Uitslag Grote optocht 5 februari 1978: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 12: | Regel 12: | ||
| A || 5 || 55 || Keiologen || Het is mis Boemeldonck || 800 || | | A || 5 || 55 || Keiologen || Het is mis Boemeldonck || 800 || | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 82 || Vetkluivers || n Ouwe bok lust ook wel 'n grun blaaike || 795 [Bestand:GO-1978-82.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1978-82.JPG}}]] | + | | A || 6 || 82 || Vetkluivers || n Ouwe bok lust ook wel 'n grun blaaike || 795 [[Bestand:GO-1978-82.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1978-82.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| A || 7 || 64 || Snotpegels || t Hee nog 'n Stertje || 775 [[Bestand:GO-1978-64.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1978-64.JPG}}]] | | A || 7 || 64 || Snotpegels || t Hee nog 'n Stertje || 775 [[Bestand:GO-1978-64.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1978-64.JPG}}]] | ||
Versie van 24 mrt 2024 11:34
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 83 | Leuttappers | Dan hedde gin beeld denk | 887 | |
| A | 2 | 73 | Vuurfreters | Zij de Staart- Wij de ballen | 867 | |
| A | 3 | 66 | Black Eagles | De grote Onbekende: Ome Joop | 855 | |
| A | 4 | 84 | t Overschot | Wannes groot genoeg? Ut he 'n Stertje | 810 | |
| A | 5 | 55 | Keiologen | Het is mis Boemeldonck | 800 | |
| A | 6 | 82 | Vetkluivers | n Ouwe bok lust ook wel 'n grun blaaike | 795 | |
| A | 7 | 64 | Snotpegels | t Hee nog 'n Stertje | 775 | |
| A | 8 | 76 | Kikkers | Ze bouwe m'nen Staart vol | 750 | |
| A | 9 | 72 | Sponsen | De Staart | 735 Bestand:GO-1978-72.JPG 100px | |
| A | 10 | 74 | Zandhazen | Daar komen de Schutters | 730 | |
| A | 11 | 65 | Knurften | Maandag……Baaldag | 720 | |
| A | 12 | 67 | Houtakkers | Volop Gesmurf | 710 | |
| A | 13 | 75 | Oekels | Tralala - wij rijden in ieder geval | 700 | |
| A | 14 | 56 | Maespappers | We smurfen wir | 670 | |
| A | 15 | 57 | Bokken | Behoefte in de Staart (punk) | 625 | |
| B | 1 | 53 | Pollekus | De Punk draait op volle toeren | 730 | |
| B | 2 | 68 | Wandberen | Houwdoe gejank - destert is van de bank | 710 | |
| B | 3 | 8 | Rode Appels | Beekse Armee Fraktion | 700 | |
| B | 4 | 58 | De Meurse Meut | De Elf Staart-voorzitters (Viking) | 690 | |
| B | 5 | 42 | Pruttels | We pruttelen en smurfen | 685 | |
| B | 6 | 54 | Nachtpitjes | Elf jaar bestaan - dan rustig aan | 680 Bestand:GO-1978-54.JPG 100px | |
| B | 7 | 77 | Boemelkatten | Boemeldonck hee nog 'n Stertje | 675 | |
| B | 8 | 62 | Zwoertjes | Zendeling nieuwe stijl | 670 | |
| B | 9 | 3 | BAKrakkers | Ome Joop rust wat uit | 660 | |
| B | 10 | 6 | Bierbuiken | We zuipen tot we kruipen | 645 | |
| B | 11 | 46 | De Meppers | Het Geheim | 635 | |
| B | 12 | 18 | Doortrekkers | Helemaal weggespoeld | 615 | |
| B | 13 | 43 | Spoorzoekers | We zijn het spoor bijster | 605 | |
| B | 14 | 44 | De Loltoeters | Woonwagenkamp op de Beek | 560 | |
| B | De Worteltrekkers | Peeën zat | ||||
| B | Kuatsu Bengels | Tijd genoeg | ||||
| B | Vollopers | n Tussenjaartje niks | ||||
| C | 1 | 71 | Toete noch Blaoze | Politici, daar kunde soep van koken | 730 | |
| C | 2 | 45 | Fiasco's | Gee fiasco met de B.R.T. | 650 | |
| C | 3 | 63 | Hangijzers | Net te laat | 635 | |
| C | 4 | 52 | Stufkus | t Hee nog 'n Stertje | 633 | |
| C | 5 | 87 | Snorkels | We kunnen wir snorkelen | 630 | |
| C | 6 | 102 | Volutaners | Snoep verstandig - eet fruit | 610 | |
| C | Sloebers | We sloeberen in Boemeldonck mar deur | ||||
| D | 1 | 81 | Spuit Elf (Theo Gelens) | Spuit-Elf (brandweerman in aktie) | 780 | |
| D | 2 | 69 | Theo de Maespapper (Theo de Graaf) | Pierrewaaier (orgeldraaier) | 755 | |
| D | 3 | 79 | Henk Rommelt (Henk Rommens) | De Steert hangt er aan (burgem) | 685 | |
| D | 4 | 59 | De Petra's | Dubbel-op ('t Geneuk van de Beek) | 660 | |
| D | 5 | 51 | De Gastarbeider (Bert Verdaasdonk) | Bij de Casema maok ik nog 's overuren | 565 | |
| D | 88 | n'n Boemeldoncker | 100 jaar Boemeldonck | |||
| D | 89 | EXTRA | Geleuf-de-gij-da | |||
| 90 | Kapel | Marie uit Boemeldonck | ||||
| Boemeltrein | BAK | De Boemeltrein | ||||
| 92 | BAK | Boemeldonks majorettenpeleton | ||||
| 93 | Harmonie | Rijckevorstel (Belgïe) | ||||
| prw | BAK | Prinsenwagen | ||||
| 95 | Kapel | d'oren Toe | ||||
| 96 | BAK Foto en Film | |||||
| 97 | BAK-fordje met BAK-bestuur | |||||
| 98 | d'n Opperplissie van Boemeldonck | |||||
| Ludo Glupo | Weten we 't al? | |||||
| Jazzband | De Kollobeinenband | |||||
| Drumband | Drumband Hoge Vught | |||||
| De Jonge Piet | We zijn allemaol Boemeldonckers | |||||
| Kapel | de Laatbloeiers | |||||
| Drumbad | Drumband DRS (Breda West) |
