Uitslag Grote optocht 29 februari 1976: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (6 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 70 || Black Eagles || Als het gras twee kontjes hoog is || 885 [[Bestand:GO-1976-70. | + | | A || 1 || 70 || Black Eagles || Als het gras twee kontjes hoog is || 885 [[Bestand:GO-1976-70.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-70.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 61 || Vetkluivers || D'r hangt iets in de licht || 860 [[Bestand:GO-1976-61. | + | | A || 2 || 61 || Vetkluivers || D'r hangt iets in de licht || 860 [[Bestand:GO-1976-61.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-61.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| A || 3 || 50 || Zandhazen || Den Uil en zijn W.W. ers || 800 || | | A || 3 || 50 || Zandhazen || Den Uil en zijn W.W. ers || 800 || | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 71 || Leuttappers || Samen in bad, waar hebben de heren 't over gehad || 780 [[Bestand:GO-1976-71. | + | | A || 4 || 71 || Leuttappers || Samen in bad, waar hebben de heren 't over gehad || 780 [[Bestand:GO-1976-71.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-71.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| A || 5 || 48 || t Overschot || We pikken 't niet langer || 755 [[Bestand:GO-1976-48.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-48.jpg}}]] | | A || 5 || 48 || t Overschot || We pikken 't niet langer || 755 [[Bestand:GO-1976-48.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-48.jpg}}]] | ||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| A || 7 || 49 || Oekels || Tikkie terug (F.C. Knudde) || 735 [[Bestand:GO-1976-49.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-49.jpg}}]] | | A || 7 || 49 || Oekels || Tikkie terug (F.C. Knudde) || 735 [[Bestand:GO-1976-49.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-49.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 60 || Keiologen || Weinig wikken en wegen, toch tien gekregen || 725 [[Bestand:GO-1976-60. | + | | A || 8 || 60 || Keiologen || Weinig wikken en wegen, toch tien gekregen || 725 [[Bestand:GO-1976-60.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-60.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 9 || 35 || Hangijzers || Niveleringspias || 710 [[Bestand:GO-1976-35. | + | | A || 9 || 35 || Hangijzers || Niveleringspias || 710 [[Bestand:GO-1976-35.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-35.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 10 || 59 || Maespappers || Met de Maespappers zit er muziek in || 710 [[Bestand:GO-1976-59. | + | | A || 10 || 59 || Maespappers || Met de Maespappers zit er muziek in || 710 [[Bestand:GO-1976-59.PNG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-59.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 11 || 62 || Snotpegels || Zo d'oude zongen, zo piepen d'jongen || 710 [[Bestand:GO-1976-62. | + | | A || 11 || 62 || Snotpegels || Zo d'oude zongen, zo piepen d'jongen || 710 [[Bestand:GO-1976-62.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-62.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 12 || 51 || Strikkers || Wat zou Boemeldonck zijn zonder pomp || 705 [[Bestand:GO-1976-51. | + | | A || 12 || 51 || Strikkers || Wat zou Boemeldonck zijn zonder pomp || 705 [[Bestand:GO-1976-51.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-51.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| A || 13 || 64 || Houtakkers || Hallo mijnheer den Uil || 700 || | | A || 13 || 64 || Houtakkers || Hallo mijnheer den Uil || 700 || | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 14 || 68 || Vuurfreters || Foute boel || 685 [[Bestand:GO-1976-68. | + | | A || 14 || 68 || Vuurfreters || Foute boel || 685 [[Bestand:GO-1976-68.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-68.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 15 || 37 || Bokken || We swengelen deur, ondanks annexatie gezeur || 680 [[Bestand:GO-1976-37. | + | | A || 15 || 37 || Bokken || We swengelen deur, ondanks annexatie gezeur || 680 [[Bestand:GO-1976-37.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-37.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| A || 16 || 36 || Vollopers || Komt ie echt naar huus || 655 || | | A || 16 || 36 || Vollopers || Komt ie echt naar huus || 655 || | ||
| Regel 40: | Regel 40: | ||
| B || 3 || 53 || Knurften || Radio Knurft-Zuipschuit || 665 || | | B || 3 || 53 || Knurften || Radio Knurft-Zuipschuit || 665 || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 72 || Zwoertjes || t Doet wel zeer, daar gaat onze beer || 600 [[Bestand:GO-1976-72. | + | | B || 4 || 72 || Zwoertjes || t Doet wel zeer, daar gaat onze beer || 600 [[Bestand:GO-1976-72.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-72.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| B || 5 || 41 || Meppers || Geen nep- maar MEP-muziek || 595 || | | B || 5 || 41 || Meppers || Geen nep- maar MEP-muziek || 595 || | ||
| Regel 52: | Regel 52: | ||
| C || 1 || 63 || Nachtpitjes || We zien 't van onderen || 805 || | | C || 1 || 63 || Nachtpitjes || We zien 't van onderen || 805 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 54 || Stufkus || Uitgestufte beroepen || 735 | + | | C || 2 || 54 || Stufkus || Uitgestufte beroepen || 735 || |
|- | |- | ||
| C || 3 || || Scouting P'beek || En waar motte wij naar toe? || 640 || | | C || 3 || || Scouting P'beek || En waar motte wij naar toe? || 640 || | ||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
| C || 4 || 46 || Duitenkluivers || Resultaat van het jaar v.d. vrouw || 635 || | | C || 4 || 46 || Duitenkluivers || Resultaat van het jaar v.d. vrouw || 635 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 34 || Kwasten || Zeg weet je nog, die goeie ouwe tijd || 555 [[Bestand:GO-1976-34. | + | | C || 5 || 34 || Kwasten || Zeg weet je nog, die goeie ouwe tijd || 555 [[Bestand:GO-1976-34.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-34.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| C || 6 || 31 || Kienkpuitjes || Neerlangs Hoop in Bange Dagen || 510 || | | C || 6 || 31 || Kienkpuitjes || Neerlangs Hoop in Bange Dagen || 510 || | ||
| Regel 64: | Regel 64: | ||
| C || || 40 || Fluiters || We fluiten de fluit uit || || | | C || || 40 || Fluiters || We fluiten de fluit uit || || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 57 || Theo de Maespapper || Ik sliep wir (den scharensliep) || 750 [[Bestand:GO-1976-57. | + | | D || 1 || 57 || Theo de Maespapper || Ik sliep wir (den scharensliep) || 750 [[Bestand:GO-1976-57.PNG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-57.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| D || 2 || 43 || Ludo Glupo || Zie d'r nog karnaval in || 690 || | | D || 2 || 43 || Ludo Glupo || Zie d'r nog karnaval in || 690 || | ||
| Regel 82: | Regel 82: | ||
| D || 9 || 45 || Deurdouwers || Waar blijft de centrale mast (TV) || 595 || | | D || 9 || 45 || Deurdouwers || Waar blijft de centrale mast (TV) || 595 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 73 || De Jonge Piet || Agge mar leut et || 555 [[Bestand:GO-1976-73. | + | | D || 10 || 73 || De Jonge Piet || Agge mar leut et || 555 [[Bestand:GO-1976-73.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-73.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| D || 11 || || Jan Roover de Molen || Hondepoep blijft 'n vieze boel || 540 || | | D || 11 || || Jan Roover de Molen || Hondepoep blijft 'n vieze boel || 540 || | ||
| + | |- | ||
| + | | BAK || || || Dansmarietjes || || [[Bestand:GO-1976-dansmarietjes.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-dansmarietjes.JPG }}]] | ||
| + | |- | ||
| + | | BAK || || || Prinsenwagen || || [[Bestand:GO-1976-prw.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1976-prw.jpg}}]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 29 mrt 2024 om 20:06
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 70 | Black Eagles | Als het gras twee kontjes hoog is | 885 | |
| A | 2 | 61 | Vetkluivers | D'r hangt iets in de licht | 860 | |
| A | 3 | 50 | Zandhazen | Den Uil en zijn W.W. ers | 800 | |
| A | 4 | 71 | Leuttappers | Samen in bad, waar hebben de heren 't over gehad | 780 | |
| A | 5 | 48 | t Overschot | We pikken 't niet langer | 755 | |
| A | 6 | 69 | Kikkers | Gus kom naar huus | 740 | |
| A | 7 | 49 | Oekels | Tikkie terug (F.C. Knudde) | 735 | |
| A | 8 | 60 | Keiologen | Weinig wikken en wegen, toch tien gekregen | 725 | |
| A | 9 | 35 | Hangijzers | Niveleringspias | 710 | |
| A | 10 | 59 | Maespappers | Met de Maespappers zit er muziek in | 710 | |
| A | 11 | 62 | Snotpegels | Zo d'oude zongen, zo piepen d'jongen | 710 | |
| A | 12 | 51 | Strikkers | Wat zou Boemeldonck zijn zonder pomp | 705 | |
| A | 13 | 64 | Houtakkers | Hallo mijnheer den Uil | 700 | |
| A | 14 | 68 | Vuurfreters | Foute boel | 685 | |
| A | 15 | 37 | Bokken | We swengelen deur, ondanks annexatie gezeur | 680 | |
| A | 16 | 36 | Vollopers | Komt ie echt naar huus | 655 | |
| B | 1 | 39 | Sponzen | Wij willen naar de W,W, | 720 | |
| B | 2 | 47 | Boemelkatjes | t Boemeldoncks leger swengelt mar | 675 | |
| B | 3 | 53 | Knurften | Radio Knurft-Zuipschuit | 665 | |
| B | 4 | 72 | Zwoertjes | t Doet wel zeer, daar gaat onze beer | 600 | |
| B | 5 | 41 | Meppers | Geen nep- maar MEP-muziek | 595 | |
| B | 6 | 38 | Pollekes | Franco's laatste uren in Boemeldonck | 575 | |
| B | 7 | 42 | Fiasco's | Belastingfiasco | 565 | |
| B | 8 | 52 | Kuatsu Bengels | Onze spurt kumt veul tekurt | 520 | |
| C | 1 | 63 | Nachtpitjes | We zien 't van onderen | 805 | |
| C | 2 | 54 | Stufkus | Uitgestufte beroepen | 735 | |
| C | 3 | Scouting P'beek | En waar motte wij naar toe? | 640 | ||
| C | 4 | 46 | Duitenkluivers | Resultaat van het jaar v.d. vrouw | 635 | |
| C | 5 | 34 | Kwasten | Zeg weet je nog, die goeie ouwe tijd | 555 | |
| C | 6 | 31 | Kienkpuitjes | Neerlangs Hoop in Bange Dagen | 510 | |
| C | 40 | Fluiters | We fluiten de fluit uit | |||
| D | 1 | 57 | Theo de Maespapper | Ik sliep wir (den scharensliep) | 750 | |
| D | 2 | 43 | Ludo Glupo | Zie d'r nog karnaval in | 690 | |
| D | 3 | 74 | Kees de Garnaal | Stoned als 'n karnaal | 675 | |
| D | 4 | 67 | Theo de Vuurhapper | D'n hondenmepper | 660 | |
| D | 5 | 58 | Hansje Fiederansje | Ik heb overal 't schijt aan | 645 | |
| D | 6 | 55 | Petra's | Als 't gras twee kontjes hoog is | 635 | |
| D | 7 | 33 | Henkie Rommelt | Van de ketting naar de penning | 630 | |
| D | 8 | 65 | Willem de ballentrapper | Willempie | 610 | |
| D | 9 | 45 | Deurdouwers | Waar blijft de centrale mast (TV) | 595 | |
| D | 10 | 73 | De Jonge Piet | Agge mar leut et | 555 | |
| D | 11 | Jan Roover de Molen | Hondepoep blijft 'n vieze boel | 540 | ||
| BAK | Dansmarietjes | |||||
| BAK | Prinsenwagen |
