Uitslag Grote optocht 17 februari 1980: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 78: | Regel 78: | ||
| C || || 59 || Stufkus || We zjin en blijven apart || || | | C || || 59 || Stufkus || We zjin en blijven apart || || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 78a || Spuit Elf || Disco-kwal || [[Bestand:1980- | + | | D || 1 || 78a || Spuit Elf || Disco-kwal || [[Bestand:1980-GO78.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| D || 2 || 77 || Theo de Maespapper || Don Camillo || [[Bestand:1980-GO77.jpg |100px]] | | D || 2 || 77 || Theo de Maespapper || Don Camillo || [[Bestand:1980-GO77.jpg |100px]] | ||
Versie van 30 sep 2023 11:18
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 54 | Keiologen | Bekijk ut mar, ak mar kan blaoze | ||
| A | 2 | 79 | t Overschot | Ut komt uit blik | ||
| A | 3 | 65 | Houthakkers | Alle zegen komt van boven | ||
| A | 4 | 46 | Kikkers | Knokken om te hokken | ||
| A | 5 | 75 | Black Eagles | t geheim komt uit de polder | ||
| A | 6 | 55 | Leuttappers | Slikken of ge kunt stikken | ||
| A | 7 | 66 | Maespappers | Bekijk ut maar, ak mar kan blaoze | ||
| A | 8 | 47 | Bokken | Koffieconcert in 't Eikebos | ||
| A | 76 | Vuurfreters | In vuur en vlam | |||
| B | 1 | 62 | Muizekeutels | Enersjie besparing | ||
| B | 2 | 7 | Poollichtjes | De PTT laat ons een nummerke bijdraaien | ||
| B | 3 | 48 | Kreukels (en perd) | Bezine te duur, het verken uit de schuur | ||
| B | 4 | 63 | Pruttels | De gevolgen van karnaval | ||
| B | 5 | 13 | Atoompjes | Alles draait op verwieltjes | ||
| B | 6 | 45 | d'Oren Toe | Bovenop en vooraan | ||
| B | 7 | 74 | Afwachtertjes | We hebben ut al bekeken | ||
| B | 8 | 81 | Nachtpitjes | Rome - dubbel op, we zen d'r as de kiepen bij | ||
| B | 9 | 56 | NATH | Makt em nog eens nath | ||
| B | 10 | 42 | Knoesten | We bekijken ut | ||
| B | 11 | 73 | Rode Appeltjes | Ho Sexteam Ho even | ||
| B | 12 | 72 | Zwoertjes | We weten van niks | ||
| B | 13 | 71 | Knruften | Ufo in Boemeldonck | ||
| B | 14 | 8 | Schaopkes | Ziedut? | ||
| B | 15 | 53 | Meppers | Zuid west op de Beek Best | ||
| B | 17 | 15 | t Mispunt | Van Agt, bekijk ut mar met Uw kabinet | ||
| B | 18 | 64 | Sponzen | Toen Prinsenbeek nog Beek was | ||
| B | 52 | Hangijzers | Ut kan deur dun beugel | |||
| B | 86 | Crazye Rockkers | Kernwapens op de Beek | |||
| C | 1 | 84 | Oekels | Niks ni oli | ||
| C | 2 | 88 | Baksisters | Vers uit den oven | ||
| C | 3 | 43 | Tapvers | Dracula in Boemeldonck | ||
| C | 4 | 51 | Toete nog blaoze | Uw Heilige koe | ||
| C | 5 | 69 | Bakrakkers | Het zal je kind maar wezen | ||
| C | 6 | 44 | E.H.B.O. | Bedankt veur de Pop | ||
| C | 7 | 57 | Fiasco's | Geen faisco met de Fiasco's | ||
| C | 8 | 58 | De Gezusters | Hulp Rode Kruis | ||
| C | 9 | 68 | Leurse Meut | Bekijk ut mar, ak mar kan blaoze | ||
| C | 59 | Stufkus | We zjin en blijven apart | |||
| D | 1 | 78a | Spuit Elf | Disco-kwal | ||
| D | 2 | 77 | Theo de Maespapper | Don Camillo | 100px | |
| D | 3 | 78b | Junior Gelens | 5000 m. skieen op de Beek | ||
| D | 4 | 67 | t Drufke | fiets dubbel | ||
| D | 5 | 82 | Familie de Bok | stek un perd in de wieg | ||
| D | 6 | 61 | Henkie Rommeld | gestrikt | ||
| D | 7 | 49 | Houdoe en de ballen | Muppet show | ||
| D | 8 | 85 | Extra peerd | D'r is niks van waor | ||
| D | 78 | Spuit elf | Ge zieggut wel | |||
| D | 83 | Un Boemeldoncker | Snapt ut? Ikke nie | |||
| BAK | Prinsenwagen | 100px |
