Uitslag Kinderoptocht 28 februari 1976: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||||Zandhaasjes||Vicky de Viking||82 | + | | AK || 1 || 24 || Zandhaasjes || Vicky de Viking || 82 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||||Peerdrijderkes||Boemeldonckse leut||71 | + | | AK || 2 || || Peerdrijderkes || Boemeldonckse leut || 71 [[Bestand:KO-1976-101.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1976-101.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||||Little boys||Bonanza||70,5 | + | | AK || 3 || 13 || Little boys || Bonanza || 70,5 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||||Heiakkertjes||Indianen in Boemeldonck||68 | + | | AK || 4 || 25 || Heiakkertjes || Indianen in Boemeldonck || 68 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||||Maespappertjes||We bakken ze weer bruin||64 | + | | AK || 5 || 23 || Maespappertjes || We bakken ze weer bruin || 64 [[Bestand:KO-1976-23.PNG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1976-23.PNG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||6||||Kikkertjes||Kwak, wij zijn op ons gemak||63 | + | | AK || 6 || || Kikkertjes || Kwak, wij zijn op ons gemak || 63 || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | AK || || 26 || Hangijzertjes || Met de Hangijzertjes op stap || || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 1 || 11 || Rode Appeltjes || Er is 'n tiet van komen en een tiet van gaan || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 2 || 9 || Stompkes || s Morgens vroeg || 66 [[Bestand:KO-1976-9.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1976-9.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 3 || 17 || Worteltrekkers || Franco is dood en zo verdiende hij z'n brood || 65 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 4 || 16 || Keitjes || Terwijl wij swengelen laten we ons hoofd bengelen || 63 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 5 || 18 || Doortrekkertjes || Play-back is Plee-BAK || 60,5 [[Bestand:KO-1976-18.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1976-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 6 || 6 || Handenbindertjes || Boemeldonckse 5-ling || 60 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 7 || 7 || Babysitters || De babysitters in aktie || 55,5 || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BK || 8 || 4 || Bierfleskes || 't Is weer uit met 't jaar v.d. vrouw || 55 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 1 || 3 || Bakrakkertjes || Monster van de kuil || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 2 || 8 || Dappertjes || Valhelm - Noodzaak || 67 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 3 || 27 || Slabbertjes || Slabbertjes trekken de slab af || 67 || |
|- | |- | ||
| − | | CK||5|||| | + | | CK || 4 || 5 || Minicircus || André van Duin || 67 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 5 || 19 || Oekeltjes || Zo de ouden zongen piepen de jongen || 67 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 6 || 10 || De Eijndjes || Shotveld onder de zooien || 65,5 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 7 || 14 || Marco's || Willempie || 56,5 || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CK || 8 || || De Trappertjes || Wij zijn op stap || || |
| + | |- | ||
| + | | CK || || 12 || De Sloompies || Sloom is stoom || || | ||
| + | |- | ||
| + | | CK || || 15 || Kra-Mee's || Joris Drie Pinter op de fiets || || | ||
| + | |- | ||
| + | | CK || || 20 || Motnogkomme || onbekend=is=onbemind || || | ||
| + | |- | ||
| + | | BK || || 48 || De Panters || || [[Bestand:KO-1976-48.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1976-48.jpg}}]] | ||
| + | |- | ||
| + | | BK || || 86 || De Buitenbeentjes || || [[Bestand:KO-1976-86.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1976-86.jpg}}]] | ||
| + | |- | ||
| + | | DK || || 91 || || || [[Bestand:KO-1976-91.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1976-91.jpg}}]] | ||
| + | |- | ||
| + | | CK || || || || Wij maoke ut geêf || [[Bestand:KO-1976-102.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1976-102.jpg}}]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 29 mrt 2024 om 20:09
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 24 | Zandhaasjes | Vicky de Viking | 82 | |
| AK | 2 | Peerdrijderkes | Boemeldonckse leut | 71 | ||
| AK | 3 | 13 | Little boys | Bonanza | 70,5 | |
| AK | 4 | 25 | Heiakkertjes | Indianen in Boemeldonck | 68 | |
| AK | 5 | 23 | Maespappertjes | We bakken ze weer bruin | 64 | |
| AK | 6 | Kikkertjes | Kwak, wij zijn op ons gemak | 63 | ||
| AK | 26 | Hangijzertjes | Met de Hangijzertjes op stap | |||
| BK | 1 | 11 | Rode Appeltjes | Er is 'n tiet van komen en een tiet van gaan | 72 | |
| BK | 2 | 9 | Stompkes | s Morgens vroeg | 66 | |
| BK | 3 | 17 | Worteltrekkers | Franco is dood en zo verdiende hij z'n brood | 65 | |
| BK | 4 | 16 | Keitjes | Terwijl wij swengelen laten we ons hoofd bengelen | 63 | |
| BK | 5 | 18 | Doortrekkertjes | Play-back is Plee-BAK | 60,5 | |
| BK | 6 | 6 | Handenbindertjes | Boemeldonckse 5-ling | 60 | |
| BK | 7 | 7 | Babysitters | De babysitters in aktie | 55,5 | |
| BK | 8 | 4 | Bierfleskes | 't Is weer uit met 't jaar v.d. vrouw | 55 | |
| CK | 1 | 3 | Bakrakkertjes | Monster van de kuil | 72 | |
| CK | 2 | 8 | Dappertjes | Valhelm - Noodzaak | 67 | |
| CK | 3 | 27 | Slabbertjes | Slabbertjes trekken de slab af | 67 | |
| CK | 4 | 5 | Minicircus | André van Duin | 67 | |
| CK | 5 | 19 | Oekeltjes | Zo de ouden zongen piepen de jongen | 67 | |
| CK | 6 | 10 | De Eijndjes | Shotveld onder de zooien | 65,5 | |
| CK | 7 | 14 | Marco's | Willempie | 56,5 | |
| CK | 8 | De Trappertjes | Wij zijn op stap | |||
| CK | 12 | De Sloompies | Sloom is stoom | |||
| CK | 15 | Kra-Mee's | Joris Drie Pinter op de fiets | |||
| CK | 20 | Motnogkomme | onbekend=is=onbemind | |||
| BK | 48 | De Panters | ||||
| BK | 86 | De Buitenbeentjes | ||||
| DK | 91 | |||||
| CK | Wij maoke ut geêf |
