Onderscheidingen 2022-2023: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'In het 57e jaar van de BAK zijn de volgende onderscheidingen uitgereikt: {| class="wikitable" ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) |- | G...') |
|||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
In het 57e jaar van de BAK zijn de volgende onderscheidingen uitgereikt: | In het 57e jaar van de BAK zijn de volgende onderscheidingen uitgereikt: | ||
| + | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Regel 62: | Regel 63: | ||
| BAK-Orde || Pieter || Dircken || CV de Nachtbraokers | | BAK-Orde || Pieter || Dircken || CV de Nachtbraokers | ||
|- | |- | ||
| − | | BAK-Orde || Caroline || Vriens || | + | | BAK-Orde || Caroline || Vriens || Montessori+ en CV de Gummiekikkers |
|- | |- | ||
| BAK-Orde || Daniël || Sprenkels || CV de Black Eagles | | BAK-Orde || Daniël || Sprenkels || CV de Black Eagles | ||
| Regel 88: | Regel 89: | ||
| Jeugd Orde || Jelle || Machielsen || CV de Bietjes | | Jeugd Orde || Jelle || Machielsen || CV de Bietjes | ||
|- | |- | ||
| − | | Jeugd Orde || Mees || Berbers || | + | | Jeugd Orde || Mees || Berbers || Montessori+ en CV de Meelballen |
|- | |- | ||
| Huisorde || Bianca || Huijbregts || Tante van Hofdame Amy van den Bliek | | Huisorde || Bianca || Huijbregts || Tante van Hofdame Amy van den Bliek | ||
Huidige versie van 1 mrt 2024 om 20:05
In het 57e jaar van de BAK zijn de volgende onderscheidingen uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Gouden Boemel | Lars | Lauwen | Als blijk van waardering voor zijn verdiensten voor het Boemeldoncks Karnaval gedurende 12 jaar lidmaatschap van het bestuur |
| Gouden Boemel | Nancy | Giesbergen | Als blijk van waardering voor zijn verdiensten voor het Boemeldoncks Karnaval gedurende 15 jaar lidmaatschap van het bestuur |
| Boemeldoncker | Jasper | Korving | Buitengewoon vrijwilliger voor zowel Prinsenbeek als Boemeldoncks karnaval |
| Grootorde met Kruis | Toine | Kleemans | Langdurig en veel divers vrijwilligerswerk voor de BAK en Prinsenbeekse gemeenschap |
| Grootorde met Kruis | Willem | Halters | Groot aantal vrijwilligersactiviteiten voor onder andere het Boemeldoncks Karnaval |
| Grootorde met Kruis | Paul | Schipperen | Grote ondersteuning van vele bouwclubs in Boemeldonck en Bloemencorso Zundert |
| Uitzonderlijke Huisorde | Jos | Sweep | Hofkapel |
| Uitzonderlijke Huisorde | Jack | Huijbregts | Hofkapel |
| Uitzonderlijke Huisorde | Kees | Gommers | Hofkapel |
| Grootorde | Angelique | Timmers | Ondersteuning BAK, lid BAK zitting commissie en kartrekker Lolmakers |
| Grootorde | Corné | Boeren | Jarenlang vrijwilliger voor Boemeldoncks karnaval en fanatiek bouwer CV de Joppers |
| Grootorde | Toon en Ine | Sweep | Opslag BIK, (op)bouwadres en diverse andere vrijwilligerswerk voor Boemeldonck |
| Grootorde | Michiel | van Helvoirt | Vrijwilliger voor Boemeldoncks karnaval en kartrekker CV de Meelballen |
| BAK-Orde | Ine | Kleemans | Ondersteuning BAK en positieve support voor Boemeldonck |
| BAK-Orde | Dré | van Ham | Bouwadres CV de Knalkoenen |
| BAK-Orde | Mirella | van Ham | Bouwadres CV de Knalkoenen |
| BAK-Orde | Fabian | van de Brand | CV de Apenkoppen |
| BAK-Orde | Thomas | Verhagen | CV de Boemelbende en al 11 jaar DJ bij Piepers & Kreezie |
| BAK-Orde | Martijn | Meeuwissen | CV Piendraod |
| BAK-Orde | Kevin | Aarts | Vrijwilliger bij diverse (jeugd)activiteiten van de BAK |
| BAK-Orde | Jack | Smits | UBK |
| BAK-Orde | Tom | van de Ende | CV Ga Nou |
| BAK-Orde | Bas | van Loenhout | Vrijwilliger bij Scouting Thomas More |
| BAK-Orde | Noud | de Nijs | CV de Dwarsliggers |
| BAK-Orde | Olivier | Dolk | CV de Dwarsliggers |
| BAK-Orde | Piet | van Oirschot | Oud beheerder van De Drie Linden |
| BAK-Orde | Majella | Timmers | Batabieren en vrijwilliger voor Boemeldoncks Karnaval |
| BAK-Orde | Arno | van Dongen | CV de Nachtbraokers |
| BAK-Orde | Pieter | Dircken | CV de Nachtbraokers |
| BAK-Orde | Caroline | Vriens | Montessori+ en CV de Gummiekikkers |
| BAK-Orde | Daniël | Sprenkels | CV de Black Eagles |
| BAK-Orde | Gert-Jan | Wijnen | 11 jaar A en B jurylid |
| BAK-Orde | Harry | Gelens | 11 jaar C,D en E jurylid |
| BAK-Orde | Paul | van de Veeken | Vele vrijwilligerswerk voor de BAK, onder andere Boemelplein |
| BAK-Orde | Nanny | Kavelaars | Hagedonk |
| BAK-Orde | Mw. | Wagemakers | Hagedonk |
| BAK-Orde | Nicole | Mutsaers | Vrijwilligerswerk voor Boemeldoncks karnaval, onder andere Piepers en Kreezie |
| Jeugd Orde | Maik | van Praat | Kartrekker van CV Bekek Ut Mar |
| Jeugd Orde | Stijn | de Kanter | BRAK kletser |
| Jeugd Orde | Puck | Kleemans | Presentator BRAK zittingen en medewerker BRAK krant |
| Jeugd Orde | Gijs | Snels | CV de Lolmollen |
| Jeugd Orde | Jelle | Machielsen | CV de Bietjes |
| Jeugd Orde | Mees | Berbers | Montessori+ en CV de Meelballen |
| Huisorde | Bianca | Huijbregts | Tante van Hofdame Amy van den Bliek |
| Huisorde | Janneke | Kavelaars | vrouw van de Prins |
| Huisorde | Jenny | Potters | schoonzus van de Prins |
| Huisorde | Lars | van Campen | zoon van de Prins |
| Huisorde | Bart | van Campen | zoon van de Prins |
| Huisorde | Jan | Jochems | Prins Jan-Knillis I van Aopelaand (Rijsbergen-Prinsengeburenbal) |
| Huisorde | Peter | van de Bemt | Neef van vrouw van de Prins / mede organisator Prinsengeburenbal |
| Huisorde | Corné | Boeren | Oom van Hofdame Denise van den Berg |
| Huisorde | Anja | Boeren | Tante van Hofdame Denise van den Berg |
| Huisorde | Nanouk | Miegielsen | Vriendin van Hofdame Denise van den Berg |
| Huisorde | Johan | Potters | Zwager van de Prins |
| Huisorde | Adrie | van den Bliek | Vader van Hofdame Amy van den Bliek |
| Huisorde | Fedde | Couperus | Jeugdprins Horizon |
| Huisorde | Fay | van Vessum | Jeugdprinses Horizon |
| Huisorde | Robbin | van den Heuvel | Jeugdprins Griffioen |
| Huisorde | Lieke | Koijen | Jeugdprinses Griffioen |
| Huisorde | Gommari | van den Berg | vader van Hofdame Denise van den Berg |
| Huisorde | Jolanda | van den Berg | moeder van Hofdame Denise van den Berg |
| Huisorde | Danny | van den Berg | broer van Hofdame Denise van den Berg |
| Huisorde | Tim | van den Bliek | broer van Hofdame Amy van den Bliek |
| Huisorde | Corné | van den Bliek | Oom van Hofdame Amy van den Bliek |
| Huisorde | Youp | Meeuwissen | Partner van Hofdame Denise van den Berg |
| Huisorde | Toon | Timmers | Vriend van de Prins |
| Huisorde | Ilse | van de Riet | Vriendin van Hofdame Amy van den Bliek |
| Bijzondere Huisorde | Anton | Timmers | Gevolg |
| Bijzondere Huisorde | Jack | Jorissen | Gevolg |
| Bijzondere Huisorde | Dré | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere Huisorde | Mariska | van Dorssen | Gevolg |
| Bijzondere Huisorde | Dennis | Jorissen | Gevolg |
| Bijzondere Huisorde | Kimberley | Spronk | Gevolg |
| Bijzondere Huisorde | Fleur | Brokken | Gevolg |
| Bijzondere Huisorde | Willem | Halters | Gevolg |
| Bijzondere Huisorde | Amy | van den Bliek | Hofdame |
| Bijzondere Huisorde | Denise | van den Berg | Hofdame |
| Bijzondere Huisorde | Thomas | van Gool | Bestuur |
| Bijzondere Huisorde | Robbert | Janssen | Bestuur |
| Bijzondere Huisorde | Lars | Lauwen | Bestuur |
| Bijzondere Huisorde | Mark | Verheijen | Bestuur |
| Bijzondere Huisorde | Arjan | van Gils | Bestuur |
| Bijzondere Huisorde | Carlo | Schoenmakers | Bestuur |
| Bijzondere Huisorde | Niels | Fasen | Bestuur |
| Bijzondere Huisorde | Jessica | Spronk | Bestuur |
| Bijzondere Huisorde | Tjeerd | Vissers | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Martijn | Schouten | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Wilfried | Foesenek | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Arnoud | Genefaas | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Bas | van Loenhout | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Mark | Marijnissen | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Ingmar | Muller | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Justin | Brouwer | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Bas | Zuidema | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Joost | Koolen | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Gwen | van de Koedijk | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Nancy | Giesbergen | Bestuur |
| Bijzondere Huisorde | Jan | van de Koedijk | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Jasper | Vriends | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Jack | Huijbregts | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | René | Huijbregts | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Yvonne | Huijbregts | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Jos | Sweep | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Kees | Gommers | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Denise | Rovers | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Sanne | Gommers | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Pieter | Musters | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Astrid | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Patrick | Koijen | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Wim | Vriens | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Annelot | van Overveld | Dansmarietje |
| Bijzondere Huisorde | Jetteke | Fasen | Dansmarietje |
| Bijzondere Huisorde | Lola | van Leest | Dansmarietje |
| Bijzondere Huisorde | Maud | Schoffelen | Dansmarietje |
| Bijzondere Huisorde | Puk | Roovers | Dansmarietje |
| Bijzondere Huisorde | Saar | van Tilborg | Dansmarietje |
| Bijzondere Huisorde | Suus | de Bie | Dansmarietje |
| Bijzondere Huisorde | Melanie | Schalk | Begeleidster van Dansmarietjes |
| Bijzondere Huisorde | Freeke | van Gils | Begeleidster van Dansmarietjes |
| Bijzondere Huisorde | Britt | Schalk | Begeleidster van Dansmarietjes |
| Bijzondere Huisorde | Rianne | Ackema | Begeleidster van Dansmarietjes |
| Bijzondere Huisorde | Jack | Vissers | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Jacqueline | Claassen | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Nanny | de Jong | Hofkapel |
