Uitslag Grote optocht 29 februari 1976: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||70||Black Eagles||Als het gras twee kontjes hoog is||885 | + | | A || 1 || 70 || Black Eagles || Als het gras twee kontjes hoog is || 885 [[Bestand:GO-1976-70.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-70.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||61||Vetkluivers||D'r hangt iets in de licht||860 | + | | A || 2 || 61 || Vetkluivers || D'r hangt iets in de licht || 860 [[Bestand:GO-1976-61.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-61.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||50||Zandhazen||Den Uil en zijn W.W. ers||800 | + | | A || 3 || 50 || Zandhazen || Den Uil en zijn W.W. ers || 800 || |
|- | |- | ||
| − | | A||4||71||Leuttappers||Samen in bad, waar hebben de heren 't over gehad||780 | + | | A || 4 || 71 || Leuttappers || Samen in bad, waar hebben de heren 't over gehad || 780 [[Bestand:GO-1976-71.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-71.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||48||t Overschot||We pikken 't niet langer||755 | + | | A || 5 || 48 || t Overschot || We pikken 't niet langer || 755 [[Bestand:GO-1976-48.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||69||Kikkers||Gus kom naar huus||740 | + | | A || 6 || 69 || Kikkers || Gus kom naar huus || 740 || |
|- | |- | ||
| − | | A||7||49||Oekels||Tikkie terug (F.C. Knudde)||735 | + | | A || 7 || 49 || Oekels || Tikkie terug (F.C. Knudde) || 735 [[Bestand:GO-1976-49.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||8||60||Keiologen||Weinig wikken en wegen, toch tien gekregen||725 | + | | A || 8 || 60 || Keiologen || Weinig wikken en wegen, toch tien gekregen || 725 [[Bestand:GO-1976-60.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-60.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||9||35||Hangijzers||Niveleringspias||710 | + | | A || 9 || 35 || Hangijzers || Niveleringspias || 710 [[Bestand:GO-1976-35.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-35.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||10||59||Maespappers||Met de Maespappers zit er muziek in||710 | + | | A || 10 || 59 || Maespappers || Met de Maespappers zit er muziek in || 710 [[Bestand:GO-1976-59.PNG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-59.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||11||62||Snotpegels||Zo d'oude zongen, zo piepen d'jongen||710 | + | | A || 11 || 62 || Snotpegels || Zo d'oude zongen, zo piepen d'jongen || 710 [[Bestand:GO-1976-62.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-62.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||12||51||Strikkers||Wat zou Boemeldonck zijn zonder pomp||705 | + | | A || 12 || 51 || Strikkers || Wat zou Boemeldonck zijn zonder pomp || 705 [[Bestand:GO-1976-51.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-51.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||13||64||Houtakkers||Hallo mijnheer den Uil||700 | + | | A || 13 || 64 || Houtakkers || Hallo mijnheer den Uil || 700 || |
|- | |- | ||
| − | | A||14||68||Vuurfreters||Foute boel||685 | + | | A || 14 || 68 || Vuurfreters || Foute boel || 685 [[Bestand:GO-1976-68.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-68.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||15||37||Bokken||We swengelen deur, ondanks annexatie gezeur||680 | + | | A || 15 || 37 || Bokken || We swengelen deur, ondanks annexatie gezeur || 680 [[Bestand:GO-1976-37.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-37.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||16||36||Vollopers||Komt ie echt naar huus||655 | + | | A || 16 || 36 || Vollopers || Komt ie echt naar huus || 655 || |
|- | |- | ||
| − | | B||1||39||Sponzen||Wij willen naar de W,W,||720 | + | | B || 1 || 39 || Sponzen || Wij willen naar de W,W, || 720 || |
|- | |- | ||
| − | | B||2||47||Boemelkatjes||t Boemeldoncks leger swengelt mar||675 | + | | B || 2 || 47 || Boemelkatjes || t Boemeldoncks leger swengelt mar || 675 || |
|- | |- | ||
| − | | B||3||53||Knurften||Radio Knurft-Zuipschuit||665 | + | | B || 3 || 53 || Knurften || Radio Knurft-Zuipschuit || 665 || |
|- | |- | ||
| − | | B||4||72||Zwoertjes||t Doet wel zeer, daar gaat onze beer||600 | + | | B || 4 || 72 || Zwoertjes || t Doet wel zeer, daar gaat onze beer || 600 [[Bestand:GO-1976-72.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-72.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||5||41||Meppers||Geen nep- maar MEP-muziek||595 | + | | B || 5 || 41 || Meppers || Geen nep- maar MEP-muziek || 595 || |
|- | |- | ||
| − | | B||6||38||Pollekes||Franco's laatste uren in Boemeldonck||575 | + | | B || 6 || 38 || Pollekes || Franco's laatste uren in Boemeldonck || 575 || |
|- | |- | ||
| − | | B||7||42||Fiasco's||Belastingfiasco||565 | + | | B || 7 || 42 || Fiasco's || Belastingfiasco || 565 || |
|- | |- | ||
| − | | B||8||52||Kuatsu Bengels||Onze spurt kumt veul tekurt||520 | + | | B || 8 || 52 || Kuatsu Bengels || Onze spurt kumt veul tekurt || 520 || |
|- | |- | ||
| − | | C||1||63||Nachtpitjes||We zien 't van onderen||805 | + | | C || 1 || 63 || Nachtpitjes || We zien 't van onderen || 805 || |
|- | |- | ||
| − | | C||2||54||Stufkus||Uitgestufte beroepen||735 | + | | C || 2 || 54 || Stufkus || Uitgestufte beroepen || 735 || |
|- | |- | ||
| − | | C||3||||Scouting P'beek||En waar motte wij naar toe?||640 | + | | C || 3 || || Scouting P'beek || En waar motte wij naar toe? || 640 || |
|- | |- | ||
| − | | C||4||46||Duitenkluivers||Resultaat | + | | C || 4 || 46 || Duitenkluivers || Resultaat van het jaar v.d. vrouw || 635 || |
|- | |- | ||
| − | | C||5||34||Kwasten||Zeg weet je nog, die goeie ouwe tijd||555 | + | | C || 5 || 34 || Kwasten || Zeg weet je nog, die goeie ouwe tijd || 555 [[Bestand:GO-1976-34.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-34.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||6||31||Kienkpuitjes||Neerlangs Hoop in Bange Dagen||510 | + | | C || 6 || 31 || Kienkpuitjes || Neerlangs Hoop in Bange Dagen || 510 || |
|- | |- | ||
| − | | C||||40||Fluiters||We fluiten de fluit uit|| | + | | C || || 40 || Fluiters || We fluiten de fluit uit || || |
|- | |- | ||
| − | | D||1||57||Theo de Maespapper||Ik sliep wir (den scharensliep)||750 | + | | D || 1 || 57 || Theo de Maespapper || Ik sliep wir (den scharensliep) || 750 [[Bestand:GO-1976-57.PNG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-57.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||43||Ludo Glupo||Zie d'r nog karnaval in||690 | + | | D || 2 || 43 || Ludo Glupo || Zie d'r nog karnaval in || 690 || |
|- | |- | ||
| − | | D||3||74||Kees de Garnaal||Stoned als 'n karnaal||675 | + | | D || 3 || 74 || Kees de Garnaal || Stoned als 'n karnaal || 675 || |
|- | |- | ||
| − | | D||4||67||Theo de Vuurhapper||D'n hondenmepper||660 | + | | D || 4 || 67 || Theo de Vuurhapper || D'n hondenmepper || 660 || |
|- | |- | ||
| − | | D||5||58||Hansje Fiederansje||Ik heb overal 't schijt aan||645 | + | | D || 5 || 58 || Hansje Fiederansje || Ik heb overal 't schijt aan || 645 || |
|- | |- | ||
| − | | D||6||55||Petra's||Als 't gras twee kontjes hoog is||635 | + | | D || 6 || 55 || Petra's || Als 't gras twee kontjes hoog is || 635 || |
|- | |- | ||
| − | | D||7||33||Henkie Rommelt||Van de ketting naar de penning||630 | + | | D || 7 || 33 || Henkie Rommelt || Van de ketting naar de penning || 630 || |
|- | |- | ||
| − | | D||8||65||Willem de ballentrapper||Willempie||610 | + | | D || 8 || 65 || Willem de ballentrapper || Willempie || 610 [[Bestand:GO-1976-65.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||9||45||Deurdouwers||Waar blijft de centrale mast (TV)||595 | + | | D || 9 || 45 || Deurdouwers || Waar blijft de centrale mast (TV) || 595 || |
|- | |- | ||
| − | | D||10||73||De Jonge Piet||Agge mar leut et||555 | + | | D || 10 || 73 || De Jonge Piet || Agge mar leut et || 555 [[Bestand:GO-1976-73.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-73.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||11||||Jan Roover de Molen||Hondepoep blijft 'n vieze boel||540 | + | | D || 11 || || Jan Roover de Molen || Hondepoep blijft 'n vieze boel || 540 || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK || || || Dansmarietjes || || [[Bestand:GO-1976-dansmarietjes.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-dansmarietjes.JPG }}]] |
| + | |- | ||
| + | | BAK || || || Prinsenwagen || || [[Bestand:GO-1976-prw.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-prw.jpg}}]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 29 mrt 2024 om 20:06
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 70 | Black Eagles | Als het gras twee kontjes hoog is | 885 | |
| A | 2 | 61 | Vetkluivers | D'r hangt iets in de licht | 860 | |
| A | 3 | 50 | Zandhazen | Den Uil en zijn W.W. ers | 800 | |
| A | 4 | 71 | Leuttappers | Samen in bad, waar hebben de heren 't over gehad | 780 | |
| A | 5 | 48 | t Overschot | We pikken 't niet langer | 755 | |
| A | 6 | 69 | Kikkers | Gus kom naar huus | 740 | |
| A | 7 | 49 | Oekels | Tikkie terug (F.C. Knudde) | 735 | |
| A | 8 | 60 | Keiologen | Weinig wikken en wegen, toch tien gekregen | 725 | |
| A | 9 | 35 | Hangijzers | Niveleringspias | 710 | |
| A | 10 | 59 | Maespappers | Met de Maespappers zit er muziek in | 710 | |
| A | 11 | 62 | Snotpegels | Zo d'oude zongen, zo piepen d'jongen | 710 | |
| A | 12 | 51 | Strikkers | Wat zou Boemeldonck zijn zonder pomp | 705 | |
| A | 13 | 64 | Houtakkers | Hallo mijnheer den Uil | 700 | |
| A | 14 | 68 | Vuurfreters | Foute boel | 685 | |
| A | 15 | 37 | Bokken | We swengelen deur, ondanks annexatie gezeur | 680 | |
| A | 16 | 36 | Vollopers | Komt ie echt naar huus | 655 | |
| B | 1 | 39 | Sponzen | Wij willen naar de W,W, | 720 | |
| B | 2 | 47 | Boemelkatjes | t Boemeldoncks leger swengelt mar | 675 | |
| B | 3 | 53 | Knurften | Radio Knurft-Zuipschuit | 665 | |
| B | 4 | 72 | Zwoertjes | t Doet wel zeer, daar gaat onze beer | 600 | |
| B | 5 | 41 | Meppers | Geen nep- maar MEP-muziek | 595 | |
| B | 6 | 38 | Pollekes | Franco's laatste uren in Boemeldonck | 575 | |
| B | 7 | 42 | Fiasco's | Belastingfiasco | 565 | |
| B | 8 | 52 | Kuatsu Bengels | Onze spurt kumt veul tekurt | 520 | |
| C | 1 | 63 | Nachtpitjes | We zien 't van onderen | 805 | |
| C | 2 | 54 | Stufkus | Uitgestufte beroepen | 735 | |
| C | 3 | Scouting P'beek | En waar motte wij naar toe? | 640 | ||
| C | 4 | 46 | Duitenkluivers | Resultaat van het jaar v.d. vrouw | 635 | |
| C | 5 | 34 | Kwasten | Zeg weet je nog, die goeie ouwe tijd | 555 | |
| C | 6 | 31 | Kienkpuitjes | Neerlangs Hoop in Bange Dagen | 510 | |
| C | 40 | Fluiters | We fluiten de fluit uit | |||
| D | 1 | 57 | Theo de Maespapper | Ik sliep wir (den scharensliep) | 750 | |
| D | 2 | 43 | Ludo Glupo | Zie d'r nog karnaval in | 690 | |
| D | 3 | 74 | Kees de Garnaal | Stoned als 'n karnaal | 675 | |
| D | 4 | 67 | Theo de Vuurhapper | D'n hondenmepper | 660 | |
| D | 5 | 58 | Hansje Fiederansje | Ik heb overal 't schijt aan | 645 | |
| D | 6 | 55 | Petra's | Als 't gras twee kontjes hoog is | 635 | |
| D | 7 | 33 | Henkie Rommelt | Van de ketting naar de penning | 630 | |
| D | 8 | 65 | Willem de ballentrapper | Willempie | 610 | |
| D | 9 | 45 | Deurdouwers | Waar blijft de centrale mast (TV) | 595 | |
| D | 10 | 73 | De Jonge Piet | Agge mar leut et | 555 | |
| D | 11 | Jan Roover de Molen | Hondepoep blijft 'n vieze boel | 540 | ||
| BAK | Dansmarietjes | |||||
| BAK | Prinsenwagen |
