Uitslag Kinderoptocht 10 Februari 2024: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| AK || 1 || 53 || CV de mini (Black)Eagles || Blij da'k naor d'n optocht toekan! || 972 [[Bestand:KO-2024-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-53.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black_Eagles]] ]] | | AK || 1 || 53 || CV de mini (Black)Eagles || Blij da'k naor d'n optocht toekan! || 972 [[Bestand:KO-2024-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-53.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black_Eagles]] ]] | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 2 || 71 || CV de Meelballen || *BOEM*eldonckse superhelden ! || 895 | + | | AK || 2 || 71 || CV de Meelballen || *BOEM*eldonckse superhelden ! || 895 [[Bestand:KO-2024-71.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 3 || 8 || CV de mini Achterblijvers || Doede meej? Kara-oké! || 876 | + | | AK || 3 || 8 || CV de mini Achterblijvers || Doede meej? Kara-oké! || 876 [[Bestand:KO-2024-8.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-8.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 4 || 43 || CV de mini Klepperbekken || Doede mee met ons spek-takel?! || 840 | + | | AK || 4 || 43 || CV de mini Klepperbekken || Doede mee met ons spek-takel?! || 840 [[Bestand:KO-2024-43.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 5 || 22 || CV De Bikse Bak-se Bende || Aan de bar bij papa || 768 | + | | AK || 5 || 22 || CV De Bikse Bak-se Bende || Aan de bar bij papa || 768 [[Bestand:KO-2024-22.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 57 || CV Bende Betoeterd || Bakte mee?! || 766 | + | | AK || 6 || 57 || CV Bende Betoeterd || Bakte mee?! || 766 [[Bestand:KO-2024-57.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 7 || 15 || CV de mini Klaai-aerepels || Doede meej d’n fanvare | + | | AK || 7 || 15 || CV de mini Klaai-aerepels || Doede meej d’n fanvare 695 || [[Bestand:KO-2024-15.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 8 || 46 || CV de Lolmakers || "Bij" zijn, is "mee" maken || 621 | + | | AK || 8 || 46 || CV de Lolmakers || "Bij" zijn, is "mee" maken || 621 [[Bestand:KO-2024-46.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 9 || 29 || CV de Wappers || We moake 't bont op de kermis || 600 | + | | AK || 9 || 29 || CV de Wappers || We moake 't bont op de kermis || 600 [[Bestand:KO-2024-29.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 10 || 60 || Mini Staal op Staal & co. || Doe de weer mee, de boerkes vieren karnaval meej ut vee || 594 | + | | AK || 10 || 60 || Mini Staal op Staal & co. || Doe de weer mee, de boerkes vieren karnaval meej ut vee || 594 [[Bestand:KO-2024-60.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 11 || 32 || CV de Herrieschoppers || Doede mee met de monsterpolonaise || 588 | + | | AK || 11 || 32 || CV de Herrieschoppers || Doede mee met de monsterpolonaise || 588 [[Bestand:KO-2024-32.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 64 || CV de Bietjes || KOEreur || 994 | + | | BK || 1 || 64 || CV de Bietjes || KOEreur || 994 [[Bestand:KO-2024-64.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-64.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bietjes]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 11 || CV de Bende van Bas || Karnaval is un opgewonden geval || 924 | + | | BK || 2 || 11 || CV de Bende van Bas || Karnaval is un opgewonden geval || 924 [[Bestand:KO-2024-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-11.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende_van_Bas]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 36 || CV de Koekwouzen || Doede mee dan maoken we ut af || 920 | + | | BK || 3 || 36 || CV de Koekwouzen || Doede mee dan maoken we ut af || 920 [[Bestand:KO-2024-36.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-36.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Koekwouzen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 1 || 18 || CV Ut Spoor Nie! || D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! || 974 | + | | BKK || 1 || 18 || CV Ut Spoor Nie! || D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! || 974 [[Bestand:KO-2024-18.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 2 || 39 || CV de Bikse Bella's & Co || Feeste meej met de Prins Rio dun eerste || 914 | + | | BKK || 2 || 39 || CV de Bikse Bella's & Co || Feeste meej met de Prins Rio dun eerste || 914 [[Bestand:KO-2024-39.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 3 || 26 || CV de Boemelsaurussen || In Boemeldonck is ut altijd (d)raak! || 887 | + | | BKK || 3 || 26 || CV de Boemelsaurussen || In Boemeldonck is ut altijd (d)raak! || 887 [[Bestand:KO-2024-26.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 4 || 4 || CV de Flapkousen || We motte spieren opbouwe om later un A wagen te kunnen douwe || 885 | + | | BKK || 4 || 4 || CV de Flapkousen || We motte spieren opbouwe om later un A wagen te kunnen douwe || 885 [[Bestand:KO-2024-4.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 5 || 50 || CV Nou FF Nie || Doede mee met de Boemeldonckse Spelen || 829 | + | | BKK || 5 || 50 || CV Nou FF Nie || Doede mee met de Boemeldonckse Spelen || 829 [[Bestand:KO-2024-50.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 6 || 67 || CV de Bikse Bandieten || Onze Bikse Panda gaat uit z'n dak ! || 787 | + | | BKK || 6 || 67 || CV de Bikse Bandieten || Onze Bikse Panda gaat uit z'n dak ! || 787 [[Bestand:KO-2024-67.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 7 || 30 || CV de Knutselkwasten || Doede mee met de Boemeldonckse Bingo || 767 | + | | BKK || 7 || 30 || CV de Knutselkwasten || Doede mee met de Boemeldonckse Bingo || 767 [[Bestand:KO-2024-30.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 1 || 48 || CV de Stuiterballen || Doede mee met de langste polonaise van Boemeldonck || 919 | + | | BKO || 1 || 48 || CV de Stuiterballen || Doede mee met de langste polonaise van Boemeldonck || 919 [[Bestand:KO-2024-48.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 2 || 69 || CV de Boeiebende || Doede mee met de BAKwedstrijd || 876 | + | | BKO || 2 || 69 || CV de Boeiebende || Doede mee met de BAKwedstrijd || 876 [[Bestand:KO-2024-69.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 3 || 55 || CV Jippejojee || Karnaval houdt ons al 5 jaar zoet || 865 | + | | BKO || 3 || 55 || CV Jippejojee || Karnaval houdt ons al 5 jaar zoet || 865 [[Bestand:KO-2024-55.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 4 || 41 || CV de mini Knuppels || Bij ons gin ruimtegebrek, de Knuppeltjes zoeken hun eigen plek || 860 | + | | BKO || 4 || 41 || CV de mini Knuppels || Bij ons gin ruimtegebrek, de Knuppeltjes zoeken hun eigen plek || 860 [[Bestand:KO-2024-41.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKO || 5 || 13 || CV de Confetti Monsters || Boemeldonck is magic! || 838 | + | | BKO || 5 || 13 || CV de Confetti Monsters || Boemeldonck is magic! || 838 [[Bestand:KO-2024-13.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BKO || 6 || 62 || CV de Schurkenbende || Boemeldonck doe de mee? Karnaval in Tôntjes Disco-Steek || 834 || [[Bestand:KO-2024-62.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-62.jpg}}]] | | BKO || 6 || 62 || CV de Schurkenbende || Boemeldonck doe de mee? Karnaval in Tôntjes Disco-Steek || 834 || [[Bestand:KO-2024-62.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-2024-62.jpg}}]] | ||
Versie van 15 mrt 2024 16:54
Juryverslag BK-categorie
| Cat | prijs | Nr | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 53 | CV de mini (Black)Eagles | Blij da'k naor d'n optocht toekan! | 972 Bestand:KO-2024-53.jpg 100px | |
| AK | 2 | 71 | CV de Meelballen | *BOEM*eldonckse superhelden ! | 895 Bestand:KO-2024-71.jpg 100px | |
| AK | 3 | 8 | CV de mini Achterblijvers | Doede meej? Kara-oké! | 876 Bestand:KO-2024-8.jpg 100px | |
| AK | 4 | 43 | CV de mini Klepperbekken | Doede mee met ons spek-takel?! | 840 Bestand:KO-2024-43.jpg 100px | |
| AK | 5 | 22 | CV De Bikse Bak-se Bende | Aan de bar bij papa | 768 Bestand:KO-2024-22.jpg 100px | |
| AK | 6 | 57 | CV Bende Betoeterd | Bakte mee?! | 766 Bestand:KO-2024-57.jpg 100px | |
| AK | 7 | 15 | CV de mini Klaai-aerepels | Doede meej d’n fanvare 695 | Bestand:KO-2024-15.jpg 100px | |
| AK | 8 | 46 | CV de Lolmakers | "Bij" zijn, is "mee" maken | 621 Bestand:KO-2024-46.jpg 100px | |
| AK | 9 | 29 | CV de Wappers | We moake 't bont op de kermis | 600 Bestand:KO-2024-29.jpg 100px | |
| AK | 10 | 60 | Mini Staal op Staal & co. | Doe de weer mee, de boerkes vieren karnaval meej ut vee | 594 Bestand:KO-2024-60.jpg 100px | |
| AK | 11 | 32 | CV de Herrieschoppers | Doede mee met de monsterpolonaise | 588 Bestand:KO-2024-32.jpg 100px | |
| BK | 1 | 64 | CV de Bietjes | KOEreur | 994 Bestand:KO-2024-64.jpg 100px | |
| BK | 2 | 11 | CV de Bende van Bas | Karnaval is un opgewonden geval | 924 Bestand:KO-2024-11.jpg 100px | |
| BK | 3 | 36 | CV de Koekwouzen | Doede mee dan maoken we ut af | 920 Bestand:KO-2024-36.jpg 100px | |
| BKK | 1 | 18 | CV Ut Spoor Nie! | D'n feestbeesten rapen de scooters van de grond en racen ermee rond! | 974 Bestand:KO-2024-18.jpg 100px | |
| BKK | 2 | 39 | CV de Bikse Bella's & Co | Feeste meej met de Prins Rio dun eerste | 914 Bestand:KO-2024-39.jpg 100px | |
| BKK | 3 | 26 | CV de Boemelsaurussen | In Boemeldonck is ut altijd (d)raak! | 887 Bestand:KO-2024-26.jpg 100px | |
| BKK | 4 | 4 | CV de Flapkousen | We motte spieren opbouwe om later un A wagen te kunnen douwe | 885 Bestand:KO-2024-4.jpg 100px | |
| BKK | 5 | 50 | CV Nou FF Nie | Doede mee met de Boemeldonckse Spelen | 829 Bestand:KO-2024-50.jpg 100px | |
| BKK | 6 | 67 | CV de Bikse Bandieten | Onze Bikse Panda gaat uit z'n dak ! | 787 Bestand:KO-2024-67.jpg 100px | |
| BKK | 7 | 30 | CV de Knutselkwasten | Doede mee met de Boemeldonckse Bingo | 767 Bestand:KO-2024-30.jpg 100px | |
| BKO | 1 | 48 | CV de Stuiterballen | Doede mee met de langste polonaise van Boemeldonck | 919 Bestand:KO-2024-48.jpg 100px | |
| BKO | 2 | 69 | CV de Boeiebende | Doede mee met de BAKwedstrijd | 876 Bestand:KO-2024-69.jpg 100px | |
| BKO | 3 | 55 | CV Jippejojee | Karnaval houdt ons al 5 jaar zoet | 865 Bestand:KO-2024-55.jpg 100px | |
| BKO | 4 | 41 | CV de mini Knuppels | Bij ons gin ruimtegebrek, de Knuppeltjes zoeken hun eigen plek | 860 Bestand:KO-2024-41.jpg 100px | |
| BKO | 5 | 13 | CV de Confetti Monsters | Boemeldonck is magic! | 838 Bestand:KO-2024-13.jpg 100px | |
| BKO | 6 | 62 | CV de Schurkenbende | Boemeldonck doe de mee? Karnaval in Tôntjes Disco-Steek | 834 | Bestand:KO-2024-62.jpg 100px |
| BKO | 7 | 27 | CV de Feestracers & Zonnestraaltjes | Wij zijn aon d'n race, doede mee? | 826 | Bestand:KO-2024-27.jpg 100px |
| BKO | 8 | 21 | CV de Kriebelbeestjes | Doede meej aan de Boemeldonckse Actieve Kriebelbeestjes bingo | 773 | Bestand:KO-2024-21.jpg 100px |
| BKO | 9 | 2 | CV de mini Zimkus | Doede mee in onze karnavalszee? | 693 | Bestand:KO-2024-2.jpg 100px |
| BKO | 10 | 20 | CV de Boemelpiepers | Roeide mee naar het Boemelpiepers-Vikingcafé! | 656 | Bestand:KO-2024-20.jpg 100px |
| BKO | 11 | 34 | CV de Plaantekoppe | Wij bouwen aon de toekomst van d'n optocht | 652 | Bestand:KO-2024-34.jpg 100px |
| BKO | 12 | 6 | CV de Schuimsoppertjes | Doe de mee als ridder of als fee? | 588 | Bestand:KO-2024-6.jpg 100px |
| BKO | 13 | 17 | CV de Boemelflipjes | Doede mee met de pinguins op de bobslee? | 545 | Bestand:KO-2024-17.jpg 100px |
| CKK | 1 | 58 | CV de Bikse Spoken | Door Boemeldonck blijven wij maatjes! | 904 | Bestand:KO-2024-58.jpg 100px |
| CKK | 2 | 23 | CV de Kaoskes | Doede mee? Uitzicht op … | 894 | Bestand:KO-2024-23.jpg 100px |
| CKK | 3 | 16 | CV de Stofrozen | Doe de gij mee? Nee lama gaan, wij gaan naar Mexico | 889 | Bestand:KO-2024-16.jpg 100px |
| CKK | 4 | 65 | CV Boemelwood | Doede meej ? Waai ok! | 868 | Bestand:KO-2024-65.jpg 100px |
| CKK | 5 | 51 | CV de boemeldonckse prutsers | Doede mee met ut Boemeldoncks yahtzee? | 809 | Bestand:KO-2024-51.jpg 100px |
| CKK | 6 | 5 | CV de Dancing Devils | Aan d'n Barbies is te veel geknutseld | 738 | Bestand:KO-2024-5.jpg 100px |
| CKO | 1 | 70 | CV de Haontjes | bij CV de Haontjes is het altijd raak, want zij slaan alle vissen aan de haak | 936 | Bestand:KO-2024-70.jpg 100px |
| CKO | 2 | 59 | CV de Lolapen | Doede mee?! De Lolapen gaon op de Boemeldonckse spelen niet veur nummerke 2! | 920 | Bestand:KO-2024-59.jpg 100px |
| CKO | 3 | 45 | CV de Foppers | Space race de meej? | 843 | Bestand:KO-2024-45.jpg 100px |
| CKO | 4 | 56 | CV de Melige Meskes | Feest mee | 801 | Bestand:KO-2024-56.jpg 100px |
| CKO | 5 | 14 | CV de Stuiterboys | Poedel mee in ons boemelbad ! | 681 | Bestand:KO-2024-14.jpg 100px |
| CKO | 6 | 52 | CV Cheers | Doedel mee naar ons feestcafé | 677 | Bestand:KO-2024-52.jpg 100px |
| CKO | 7 | 31 | CV de mini Magrietjes | Dit jaar doen we zonder toeters mee | 573 | Bestand:KO-2024-31.jpg 100px |
| CKO | 8 | 35 | CV de Serpetine Bende | Onze Stef stunt. Doede mee? | 560 | Bestand:KO-2024-35.jpg 100px |
| CKO | 9 | 66 | CV de Boemeldonckse Pony's | We gaon op Beeckse miljoenenjacht! Doede een rondje mee? | 495 | Bestand:KO-2024-66.jpg 100px |
| CKO | 10 | 49 | CV Meej Balle | We trappen af meej onze CV. Doede meej? | 461 | Bestand:KO-2024-49.jpg 100px |
| CKO | 11 | 38 | CV de Happy Lollies | Doede mee meej un kopke thee? | 411 | Bestand:KO-2024-38.jpg 100px |
| CKO | 12 | 28 | CV De Feestklup | Wij bouwen een feestje, doede mee? | 403 | Bestand:KO-2024-28.jpg 100px |
| CKO | 13 | 42 | CV de Beekse Boeven Bende | Doede mee in onze discoteek | 380 | Bestand:KO-2024-42.jpg 100px |
| CKO | 14 | 24 | CV de Boemelsnoepkes | Karnaval diep in de zee, doede mee? | 358 | Bestand:KO-2024-24.jpg 100px |
| CKO | 15 | 7 | CV de Boemelapen | Speulde meej? | 319 | Bestand:KO-2024-7.jpg 100px |
| CKO | 16 | 10 | CV Pats Boem Kledder | Kledderde mee?! | 312 | Bestand:KO-2024-10.jpg 100px |
| CKO | 17 | 63 | CV de Party poepers | Doede mee,wij trekken door Boemeldonck | 280 | Bestand:KO-2024-63.jpg 100px |
| CKO | 18 | 3 | CV de Batabiertjes | Wij hebben un prins, doede mee in oos polonaise | 137 | Bestand:KO-2024-3.jpg 100px |
| DKK | 1 | 68 | CV Geen flauw idee | De Boemelbro's doen mee met hun gouden band | 997 | Bestand:KO-2024-68.jpg 100px |
| DKK | 2 | 40 | CV Doorgestreept | Doede mee, as bejaorden op dun sleej | 994 | Bestand:KO-2024-40.jpg 100px |
| DKK | 3 | 12 | CV de Slakken | Wij doen mee veur spek en bonen | 987 | Bestand:KO-2024-12.jpg 100px |
| DKK | 4 | 25 | D'n Gerrit jr | Gratis plattegrond van … | 850 | Bestand:KO-2024-25.jpg 100px |
| DKO | 1 | 44 | CV de verstrooide professortjes | Doede mee aan de verstrooide les? | 956 | Bestand:KO-2024-44.jpg 100px |
| DKO | 2 | 47 | CV Heppie | Doede mee en win een reis naar de Malle dieven | 922 | Bestand:KO-2024-47.jpg 100px |
| DKO | 3 | 37 | CV die 2 | Doede mee, meej dun d-jee? Druk op plee! | 879 | Bestand:KO-2024-37.jpg 100px |
| DKO | 4 | 19 | Duo (A)Buis | We zitten uren veur d'n buis | 819 | Bestand:KO-2024-19.jpg 100px |
| DKO | 5 | 9 | CV de Slakkenhuizen | Ho, wacht even! Wij doen ook mee! | 765 | Bestand:KO-2024-9.jpg 100px |
| DKO | 6 | 54 | CV de Feestende Frikandellen | Doe de mee met de DJ | 751 | Bestand:KO-2024-54.jpg 100px |
| DKO | 7 | 61 | CV de Keizertjes | Iedereen mag mee doen! | 730 | Bestand:KO-2024-61.jpg 100px |
| DKO | 8 | 33 | De Boemelspecials | SONS '24: Dion doet mee! Kekte mee! | 724 | Bestand:KO-2024-33.jpg 100px |
| BAK | Prinsenwagen | 724 | ||||
| BAK | Schooiwagen | 724 | ||||
| BAK | Boemeltrein | 724 |
Winnaars publieksprijs AK, BK, BKK en BKO categorie
Winnaars publieksprijs CKO, CKK, DKO en DKK categorie K
