie-Koomen || t Beeks Simplistisch Verbond || 119 || |
|- | |- | ||
| − | | ||||21||jeugdharmonie Loon op Zand|||| | + | | || || 21 || jeugdharmonie Loon op Zand || || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||29||Drumband D.R.S.|||| | + | | || || 29 || Drumband D.R.S. || || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||39||Drumband Hoge Vught|||| | + | | || || 39 || Drumband Hoge Vught || || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||49||Trompettencorps Oranjestad|||| | + | | || || 49 || Trompettencorps Oranjestad || || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||62||Harmonie Kunst na Arbeid|||| | + | | || || 62 || Harmonie Kunst na Arbeid || || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||63||Haagse Majorettenvereniging "Nereida"|||| | + | | || || 63 || Haagse Majorettenvereniging "Nereida" || || || |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 30 mrt 2024 16:49
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 58 | Black Eagels | Worstjes op de borstjes | 169,5 Bestand:GO-1975-58.jpg 100px | |
| A | 2 | 43 | Hangijzers | Een mens wil op zondagmiddag met karnaval ook wel eens zijn zoals hij nooit is door iets te hebben wat de jury graag zou willen snappen. | 160,5 | |
| A | 3 | 52 | Vuurfreters | De lijer met z'n bende | 156,5 Bestand:GO-1975-52.jpg 100px | |
| A | 4 | 37 | Maespappers | Peace BAK | 156 Bestand:GO-1975-37.jpg 100px | |
| A | 5 | 46 | Leuttappers | Veronica vergaan…. We schieten van Doorn naar de maan. | 155,5 Bestand:GO-1975-46.jpg 100px | |
| A | 6 | 35 | Oekels | Jong geleerd, oud gedaan | 151 Bestand:GO-1975-35.jpg 100px | |
| A | 7 | 60 | Keiologen | de sege voor van der Stee | 150,5 Bestand:GO-1975-60.jpg 100px | |
| A | 8 | 54 | Vetkluivers | t is weer voorbij die mooie zomer | 146 Bestand:GO-1975-54.jpg 100px | |
| A | 9 | 27 | Zandhazen | van Doorn neemt Veronica te grazen | 145 Bestand:GO-1975-27.jpg 100px | |
| A | 11 | 36 | Bokken | Het jaar van de vrouw | 141 Bestand:GO-1975-36.jpg 100px | |
| A | 12 | 25 | Kikkers | Waar blijft de tijd? | 140 | |
| A | 13 | 42 | Snotpegels | De Snotpegels in 't verzet | 139,5 Bestand:GO-1975-42.jpg 100px | |
| A | 14 | 44 | Nachtpitjes | t is me het Vrouwenjaartje wel! | 137 Bestand:GO-1975-44.jpg 100px | |
| A | 15 | 33 | Strikkers | De Boemeldonckse blaoszakken | 136 Bestand:GO-1975-33.jpg 100px | |
| A | 16 | 34 | Houtakkers | Den beste houtakker van het jaar | 133 | |
| A | 10 | 24 | Vollopers | t is vollopen…….geblaoze | 143 Bestand:GO-1975-24.jpg 100px | |
| B | 1 | 56 | Zwoertjes | Alweer in zwembad op de Beek…. Voor de eendjes | 130,5 Bestand:GO-1975-56.jpg 100px | |
| B | 2 | 47 | Pollekes | Nixon verdrinkt zijn verdriet in Boemeldonck | 130 | |
| B | 3 | 45 | Meppers | Stop! Stap ook eens op de Step | 125,5 | |
| B | 4 | 41 | Het Overschot | van Oekel's special | 120,5 Bestand:GO-1975-41.jpg 100px | |
| B | 5 | 26 | Kwasten | Waar gij gij henen, broeder? | 116 | |
| C | 1 | 48 | Stufkes | Maar goed dat er nog reclame is | 144 | |
| C | 2 | 51 | Duitenkluivers | We blaoze 'm nie gruun, maor bakke 'm bruin | 138,5 | |
| C | 3 | BAK-bestuur | Het BAK-fordje | 136 | ||
| C | 4 | 55 | Petra's | Dubbele worstjes op vier borstjes | 133 | |
| C | 6 | 31 | Uitslovers | Terug van karwei | 121,5 Bestand:GO-1975-31.jpg 100px | |
| C | 7 | 32 | Boemelkatjes | As 't kan blaozen we 'm nie te grûn dan kan de pelizie er ôk niks an doen | 119,5 | |
| C | 50 | D.M. '71 | Nu Beek-Vooruit, straks Buik-Vooruit | |||
| C | 53 | Soppers | Ook in 1975 weer de Soppers | |||
| C | 57 | Fluiters | We lopen d'r in, we lopen d'r uit | |||
| C | 59 | Fiasco's | Geen fiasco met de fiasco's | |||
| C | 5 | 23 | Buitenbeentjes | Boks weert 't gruuun | 131 | |
| D | 1 | 38 | Theo de Maespapper | Laat je lijen | 161,5 Bestand:GO-1975-38.jpg 100px | |
| D | 2 | Ludo van Well | De kleurmaker van het stadshuis | 136,5 | ||
| D | 3 | 30 | Mevrouw Abortus | Baas in eigen buik | 126,5 Bestand:GO-1975-30.jpg 100px | |
| D | 4 | 40 | Hansje Fiederalsje | We zijn weer in Boemeldonck | 124,5 | |
| D | 5 | 28 | Henk-Paul Getty | m'n afgekloven oortje | 122,5 | |
| D | 6 | 22 | Hans de Bie-Koomen | t Beeks Simplistisch Verbond | 119 | |
| 21 | jeugdharmonie Loon op Zand | |||||
| 29 | Drumband D.R.S. | |||||
| 39 | Drumband Hoge Vught | |||||
| 49 | Trompettencorps Oranjestad | |||||
| 62 | Harmonie Kunst na Arbeid | |||||
| 63 | Haagse Majorettenvereniging "Nereida" |
