Uitslag Kinderoptocht 8 februari 1975: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Titel''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Titel''' | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
| + | |- | ||
| + | | AK||1||||Maespappertjes|||| | ||
|- | |- | ||
| AK||||8||De Kienkpuitjes||Op losse schroeven|| | | AK||||8||De Kienkpuitjes||Op losse schroeven|| | ||
| Regel 15: | Regel 17: | ||
| AK||||11||Vetkluivertjes||Jong geleerd - oud gedaan|| | | AK||||11||Vetkluivertjes||Jong geleerd - oud gedaan|| | ||
|- | |- | ||
| − | | BK||||3||De Dappertjes||Veronica sorry|| | + | | BK||1||3||De Dappertjes||Veronica sorry|| |
|- | |- | ||
| BK||||4||De BAKrakkertjes||Het jaar van het dier|| | | BK||||4||De BAKrakkertjes||Het jaar van het dier|| | ||
| Regel 22: | Regel 24: | ||
|- | |- | ||
| BK||||7||De Stompkus||Vader Abraham|| | | BK||||7||De Stompkus||Vader Abraham|| | ||
| + | |- | ||
| + | | CK||1||||Rode Appeltjes|||| | ||
|- | |- | ||
| CK||||6||Maespappertjes||Er broeit wat…..|| | | CK||||6||Maespappertjes||Er broeit wat…..|| | ||
Versie van 15 jul 2016 18:57
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| AK | 1 | Maespappertjes | |||
| AK | 8 | De Kienkpuitjes | Op losse schroeven | ||
| AK | 9 | De Hangijzertjes | Met de Hangijzertjes op stap | ||
| AK | 10 | De Oekeltjes | Ook de Oekeltjes hebben een lustrum | ||
| AK | 11 | Vetkluivertjes | Jong geleerd - oud gedaan | ||
| BK | 1 | 3 | De Dappertjes | Veronica sorry | |
| BK | 4 | De BAKrakkertjes | Het jaar van het dier | ||
| BK | 5 | De Rode appeltjes | We steppen ons gruun | ||
| BK | 7 | De Stompkus | Vader Abraham | ||
| CK | 1 | Rode Appeltjes | |||
| CK | 6 | Maespappertjes | Er broeit wat….. | ||
| CK | 12 | Vuurhappertjes | De soldaatjes van Boemeldonck | ||
| 1 | Ponyclub Ons Genoegen | ||||
| 2 | Drumband Prinsenbeek | ||||
