Uitslag Kinderoptocht 28 februari 1981: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||39||Huppeldepupkes||Oh, wad'un durp||98 | + | | AK || 1 || 39 || Huppeldepupkes || Oh, wad'un durp || 98 [[Bestand:KO-1981-39.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||||De Peejen||||97 | + | | AK || 2 || || De Peejen || || 97 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||37||Black Eagles||Wij laten de steentjes liggen||95 | + | | AK || 3 || 37 || Black Eagles || Wij laten de steentjes liggen || 95 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||40||Vetkluivertjes||De vogeltjesdans||94 | + | | AK || 3 || 40 || Vetkluivertjes || De vogeltjesdans || 94 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||104||De Krekels||Wa d'un durp en 't bleft un durp||92 | + | | AK || 4 || 104 || De Krekels || Wa d'un durp en 't bleft un durp || 92 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||41||Abdispleinkinderen||De Abdishof||90 | + | | AK || 5 || 41 || Abdispleinkinderen || De Abdishof || 90 [[Bestand:KO-1981-41.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||6||38||De Beekjakkers||Shangha express||86 | + | | AK || 6 || 38 || De Beekjakkers || Shangha express || 86 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||7||43||De astronautjes||De raket naar de maan||81 | + | | AK || 7 || 43 || De astronautjes || De raket naar de maan || 81 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||8||42||Steerakkertjes||Op m'n kop kamerbreed tapijt||78 | + | | AK || 8 || 42 || Steerakkertjes || Op m'n kop kamerbreed tapijt || 78 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||10||44||De Weidekindjes||Op vakantie in eigen lad||77 | + | | AK || 10 || 44 || De Weidekindjes || Op vakantie in eigen lad || 77 [[Bestand:KO-1981-44.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||21||Atoompjes||Hoe ge ut ok draait of keert ut lopt al 15 jaar gesmeerd||103 | + | | BK || 1 || 21 || Atoompjes || Hoe ge ut ok draait of keert ut lopt al 15 jaar gesmeerd || 103 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||17||Boontjes||Ne nieuwe kiosk en un nieuw kostuum||90 | + | | BK || 3 || 17 || Boontjes || Ne nieuwe kiosk en un nieuw kostuum || 90 [[Bestand:KO-1981-17.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 5 || 15 || Schaopkes || t is weer zo op de Beek || 88 [[Bestand:KO-1981-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 6 || 18 || Spetters || Waar stopt de trein 't zal ons 'n zorg zijn || 87 [[Bestand:KO-1981-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 7 || 20 || Kikkertjes || Kleine kikkertjes hebben grote oren || 86 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 8 || 28 || Kwisthoutjes || Motorcross is veilig || 84 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 9 || 7 || De Mamoetjes || Muziek op de Beek || 83 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 10 || 12 || Mispunten || Krakers in ons Durp || 82 [[Bestand:KO-1981-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 11 || 8 || Beekse Prinskes || We mee mee voor Piet Snot || 81 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 12 || 9 || de Spruitjes || Drinke totte me zinke || 80 [[Bestand:KO-1981-9.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 13 || 110 || De Harmoontjes || n kamberbreed tapijt || 79 [[Bestand:KO-1981-110.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 14 || 11 || De Patrijzen || Benzine te duur dus halen we de fiets uit de schuur || 78 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 15 || 19 || Lachboys || Ik wil op mijn kop een kamerbreed tapijt || 77 [[Bestand:KO-1981-19.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 16 || 25 || Beekse Bengels || Boemeldonck krakt || 77 [[Bestand:KO-1981-25.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 17 || 14 || Straatvlegers || Pech op safari met ome Ari || 76 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 18 || 103 || Martensjes || Strandmajoren || 74 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 19 || 6 || Boemeldonckse Zwervers || Het leger des Heils || 73 [[Bestand:KO-1981-6.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 20 || 13 || Zuipschuiten || Energie op wat een strop || 73 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 21 || 100 || De Bosrakkers || We slaan er op los || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 22 || 24 || Bokkenrijders || "Chineesjes" || 71 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 23 || 101 || De Jansteentjes || De schoenkloppers || 69 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || 24 || 26 || De Zuurkes || Echte Hollandse Namen || 66 || |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK || || 10 || De Vandalen || Inpakken en wegwezen || || |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || || 23 || Sjoemelaars || We besparen energie, u ook? || || |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK || || 27 || De Populieren || Het Boemeltreintje || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CK || 1 || 113 || De Bengels || Een paard in de gang || 94 [[Bestand:KO-1981-113.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 2 || 116 || De trawanten || De prins gaat besparen || 90 [[Bestand:KO-1981-116.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 3 || 125 || De Gonsjes || De laatste verziekte boom van de Beek || 89 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 4 || 119 || De Fopstallekes || Een paard in de gang || 87 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 5 || 35 || Denappels || Alle mensen roepen laat ze in de goot poepen || 86 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 6 || 114 || Het sprookje || Roodkapje grootmoeder en de wolf || 85 [[Bestand:KO-1981-114.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 7 || 106 || De Fluiters || De Fluitketel || 84 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 8 || 114a || De Karretjes || Op pad in de Valdijk || 83 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 9 || 120 || De Ukkies || Ik lach me dood || 82 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 10 || 111 || De Verkens || n krul in m'n steert || 80 [[Bestand:KO-1981-111.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 11 || 123 || De Suffe lekse || Poedeldonck || 79 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 12 || 34 || De Rakkers || Kamerbreed tapijt || 75 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 13 || 117 || De Viltjes || We hebben de klok horen luiden || 74 [[Bestand:KO-1981-117.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 14 || 121 || Trijokos || De mobiele eenheid || 73 [[Bestand:KO-1981-121.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 15 || 31 || De Pollekes || De muzikale Flip Fluitketel || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 16 || 32 || De Boemeltjes || Minister Albada || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 17 || 118 || De Duimkopkes || Staart twee wat doen we er mee || 72 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 18 || 109 || Ad - Gerry - Gert-Jan || Club zonder naaam || 71 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 19 || 112 || De Brabantjes || Pim, Pam de indianen || 71 [[Bestand:KO-1981-112.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 20 || 122 || De Stomkus || We drinken tot we zinken || 71 [[Bestand:KO-1981-122.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 21 || 33 || De Rotte Haanjtes || Boemeltje van Boemeldonck || 70 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 22 || 108 || Carnavalvierder || De Flip Fluitketel || 70 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 23 || 102 || De Twee Besten || Moderne Piraten || 68 || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 24 || 115 || De Texasrakkers || Boemeldonck drinkt melk || 61 [[Bestand:KO-1981-115.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || || 36 || Little Boys || Klein maar dapper || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | DK || 1 || 126 || Karen Renken || Vlinder || 87 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 2 || 16 || Mussy Boys || Als 't op is wa motten we dan doen || 94 [[Bestand:KO-1981-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DK||2|| | + | | DK || 2 || 105 || Eric van Rijswijk || Ik ben Flip de Fluitketel || 86 || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 3 || 22 || Saffie || Ik heb de schaopkes op ut droge || 83 [[Bestand:KO-1981-22.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | + | | DK || 4 || 29 || Johny Kwisthout || Flip Fluitketel || 79 | |
| − | |||
| − | | DK||4||29||Johny Kwisthout||Flip Fluitketel||79 | ||
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
